Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam Na początku dziękuję wszystkiem za życzenia :) i Myszce za sms :) gosiafrancja - obejrzałam fotki i słowo daję, że w życiu bym nie powiedziała, że Twój syn ma tyle ile ma!!! jest bardzo duży, a jakie ma fajne, grube udka :D mój przy nim, to nie dość, że nie za duży, to jeszcze raczej z tych szczupłych. U nas w miarę fajnie. Nie miałam co prawda czasu pisać - w sobotę siedziałam cały dzień w szkole. na mnie padło, żeby zostac do końca (wymieniamy się z koleżanką i raz ona zostaje na ostatnie zajęcia, raz ja) i męczyłam się od 8 do 19... Ale przynajmniej wyszłam usatysfakcjonowana głęboko. A co mi tam - pochwalę się. mam zaliczony już jeden przedmiot, dzięki \"innowacyjnemu\" przedstawieniu referatu (co w praktyce było przygotowaniem prezentacji :P ), a promotorka stwierdziła, że mój konspekt licencjatu mógłby byc konspektem magisterskim. W niedzielę były urodziny mojej mamy. Kupiliśmy jej fajny świecznik i świecę do tego... moim zdaniem nie pasowała do tego świecznika, ale małżonek stwierdził, że wygląda oryginalniej i łamie formy :P Mama wyglądała na zadowoloną, chociaż kto ja tam wie. Zresztą, wydaje mi się, że moja mama podchodzi do takich spraw tak jak ja - nie prezent jest najważniejszy, tylko pamięć. A jak prezent fajny to tym lepiej :D Ćwiczenia mnie już trochę załamują. Ostatnio na spotkaniu z rehabilitantką nie było mojego męża, więc teraz tylko ja znam ćwiczenia i tylko ja mogę ćwiczyć. Jak byłam w szkole, to mąż robił te stare ćwiczenia, żeby nie przerywać rehabilitacji... Co do spania Cyryla - kolejną noc z rzędu spał mi 6 godzin bez pobudki i była to jego jedyna pobudka w ciągu nocy. w dzień śpi w sumie sporo, ma dwie, trzy krótsze drzemki i jedną, dwie dłuższe, ponadgodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas \"TEN\" dzień to 8 lub 11 listopada 2006! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wy wiecie kiedy zostaly poczete Wasze dzieci,a ja nie mam zielonego pojecia :P jak kiedys pisalam staralismy sie 7cyklow i ten ostatni nie byl cyklem staran,bo juz stracilam nadzieje,ze kiedykolwiek zajde w ciaze,wiec nasze przytulanki byly spontaniczne,nie liczone dni,itd J test zrobilam 1.12 w dzien kiedy powinnam dostac @ i nie wierzylam,ze sa 2kreseczki....... a to juz prawie rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cykle były stymulowane i pod całkowitą kontrolą lekarza. - Zero romantyzmu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja też niew iem kiedy to było.....bo było tych namiętnych nocy trochę :) agunia81, to bardzo prawidłowe że twój synek budzi się po godzinie...ostatnio czytałam o fazach snu dziecka.(ogólnie jestem już specem w dziedzinie snu dziecka!!!)..wiec najpierw jest krótka faza płytka, potem jest sen głęboki (ok 1h) potem następuje przebudzenie i dziecko albo samo zasypia albo nie( jak to jest u mnie właśnie).....w nocy dziecko takich przebudzeń ma kilka( na moje nieszczęście) także dzisiuś niekoniecznie musi budzić się bo jest głodny..on po prostu nie potrafi zasypiać ciekawa jestem jak dzisiaejsza noc bedzie wyglądała, mam nadzieję, że lepiej jak wczoraj... dobrej nocki wam życzę, papa :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mały się budzi co chwilke z płaczem , kurcze nigdy tak się nie zachowywał. Od dwóch godzin co 20 minut ryk. Posmarowałam mu dziąsełka może coś to da :/ Jutro jedziemy do specjalisty nefrologa do Szczecina niech w końcu obejrzą tą nereczkę małego. Jak wrócimy dam znać. A nasz został zrobiony 3 grudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dzieciaczki stają sie coraz bardziej absorbujące a miało być coraz łatwiej :) :) :) Od dwóch dni Ola nie chce zasnać w łóżeczku, budzi sie i uspokaja sie po wzięciu na ręce :( Zasypia w naszym łóżku a najgorsze że to moja wina bo po pierwszym karmieniu zawsze zostawiam ją w łóżku i chyba jej się spodobało. Dlaczego ma spać z nami tylko pół nocy skoro może całą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, to na pewno przejściowe, ja sobie tak to tłumaczę, że dopóki takie częste nocne budzenie nie stanie się normą to jest ok...wczoraj miałam zarwaną noc, ale dziś znowu super...i tak to właśnie w kartkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjj, to i tak masz dobrze, bo jak mój kuba się rzwrzeszczy to nawet rączki nie pomagają......, albo pierś.....albo płacz...to chyba że go mega super zabawię :)... na przykłąd bawię się z nim w latającego łabędzia..biorę pieluszkę z tetry i udaję że lata nad nim łabędź..a mały tak skacze, rzuca nóżkami..a potem mówię że łabędzie się zmęczyły i kłądę opadającą pileluszkę na jego buźce, i szybko odkrywam robiąc :a kuku...taka radość jest że hej!!! a jak piszczy czy wasze maleństwa też wydają takie dziwne dźwięki- zamiast wypuszczać powietrze kuba je wciąga i to sa jego okrzyki...ciekawa jestem czy to dość powszechne u maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale u nas dzisiaj mroz,zmarzlam rano jak nie wiem,a najgorzej Nikusia mi szkoda,ale moze sie zahartuje :) Badeve pisalas,ze jak dziecko jest na piersi to czesciej je w nocy,a na butli nie.Ja juz sama nie wiem jak to powinno byc z ta butla (bo Maciek byl na piersi).Moj zje mniej wiecej o 19ej kaszke 180ml i pozniej je o 12-1 i pozniej okolo 4ej.Nie za duzo je jak na noc????Moze powinnam mu pic dawac?Jak to jest u Was dziewczyny (pytam mam ktore karmia butelka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola również wydaje dziwne dźwięki, takie skrzeczenie :) choć zaczyna też śpiewać :) śmieje sie na głos ale tylko jeśli porządnie sie ją rozśmieszy, najczęściej sprawca tego jest tatuś :) Ostatnio jej ulubioną zabawka jest gazeta :) Rwie, szeleści... Badeve chyba masz rację że jeśli częste jedzenie i marudzenie jest przejściowe to wszystko ok. Mała dziś od rana sie smieje, gaworzy, nawet po przebudzeniu nie płakała jak zwykle. Od wczoraj u nas napadało tyle śniegu że bałwanka można lepić :) Ale to moze za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ale tylko główkę czy resztę ciałka też? Moja tylko główkę sama lub trzymając się np pałąka na łóżeczku, śmiesznie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moj reszte ciala tez,jak lezy na poduszce to tak do polowy uda mu sie podniesc,ale nie wpadl jeszcze na to,ze lozeczka mozna sie zlapac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmigło7- zaówiłam na allegro taką zabawkę którą pokazywałaś - bawiśmieszka motylka, bo taka właśne zainteresowała Kubusia u znajomych. Teraz czekam na przesyłkę. Co do snu to Kubuś ma teraz jakieś inne nawyki. Kiedyś spał 1x w ciągu dnia ok 2-3 godzin i szedł spać wieczorem ok 19. Teraz w dzień śpi 3 razy, w tym 2x po godzince i 1 raz dłużej ok 2-3 godz, a wieczorem nie chce spać wcześniej niż o 22 i to go usypiam trochę na siłę bo nie wiem ile by jeszcze się bawił. Za to śpi w nocy bez przerwy na karmienie do ok 7.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas są już niezłe zaspy i niestety wieje więc znowu ze spaceru nici, a ja mieszkam na wsi więc drogi nie są za bardzo odśnieżone. Wczoraj podjeliśmy decyzję, że 15 grudnia w sobotę chrzcimy małego. Dzwoniliśmy do księdza i się zgodził, mamy tylko donieść akt urodzenia i akt małżeństwa. Badeve, Tomek zasypia mi po godzinie ale trzeba go trochę powozić w wózku. dzisiaj spaliśmy sami w łóżku bo tatunio zachorował i został wydelegowany na sofę. Mogłabym powiedzieć biedaczysko - ale w końcu przespał całą noc. :-P no i sofa jest bardzo wygodna. W niedzielę zrobiliśmy kilka fotek więc podaję linki. Tomek był trochę marudny po szczepionce więc niestety bez uśmiechu :-( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6087e84e96fdfaa3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9963280bcd0a00b3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/974af667fbee5dd2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/124ea2ec08de4cf2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja niepomoge ci bo moja Emily wypija wieczorem 140 ml mleczka i idzie spac do 8 rana ale moze sproboj mu dac cherbatki pare razy i bendziesz widziec czy da sie oszukac dziewczyny bylam juz na pierwszej wywiadowce u mojego syna i normalnie prymus pani powiedziala ze jak mu robi testy to bezblednie robi aleeeeeeeeeeeeee niestety jeszcze nie potrafi usiedziec na lekcjach bez gadania bo go wszystko nudzi zrobi co ma zrobic i zagaduje innych co jeszcze nie skonczyli podobno jeszcze duzo dzieci nie umie zrozumiec ze to nie przedszkole mysle ze z tego tez wyrosnie pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja.....mie się po prostu wydaje, że to taki głodomorek mały i albo budzi się już z przyzwyczajenia, albo jest głodny......w końcu muszą nam przespoać całą nockę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Agunia81 - fajny Twój Tomek, duży już i takie poważne miny strzela :) u mnie padało jakieś 2 godziny - teraz akurat przestało. ale to był taki marny snieg, teraz śladu po nim nie ma. chciałam wyjść z małym na spacer, ale stwierdziłam, że nie mam tyle samozaparcia, żeby na taki śnieg się narażać... teraz bym wyszła, ale czekam, aż teściowa wróci ze sklepu... małżonek ostatnio dostarczył dobre wiadomości. winda w naszym budynku jest już gotowa. nawet ją już odbierali, ale coś było z nią nie tak. jest jednak szansa, że będzie w tym tygodniu. nie mogę się już doczekać. nie żeby mi było źle u teściów, bo nie jest. ale to zupełnie inaczej - być u siebie, móc chodzić po domu w majtkach ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×