Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

Hej, no ja tez tutaj zagladam!:-) Tylko ze weekendziki w 100% poswiecam mojej Niuni, oj, zrobila sie teraz bardzo wymagajaca i ciagle wola \"mama\", nawet do toalety nie moge pojsc:-) Mama_zuzi - masz racje...nie jest zbyt dobrze gdy miedzy dziecmi jest zbyt duza roznica wieku. Gdy ma sie bobaski jedno po drugim chyba sie wtedy je latwiej (i szybciej?) wychowuje. Ja mam 9 lat mlodsza siostre, jestesmy ze soba bardzo zwiazane, ale nie chce miec takiej roznicy miedzy dziecmi. Chyba jest troche lepiej z butelka. Zrobilam tak jak radzilas, przed spaniem dalam Melci zageszczona kaszke, przez weekend bylo OK, przespala cala noc ale budzila sie juz o 5.30 z placzem o butle. Dzis obudzila sie o 6.00, wypila mleko i chrapusiala dalej. Do konca tygodnia powinno sie to jakos unormowac? Jak Twoja Zuzia? Ewapiano - oj, wspolczuje \"mulenia\". Nie martw sie, chyba kazda przyszla mamusia przezywa podobne rozterki. Narodziny dzidziusia to ogromne wydarzenie, duuuze zmiany, ale WARTO bo dziecko to ogromne szczescie i radosc. Co do porodu...hmmm...ja nie mialam najlzejszego niestety, ale chyba nie jest az tak strasznie skoro w 3 godziny po porodzie powiedzialam do meza ze juz chcialabym miec drugiego bobasa. Wspaniale przezycie! Pozdrawiam Cie i zycze przespanych nocy:-) Minia_26 - GRATULACJE!!! Na razie czekam na@... Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz wpadam tylko na troszke bo musze jechac na zajecia. Wiecej popisze wieczorkiem. u mnie dzis 30 dc, i chociaz wiem ze nie mam szans na ciaze w tym miechu to i tak fajnie miec okres w takich odstepach... hihi. Pewnie dostane w srode.... Ciekawe.... buziaki dla wszystkich obecnym , przyszlych i potencjalnych mamusi :) PApaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaczynają się u mnie mdłości..... zaczynam się czuć jak na statku, jakbym miała chorobę morską.... co pomaga na mdłości? no i ta zgaga..... czy ona kiedyś przejdzie? oj nie dobrz ze mną, do tego mnie gardło boli. co można brać na gardło w ciąży? można tabletki do ssania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! :D Wczoraj nie miłam się kiedy odezwać. A więc w skrócie to przebadali , pomierzyli torbiel, pobrali krew, zbadali Ca 125 i wyszło dobrze i kazali wrócić za 2 miesiące. Ogólnie torbiel jest inna niż tamta. Ma inną struktóre i może się wchłonąć. A stracha miałam jak cholera!!! Musze spadać bo robty dużo mam! potem nadrobie co pisałyście Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z opowiadań znajomych na poranne mdłości pomagały krakersy:) Moluś nie taki diabeł straszny jak go malują...cieszę się, że to nic bardzo poważnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też się ciesze!! :D A moja siostra ciotecznia urodziła dziś drugiego syna 4100 i 61 cm! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-) Pracuje dzis w domu, mam mnostwo papierzysk do przeczytania, a jeszcze wiecej do napisania, uffff, juz jestem zmeczona bo wczoraj siedzialam do pozna. Ewapiano - Biedna jestes z tymi mdlosciami... Nie wiem jakie dziewczyny maja sposoby na mdlosci...mnie tez bardzo "mulilo" gdy spodziewalam sie Melki. Stosowalam to co mi radzily kolezanki, otwieralam okno bo mnie "nachodzily" jakies fale goraca, pilam wode niegazowana. Podobno pomaga imbir...ja jadlam ciasteczka imbirowe:-) Na zgage pilam mleko (ktorego bardzo nie lubie!!!) albo jadlam jogurta. Ale podobno mozna stosowac niektore z tych magicznych srodkow dostepnych w aptekach. Uszka do gory Kochana! Ja troche tesknie za tym "muleniem":-) Molus - zeby ta torbiel jak najszybciej sie wchlonela!!! Trzymam kciuki! Zmykam zrobic sobie kawusie. Papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus - GRATULACJE dla siostry ciotecznej i duzo zdrowka dla Bobaska! Jeju, bardzo duzy chlopczyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - dobrze, że wszystko dobrze się skńczyło :) Na pewno odetchnęłaś z ulgą. Ja nic nie piszę, choć czytam regularnie. U mnie dzisiaj 7dc, więc nic się takiego nie dzieje, o czym możnaby pisać. Powoli się rozpędzam, niedlugo zacznę robić testy owulacyjne. Jakoś się chyba trochę uspokoiłam z tym tematem zajścia w ciążę, bo już nie chodzę i nie dramatyzuję, jak w tamtym miesiącu. Chociaz moze to być tylko chwilowe i wszystko zacznie się od początku gdy przyjdą dni płodne a potem oczekiwania na okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też już jestem!!! Nie było mnie... i nie mam innego wytłumaczenia niestety, niż Wy wszystkie...:) Koszmarnie brakuje mi czasu... Mam nadzieję, że się to nie odbije w żaden sposób na naszych staraniach...a staramy się dalej... dni płodne wypadną chyba koło niedzieli więc pora na następne podejście:) W pracy jest teraz beznadziejnie... mam mnóstwo dodatkowych obowiązków i nie mam czsu nawet włączyć internetu... w domu jestem późno...ech, co to za życie- całę życie w pracy... dobrze,że narazie w domu żadne maleństwo na mnie nie czeka... jak by czekało- chyba bym się zwolniła:) pozdrawiam Was:) ewapiano- nie martw się, mdłości kiedyś miną..:) jak po clostylbegycie mam takie że aż mi się w głowie kołuje..:) całuski:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten mroźny poranek. nie tylko na dworzu zimno, u mnie w pracy niestety też z resztą jak zwykle... stare mury, kiepskie ogrzewanie, a pracować trzeba. Czasem od tego zimna to aż mózg staje. Wczoraj mniałam zachciankę - winogrona, mój mężulek specjalnie szedł do sklepu by spełnić moją zachciankę. Tak się obżarłam winogron że później spać nie mogłam bo wydawało mi się że zaraz zwymiotuję ;) ale tak to juz jest chyba z tymi ciężarnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:-) Od rana mam dzis malego doleczka...@ nadejdzie na 100%, zle sie czuje i mam kiepski humorek...Moze w lutym nam sie uda? Ewapiano - masz bardzo zdrowe ciazowe zachcianki, tak trzymac!:-) Wesolego dnia, papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za wredna pogoda, nic mi się nie chce.....a tu tyle roboty...brrrrr Pozazdrościć męża, mój tak chętnie na każde zawołanie do sklepu nie lata:( Ale może się zmieni jak będę w ciąży :) Miłego dzionka Wam wszystkim życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!:) zasypało was?? :) u mnie koszmar, pada pada i końca nie widać... odśnieeżyłam dziś 2 samochody- warstwa śniegu pół metra:) i podwórko! koszmar... ..jadąc do pracy tak mną zarzuciło, że zamiast skrętu w lewo o mało co nie wjechałam w sklep na wprost! nienawidże zimy i takiej pogody! jutro USG- dam znać trzymajcie się ciepło!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tylko mroźno, śniegu prawie nie ma , w nocy trochę popruszyło ale już go nie ma, ledwo parę płatków było na ulicy. Dzisiaj czwartek... szkoda że nie piątek, tak się nie chce pracować.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własni mieliśmy śnieżycę :) trochę napadało śniegu. A gdzie wy się wszystkie podziewacie? zasypało was czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie piszę, bo nie mam nic do powiedzenia w temacie :) Mam 9dc - przygotowuję się do owulacji. Temp. 36,4. Śluzu w sumie nie ma żadnego a jeśli już w ogole gdzies znajdę ;) to jest on konsystencji oleistej. Piszcie lepiej jak Wasze starania, może coś ciekawszego się dzieje niż u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nic ciekawego...najwyższa pora zacząć kolejne starania...bo pomalutku zbliża się owulacja...więc może coś w tym cyklu wyjdzie pozytywnego:) A nas zasypało...pada i pada i pada...tyle, że ja w biurze mam cieplutko i jak narazie nie muszę nigdzie wychodzić:) I jestem dziś strasznie padnięta mam ochotę iść spać...wogóle to na nic nie mam dziś ochoty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej... co się dzieje z naszym topikiem, coś przestałyście tu zaglądać czy jak? halo pobudka, dzisiaj piątek, kolejne dwa dni laby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agese_26
Szczerze mówiąc w większości ustosunkowuję się do Waszych wypowiedzi:) U mnie nic ciekawego się nie dzieje, czekam na okres płodny i zabieram się do roboty hehheh.... Podejrzewam, że topik ruszy kiedy będziemy z niecierpliwością czekać na nieprzyjście @ :) A jak dzisiejsze samopoczucie ewapiano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wchodzę ciągle na topik, wypatrując nowych postów. Sama nic nie piszę, bo tak jak Agnes napisala - jestem na etapie \"uśpienia\". Starania jeszcze nie zaczęte (10dc) - trzeba czym prędzej to zmienić :P - idzie weekend, więc będzie mnóstwo czasu i na pewno to się wydarzy ;) - zacznę dramatyzować pewnie w drugiej części cyklu, tak jak ostatnio. Chyba wszystkie zaczniemy. Z drugiej stromny jednak - co to - wszystkie czekają na owulację!!?? Z naszej tabelki to wcale nie wynika!!!! Dziewczyny!! Co z naszą tabelką!!! To jakaś popierdułka, a nie solidna tabelka!! Zmieńcie co trzeba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze godzinka i do domciu:) Potem na zakupy z mężusiem...może wypatrzę coś ciekawego:) A potem wieczorek mam nadzieję, że się uda....hehheh Postaram się do Was zajrzeć wieczorkiem jak nie będę mocno zajęta...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widze ze nikt tu za mna nie tesknil ;) Mialam zepsuty komp od niedzieli i nie mialam dostepu do netu. Dziewczynki kochane, ja dzis 34 dzien cyklu, i 2@ nie ma :D :D :D Testu nie robilam i poczekam z tym do przyszlego tygodnia. Ale mam takie uplawy mleczno biale, jakie mialam w ciazy z zuzia wiec jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:-) Mamo_zuzi - oczywiscie ze tesknimy!!!:-) Super wiesci, trzymam kciuki! Nie korci Cie zeby zrobic juz tescik? Skorpionka81 - weekend przed Wami, zycze bardzo owocnych staran:-) Agnese_26 - Tobie rowniez zycze bardzo milutkiego weekendziku:-) Z tego wynika ze wszystkie bedziecie sie starac i pewnie nie bedziecie miec nawet czasu zeby cos napisac przez weekend...a ja mam jutro dostac@ Humoru ciagle nie mam, na dodatek obudzilam sie z bolem glowy. Pozdrowionka dla Was! Papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i uaktualniam tabelkę Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 1........ 11.II Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3.....starania zawieszone mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg........... ????????????????? Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 2.........13.01 Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton...... 2......11/12/13.II eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........24.01 cytrynka79.... Gosia...... 27...... Sopot............... . 0.........15.I ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin.............. 0.........6.I gabi 27.........Gabi.........27......Kielce.................. 1... .....30.XI Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ ....1.........27.I. Poki co wpisuje kolo siebie znaki zapytania bo nic nie wiadomo jeszcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×