Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

Cześc LAseczki! Poprawiam tabelke bo znowu się staramy :D STARAJĄCE SIĘ Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 1........ 11.II Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3........03 II Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 2.........13.01 Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton...... 2......11/12/13.II eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........24.01 cytrynka79.... Gosia...... 27...... Sopot............... . 0.........15.I Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ ....2.........25.II. PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin.......... przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg-przyszla mamusia-30.IX. gabi 27.........Gabi.........27......Kielce..............przyszla mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprawiam bo ty poprawilas bez moich poprawek :) STARAJĄCE SIĘ Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 1........ 11.II Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3........03 II Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 2.........13.01 Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton...... 2......11/12/13.II eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........19.02 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ ....2.........25.II. PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin.......... przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg-przyszla mamusia-30.IX. gabi 27.........Gabi.........27......Kielce..............przyszla mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 1........ 11.II Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3........03 II Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 2.........13.01 Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton...... 2......11/12/13.II eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........19.02 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ ....2.........25.II. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin.......... przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg-przyszla mamusia-30.IX. gabi 27.........Gabi.........27......Kielce..............przyszla mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nic sie nie stalo:D ja wlasnie sie szykuje dzisiaj jade spac do babci bede jutro wieczorem.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pierwsza:) Choróbsko rozłożyło mnie na amen:( Gardło boli jak bolało z nosa cieknie nie miłosiernie chyba zatkam sobie dziurki tamponami, żeby tak nie kapało eheh...mąż mnie unika widać nie wyglądam sexi:( A tu mi zegarek tyka...chyba w tym cyklu nie zaciążę:( Zaraz mykam do gina, a potem do ogólnego. Więc do zobaczenia później. Miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z wizyty od gina...i trochę mnie pocieszył...te bóle to jednak ból jajnika i ma boleć bo jestem przed owulacją tak podejrzewa bo usg nie robił. Jak długo boli tak długo trzeba się w tych dniach kochać:) Przestanie boleć to znaczy, że jajeczko się uwolniło...więc jeszcze mam szansę bo boli oby tak było i się nie mylił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skorpionko pytałam też go o testy owulacyjne...stwierdził że to nabijanie kasy producentom...drogie testy są bardziej skuteczne i dokładniejsze a te tanie mogą wykrywać owulację choć jej nie ma z różnych powodów i na odwrót:( Więc on nie zalecał żadnej swojej pacjentce...ale jak ktoś chce to niech stosuje bo to i tak nie szkodzi...on w szczególności stawia na podejście do wszystkiego na luzie...kochać się w miarę regularnie co dwa dni bez zabezpieczenia...jeśli nie udaje się w trzecim cyklu zleca dodatkowe badania... A dzisiaj jaki masz wynik testu owulacyjnego Skorpionko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj się pochwalę .... mam urodzinki.... kończe 27 latek..... eh.... stara d... ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPÓŹNIONE ALE JAKNAJSZCZERSZE GRATULACJE MAMO ZUZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to najlepsza wiadomosć jaka ostatnio słyszałam!!!! Mam nadzieję, że szybko będzie nas więcej:) Ewapiano- wszystkiego najlepszego!!! Agnese 26- ja też się rozłożyłam, właśnie wróciłam od lekarza- mam zapalenie oskrzeli i dostałam antybiotyki ale takie delikatniejsze ze względu na moje starania... Dni płodnie miałam w zeszły piątek i mam nadzieję, że coś zdziałaliśmy- teraz tylko czekam do okresu do 14. 02:) pozdrawiam Was mocno i idę chorować:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewapiano... STO LAT!!!! 🌻🌻🌻 Dziewczyny a ostatnio na innym forum czytalam swietna rade jak zasasolkowac na 100 % :D Otoz, kochamy sie mezem CODZIENNIE, od pierwszego do ostatniego dnia cyklu. bez liczenia dni cyklu, be mierzenia tempki, testow itp... efekty supwer: nie dosc ze ciaza to jeszcze jaki chlop zadowolony!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, coś spać nie moge ehhh.....chyba przez ten zapchany nos...i początki kaszlu:( byłam wczoraj u lekarza ogólnego i stwierdził grypę i początek anginy więc muszę brać antybiotyk:( Mam zwolnienie do końca tygodnia ale niestety w poniedziałek i wtorek muszę być w pracy-obowiązki niecierpiące zwłoki:( Odbije to sobie w następnym tygodniu...jednak starań nie mogę odłożyć na później jeśli chodzi o ten cykl...a czuję się fatalnie jeszcze jestem chyba przed owulacją a tu mąż unika mnie jak ognia...stwierdził, że jak w okresie choroby będziemy się kochać to przeniosę zarazki na dziecko:( Co za pech z tym wszystkim... Mamo_zuzi rzeczywiście bardzo skuteczna metoda:) Aniołku życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia :* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, trzymam za Was kciuki!!! A mnie od rana brzusio boli i nie wiem co o tym myslec.. Ewapiano , Ciebie boli podbrzusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu!!!!!!źle mi..... Od wczoraj mam gorączkę i bardzo kaszle, a antybiotyk który dostałam nie pomaga chyba.... jestem nieżywa..... dobrze, że już po dniach płodnych bo do niczego sie nie nadaje..... ...a we wtorek znowu szkolenie 5 dni w lublinie.... nie wiem czy to przeżyje:(((( Buuu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za pustki:( Ja choruję nadal -jakoś przejść nie chce, a na dodatek siedzę w pracy i się silę do wszystkich papierków, wydruków i za przeproszeniem zdycham ehhh co za życie byle skończyć wszystko dzisiaj i resztę tygodnia spędzić w domciu w ciepłym łóżeczku z herbatką w rączce przy ulubionych filmach i serialach i programach telewizyjnych....ach ta nadzieja... Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewapiano spóźnione ale gorące życzenia urodzinowe! 🌻 I wcale nie jesteś stara! co ja ma powiedziec jak trzydziestaka na karku!! Kochać się codziennie? Hmmm to chyba nie jest 1005 metoda! Agnese powrotu do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) byłam dziś u lekaża- Agnes twoje marzenie właśnie się u mnie urealnia- dostałam tydzień zwolnienia i mam leżeć i nie wstawać.. Jeśli chodzi o starania to robiłam USG dziś i moje jajka się nie uwloniły- jajeczkowanie było i tyle... teraz sie wchłaniają.. dostałam zwiększoną dawkę leku i straszył mnie inseminacją..;) musze coś na ten temat poczytać...ehh....szkoda, że tak normalnie się nie da.... Ewa i Mama zuzi- jak się macie??? nudności dają w kość?? ale ja Wam już zadroszczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U mnie mdlosci nie ma :) Za to w weekend pobolewal mnie brzusio. Minelo jednak i teraz czuje sie doskonale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domciu:) Chorobowe do przyszłego wtorku... Dziś miałam tak ciężki dzień, że miałam jedynie czas wyjść do toalety dwa razy, zrobić sobie dwie herbatki, oczy mnie bolą od tej papierkowej roboty i na koniec dostałam już kręćka z księgowaniami na kontach:( Na szczęście mam spokój do przyszłego tygodnia:) Teraz mogę leniuchować:) Aniołku dziwne rzeczy z tymi Twoimi jajeczkami:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przesyłam Wam pozdrowienia od Gabi:):):):):) Wkrótce się u nas pojawi ponownie na topiku:):):):) Ma pewne problemy z wejściem na nasz topik:(:(:( I tak w skrócie napiszę, że nie najlepiej znosi ciążę ze względu na mdłości, brak ochoty do wszystkiego itp.:(:(:( Ale jak już będzie na topiku to szerzej Wam to napewno opisze:) I jeszcze uaktualnię dane Gabi w tabelce:) STARAJĄCE SIĘ Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 1........ 11.II Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3........03 II Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 2.........13.01 Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton...... 2......11/12/13.II eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........19.02 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ ....2.........25.II. PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX gabi 27.........Gabi.........27......Kielce.....przyszla mamusia - 06.IX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi i Ewa, przylaczam sie do was w mdlosciach :( :( :( a mialo byc taak pieknie hihiihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z mdłościami jest coraz gorzej, wczoraj po raz pierszy wymiotowałam, dzisiaj na szczęście nie, ale ciągle mi się zbiera. Ledwo siedzę w pracy, najgorzej że mam toaletę po drugiej stronie korytarza i nie wiem jak to będzie gdy mnie złapie. Mamo zuzi mnie też czasem pobolewało podbrzusze w mierszych tygodniach, ale teraz przeszło, czasem jakieś takie dziwne uczucie mam wiercenia w brzuchu, ale nie bolące. Po prostu jakbym wiecznie miała wzdęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese, specjalne wiruski ciazowe dla Ciebie abys jak najszybciej poczula sie tak fatalnie jak my :P ***************************************************** ************************************************** ************************************************** Smacznego i sie zarazac prosze :D Mi poranne mdlosci przeszly juz, ale z Zuzia mialam zawsze wieczorne mdlosci, nigdy rano wiec cos sie zmienilo. Ewa, trzymaj sie dzielnie mysli , ze mdlosci powinny ustapic okolo 13-14 tygodnia ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mamo_zuzi takie wirusy się przydadzą :) Mam nadzieję, że już się zawirusowałam hehheh. Teraz pozostaje czekać na mdłości, zmianę humorów itp:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese, do 11.02. juz niedlugo :D Trzymam kciuki!!! Cieakwe co u Donny i Skorpionki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Mialam rodziców przez tydzień, więc nie bylam w ogóle na necie. Teraz wpadam tylko po to, by dać znać, że jestem i że jutro rano wejdę, by poczytać, co pisalyscie i powiem co u mnie (a u mnie nic nowego) :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A choróbsko dalej trzyma ehhhh.... A ten mój 11 luty to termin określony na podstawie średniej długości cyklu czyli 29 dni...a zresztą termin może się wydłużyć ze względu na chorobę...jakoś nie mam przekonania, że w tym cyklu się udało:( I mam pytanko do mam i przyszłych mam: kiedy powiedzieć w pracy, że jest się w ciąży?? Jak to zrobiłyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się bałam powiedzieć w pracy, a bo to zawsze tak gadali dziwnie, że tutaj trzeba pracować i pracować, jak ktoś był na zwolnieniu lekarskim to miał przechlapane później, jak był dłużej niż dwa tygodnie to był pierszy do odstarzału realia prywatnej firmy. W Kodeksie pracy kobieta ciężarna jest chroniona od samego początku ciąży, więc nic nam nie mogą zrobić. Stwierdziłam że raz kozie śmierć i powiedziałam. Nie było tak źle, nawet mi pogratulowali, ale mają nadzieję że nie będę chodziła na zwolnienia, a jeśli będę to muszę pracę zabierać do domu. Ale jak przyjdzie co do czego i będę się źle czuła to niech mnie pocałują w d.... nie mogą mnie zmusić do pracy w domu. Zwolnić też nie mogą bo takie są przepisy, więc nie ma się co martwić i powiedzieć jak najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×