Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

Agnese_26...... Aga....... 26..... Sosnowiec.......... 1........ 11.II Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3........ ? mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg........... 2..........20.I Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 2.........13.01 Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton....... 1..........15.I eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........24.01 cytrynka79.... Gosia...... 27...... Sopot............... . 0.........15.I ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin.............. 0.........6.I gabi 27.........Gabi.........27......Kielce.................. 1... .....30.XI Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII kobietki prosze o uaktualnic tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze starania sie nie zaczely.A powiedzcie czy podczas staran chodzicie na solarium , czy tez do sauny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na solarium ostatnio była przed ślubem- hehe A do sauny nie chodze bo mam słabe serducho. A Ty Donna to chyba często na solca zaglądasz co? Co do tabelki to faktycznie przyszłe mamusie powinny się \"wyciąć\" z tabelki starających się a pod spodem zrobić tabelke \"PRZYSZŁE MAMUSI\" i tam sie wpisac! A wie cdo dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powysyłałam Wam zdjecia:) czekam na Wasze jeśli możecie je przesłac na pocztę mati28@o2.pl dziś lekarz mnie badał... kazał jutro o 7 rano przyjsć na USG a potem dostałam skierowanie do poradni leczenia niepłodności..:( boje się, że nic z tego nie bedzie.... do następnego razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana znowu w pracy. Niemogę się doczekać aż któraś z was do mnie dołączy. Ile jeszcze będę sama w gronie mamuś? W piątek idę do lekarza, nie mogę się doczekać, ciekawe czy będzie robił mi usg czy każe zrobić badania krwi na potwierdzenie ciąży. Tylko że badania krwi to chyba w laboratorim mogę sobie sama zrobić bez skierowania prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam, że możecie sobie tak chodzić na badania, kiedy chcecie :-0 Tu, gdzie jestem, takich rzeczy się nie robi. Jedyne co mogę zrobić, to kupić se test ciążowy i tyle :( Co jak co, ale to jeden z powodów, dla których wolałabym być teraz w kraju. (Żeby porobić sobie potrzebne badania i móc bez przeszkód pójść na betę) p.s. Z tego co wiem, ewapiano - możesz bez skierowania iść do laboratorium zrobić betę. Po prostu prosisz o ten typ badań. Okresu nie widać. Chcę dziś zrobić test, ale jeszcze nei teraz, bo jest bardzo wcześnie i może jeszcze się rozhula coś u mnie :-0 Nie czuję jednak żadnych bólów w dole brzucha, które zwykle przychodzą w dzień okresu. Może więc dopiero jutro?? Temp. dziś byla 36,1 i 36,2, czyli o ok. 0,6 więcej niż w poprzednie dni. Czy to oznacza, że dostanę okres???? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje ci skorpionka, że tak się męczysz z tymi kontrolami temperatury, itd. Ja nigdy nie sprawdzałam temperatury, nigdy nie sprawdzałam kiedy mam owulację, dni płodne tylko mniej więcej wiedziałam i nawet szczególnie się nie straliśmy z mężem oprócz tego że przestaliśmy się zabezpieczać no i tak szybko to wyszło, ciekawe od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno zależy od luźnego, spontanicznego podejścia, ale... nie umiem inaczej. I tak już sie trochę uspokoiłam, więc pewnie będzie lepiej ;) Poza tym - plan był taki, że będziemy się starać o Skorpionka, najlepiej listopadowego. Oboje z mężem jesteśmy bowiem listopadowymi skorpionami :) Żeby to się udało, musielibyśmy się starać raczej w kolejnym cyklu, który powinien zacząć się dzisiaj/jutro. Jesli wiec tym razem mi się nie uda - będzie pół biedy. Najważniejsze, by udało się w przyszłym cyklu... a właściwie już tym, który może a nóż - zacznie się dzisiaj. Szkoda, że zapomniałam o tym w minionych tygodniach.. :) p.s. Test wyszedł negatywnie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć LAseczki!!!! Aniołku nie załamuj się! Ja rozumie co przeżywasz i pewnie też bym miała doła gdy bym lekarz dał mi skierowanie do kliniki, która leczy niepłodność. ale popatrz na to z drugiej strony. Tam są fochowcy i oni będą wiedzieć za co siebrać, jak leczyć by było dobrze ! Więc Moluś Cie prosi o głowe do góry!!! 🌻 Ewa- Skorponka dobrze pisze z tą betą tylko , że płacisz a ze skierowaniem jest bezpłatnie! Skorpionka- ja bym poczekała np do piątku i jeśli @ nie przyjdzie rano zrobiłabym test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poczekam sobie do piątku z tymi badaniami, z resztą i tak nie mam czasu na nie ganiać, bo laboratoria są przeważnie otwarte z rana, a ja z rana pracuje i nie za bardzo są szansę żeby się urwać. Kurcze znowu jestem głodna a rano jadłam już dwie kanapki......będę gruba jak słoń....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ja juz nie moge sie doczekac kiedy bede w ciazy.Jestem bardzo ciekawa jak nam pojdzie jutro prawdopodobnie pojde do lekarza na badania.Powiedzcie czy mam zrobic badanie na grupe krwi? bo z tego co czytalam to w szpitalu wrazie czego to jest potrzebne.Mam jeszcze jedno pytanie zawsze jak robie toxo to wychodzi wynik negatywny a czy jest jakies dokadniejsze badanie na toxo.Aby spr czy kiedykolwiek przechodzilam toxo? ale jestem pewna na 99% ze nigdy nie przechodzilam pomimo ze mam kota. skorpionka dopiero pierwszy cykl stran czytalam ze nawet zdrowe pary staraja sie pol roku.Nie mozesz sie dac zwariowac aniolku zob wszystko bedzie dobrze te badania moze ci pomoga szybciej zajsc-jestem tego pewna:) ewapiano bardzo chce do ciebie dolaczyc.moze w lutym:) powiem Wam ze bardzo chce juz zajsc ale nie trace glowy bede to robic kiedy nam sie bedzie chcialo a nie kiedy beda te dnii. Moze to zbyt osobiste pytanie ale jak sie zabezpieczalyscie przed ciaza wczesniej? wiem ze kobietki ktore braly tabletki moga miec problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się w ogóle nie zabezipieczałam. TRzn kiedy a to było jakies 10 lat temu. Co do grupy krwi jak pójdziesz prywatnie do lab. to ci zrobiom. Albo niech Twój lekarz da Ci skierowanie. co do toxo to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem tylko prezerwatywami się zabezpieczaliśmy, doszliśmy obydwoje do wniosku, że nie będę się truła tabletkami. Niby tabletki nie są szkodliwe, ale po głębszym zastanowieniu zawsze są jakieś skutki uboczne w końcu to chemia i hormony które na pewno nie pozostają bez echa w organiźmie. Przeważnie albo się tyje, albo ma się mdłości , wiele moich znajomych które przyjmowały tabletki po odstawieniu nie mogły zajśc w ciąże, albo miały takie długie miesiączki, że musiały iśc do lekarza bo po 2 tyg. krwawienie nie przestawało. Więc my tylko gumki używaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Aniolku, glowka do gory :) Bardzo dobrze ze zajma sie Toba specjalisci, na Twoim miejscu bym sie cieszyla a nie zamartwiala :) Skorpionko, zrob ten test jak ci sie miesiaczka bedzie spozniac :) Ewapiano, mam nadzieje ze wkrotce do Ciebie dolacze :) Trzymaj za nas wszystkie kciuki!!! Ja bralam tabletki dosc dlugo, zanim urodzilam Zuzie. I cale szczescie nie dotyczyl mnie problem dlugich cykli , miesiaczek czy braku miesiaczki po odstawieniu tabsow. Z Zuzia zaszlam za pierwszym razem :) Teraz tez baralam tabsy i odstawilam w listopadzie. Lekarz mowil ze zazwyczaj po tabsach zachodzi sie w okolo 3 cyklu po odstawieniu, wiec jestem pokorna i czekam :) Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do gina nie ide narazie zrobie badania ale na swoja kieszen.Juz nie pamietam kiedy robilam badania ost raz. My sie wogole nie zabezpieczamy poprostu uwazamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka04
Cześć dziewczyny. Mogę się przyłączyć? Pod koniec lutego chciałabym dowiedzieć się, że jestem w ciąży. Przygotowania juz rozpoczęte, tzn. biorę folik od miesiąca i jutro lecę na badania. Chciałabym już teraz, ale same wiecie dlaczego wolę wszystko na co mam wpływ sprawdzić. Jeśli chodzi o toksoplazmozę, to lepiej żeby wynik był pozytywny, bo oznacza to, że są przeciwciała, jeśli jest negatywny, to trzeba bardziej uważać gdy jest się w ciąży. Jeśli macie kota to należy sprawdzić czy jest zdrowy (jeśli biega za ptakami i myszami, to koniecznie trzeba sprawdzić), myć wszystko dokładnie przed jedzeniem i ręce po kontakcie z surowym mięsem (np. kurczaniem), ogólnie mówiąc nalży bardzo! zwracać uwagę na czystość wszystkiego z czym ma sie kontakt. Pozdrawiam i życzę powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki dziewczynki:) fajnie sie tak czasem pożalić na forum, bo czasem już człowiek nie wie co ze sobą zrobić...:( robiłam dziś USG okazało się że nie mam jajeczka:( w ogóle... w którym bym dniu cyklu nie była nie mam jajeczka:( dostałam leki na jajeczkowanie i dalej na podtrzymanie.. teraz czekam na następne USG 25 stycznia, potem 9 lutego... cały czas monitoring...zobaczymy..:) Cieszę się ewapiano, że u Ciebie tak szybko poszło- ciesz się tym... ja chyba będę z Was ostatnia na forum...:( napiszcie czy doszły zdjęcia i ja czekam na Wasze( tych na stronie nie wyświetla mi:() mati28@o2.pl całuje mocno!!!! dzięki za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aniołka: lekarz chce chyba sprawdzić czy bedzie jajeczko z drugiego jajnika. Czytałam, że jest sporo przypadków kiedy tylko jeden wytwarza jajeczko. Musisz poczekać. Wiesz już więcej niż miesiąc temu i teraz daj działać lekarzowi. Ja sama jeszcze nie wiem jak będzie ze mną. Teraz muszę dowiedzieć się jak jest z moim zdrowiem. Jak już będę miała wyniki i będą one pozytywne, to zaczynam dalszy etap starań:-P . ale to dopiero w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a mnie coś boli w brzuchu! chyba jajnik!!! 😭 Mam nadzieje, że go nie przeziębiłam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm No nie wiem. Dziś 12dc. W sumie może tak. :) Dziś ide do gina i pewnie usg \"dowcipne\" będzie więc się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na kolejną mamusię ;) ileż czasu można tak samemu siedzieć, no która do mnie dołączy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy moge do Was dolaczyc?:-) 27 grudnia wzielam ostatnia tabletke, starania juz rozpoczelismy, ale zobaczymy jak to bedzie. Mam 18-miesieczna Coreczke. Przed pierwsza ciaza przez 2 lata bralam Logest, po odstawieniu tabletek zaszlam w ciaze w 3 cyklu. Teraz bralam tabletki przez rok. Co do przygotowan - od pol roku biore witaminy centrum, od miesiaca kwas foliowy. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bunia, pewnie ze mozesz :) Razem razniej :D a powiedz kiedy sie spodziewasz @ i w ktorym dniu cyklu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus, tak mi przykro kochana z powodu tego torbiela... :( :( Skad sie to dziadostwo bierze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia! Poprawiam tabelke :( Taki mi smutno :(:(:( Agnese_26...... Aga....... 26..... Sosnowiec.......... 1........ 11.II Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3.....starania zawieszone mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg........... 2..........20.I Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 2.........13.01 Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton....... 1..........15.I eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........24.01 cytrynka79.... Gosia...... 27...... Sopot............... . 0.........15.I ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin.............. 0.........6.I gabi 27.........Gabi.........27......Kielce.................. 1... .....30.XI Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×