Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

ja dzisiaj nie spalam do 4 rano:( mialam stres bo mam antene 15 metrow na dachu antena do oblugi radia Cb, i sie balam ze spadnie a ona jest ogroma.Moj znajomy pojechal w Alpy wczoraj dzwonil ze tam to normalnie masakra. A wracajac do starna to wyniki odbiore we wtorek jeszcze zrobie toxo.Ja starania prawdopodobnie od nast cyklu:) Musze zrobic toxo aby miec spokoj bo strasznie mnie stresuje ze w razie czego to tylko bedzie moje zaniedbanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donna, zazdroszcze ci ze mozesz porobic badanie na tokso. Ja nawet nie wiem gdzie sie tu udac aby takie badanie zrobic. Licze tylko na to ze mnie skieruja na poczatku ciazy sami na to badanie. A jak nie to wtedy sie sama upomne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to badanie chyba zrobie ptywatnie zanim zaczne starania bo nie wiem czy gin mi da skierowanie ale jeszcze zobacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troszke sie uciszylo... A ja zaczelam sie bac czy dam sobie rade z druga dzidzia, przeciez Niunia ma dopiero 18 miesiecy...Moze lepsza bylaby roznica wieku 3-4 lata? Troszke sie boje, bo jestesmy za granica od 6 lat, obie babcie pracuja, wiec dzidzia jest w zlobku. Na razie dajemy sobie rade sami. Tylko czy poradzimy sobie jak bedzie dwojeczka bobasow? Tak mnie wzielo na rozmyslania... Zmykam do Mezusia. Dobrej nocki Dziewczyny i kolorowych snow, papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia, powiem ci jedno: Zuzia ma 4,5 roku i bardzo zluje ze nie ma mlodszego rodzenstwa. W tym samym czasie moj brat juz splodzil dodatkowa 2 dzieci, wiec Zuzi kuzyn rownolatek ma juz dwojke rodzenstwa. I bardzo im zazdroszcze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, byłam wczoraj u gin. nie było USG - będzie za 3 tyg. powiedział że w tedy dopiero będzie coś widać, bo teraz nawet on będzie widział tylko jakąś kropkę może jak się dobrze przyjży. Dał mi skierowanie na badanie krwi i moczu - różne między innymi na toxoplazmoze. Z \"ręcznego\" badania stwierdził, że mam powiększoną macicę więc na 99,9% jestem w ciąży tym bardziej że pokazały mi to też 2 testy ciążowe. To jest około 6 tyg. i chyba 5 dni, poród mniej więcej 13 września. z jednej strony się cieszę, ale też z drugiej martwie, martwię jak to wszystko będzie....wszystko się zmieni, a już o porodzie nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpela wczoraj poszła sobie prywatnie na usg i było już widać \"coś\" a to dopiero chygba 4 tydzień ciąży. :) Pozdrawiam! Może przed wyjazdem uda mi sięjeszcze tu zajrzeć a ja nie to trzymajcie za mnie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję tylko, że jestem i czytam Was. Nic mi innego nie pozostaje :-0 4dc - więc wszystko w miejscu. Pokłócilam się wczoraj z mężem, nie gadamy ze sobą. I tyle :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj czeka mnie powazna rozmowa z moim kochanym kiedys ju na ten temat gadalismy ze jak tylko zajde w ciaze ma ojca poprosic o podwyzke chociaz sadze ze ojciec sam pomysli i mu da:) we wtorek ide po wyniki 24 prawdopodobnie bede miec @ a pozniej staranka chyba zaczniemy:) chyba ze znowu cos nie pojdzie po naszej mysli. Ewapiano mam nadzieje ze dolacze do ciebie w lutym:) bedzie Tobie razniej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) Ja niestety nie mam dobrych wieści... biore te tabletki i czuje sie po nich okropnie...ale czego się nie robi dla dzidziusia... niedługo usg... poza tym od wczoraj mam doła bo dowiedziałam się od 1 zaufanej koleżanki w pracy że nasz najukochańszy szef- a do tego mój wielki przyjaciel- chyba jedyny jakiego miałam od bardzo dawna- zwalnia się i wyjeżdza na stałe do Norwegii.... przeryczałam wczoraj cały dzień a dziś jest mi bardzo źle... mam pecha do ludzi- zawsze jak się do kogoś przywiążę, zaufam to tracę go w mgnieniu oka:/ mało kto ma w życiu takie ogromne szczęście żeby szef był najlepszym przyjacielem a u nas tak właśnie było...:( źle mi.... bez niego ta praca już nigdy nie będzie taka sama... pozdrawiam Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego jendą z moich największych życiowych zasad jest \"Nie przywiązywać się do niczego i nikogo i nie ufać nikomu\". może to okrutne, ale wiele razy uratowało mnie z opresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewapiano nie ma czasu na zamartwianie się ciesz się maleństwem pod serduszkiem, wszystko będzie dobrze:) Jak ja Ci zazdroszczę, mam nadzieję, że dołączę do Ciebie wkrótce... Moluś będę trzymać kciuki:) Będzie wszystko dobrze. Życzę z całego serca aby wszystko wszyściuteńko poszło po Twojej myśli.... Donna pomyślnych rozmów z facetem:) Aniołku wiem co znaczy tracić bratnią duszę, z którą się świetnie dogaduje i wogóle...ale pamiętaj, że mimo wyjazdu nadal możecie utrzymywać kontakty, a może jeszcze wróci na swoje miejsce pracy... Skorpionko u mnie ta zasada nie działa przyczepiłam (czytaj:przwywiązałam się) się do męża jak rzep do psiego ogona...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i uaktualniam tabelkę:) Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 1........ 11.II Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3.....starania zawieszone mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg........... 2..........20.I Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 2.........13.01 Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton...... 2......11/12/13.II eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........24.01 cytrynka79.... Gosia...... 27...... Sopot............... . 0.........15.I ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin.............. 0.........6.I gabi 27.........Gabi.........27......Kielce.................. 1... .....30.XI Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ ....1.........27.I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese - wychodzi na to, że jestesmy w tym samym miejscu cyklu, czy tak? Chyba, że mamy inne cykle. Ja mam 26-28 dniowe i okres mam mieć najwczesniej, wtedy kiedy Ty. Ja mam dziś 4 dc. To Twoj pierwszy cykl staran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi powiedzieć który mam dc....lekkiego plamienia dostałam 13 stycznia a właściwy okres 15....więc biorąc pod uwagę bardziej prawdopodobny dzień @ (15.I) mam 6 dc...a okres mam średnio co 30 dni...i teraz zaczęłam drugi cykl starań:) W pierwszym się niestety nie udało zafasolkować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przynajmniej w tym miesiącu, jedziemy Agnes na tym samym wóżku. Ja tez zaczęłam wlasnie drugi cykl starań, (konczy sie 4dc) :) ale cykle mam krótsze niż Twoje. Nie wiadomo jednak która z nas dostanie wczesniej okres, bo Ty masz dluższe cykle, a ja później moj zaczelam, wiec wychodzi na jedno. :) Liczę jednak, że ani Ty, ani ja - nie będziemy mialy okresu w tym miesiącu :) Używasz jakichś \"wspomagaczy\"? Mam na myśli testy owu, lub badanie śluzu, szyjki macicy, itp.? Jesli masz jakies gg lub inny komunikator - może pogadamy czasem o tym \"co u nas\"? :) (Jesli tak, podaj numer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomagaczy typu badanie szyjki macicy czy mierzenie temperatury sobie darowałam...śluz sobie obserwuję:) Nad testami myślałam ale nie kupiłam...my raczej pójdziemy na żywioł czyli nie będziemy się zabezpieczać i zobaczymy czy się uda:) Mój nr gg: 6103340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) u mnie dziś goście, a właściwie nie u mnie tylko u teściowej-wnuczki chcą się zameldować...:)więc przygotowanie do obiadu.. humor już lepszy- byłam wczoraj na filmie- dlaczego nie? i polecam- znakomity dla oderwania głowy od codziennych spraw..:)jutro niestety trzeba będzie wrócić do pracy i pracować- choć to już nie będzie to samo... za tydz zaczynają mi się szkolenia wić będę tu wpadać sporadycznie... mało mnie będzie w domu, niestety... ale dni płodne przeliczyłam i mają być koło 28, 29 stycznia- więc robimy podejście 2 :) Poprawiam tabelkę- według obliczeń mojego lekarza @ powinien być koło 13 lutego...- zobaczymy.. Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 1........ 11.II Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3.....starania zawieszone mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg........... 2..........20.I Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 2.........13.02 Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton...... 2......11/12/13.II eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........24.01 cytrynka79.... Gosia...... 27...... Sopot............... . 0.........15.I ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin.............. 0.........6.I gabi 27.........Gabi.........27......Kielce.................. 1... .....30.XI Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ ....1.........27.I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu będę przychodzić na pewno, więc nie odejdzie w zapomnienie ten topik :) Po prostu może niektóre dziewczyny nie mają o czym pisać, bo są - np. tak jak ja - na początku cyklu, a więc ani nie ma sie czym chwalic, ani na co czekać, ani co testować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez tu zagladam codziennie. Mialam dostac okres 20.I, ale raczej licze na niego okolo srody, czwartku. I na pewno go dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 1........ 11.II Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3.....starania zawieszone mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg........... 2..........20.I Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 2.........13.01 Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton...... 2......11/12/13.II eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........24.01 ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin..juz ma fasolke w brzuszku gabi 27.........Gabi.........27......Kielce.................. 1... .....30.XI Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ ....1.........27.I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie czy eMiLka gabi 27 Selenka 32 wogole tutaj zagladaja? bo juz nie pamietam kiedy tutaj byly mam wrazenie ze daly sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:)Czytuje was regularnie,ale mam teraz malutko czasu i nie zawsze moge dojsc do kompa.Pozdrawiam was serdecznie i dziekuje za troske:)Teraz czekam na okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nasz temat idzie w zapomnienie... nie prawda... ja go zaraz ożywię...:) eh... chyba zaczynają mi się poranne mdłości.. bleee.... bo od rana w pracy mnie \"muli\". obym tylko nie wymiotowała. do tego full pracy, kurde zawsze pod górkę. A jestem trochę zmęczona, bo nie mogę w nocy spać, cierpię chyba na bezsenność, kilka razy w nocy się obudziłam, a nad ranem nie mogłam zasnąć już od godz. 4 a o 6 wstaję do pracy. Jestem dziś skonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia_26
WITAJCIE!! ja jestem od sylwestra w ciąży :) i baaaaaardzo się cieszę :) a do kobietki do której gin powiedział,że nie zrobi usg bo nie będzie nic widać - w 5 tygodniu rozwija sie serduszko i na usg już je widać!!! nie moge doczekać się tego czasu ::) Pozdrawiam Was wszystki serdecznie i życzę powodzenia :) i owocnych " przytulanek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temacik nie odchodzi w zapomnienie!!!!!!!!!!!! Tak jak napisała Skorpionka większość z nas jest w trakcie nieustających starań...:):):) Podejrzewam, że Gabi w tym momencie robi badania, cieszy się wspaniałymi nowinami i jest bardzo zalatana i nie ma czasu na siedzenie przy komputerze i mam nadzieję, że jak znajdzie chwilkę wolnego to do nas zajrzy:) Ewapiano typowe objawy ciążowe...zazdroszczę może nie tych mdłości i bezsennych nocy ale tej świadomości, że nosisz w sobie maleństwo....achhhh :) Gratuluję Minia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym ja jestem ciągle zabiegana...w weekend zapracowana \"domowo\":)...Gościłam rodzinkę przez cały weekend więc oprócz sprzątania doszło gotowanie...dziś przynajmniej luźniejszy dzień w pracy bo obchodzę pracowe urodzinko-imieninki:) Już z rana czekała na mnie ciepła herbatka zrobiona przez szefa:) Czy nie mogłoby być tak codziennie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×