Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

Molus nie przejmuj sie moja kuzynka miala wyciety 1 jajnik i szybko zaszla w ciaze:) mojej mamy kuzynka urodzila corke ma 42lat 1 jej dziecko i dala fajnie imie jak dla mnie Vivian.Mowila ze jak sie ociepli to Nas odwiedzi bo ona mieszka daleko. jutro lece do lekarza wszystko sie dowiedziec czy robiac badania trzeba byc na pusty zoladek i ile zaplace.Mam nadzieje ze nie dostane zawalu jak mnie wykasuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... Ale nawał roboty... Zaraz poczytam sobie Wasze wypowiedzi i może coś doradzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku przynajmniej będziesz pod opieką fachowych osób:) Oni może lepiej doradzą szybciej wykryją przyczynę zaczną najskuteczniejsze leczenie. Więc nie martw się na zapas. Musi być dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My spimy:) zaraz ide sie kapac i uciekam bo lece sie zapytac o te badania a tam tylko rano chyba czynne. Bede pozniej.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś...okropna sytuacja brrr.......:(:(:( Współczuję...ale tak na pocieszenie dodam, że moja kuzynka też ma straszne problemy z torbielami, wycieli jej połowę jednego jajnika ale mimo tych problemów zaszła w ciążę i ma piękną córeczkę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-) W pracy od rana, dzidzia w zlobku. Mama_Zuzi - Twoja Corcia to juz duza dziewczynka. Nie wiem jak moja Niunia zareaguje na rodzenstwo...Wiem ze uwielbia bawic sie z dziecmi w zlobku, ale nie wiem jak to bedzie gdy w domku pojawi sie taki maly bobas na stale. Czy Ty po odstawieniu tabletek zaszlas w ciaze za pierwszym razem? Ja po odstawieniu zaszlam w ciaze w 3 cyklu, teraz chyba tez bede cierpliwie czekac:-) Molus - pocieszajka dla Ciebie. Uszka do gory! Moge sie dopisac do Waszej tabelki? Pozdrowionka i milego dnia!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dopisalam sie do tabeleczki:-) Wesolego dnia dla Was:-) Agnese_26...... Aga....... 26..... Sosnowiec.......... 1........ 11.II Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3.....starania zawieszone mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg........... 2..........20.I Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 2.........13.01 Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton....... 1..........15.I eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........24.01 cytrynka79.... Gosia...... 27...... Sopot............... . 0.........15.I ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin.............. 0.........6.I gabi 27.........Gabi.........27......Kielce.................. 1... .....30.XI Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII Bunia_77......Ania..........29......Irlandia................1.........27.I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bunia! ;) A czym grozi posiadanie torbieli? :( I od czego one się biorą? Można je u siebie wyczuć? Nie śmiejscie się ze mnie - nie wiem, nie interesowalam się nigdy tym. 28dc - okresu brak, test negatywny (tylko 1 miesiąc wsrod ostatnich 4 mial 28 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! dzieki za pocieszenie. Doła mam jak cholera! Chodzoi o to, że już nie mam jedniego jajnika i dlatego sie tak martwie! 😭 Lekarz wczoraj na pocieszenie powiedziałmi, że do zajścia w ciąze wystrczy kawałek jajnika i zdrowa macica.-ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Z resztą lekarze to mnie denerwują bo coś tylko zobaczą i już do wycięcia, nie ważne czy trzeba czy nie trzeba aby tylko wyciąć bo po co obserwować co się z tym będzie dziać.... najlepiej wyciąć i po kłopocie. Rzeźnicy a nie lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś! głowa do góry, dasz radę! musisz dać! zobaczysz, wszystko będzie dobrze:) nie martw sie... tto nie pomaga... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus, tylko sie nie doluj prosze! Zaraz z dziewczynami wezmiemy lopate i zakopiemy doleczka:-) Wiem ze moze latwo mi sie pisze bo juz mam dzidzie...ale 4 lata temu u mnie tez nie bylo wesolo, mialam cyste, brak miesiaczki, lekarz przepisal mi jakies leki hormonalne po ktorych bardzo zle sie czulam, potem zaczelam brac Logest zeby troche "wyregulowac" cykle. Po 2 latach brania tabletek cysta zniknela(?) a ja w 3 miesiace po odstawieniu zaszlam w ciaze. Bedzie dobrze. Sloneczko zlociste dla Ciebie:-) Skorpionka81 - a jak sie czujesz? Moze zrobisz jeszcze jeden test za 2-3 dni? Trzymam kciuki! Papatki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus kochana, miejmy nadzieje ze szybciutko ci te torbiel wylecza. a przepraszam ze pytam, mam nadzieje ze nie bedziesz zla. rozwazaliscie z mezem inseminacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie rozmawialiśmy o takich rzeczach bo cały czasm mamy nadzije, że uda nam sie naturalnie. Ale jak będzie trzeba to oczywiście. Tylko ciekawe ile to kosztuje!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co z tą torbielą. Nie wiem nadal. :-0 Czuję się normalnie. Nic nowego nie zaobserwowałam. Denerwuje mnie taka \'neutralność\'. Wczoraj pojawil sie bol brzucha jak na okres, ale w koncu ustał - okresu też nie ma. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narazie nic. Musze jechać do Poznania i tam się dowiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus jedziesz na Polna Molus do szpitala? nie przejmuj sie zob wszystko bedzie dobrze glowka do gory:) kobietki pozniej Wam napisz o tych badaniach bo ide na 14 50.Jesli oczywiscie cos chcecie wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Donna na Polną bo tam miłam 1 operacje. Mamo_zuzi dzięki za linka 🌻 W ogóle to ryczeć mi się troche chce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus, nie napisze ci \"nie placz\", bo poplakac w takiej sytuacji to naturalne... Moim zdaniem abo powinni ci zrobic laparoskopie i sie pozbyc tego dziadostwa, a nastepnie powinnas zaczac staranka. Jesli by nie wychodzily przez kilka miesiecy to wtedy inseminacja. Znam wiele dziewczyn ktorym inseminacja dala sliczne dzieci. Trzeba tylko do odpowiedniego lekarza trafic... Glowka do gory kochana 🌻 Donna, oczywiscie pisz co i jak z tymi badaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym też chciala pomóc Molusiowi :( ale nie umiem, bo nie znam się kompletnie na tych rzeczach 😭 Mogę jedynie Ci powiedzieć, że nic dziwnego, że zbiera Ci się na płacz, każda kobieta by to tak przeżywała :( Jeśli chcesz płakać, płacz. Mam nadzieję, że mąż Cię pocieszy i będzie Ci łatwiej. Dobrze mieć kogoś w takich chwilach i liczę na to, że Ty kogoś takiego właśnie masz. (Od rana mam bóle brzucha jak na okres, a okresu nie ma ani śladu. Wczoraj już miałam bóle wieczorem, ale potem przeszly. Temp. była rano 36,6 i 36,5, czyli podobna jak przez ostatnie 2 tyg. bo mialam zwykle ok. 36,7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak tu się zrobiło posępnie, Moluś nie przejmuj się i głowa do góry. Aż mi głupio tutaj pisać, bo jak na razie tylko ja w ciąży...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewapiano - napisz jak sie czujesz? Masz jakies silne objawy czy nie czujesz nic? :) Zazdroszczę Ci bardzo i gonię Cię, gonię, mam nadzieję, że pierwsza Cię złapię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z objawów nie mam żadnych, ani mdłości , ani wymiotów... może jeszcze za wcześnie, tylko jestem zmęczona trochę i śpiąca, do tego bym zjadła konia z kopytami. I moja dieta wakacyjna poszła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewapiano, dzidzia tak cie za jakis czas pogoni ze wszystko raz dwa stracisz :) Skorpionka, no to tempka super :) Tak trzymac!!! Mysle ze pierwsza dogonisz Ewe i gabi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po jabłkach. Dostałam okres 😭 Wiedzialam, że tak będzie.. przyznam, że przyjmuję to łagodniej niż przypuszczałam. Może dlatego, że po pierwsze - i tak chcielismy przecież Skorpionka, a skorpionek musialby być poczęte trochę później a nie teraz. Po drugie - przynajmniej sex nie będzie teraz \"na darmo\" :D jak wczoraj na przyklad ;) A po trzecie - czas to puścić w niepamięć i zacząć się angażować w powtórkę z rozrywki, wszystko zacząć od zera raz jeszcze. ;) Szkoda... ale nic to. Podejście drugie czas zacząć. Agnese_26...... Aga....... 26..... Sosnowiec.......... 1........ 11.II Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3.....starania zawieszone mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg........... 2..........20.I Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 2.........13.01 Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton...... 2......11/12/13.II eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........24.01 cytrynka79.... Gosia...... 27...... Sopot............... . 0.........15.I ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin.............. 0.........6.I gabi 27.........Gabi.........27......Kielce.................. 1... .....30.XI Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ ....1.........27.I. Co z tabelką? Po co ją w ogole mamy, skoro pelno w niej nieścisłości? :( Dzień okresu zaznaczylam 11/12/13 lutego, bo cykle mam między 26-28 dniowe (ten był 27 dniowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×