Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

ewapiano i gabi gdzie sie podziewacie? juz prawie wszystkie kobietki widzialam czekam na fotki aniolka ewypiano gabi mam nadziej ze mi przeslecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi skoriponka nie szlej bo zawsze jak sie czegos chce to sie nie udaje przynajmnej u mnie:( ja pojde we wtorek albo srode na badanie czekam na pieniazki bo nie mam pojecia ile to kosztuje. Narazie do gina nie ide pojde jak zaciaze:) ale pojde z wynikami do ogolnego lekarza zeby spr czy wszystko gra. Strasznie sie boje pobierania krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam propozycje jak wiecej z nas zaciazy to sie wymienimy numerami gg aby miec w razie czego.Chyba to dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Jestem jestem, nie martwcie się tak:) tylko nie miałam czasu w sobotę i w niedzielę nic napisać. W pół soboty przespałam bo w nocy z piątku na sobotę byliśmy ze znajomymi w kinie na maratonie filmowym. 4 filmy w jedną noc. Już więcej na taki maraton nie pójdę bo normalnie zasypiam. A po obudzeniu w sobotę trzeba było porządki w domu porbić, bo jak cały tydzień się chodzi do pracy to później bałagan jak \" stąd do tamtąd\". W niedzielę znowu byliśmy na zakupkach. A dzisiaj znowu do pracy za 15 min. Jak ja już mam dość tej pracy.... to z radio taxi to już pół roku krąży po necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dziękuję wszystkim za zdjęcia czyli moluś, skorpionce i agnes i poproszę o jeszcze na adres ewapiano@wp.pl, podaje również mój nr gg 2614487

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Molus i Skorpionka dzieki za zdjecia. Bardzo prosze jeszcze o fotki Agnese i Ewepiano oraz Donny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cala plyte nadgrana przez moje kumpla z takimi jajami on kiedys pracowal tez w radiu Eska. skorpionka i jak tam tesciki zrobiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez staram się o maleństwo:) pod koniec stycznia testuje i okarze się czy cos wyszło pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! zawalona robotą jestem! nie lubie takich poniedziałaków! Wrrr Jak ktos jesczze nie dostał fotek to ręka do góry! A mój adres jest w niku. Pozdrawiam i postaram się później zajrzeć jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewapiano, juz masz moj adres, bo wyslalam Ci swoje zdjecie. Prosze o rewanz :) Anastazja, witaj w naszym gronie :) Czy ten wpis w stopce to twoja gromadka??? Jesli tak, to serdecznie Ci gratuluje i ja tez tak chce :D A od dawna sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że Skorpiona założyła swój własny temat-hmmm Anastazja witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu dostęp do cywilizacji...przez całe popołudnie i wieczór i noc nie miałam netu:( Skorpionko szalejesz na zakupach, że hoho...prawie kupujesz w hurtowych ilościach:):):) Donna fajne zdjątka:) Mamo_zuzi i Skorpionko fotka wysłana:) No i najważniejsze pytanie: Skorpionko jaki wynik testu???????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kogoś jeszcze pominęłam i nie wysłałam swojego foto to łapka do góry!!!!! Mój nr gg: 6103340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu mam stresa w pracy, znowu ta durna kontrola przylazła, ostatnio w piątek coś się mnie pytali a ja nie wiedziałam jak z tego wybrnąć, ciekawe czy będą dzisiaj też maglować. Najgorzej że siedzą w pokoju obok i grzebią, jak tylko się dzwi otwierają to mi aż się niedobrze robi bo się już boję co się znowu zapytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mnie cos naszlo i zaczelam zamawiac bezplatne probki roznych firm wiecie jakie fajnie rzeczy mozna dostac.Na kafe sie dolacze do takiego tamatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzięki za fotki!!! 🌼 Tak, zrobiłam test, wynik oczywiscie negatywny. Ale tli sie we mnie nadzieja, że może za wcześnie. Bo się pomyliłam w obliczeniach. Licząc, że cykl ten będzie 26 dniowy - dzis jest jego ostatni dzień. A skoro tak - to JUTRO dopieo powinnam dostać okres.. :-0 Ech.. znowu dzień czekania.. I to jeszcze gdybym wiedziala, że to ma się stać na pewno jutro. Pośród 4 ostatnich cyklów 4 mialy 26 dni, a jeden 28. Nie wiem więc ile będzie miał ten. :( To mnie strasznie denerwuje. Jestem jednak nastawiona na najgorsze, czyli okres. Już dziś chodzę do WC i sprawdzam co jakiś czas, mimo, że czuję się w sumie normalnie. Myślę, że trochę czasu mi potrzeba na to, by zaakceptować, że zajście w ciążę musi trochę potrwać i jest to tak normalne, jak to, że po nocy jest dzień. I nic nie poradzimy. :) Wkręcam to sobie i chcę w to wierzyć. A Wy? Jakieś nowości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×