Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

tak pogodzilismy sie ale staranka nadal wstrzymane:( moze w lutym cos sie ruszy.Bede ost na tym temacie jak bedzie mama przynamniej mam takie wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś pierwsza dzisiejszego dnia:) Nam chyba starania nie wyszły dostałam wczoraj dziwnego lekkiego plamienia:( No cóż pozostaje chyba następny cykl... Wczoraj rozmawiałam z moją siostrą, która pozostała w rodzinnych stronach o innych naszych koleżankach. Doszłam do wniosku, porównując się do nich, że będę (jak mi się oczywiście uda) starą mamą...Nawet koleżanki młodsze ode mnie o 5 lat są teraz w ciąży...i szczerze mówiąc nie przejmowały się zachodząc w ciążę warunkami mieszkalnymi, finansowymi...Ja zawsze miałam trochę inną kolejność wchodzenia w poszczególne etapy życia...Najpierw skończyć studia, potem wyjść za mąż, poprawić sytuację finansową tak aby było stać nas na najpotrzebniejsze rzeczy poźniej na wychowanie dziecka...I ten czas szybko zleciał... Być może za bardzo skupiałam się na tych działaniach niż na innych:( Ale takie było moje myślenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donna super, że wszystko sobie już wyjaśniliście i jest ok:) Gabi gdzie jesteś?? Martwimy się o Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak to @, która przyszła znacznie za wcześnie :(:(:( Więc poprawiam tabelkę: Agnese_26...... Aga....... 26..... Sosnowiec..........1........ 11.II Moluś............ Asia....... 30....... Koło.................3........ ? mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg...........2..........20.I.07 Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............2.........13.01 Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton....... 1..........15.I eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan..............0........24.01 cytrynka79.... Gosia...... 27...... Sopot................ 0.........15.I ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin.............. 0.........6.I gabi 27.........Gabi.........27......Kielce..................1... .....30.XI Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. ...1.......23.XII I do następnego cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane z jednej str sie ciesze ze dopiero w lutym bo bede miec czas aby zrobic badania chce zrobic morfologie mocz toxo przeciwciala rozyczki cukier zapytam tez o wirusowe zapalenie watroby szczepienie wiecie czego sie boje? tej choroby sepsa duzo osob zachorowalo u mnie jeden chlopiec zmarl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo!!!! :D ja tylko na 5 sekund bo mase mam roboty dziś! wiecie jak to w sobote -hehe Później postaram się odezwać! Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko na chwilkę. Będę pizzę piekła :) Okres ma być pojutrze. Dzis jestem dziwnie podenerwowana i nie wiem czy to nie zaczyna się napięcie przedmiesiączkowe :-0 Wszystko mnie denerwuje... A ciekawi mnie, dlaczego niektóre z dziewczyn nie poprawily tabelki, jesli chodzi o nowe daty miesiączek. Aniołek28, eMilka (!!!!), ewapiano (powinna zniknąć z tabelki) :), gabi27? Co to ma znaczyć! Tabelka nam się rozwala!! a cytrynka79 - co tam u Ciebie? Okres się zapowiada czy wręcz przeciwnie? ;) Jezu - jak ja bym chciala, żeby się udalo. Tylko wciąż czyham na jakies objawy, tylko się ciągle pocieszam, potem dołuję i tak w kółko :-0 Jsak ma okres przyjść, to juz bym chciala żeby przyszedł :(, bo to by oznaczalo, ze juz nowy cykl sie zaczał i nowe szanse i nadzieje przede mną. A tak? Czas się tylko marnuje bezowocnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze skorpionka ze nie czytasz naszego tematu:( Cytrynka juz dawno nas opuscila a gabi i ewapiano beda mamusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam potencjalne i obecne mamusie:) ja tej tabelki to narazie nie uzupełnie, bo nie mam pojęcia jak...:/ to krwawienie w 22 dniu cyklu to chyba był okres bo teraz jestem już 3 dzień po odstawieniu leków i miesiączki nie ma:) suma summarum nie mam pojęcia w jakim dniu cyklu jestem i kiedy mam dni płodne- prowadzę ten swój cały harmonogram brania leków , krwawień i stosunków- pokażę go mojemu lekarzowi w pon i niech on mi powie na jakim etapie ja teraz się znajduę... tabelki w moim przypadku nie da się uzupełnić:) jak tam u Was?? ja dziś miałam kosmicznie ciężki dzień, rano pojechałąm z babcią i jej psem dolecznicy, poźniej szybkie sprzątanie całego domu, potem zakupy i jakies kosmiczne kolejki- dziś w mięsnym to stałam chyba 45 minut- jakby jutro miało być jakieś święto państwowe- następnie gotowabko dużego obiadu dla 6 osób aż w końcu padłam o 16 i usnęłam po wszystkim... teraz mała kawka i z chęcią bym gdzieś wyszła odpocząć albo na plotki, albo do knajpki...jeszcze nie wiem... ..a jutro bedę się lenić cały dzień:))) ...nie dam się nikomu zterroryzować i zagonić do jakiejkolwiek pracy pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes- widzę że jesteśmy podobne, ja też zawsze myślałam, że najpierw trzeba skończyć studia, potem wyjść za mąż, zarobić trochę, postarać się o dziecko ... a teraz juz wiem że najmłodszą mamą to ja nie będe o ile w ogóle będę biorąc pod uwagę moje chore jajniki i porąbane cykle..:/ a wiesz co jest najdziwniejsze? że teraz jak dostałam lepszą pracę to znowu zaczęłam się zastanawiać, czy to jest dobry moment i czy nie odbieram sobie prawa do dalszego rozwijania się zawodowo- czy nie blokuje się teraz próbując zajsć w ciąze- WNIOSEK??? nie ma idealnego momentu, nie ma idealnych okolicznosci, trzeba brać byka za rogi- być odważnym i patrzeć przed siebie, na takich kalkulacjach nie wiadomo kiedy traci się czasem zby wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powysyłałam Wam swoje zdjęcie. Jak ktoś nie dostał lub kogoś pominęłam to się upominać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam dokladnie wszystkie wypowiedzi, donna :) Wiem, że ewapiano bedzie mamusią, bo nawet jej cos pisalam na ten temat i dlatego też napisalam, że powinna zniknąć z tabelki, widzialas to? :) Co do gabi - mialam wrazenie, że bedzie miala dziecko, ale widząc, ze jest nadal w tabelce, stwierdzilam, że może cos mi sie pomylilo. Jedyne co zapomnialam faktycznie to o cytrynce - zapomnialam kiedy odeszla. BTW - po co więc w tabelce są \"nieaktualne osoby z nieaktualnymi danymi?\" :( Pytanie do dziewczyn - palicie papierosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnese fajna z ciebie kobietka masz ladna blad wloski tez kiedys takie mialam:) mlodo wygladasz.Dzieki za fotki:D ja tez sie postaram wam przeslac tylko musze wkoncu skaner zainstalowac. Ostatnio zaobserwowalam ze strasznie nam pieniadze uciekaja normalnie szok:( czasem sie zast jak damy rade przy dziecku.Ponoc najlepiej planowac wydatki nawet na pare miesiecy do przodu.Rozmawialam z kuzynem i mowil ze na mala traca ok 500zl miesiecznie.Wypytuje sie wszystkich co maja dzieci o dokladne szczegoly:) Wsrod moich kolezanek zadna prawie nie ma dziecka kazdy teraz zajmuje sie praca.Ja mam czasem obawy czy dziecko urodzi sie zdrowe troche sie tego boje. Powiedzcie skopiowalyscie ta babycook?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek:) Aniołku, teraz jak mam możliwość lepszego rozwoju w pracy i pojawiają się rozmowy na temat kontraktów zagranicznych, zwiększenie kontaktów z ludźmi też się zastanawiam jak będzie...ale decyzja podjęta:) I pojawiają się te same pytania co u Ciebie....Więc wniosek taki sam jak TWÓJ!!!!! Skorpionko ja paliłam, ale w noc sylwestrową rzuciłam:) Ja babycook już mam na pulpicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie paliłam kilka lat... zaczęłam jak poszłam do pracy popalać a potem palić i tak już rok się meczę... i znowu mnie mogę rzucić więc sobie popalam...ale musze znów się wziać w kupę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie jeszczeraz swoje maile bo chciałam podesłąć zdjęcia... znalazłam tylko maila ewypiano i donny leng..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mail skorpionka1981@gazeta.pl 🌼 Będę wdzięczna za Wasze fotki dziewczyny!! Ja palę ale palaczem nalogowym raczej nie jestem. Palę w sumie jak piję piwo. Jak nie piję piwa, to palę 1-2 papierosy na dizen, albo w ogole nawet. Nie muszę. Nie potrzebuję. Oczywiscie jak zajdę - rzucę. Brz problemu. :) Jutro mam dostać okres. Nie czuję nic dziwnego, ani na okres, ani nic innego. Co do babycook - jeszcze nie potrzbuję. Sciągać nie będę, by nie zapeszać ;) Będę miala na takie rzeczy 9 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donna leng, to masakra co napisali o tym szpitalu :( :( :( Ja nie pale od wakacji :) Moj mail: cassie25@interia.pl Slijcie zdjatka tylko podpisane ktora to z Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam fotkę swoją, nie znalazłam jednak adresów do Was wszystkich, więc jeśli ktoś nie dostał - proszę podać maila :) Wlasnie obliczylam, że jednak nie jutro a pojutrze powinnam dostac okres. Bo jutro jest moj 26 dzien cyklu, i jesli cykl ten bedzie wlasnie 26 dniowy - to okres powinien być po jutrze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zobaczyłam :classic_cool: Podobają mi się. :classic_cool: Jezu, mam obsejsę jakąś i ogromną niewiarę w powodzenie. Wlasnie kupilam na Ebayu 20 testow owulacyjnych i 20 testów ciążowych. A największe moje marzenie to mieć je wszystkie w ciągu kilku dni na sprzedaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, szaleję. Jestem chyba najbardziej niecierpliwą, niepoważną i zdeterminowaną kobietą na tym forum. :-0 Nie wierzę w powodzenie mojej misji, nie wiedzę w to, że mam szczęście :( Tylko chodzę i marudzę. Wybaczcie. To się skończy, jak tylko się uda i będziecie świadkami eksplozji radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×