Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milka26

dieta dla dziewczyn 50kg-65kg Pulchnym wstep wzbroniony

Polecane posty

Gość Ania 32
do milki 26- no właśnie te uda!!!!! :o tak, jak napisalam mam szczupłą górę i łydki, natomiast uda nie pasująmi do reszty :( Jeżdzę na rowerku stacj. ale nie widzę rezultatów :( Jak tyję- to tylko w dolnej cześci, jak chudnę-to tylko w cyckach :( koszmar :o Znacie jakieś ćwieczenia na uda i pośladki? (tyłek mi obwisł :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 32 ja też mam dośc masywne uda:) scudłam dośc sporo ale i wyrobiłam mięsnie zwlaszcza na udach:) ja już się przyzwyczaiłam zaakceptowalam je takimi jakimi są:):P chociażnie było łatwo;) Poszukaj ćwiczeń na uda ale ich nie forsuj bo też możesz wyrobić mięśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze, ze nie tylko ja mam problem z udami... :-/ dziewczyny moze wyprobujemy rowerek z nogami w gorze? ..slyszalam, ze sa niezle efekty..ale trzeba pare razy dziennie robic(najlepiej po trzy razy), najdluzej ile mozemy... ja zaczne dzis robic... zobaczymy jaki bedzie efekt ;-) ostatnio tez mu cos w brzuszku tluszczyku doszlo...:-( na brzuch tez jakies cwiczenia by zaczac robic :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wchodzę w to
Witam Nie, nie mam blizn, ani rozciagnietej skory, cialko mam super jedrne ale cellulit mam na posladkach, co prawda duzo mniejszy ale jest i musze go wykonczyc, bo faktycznie ruchu nie mam teraz wiele Dzis ide na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam rozne wymagania do grup wiekowych.mam 173 norma to niby 60.przy 56 mialam okropne zlaczone uda..wiecie jaka czulam przyjemnosc jak mi sie tak ocieraly.. no wiec 173 52kg. oczywiscie dzisiaj porzucilam diete warzywno owocowa. jutro atkins ale krotko by tylko zrzucic do 51 i wtedy 1000 kcal + cwiczenia obowiazkowo. wiem po sobie ze jak schudlam 5 kg to utzrymywalam wage dzieki cwiczeniom. teraz jakbym..nabrala swiadomosci podczas jedzenia i wyglada na to jakbym miala ED..moge jesc i jesc..tym razem bez swiadomosci kompletnie. jeszcze nie jestem pewna.jutro atkins po ktorym mam swietny humor i zlasowany mozg albo cos z pewnej stronki : http://mmtwo.w.interia.pl/diety.htm. no i mam 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ide wczesniej do pracy wiec jestem juz na nogach :(( Na razie zaczelam spokojnie z cwiczeniami poniewaz dawno nie cwiczylam i nie chce w pracy byc cala obolala-ja zawsze stosuje metode \"malymi kroczkami\" :)) Zanim weszlam na forum zrobilam 1 serie po 10 powtorzen:przysiady, brzuszki, wymachy prawa i lewa noga do gory ( na boku i na plecach). Jak wroce z pracy to zaczne budowac tabelke. ESCAPE Ja zazwyczaj odpadam pod wieczor i pozniej sie budze na 2 godzinki wieczorem i pozniej znowu ide spac-stad te nocne buszowanie po internecie :) Co to ten Pilates hehe? Ciagle nie wiem ;) Z tego co mowisz to musi byc skuteczny. Ja tez juz sie zaopatrzylam w jablka i wyjatkowo dzisiaj mandarynki KAMILKA22 Ja tez nie jestem zwolenniczka srodkow przeczyszczajacych. Rozleniwiaja jelita i po jakims czasie jak przestaje sie je uzywac to za przeproszeniem nie mozna sie wy...... ;))))) DOROTKA83 Jak milo ze dolaczylas :))) Bylas pierwsza osoba z ktora rozmawialam jak postanowilam zmotywowac sie na kafeterii (tylko ze bylo to na innym topicu, zanim postanowilam zalozyc wlasny). Ja mam to samo, wystarczy 2kg mniej i juz o niebo lepiej czuje sie we wlasnej skorze :) JA TEZ KCE Witam Cie serdecznie :) Jezeli juz kiedys bylas na skraju anoreksji to proponuje nie odchudzac sie wiecej-tak juz jest, ze niektorzy ludzie maja sklonnosci do tej choroby, to nie jest zalezne od nich, to psychika i uwarunkowania genowe. Jezeli denerwuje cie jakis kg czy 2, to radze troche pocwiczyc, ale nie ograniczac jedzenia. Tak moje ulubione dania to rowniez jajeczka, ziemniaki i frytki. Raz na jakis czas tez sobie na male szalenstwo pozwole :))) NO TO JA Witam cie serdecznie. My rowniez pisalysmy na tym samym topicu, zanim zalozylam swoj wlasny. To ja wlasnie tam pisalam ze ma 166cm i najlepiej czulam sie kiedys w wadze 49kg :) Witam cie serdecznie i zycze powodzenia KARIMATKA Tak wiem jak to jest z tymi chlopami :) Zawsze chcemy sie im przypodobac :) Na pewno zrobisz wrazenie jak schudniesz, ale znowu sie powtorze ze lepiej 3kg do swiat, a pozniej wiecej. Nie tak duzo od razu. Bo jezeli bedziesz sie odzywiala tylko plynami to predzej czy pozniej zemdlejesz, a jak to zrobisz przy nowym facecie to tak go przestraszysz ze pomysli ze jestes jakas nienormalna ;)) Nowi faceci nie sa tacy wyrozumiali ;((( Moze 5kg do 3 tygodnia stycznia ok? Pozdrawiam MONISIAP Brzuszek jest najlatwiejsza czescia ciala ktora mozna zrzucic. Trzeba tylko wiedziec jak cwiczyc-kiedys mi moj chlopak pokazal prawdziwe brzuszki. Ja bylam cala zadowolona ze robie 40, a on pokazal mi inny sposob i oczywiscie juz po 10 odpadlam tak mnie brzuch bolal ;))) No wiec jak lezysz na plecach z lekko ugietymi kolanami to zamiast podnosic cale plecy do kolan, to tylko podnos sie leciutko - ramiona glowa i szyja razem- i jak kladziesz sie spowrotem to nie dotykaj podlogi. Musisz to wyczuc-beda dobre jak od razu bedziesz czula miesnie brzucha, beda zle jak bedziesz czula bol w szyji. Ja rozumiem ze widac kazdy gram na naszych cialkach, ale przy twoich parametrach to nie radze chudnac wiecej niz 1kg na maxa 2kg. Co najwyzej podrzezbic troszke sylwetke. Powodzenia :))) AZORRO Tak rozumiem tez mam ten problem-to sie nazywa chyba sylwetka gruszki. Proponuje duzo juz nie chudnac, ale rzezbic tylek i uda-na internecie znajdziesz duzo cwiczen, najwazniejsze to systematycznosc. Zanim wejdziesz na nasze forum nastepnym razem to postaraj sie zrobic serie cwiczen na uda i posladki. Powodzenia :) TYSKA Bedziemy bardzo wdzieczne za porady :))) ANIA32 Moje ulubione na posladki to lezysz na brzuchu i podnosisz w gore noge 10 powtorzen, a pozniej 2 noge to samo. Az do bolu. Mam jeszcze kilka to pozniej napisze bo juz sie troche spiesze. Powodzenia :) DOROTKA83 OK To ja dolacze rowerek do moich cwiczen :) MCGEESE HM Ty juz masz niedowage. Jezeli chcesz to na maxa jeszcze kg ale to w cwiczeniach, a nie w ograniczaniu jedzenia. Nie chce zeby nam sie ktos tu na naszym forum wykonczyl. CO WY NA TO DZIEWCZYNY?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do monisiap: schudłam na niskowęglowodanowej i to ona pozwala zachować mi płaski brzuszek, a wierz mi dawniej miałam naprawdę spory, momentami wyglądałam na 3-4 miesiąc ciązy. ćwiczenia w pewnym stopniu też wpłynęły, ale zanim zaczęłam ćwiczyć a jeść niskowęglowodanowo on już się zmniejszył. do milka26: pilates to takie spokojne ćwiczenia, które wysmuklają ciało, wzmacniają mięśnie, mam po nich zakwasy w różnych dziwnych miejscach :-) jak dla mnie są bardzo męczące, może dlatego że jestem początkująca, ale ciężko mi zgrać oddech z wykonywanym ćwiczeniem, jednocześnie pilnować żeby kręgosłup lędźwiowy był w odpowiednim położeniu i mięśnie napięte :-) ja też nie jestem zwolenniczką środków przeczyszczających, o guaranie nie wiedziałam że ma takie działanie dlatego pytałam czy ją znacie, ale niestety i tak muszę się w nią zaopatrzyć po działa znacznie lepiej niż kawa ( chociaż na mnie kawa nie działa wcale), ciężko będzie w czasie sesji pracować, chodzić na siłownię i uczyć się bo zazwyczaj po siłce marzę tylko o spaniu więc muszę ją kupić. znowu się zaniedbałam w kwestji hula-hopu :-((( ale za to wczoraj spędziłam 40 minut na walkerze (nie wiem chyba tak to się nazywa), pot lał się ze mnie strumieniami :D a z grzeszków to zjadłam tylko 1 cukierka michałka, poza tym dietka super. mój chłopak machnął mi wczoraj wykład o anoreksji, oczywiście uspokoiłam go że nie grozi mi to bo za bardzo lubię jedzenie i delektowanie się nim, poza tym w tej chwili akceptuję swoje ciało takie jakim jest, nawet z tymi niewielkimi boczkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karimatka
hej Babeczki:) Ja tez dzisiaj najpierw wstalam o 5.30 sprawdzilam godzine... stwierdzilam, ze spokojnie jeszcze mpoge sie wyspac i znowu sie polozylam... i w ten uroczy sposob spoznilam sie na zajecia... dlatego siedze na necie... na kolejne musze poczekac... Dzisiaj moj trzeci dzien samych plynow... dam rade, czuje to... Milka26 dzieki za wsparcie... ja to glownie robie dla siebie... a inna sprawa, ze kazda kobieta chce ladnie wygladac:) Dostalyscie cos od Mikolaja Dzieweczki? Bo ja tak! Mnostwo slodyczy, hehehe! Rodzice oczywiscie nie wiedza o mojej diecie bo natychmiast by mi ja wybili z glowy!!! A slodycze rozdam kumpelom, tez na Mikolaja, a co! Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak E_S_C_A_P_E mam mega zakwasy po pilatesie, zwłaszcza po dłuższej przerwie, ale to chyba dobrze. Wreszcie tu jestem - wczoraj nie mogłam znalezc tego topicu :( Niedlugo idę do lekarza - coś mnie bierze i wole 3 dni pobyc w domu niż potem rozłożyc się na dobre, przynajmniej będe miała full czasu na ćwiczenia i nauke (bo oprocz pracy jeszcze se ucze :P) wiec dzis w planach pół godziny hula hop, pol godz pilatesu i pol godziny intensywnego spaceru - ale chyba takiego z pokoju do pokoju bo mam gorączkę :P Jesli chodzi o jedzenie to za mna płatki z mlekiem (niestety na jakiś czas musze zrezygnowac z kefiru, jogurtów itp bo mam chore gardło a na ciepło jakoś sobie tego nie wyobrażam :P), na obiad będą warzywa na patelnię. Trzymajcie sie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiecie co dziewczyny? jestem z siebie dumna... :-D bylam dzis w sklepie..stalam przy czipsach i ich nie kupilam :-D normalnie cud :-) Milka26, i jak robilas juz dzis rowerek u nogami w gorze? :-D ja wczoraj wytrwalam nawet 6 minut (wow) pozdrawiam Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
dzięki dziewczynki za słowa otuchy, ja nie chce chudnąć już nie tylko poprawic ten brzuszek, czyli co ćwiczonka i ćwiczonka i dieta bez węgli jest dobra, wypróbuje dzięki za pocieszenie że łatwo brzuch zrzucic postaram sie ćwiczyc nawet codzinnie po 15 minut wystarczy?? dodam że codziennie chodze do pracy na piechotkę szybkim marszem i trwa to około 40 minut, czy tyle sportu wystarczy??? do escape- a możesz mi podac co najlepiej jeść w tej dietce???tak ogólnie fajnie że jest ten topik nareszcie coś dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiap - tyle powinno wystarczyć,ale może zamiast zwykłych brzuszków zastanów się na a6b albo 8 min abs. na dietce niskowęglowodanowej wcinasz wszystko na co masz ochotę,byle to nie miało węgli (albo miało bardzo mało), ja najczęściej jem mięska i wędliny domowej roboty, dużo jajek,wszelkich serów,twarogów, twarożków, orzechy i ryby. czasem zjem jakieś warzywko albo owoca,albo tak jak wczoraj kawałek bułki i nie rzutuje to na dietę,ale to się rzadko zdarza. często czytam w postach niektórych osób \"nie jem węglowodanów za to jem dużo warzyw i owoców\" jezeli ktoś tak pisze to tak naprawdę nie wie że warzywa i owoce to także źródło sporej ilości węglowodanów. oczywiście różne warzywa zawierają ich różne ilości, ale zawierają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
robiłam kiedyś 8 abs na brzuch i w sumie to było dobre, chyba zacznę znowu, pamiętam że mi wychodziło około 20 ćwiczeń każdego rodzaju, więc chyba zacznę plus jakieś inne jeszcze typu nożyce itp. A te ćwiczonka 8 abs to codziennie robić? czy można 1 dzień te a w inny inne?a po ilu tygodniach bede widziała efekty???I jeszcze escape te sery tzn. wiejski moze być? topiny? sprawdzać węgle tak? a ile można tych węgli, jest jakiś limit czy po prostu jak najmniej? a do Karimatki- pisałaś na innym topiku że pijesz same płyny? ile na nich schudłaś bo jestem ciekawa. Dzięki wam wszystkich za rady bardzo są dla mnie pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
a i jeszcze kawkę z odrobiną mleczka lub smietanki, oczysiwście bez cukru, można???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiap ciężko mi powiedzieć kiedy będzie widać efekty ćwiczeń, najważniejsza jest systematyczność, oczywiście najlepiej byłoby codziennie wykonywać ćwiczenia, ale mogłoby Ci się za szybko znudzić więc lepiej co drugi dzień ale systematycznie. Sereki wiejski i topiony są jak najbardziej ok, to samo feta, mozarella. na każdym opakowaniu jest napisane ile co ma węgli. w kwestji kawy - ja osobiście preferuję śmietankę 30%, taka kawa jest bardzo pożywna, swojego czasu zastępowała mi śniadanie. ja nie przekraczam limitu 72 g wegli na dobe (to z ksiązki o tej diecie) chociaż często jest to mniejsza ilośc. 72 g gramy węgli to tyle co 3 bułki/3 grejfruty/6 jabłek/6 kromek chleba/1 czekolada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przy ograniczeniu węgli bardzo szybko zobaczyłam płaski brzuszek bo w ciągu tygodnia, później to już była tylko kwestja spalania tłuszczyku przez ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam niedowage ale i mam grube uda a chce miec szczuple. niedowaga nie oznacza od razu maksymalnego wychudzenia czy przynajmiej idealnie szczuplego ciala. cwicze cwicze od dzisiaj bo rano mialam 55:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
czyli escape to dietka lutza, czytałam o tym duzo bardzo i tam właśnie było że 72 węgle, dozwolone właśnie: ryby, mięso, jaja, sery, mało warzyw i ograniczać pieczywo, czekoladę gorzka do 80%, orzechy, słonecznik a niemal zakazane są produkty mączne, ziamniaki, słodzone pokarmy, owoce i sól. To chyba ty jesz coś podobnego, ja nad nią zastanawiam się bardzo długo i wiem, ze dla mnie jest najlepsze ograniczyć węgle. Zresztą właściwie to mi ona odpowiada bo akurat można jeść to, co lubię. Ok i cwiczonka i mam nadzieje że do końca roku ujrzę efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
a i ponawiam pytanie do karimatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiap dokładnie lutz. na mnie też najlepiej działa ograniczenie węgli, próbowałam innych wariantów i wybrałam ten dla siebie najlepszy. do końca roku na pewno ujrzysz pierwsze efekty,ale nie spodziewaj się nie wiadomo jakich efektów w bardzo krótkim czasie. wszystko przychodzi stopniowo, nie jest to drastyczna dieta dlatego chudnięcie jest wolniejsze (z resztą przy naszej niewysokiej wadze zawsze będzie wolniejsze niż u osób otyłych) ale też nie ma efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
to super a i ja mam jeszcze pytanko czy wiesz ile węgli znajduje się w łyżce płatków owsianych i otrąb, bo mam zamiar je jeść gdybym miała zaparcia bo tak niestety czasem mam, bo chyba one nie zaszkodzą dietce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
a i ile tak chudłaś na tej dietce np w ciagu tygodnia, ja nie chce schudnąć tylko poprawić stan brzucha więc efeków oszałamiających nie chę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przeczytalam caly wasz topik ;-) Co mi doradzicie ?\' prowadze siedzacy tryb zycia 8h dzienniew przed kompem, moje godziny pracy to od 9 do 13 i od 15 do 19 :( w przerwie chodze na obiad - staram sie jest malo makaronow, pieczywa ale roznie bywa :) jem czesto piers z kurczaka jakies gotowane warzywka :) na sniadanko kawa z mlekiem plus slodkie ciastko typu paczek, bulka z serem lub marmolada, w pracy pije zioelona - czerwona herbatkie, wieczorkiem roznie kawalek pizzy, kielbaska, chcude miesko, kanapki... popoludniu cos slodkiego typu czekoladowy cukierek, maly batonik -3/4 razy w tygodniu....... pod koniec tygodnia pizza :) (dorabiam w pizzerni).. moja zmora sa nogi i cellulite :( zaczelam smarowac sie kremikiem ale chyba nie pomozy ni zbytnio :( Mam 173cm i waze ok 62/63 kg chcialabym zrzucic z 4kg... poradzzie cosik Dzieki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka, rozpisałam się i wszystko mi się skasowało monisiap gdybym wiedziała ile to waży spróbowałabym przeliczyć. marcia84 co z tego że jesz chude mieska i warzywka skoro nadrabiasz batonami, ciastkami i pizzą. czasem są już efekty po samym odstawieniu słodkości i chleba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia na cellulit to przede wszystkim ruch i zero słodyczy, bo słodkości i fast foody niestety przyczyniają się do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia85-->> napisałas cytuję:\"na sniadanko kawa z mlekiem plus slodkie ciastko typu paczek, bulka z serem lub marmolada\" No widzisz po co ten pączek?:) Zrób lepiej sobie kanapke z szynką pomidorem etc:) co do cellulitu mam taki oto wycinek z gazety:): 8 rad jak uniknąć cellulitu: 1.Nigdy nie jest za wcześnie na profilaktykę antycellulitową. 2.Walka z cellulitem to wiele połączonych działań.niezależnie od zasobności portfela możesz sobie na nie pozwolić:ruch,dobra dieta,codzienne masaże podczas prysznica. 3.Nadmiar kilogramów to częsty towarzysz cellulitu.Pozbądż się niepotrzebnego balastu,a poprawisz także wygląd skóry. 4.Palenie papierosów oraz antykoncepcja znacznie przyspieszają pojawienie się tego defektu kosmetyczneg-miej tego świadomość 5.Żródłem cellulitu są m.in zaburzenia mikrokrążenia. 6.Wysokie obcasy zmieniaj kiedy tylko możesz na wygodne obuwie. 7.Pływanie jazda na rowerze i codzienna gimnastyka pomogą Twojej skorze zachować większą jędrność. 8.Pijąc 2 litry płynów dziennie zapewnisz swojemu organizmowi odpowiedni drenaż i umożliwisz wypłukanie toksyn. Hmm to tak po krótce co możesz zrobić:) Na pewno czytalaś masę artykułów o cellulicie:) Nie wiem dokładnie co poradzić jeśli prowadzisz siedzący tryb życia.Powinnaś znależc trochę wolnego czasu po pracy na jakis spacer?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieki ;-) ale sie rozpisalyscie :) A co gdy chce mi sie cos slodkiego ?? :D :P szczerze to mialam diete od dietologa i na sniadanko bylo dopuszczone cistko plus kawa z mlekiem :) w ciagu dnia 90 gr piczywa lub 70 gr makaronu... 120gr mieska, 50/60gr szynki, raz w tyg pizze... itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×