Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

no mam nadzieje ze zaprosisz na golabki ostatnio wszedzie kazdy je golabki tylko u mnie nie ma cos dlugo:( madziu czekam na zaproszenie na pyszny obiadzik a pozniej deser:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek wariatko🌻:) Warka🖐️:) a ja mam jeszcze golabki:classic_cool: Warka moze je latwo zdobyc bo w naturalnej chlodni sa czyli na dworku:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Se pochlebiaja i obrazaja 🖐️ !!!! Setunia, mam nadzieje, ze to bylo pieszczotliwie. Tyle narobilam, ze musialam kapuste dokupic :D ale jaja... ciekawe, czy dobre! Zapraszam! Zapraszam! Sie teraz dusza pod przykryciem :D zeby tylko nie spierdzieliły :P Warka i Setunia, zapraszam na gołebie pocztowe :D Warka, a co chcesz na deser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefire oczywiscie , ze pieszczotliwie!!:) To ile sztuk tych golebi narobilas?:P Ja chbya sie przespaceruje:o dopiero co sniadanie zjadlam:D i musze spalic zeby miec miejsce na Twoje pysznosci:classic_cool: mam nadzieje, ze ja deserek tez dostane🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia!!!! chcialoby sie powiedziec w pizzz...du!!! ale nie bede przeklinac, bo mlodziez bedzie brac przyklad :P zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek siem nie nerwuj!!:) to kiedy piwko?;) A warkla , to chyba b.powaznie potraktowal , to zaproszenie i jest w drodze!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba :D no to ja mam warke duza... Otwierac? [kefirek zmierzajac do kuchni po otwieracz w kolorze rustykalne drewno - trzecia szuflada od gory]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kiedy, Setuś, bo ja w jednej rece butelka a w drugiej otwieracz :D czuje sie, jakbym byla zawieszona w prozni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwolniłas mnie!!!ufff widzisz ta reklame kremu nivea po prawej stronie??? Ta kobieta w ciazy z pomalowanym brzuchem wyglada strasznie!!!! tzn. jej brzuch taki jak zmasakrowany wyglada - paskudnie!!! nie masz takiego odczucia, ze to profanacja stanu blogoslawionego?? nie podoba mi sie to, nic a nic 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek ehe , widzialam:o nie ladnie to wyglada:/ ale przeciez wylaczylas juz reklame:D kurde ja juz wypilam cvos dzis nie amm humora:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wlączyłam, bo nie moglam poczty sprawdzić... no to dawaj! [dzwiek popijanego piwka z pianka] za nasze zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek ja wlasnie tez nei moglam poczty sp[rawdzac, ale na szczescie mam dwie przeghladarki, wiec na drugiej sprawdzam poczte:) to pijem:classic_cool: ale mam podly nastroj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie w sosie dzisiaj??? bo poniedzialek??? bo chlopak nie cmoknal tam gdzie trzeba? bo gardlo boli? bo w sumie okres mam dostac?? bo znowu tyle roboty w domu?? bo ciasto nie wyszlo? bo kibel sie zapchal? bo pies sie pozygał w przedpokoju??? Każde \"BO\" jest dobrym pretekstem do napicia sie piwa :P P.S. nie wiem, jak ktos mogl taka reklame puscic w sieci. Ohyda. ale moje oczy zaczynaja sie do tego paskudztwa przyzwyczajac... blelelellee!!!! :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najchetniej pożadamy wysublimowany smak Warki, ale i Leszkiem nie pogardzimy!!! Co ja bede sciemniac - u nas prawie pusto - DAWAJ CO MASZ!!!!! :D :P Zapomnialam sie przywitac 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś, ja tez tak czasem mam... i juz mi smutno, ze musze cie opuscic, ale maz mi juz szpilki w zebra wbija - bo on rano do roboty musi isc... wiec zmykam 😠 kutwa, czemu??? papapapapapap 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żeby nie na sępa- Lech. Niestety nie z lodówki zeby gardełka nas nie bolały- teraz pełno tych wirusów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek to teraz sie ciesze, ze nie mam jueszcze meza:D Spij dobrze mala:) Azurek ja sobie chlodze teraz tyskie na balkonie, bo cieplego to nie lubie:D a dzis przeciez mnie w uchu cos strzykalo:o mam nadzieje, ze nie bede chora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to za twoje zdrówko, bo ja to już dychram. Byłam u lekarza a on dał mi- jak się okazało po przyjściu do domu- jakieś tabletki na alergię :D:D:D No to za nasze zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×