Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

hello🌻 beti👄 ja to chce by ona przylazła, bo ja już na bliźniaki się napaliłam :-D hahahahahahaha, mnie już jedno nie cieszy hihihihi, żartuję, ale wolałabym by już była skoro ma cała machina ruszać do przodu, wiecie, że w novum od 15stycznia przybyło 129ciąż w tym 97 ciąż dzięki ISCI, to zadowalające bo to w sumie 2 miesiace a tyle osób już szczęśliwych👄 podajcie mi choć stronkę gdzie te zdjęcia oglądacie, please:-) Estelko👄 ja czekam na fasolkę, mam nadzieję, że będzie po ISCI, choć życie bywa zaskakujące, mam nadzieję, ze Twoje zawieszenie dobrze wpłynie na Ciebie i powodzenie w zafasolkowaniu👄 a kiedy miałaś to plamienie? w którym dniu cyklu? może faktycznie jesteś w ciąży?????? kasiulka🌻kuruj się kochana, bo jak kurczaczek będziesz do wielkanocy tak mówić:-), przytulam Cię serdecznie👄 ❤️ Ana❤️ dawaj adres tej stronki gdzie podziwiasz Andzię,co tam u ciebie? Sabrunia👄 witaj, to kiedy zdjątka od Ciebie otrzymamy? ja też czekam z utęsknieniem na wieści od Foli🌻 pewnie kochana nacieszyć sie nie może Nadiunią❤️ a mnie przeraziła ostatnia historyjka z gazety, jedna dziewczyna umarła po porodzie w szpitalu w Warszawie na sepsę, aż sama jestem w strachu, czy na to może się zaszczepić? mam też pytanie do Was, bo zapomniałam się dopytać lekarza, ja mam już dane dwie dawki szczepionki przeciw żółtaczce Engerix B -już mam przeciwciała i jestem zabezpieczona, rozumiem, że ta szczepionka nie zapewniecza tych z grupy C i A? i czy można zaszczepić się na resztę bo nawet lekarze w Novum nie mówią nic o tym, tylko o Engerixie, czy to jest ta zakaźna którą można się zarazić w szpitalu? miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika adresik do zdjęć Andzia podała w stopce i wygląda on tak www.threewishes.art.pl/_temp/zbych/foto/index. html pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczny. Widzę, że od Foli wieści jeszcze nie ma. Ja dziś byłam znowu badania zrobić i w tym tygodniu idę na wizytę do nowego gina. Trochę się martwię bo brzuszek wieczorami mnie pobolewa. Jeszcze wystraszyłam się moja sąsiadką bo musi leżeć plackiem...łożysko jej się odkleiło już 3,5 cm. Idę do sklepiku...pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesć :) ja wczoraj wróciłam do domku :) z Nadią. Przepraszam że się nie odzywaliśmy ale najzwyczajniej w świecie z tego szczęścia zapomniałam męza poinstruować żeby dał wam znać. Poszłam do szpitala w środę bo w czwartek miałam mieć cesarkę ale koło 17.00 akurat jak mąż mnie odwiedził dostałam skurczy i zaczęłam rodzić i tak 4 godziny bóle były b. silne, czekaliśmy na anastezjologa, ktory zrobił mi znieczulenie do cesarki, która okazała się zbawieniem bo na pępowinie byla pętelka i nie wiadomo jak naturalny porod by się skończył, na szczęście poszło dobrze, miałam super lekarzy i dosłownie przy cesarce się śmiałam i żartowałam z nimi, nie chciałam głupiego jasia, takze zaraz po dostalam Nadię do łóżka, która ważyła :) 4100 :) i miała 60 cm :) jest b. smukla i słodka :) lekarze twierdzą ze dobrze że przeszlam tyle porodu bo to lepiej dla dziecka które skurcze przygotowują do porodu. Teraz jesteśmy szczęsliwi w domku a tatus wszystko przy dziecku robi, przewija, kąpie,ubiera :) nieźle mu to wychodzi. Mała ładnie śpi a moje obawy ze po cesarce będę się źle czuła były niepotrzebne, czuję się świetnie, szybko wstawałam z łóżka i właściwie jestem na chodzie :) zdjęcia oczywiście wyślę jutro bo dzisiaj za chwilkę babcia przyjdzie odwiedzić wnuczkę :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLI I ANDZIA ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ bardzo się ciesze ze macie juz Wasze pociechy:):):):):) Super:):):):):):):) buziaki dla szczęsliwych mam i córeczek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Foli...bardzo...bardzo :) Czekałam na wiadomośc...to swietnie, że mąż tak dobrze sobie radzi. Pewno jesteś z niego dumna :) No to życzę wiele radości !!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli🌻Grrrrrrrrrrrrrrrratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zycze Ci aby Nadiunia rosla duza ,piekna i madra ku pociesze rodzicow!!!!! Ciesze sie razem z innymi ciociami i nie moge doczekac sie zdjatek!!!! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, Andzia, Silve - gratuluję z calego ❤️. Duzo zdrówka i radości dla Was i Waszych pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla naszych mamuś, dobrze ze wszystko poszło jak trzeba, FOli czekamy na fotki!!! WIemy że Silve już jest mamusią ale czekamy nawieści, co u niej teraz słychać bo po porodzie sie jeszcze nie odezwałą, więc SIlve - czekamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli👄 nareszcie, strasznie się cieszę że poród sprawnie przeszłaś, gratulacje❤️ ja dziś się naczytałam w gazecie o tym jaki to zły jest poród przez cesarkę i w ogóle, że lekarz jakiś z Warszawy krytykował kobiety że nie rodzą naturalnie tylko na życzenie biorą cesarkę, no ale nie wiem co gorsze, rozerwanie się czy rozcięty brzuch, moja koleżanka jak rodziła naturalnie to tak sie porozrywała, ze musiała zostać uśpiona i wyłyżeczkowana, pozszywana i w ogóle ciężko do siebie dochodziła przez dwa tygodnie, ja aż mam ciarki na placach jak o tym pomyślę, jestem za cesarką:-D dziękuję za zdjęcia Andzi👄 śliczną masz córcię, takie fajniutkie duże ciemne oczka-strasznie mi się spodobała:-D lecę pospać, buźka dla Was wszystkich👄 boćki już niedługo przylecą i do nas, a która teraz następna do rodzenia? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli i Andzia Ogromne gratulacje, dziewczyny! Swiat widziany we troje nabiera zdecydowanie innych barw i zaby w waszym przypadku byly to jak najpiekniejsze kolory 🌼 Nich coreczki dobrze i zdrowo sie rozwijaja, niechaj kolki i alergie je omijaja no i niechaj daja wam pospac 🌼 Teraz trzymam palce za kolejne maciupki i nadal wiernie, po cichu podczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli gratulacje ode mnie i Zuzi, cieszę się, że wszystko tak sprawnie poszło. Całuski dla małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLI GRATULACJE DLA CIEBIE I NADII!!!! WSZTSTKIEGO DOBREGO KOCHANE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wysłałam fotki Oli z ostatniego tygodnia, ale jakby któraś nie dostała, to proszę o sygnał, to wyślę jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku dizęki za zdjątka ślicznej Oleńki i rodzinki-buziaczki dla Was...czekam na zdjątka od Foli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona ja też poproszę o zdjątka hpenz@op.pl Foli czekam też na Twoje zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku dziękuję za zdjątka. Tworzycie śliczną rodzinkę a Oleńka to sama słodycz. Już zapomniałam jak wygląda takie maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - Gratuluję Wam z całego serduszka! ❤️ zazdroszczę Ci takiego porodu choć mój nie był aż taki zły :P to cieszę że wszystko poszło pomyślnie! Całusy na Waszej trójeczki! 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli WIELKIE GRATULACJE cieszę sie że już masz to za sobą i że Nadia jest już z rodzicami. Całuski dla malutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUDYTA ODEZWIJ SIE JAK TAM U CIEBIE? WRóCIłAś JUż Z BS. JESTEM CIEKAWA JAK TAM CAłA PROCEDURA WYGLąDAłA JA DZIś ZACZYNAM KłUCIE W BRZUSZEK A WE WTOREK 27 JEDZIEMY JUż NA MIEJSCE DO BS I TAM SPęDZIMY OK 10 DNI STRASZNIE SIE BOJę JESTEśMY JUż CORAZ BLIżEJ FINAłU OBY Z DOBRYM SKUTKIEM. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) ja dzis idę na rozmowę z mim ginem dotycznacym invitro bardzo sie boję...... sama nei wiem dlaczego:( Wczoraj mialam mega doła ......... zastanawiam sie czy spróbowac jeszcze jeden cykl , oprocz oczywiscie tego obecnego... czy juz od naastępnego działac:( ech nie wiem....... pozdrawiam wszystkie babeczki i prosze o 3manie kciuków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć faktycznie pusteczki.... judytka, mam nadzieję, zę się odezwiesz i że u ciebie już sukcesik mały jest🌻 Iza👄 powodzenia życzę i trzymam kciukaski🌻wracaj z opowieściami do nas ja będę następna w kolejce.... a ja czekam na tą nieszczęsną @ macica ciągnie w dół i chyba lada dzień powinna być, oby jutro ...... wczoraj na siłce poszalałam i myślałam że ją wykurzę ze środka a tu nic, jutro idę na siłkę to dam jej czadu:-P enigmuś👄, jeśli mogę Ci coś doradzić to proponuję byś już zaczęła przygotowanka do ISCI, nie ma sensu czekać i sie denerwować, jeśli po drodze spotka cię niespodzianka fasolkowa to super, ale nie ma co zwlekać bo to tylko psychika siada i ma się częstsze doły, a niczemu dobremu to nie sprzyja,jeśli jesteście zdecydowani to zaczynajcie podejście, trzymam kciuki za Ciebie kochana👄 główka do góry, boćki niedługo zrzucą nam tu następnych fasolek stosik, może w maju ja się dowiem o swojej niespodziance:-D👄, Ty też doczekasz się jeszcze w tym roku, zobaczysz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana :) ❤️ Emiczko ❤️ zrób test i nie denerwuj mnie:P:P:P 3mam kciuki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×