Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Nie wiem gdzie tabelka. U mnie 1 dc. Tak myslalam, bo od piatku czulam to w kosciach. Jeszcze z miesiac luziku i trzeba bedzie cos dzialac. Fajnie miec ferie od CLO, gina i tym podobnych, ale niestety, trzeba zaczac cos robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, ja jak jechałam do szpitala miałam co 6 minut od 17.00 do 8.00 rano następnego dnia a potem nic. W sobotę miałam przez godzinę ale nie regularne co 10 minut, 5, 7, 6 potem ustały. Poród się zbliza jak są co 5 minut i trwają troszkę dłużej no i stają się bolesne, u mnie bolesne nie były, choć ktg wskazywało że są duże. Najlepiej dużo spaceruj, chodź po schodach, może to przyspieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skurcze wlaśnie tak się odczuwa jak twardnienie brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli dużo spaceruję, chodzę, piję soki malinowe,"pracujemy" też w sypialni, poprałam firanki, pomyłam okna, i ciągle nic. Jutro idę na ktg, ale myslę, że nic nie wykaże. Pomału łapię depresję przedporodową, a w dodatku koleżanka co miała termin tydzień po mnie w sobotę urodziła śliczną córeczkę.Jak ja jej zazdroszczę, złapały ja nagle skurcze i za trzy godziny było po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, nie dziwię się, bo ja już jestem niecierpliwa mimo że ja muszę z kolei w drugą stronę - wytrzymać jeszcze parę dni,w czwartek zaczyna się 38 tydzień. Ale też jakoś tak mam dziwny nastrój, bardzo zmienny, jestem rozdrażniona jakoś, nie wiem czy to stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............14.1......28-33......11-16.02 .....23 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01...... już 2 lata 8miesięcy..... Estella ...........22.01.....27.......18.02...........26 m-cy.......Warszawa AnA 30............12.01.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....22.01.....25-29...19.02 ....14 m-cy....Katowice beti78............29.01......24-26 ......23.02...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......19.01.......27.......14.02...........20 cykl..........Morąg Nadwislanka......26.01..........26-28 ........prawie 3 lata.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów kkkkasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Dawno się nie odzywałam bo.....tak na prawdę to nie wiedziałam o czym mam pisać. Nic ciekawego sie nie dzieje . Ostatnio szczerze mówiąc miałam spory dylemat co do tej nieszczęsnej laparoskopii ale wydaje mi sie wymyśliłam dobre rozwiązanie a mianowicie laparoskopię odłożyłam na maja a na razie spróbuję inseminacji. Szkoda tylko że w Olsztynie nie mozna jej zrobić więc czeka mnie wyprawa do Gdańska do INVITY.Także teraz czekam m-c spokojnie a od następnego cyklu zaczynam. nadwiślanka miałaś robioną inseminację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............14.1......28-33......11-16.02 .....23 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01...... już 2 lata 8miesięcy..... Estella ...........22.01.....27.......18.02...........26 m-cy.......Warszawa AnA 30............12.01.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....22.01.....25-29...19.02 ....14 m-cy....Katowice beti78............29.01......24-26 ......23.02...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......19.01.......27.......14.02...........20 cykl..........Morąg Nadwislanka......12.02..........27-28 ........ 32 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów kkkkasia Gosiaczek-dziękuję za tablekę. :) Nie nie mialam inseminacji. Jak sie uda to zrobie 0k. 23 lutego. Na naturalnym cyklu. A jak nie to w marcu. Niestety, maz zmiania prace i zaczyna od marcowego szkolenia za granicą, i przypada to w czas owu i inseminacji. A od kwietnia wybywa na drugi koniec Polski, do nowej pracy. Nie mam pojecia jak sobie zorganizujemy inseminacje!!!A w lutym tez nie wiem czy sie uda bo z kolei ja mam szkolenie :( Jak sie nie uda w lutym lub marcu to potem odłoży się to na kilka miesiecy :( buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............14.1......28-33......11-16.02 .....23 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01...... już 2 lata 8miesięcy..... Estella ...........22.01.....27.......18.02...........26 m-cy.......Warszawa AnA 30............10.02.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....22.01.....25-29...19.02 ....14 m-cy....Katowice beti78............29.01......24-26 ......23.02...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......19.01.......27.......14.02...........20 cykl..........Morąg Nadwislanka......12.02..........27-28 ........ 32 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów kkkkasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babolki, oddzywam się po dłuższej nieobecności zeby zaktualizować tabelkę i Was pozdrowić kochane, jak bede miec chwilke to napisza - buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Elusia i foli wcale sie nie dziwie ze juz jestescie lekko podminowane bo to juz lada moment bardzo jestem ciekawa kiedy nas tu zaskoczycie wspanialymi nowinkami:):) nie denerwujcie sie mamusie zobaczycie wszytsko bedze dobrze:)musi byc i koniec:)trzymam kciuki:) Estelko ja na twoim miejscu tez spróbowałabym choc jednej inseminacji, co wam szkodzi nie natsawiaj sie ale spróbuj np dla męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ! Na początku chciałam pogratulować dziewczynom, którym się udało !!! Trzymam kciuki za pomyślne rozwiazanie - niech Wam rosną Maluchy zdrowo. No i trzymam kciuki za kobitki, które w dalszym ciagu się starają. podziwiam Was za siłę i ducha walki ! MUSI Wam się udać i kropka. Wierzę w to bardzo, ze pewnego dnia cieżkie starania pozostaną tylko wspomieniem i będziecie delektować się każdym dniem, w którym będziecie patrzeć na swoje pociechy. Nie ma nic wspanialszego. CZasem zaglądam do Was, ale rzadko, bo tak naprawdę mam mało czasu. Mateusz rośnie jak na drożdżach i tak jak pisała Aga, czasem tak zadziwiają tempem rozwoju i zrozumienia tego co się do nich mówi, że łapię się za głowę. Dociera do mnie wtedy fakt, ze mój synuś nigdy nie będzie już taki malucieńki i rośnie z niego prawdziwy facet ! Wiecie, czasem mi szkoda, że czas ucieka do przodu, a on staje się coraz bardziej samodzielny. No ale też są i uroki :) Kto wie, może wkońcu za jakiś czas zdecyduję się na starania o dziewczynkę? Trochę się tego boję. Tzn że chyba jeszcze nie jestem w 100% gotowa...:D Na razie gorąco pozdrawiam, bo Mateusz się zbudził, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanka a czemu nie robiłaś wcześniej jesli można spytać? Ja też mam nieciekawą sytuację jeśli chodzi o poukładanie wszystkiego bo w najblizszym mi Olszttynie nie robią inseminacji a do Gdańska mam spory kawałek a mąż też pracuje teraz będzie miał sezon w pracy i nie wiem jak się zorganizujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia super, że się odezwałaś. Fajnie poczytać co u starych znajomych. Nie wiem, czy pamietasz, ale ja też mam Mateuszka i ROANa w tych samych kolorkach. Foli, Elusia trzymajcie sie babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, u mnie machina ruszyła. W piątek doktorek ukłuł mnie w dupkę Dipherelinką więc odliczanie jest rozpoczęte. 23 lutego zaczynam kłucie Fostimonem. Ten lek był po 69 zł a teraz czasowo po 36 zł co mnie bardzo raduje bo 800 zł w kieszeni :-) 28 lutego mam podglądanie pęcherzyków i chyba 03 marca wyjezdzam do Białegostoku. Urlop na szczęście udało mi się załatwić bez większych komplikacji. Badania porobione /wszystkie ujemne włącznie z HIV :-) / Wiem już rozkład pociągów / mam 700 km / i wstępnie zarezerwowane noclegi. Jutro dzwonię do Białegostoku aby konkretnie się dowiedzieć ile potrzebuję kasy na miejscu. Foli, Sabra - czy oprocz samego zabiegi in vitro robią jeszcze przed jakieś płatne badania? Czy za USG się płaci oddzielnie czy jest już w cenie? A wogóle ile Was kosztował sam \"goły\" zabieg. Ja będę miała ICSI. Póki co to walczę z zębami przez ostatnie 1,5 miesiąca. Naprawiam nawet drobne ubytki i wymieniam stare plomby. Także u mnie jak widzicie dużo się dzieje. Zabajonej gratuluję Oleńki i trzymam kciuki za Foli aby było spokojnie i bezboleśnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) wiem ze Wasz topik juz troszke istnieje ale chcialabym sie do Was przylaczyc :) mam 23 lata :) dojrzalam do mysli o powiekszeniu rodziny wiec melduje sie :P chcialabym zyczyc kazdej z nas upragnionego zajscia w ciaze jak najszybciej jak to tylko mozliwe 🌻 pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobietki:) Długo sie nie odzywałam bo i praca i sesja ...zresztą pomyślnie zakonczona:) ,maz siedział na kompie wieczorami bo często pisał rózne prace..... tak wiec dzis po ostatnim egzaminie dorwałam sie do kompa i jestem juz z wami:) Zabajonku ❤️ alez Ci zazdroszczę:) ze masz Oleńkę juz przy Sobie:) Foli:) ach .. nie mogę uwierzyc..ze Ty juz tez na wylocie..... jak ten czas szybko leci..... U mnie kolejny juz ..2 miesiac bez dopalaczy..... Byłam na usg i napewno miałam owu...ale czy cos z tego wyjdzie to nie wiem.... Gin coraz częsciej wspomina o invitro i ja juz zdecydowalam jak nic nie ruszy do maja to zaczynamy kolejny etap...invitro.... Poki co ciesze sie udana sesja... dostane sytpendium naukowe:) bo mam wysoką średnia:) i jestem z Siebie niezwykle dumna:) Ana :) u tej małej z wyłupiastymi gałami dostałam z egzaminu 5!!!!!! Iskierko i Aga ..dziękuję za fotki Waszych przystojniaczków:) nooo widzę ze judyta i beti ostro ruszyły do przodu!!!!! Emika:) estellka:) my następne w kolejce:) A co z Judytą 16 ???? i z jej synusiem??? ❤️ Mam nadzieję ze tuli Swojego maluszka juz w domku i nie ma czasu pisać Sabrus ❤️ odezwij sie :) monik i Zabajonek nie mam waszych fotek:( i waszych niun:( płosze mi posłac:) a co z Iwoną????? tez cos zamilkła:( Serdeczne pozdrowienia dla \"stary\" koleżanek i witam nową:) lece do wyrka muszę odespac nieprzespane noce .... nieprzespane przez naukę:( ufff dopiero co dzis ostatni egzsmin miałam a juz w ten weekend mam 1 zjazd w nowym semestrze... to juz III:) Aaa jeszcze jedno ..dzis sniło m isie ze urodziłam synusia i nazywał się Kacperek:) ..skąd to imię to nie mam pojęcia:P no i ten moj Kacperek odrazu urósł i miał kilka latek ok 2-3 i nie sikał do pampersow tylko odrazu do kibelka i kupke tez rtobil odrazu do kibla:) był rezolutny, wesoły i słodki:) fajnie mi było w tym śnie...... no dobra idę spac...moze znów co miłego mi sie przyśni:) Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie stałe bywalczynie, te co dawno nie zagladały i nową członkinię - Malori :) Jestem juz strasznie zmęczona więc moge cos pokiełbasić ale nie mogłam sobie odmówić. Na USG widziałam cud świata...serduszko pukało jak szalone...ale jeszcze nie słychać - zia maliutkie. Kolejna wizyta dopiero 6 marca. Judyta dużo się dzieje u ciebie...ważne chwile...trzymam kciuki. Foli, Elusia. Do jutra...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja już w pracy. Dzwoniłam do doktora D. w BS i wziełam od niego e-maila bo chcę wiedzieć dokładnie co i jak noi najważniejsze na ile kasy muszę się przygotować na miejscu. Wiecie co - nie mogę się doczekać a jednocześnie cholernie się boję :-( Zaczynam juz powoli panikować !!! Granini - super tak oglądać bijące serduszko. Pewnie w takiej chwili coś ściska za swoje. Oj jak ja też bym tak chciała ... No ale nic nie wolno się poddawać i trzeba iść do przodu. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem mężem Ani i piszę na jej prośbę. Ania od tygodnia jest w szpitalu, miała za dużo leukocytow we krwi, CRP za wysokie i kolkę nerkową. Dostawała 2 antybiotyki dożylnie i już czuje się lepiej. Miała wczoraj wyjść do domu, ale zaczęły się jakieś skurcze więc woleli zostawić ją w szpitalu na obserwacji.Podobna nasza córcia w każdej chwili może pojawić się na tym świecie ale lekarze woleliby żeby zaczekała przynajmniej do końca tygodnia. Ania bardzo gorąco Was pozdrawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta ja też będę podchodziła do isci u dok. Domitrza nie mogę sie dziś do niego dodzwonić . Jestem po inseminacji w BS niestety nie udanej na teście jedna kreseczka ale @ jeszcze nie przyszła. Powiedz a ty jesteś przygotowywana przez niego do isci czy u siebie w mieście a na transwer tylko u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza 27 - ja jestem stymulowana u siebie i jade do BS tylko na invitro. Dzwonilam do niego jakies pol godziny temu ale nie odbieral. Po chwili do mnie oddzwonil sam bo chyba mu sie wyswitlil moj numer stacjonarny takze probuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Judyta juz sie dodzwoniłam wiem wszystko powiedział rzebym brała Marwelon od 5 do 25 dc i przed 21 dc przyjechała do niego. A ty jakie bierzesz leki ? powiedz mi może wiesz co sie robi po wybraniu proszków anty ? czy przyjmuje sie jakieś zastrzyki i jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza radze Ci zrobic bete. Nie wszystko stracone a jest szansa skoro @ nie ma. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza po antykach dostaje sie zastrzyk Diphereline a potem od 15-go dnia po zastrzyku przyjmuje sie Gonal, Puregon lub w moim przypadku Fostimon /jest tanszy a działa tak samo/. W piątym dniu brania Fostimonu mam przyjść na USG obadac pęcherzyki i w 10 dniu brania zastrzyków muszę być najpóźniej w BS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judyta a ty masz kródki czy długi protokół? Nie wiem tak naprawdę czym sie różnią czytałam tylko że są takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam długi ale jaka różnica to też nie wiem. może długi polega na tym żeby wyprodukować więcej pęcherzyków bo do inseminacji raz miałam tylko jeden a drugi raz 2 pęcherzyki. A do in vitro im więcej tym lepiej ale dokładnie nie wiem. Pewnie Foli by wiedziała ale coś się nie odzywa - mam nadzieję że wytrzyma do czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×