Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Fajnie mam tym bardziej, że wychodze bez wyrzutów, że mamę obarczam opieką nad małym - ona sama nas wygania w soboty jak ma wolne bo chce pobyć z wnuczkiem. Nigdy nie myslałam, że moja mama będzie taką zwariowaną babcią :-D Owszem - jest fajna, taka na luzie, można z nia o wszytskim rozmawiać - ale przy małym to się rozkleja na maksa. Zresztą Pawełek też jest bardzo za nią więc to taka obupólna wielka miłość :-) My na spacer wybieramy się jutro - pewnie nad Odrę bo mam bliziutko. Foli - a wyprawkę masz już całą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama już zwariowała na punkcie wnuczki i też tak jak ja nie moze się doczekać :) Wyprawkę już mam całą. Brakuje mi nadal wóżka ale mam juz wybrany czekam tylko na finanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do Agi i też po raz ostatni upominam się o zdjęcia Zabajonej i Olci :( hpenz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Aga dobrze pamiętasz koncówkę ciąży. Nie sądziłam,że będzie mi aż tak brakowało oddechu. Od jakiegos tygodnia się po prostu męczę. Nawet za dużo mówic nie mogę, bo zaraz brak mi tchu:) Foli cieszę się,że u Ciebie wszystko w porządku. A lekarz powiedział Ci ile waży Nadia? Ja też byłam wczoraj u gina. Synuś waży 3kg. Lekarz powiedział,że pewnie \"utyje\" jeszcze z 600gram:) Wód płodowych mam odpowiednia ilość...przez kilka ostatnich dni wypiłam chyba morze wody niegazowanej:) Dopiero w następny poniedziałek idę na kolejną wizytę- bo mój gin wyjechał na narty. Mam nadzieję,że dzidzius nie bedzie chciał się urodzic w tym tygodniu. Foli, z tego co pamietam,to wybrałas wózek Casualplay. Wybrałas trój- czy czterokołowy? A w jakim kolorze? Wielka prosba na koniec. Czy może mi ktoś przesłąc zdjęcie Zabajonka i córci? Bardzo proszę 🌻 silve25@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piękny słoneczny poranek:) aż żyć się chce. Zaraz mojego mężulka na spacerek wyciągnę:) Sabra- piękny widok prawda?? Pamiętam jak moja mała fikała nóżkami, aż łezka się kręciła w oku❤️ Foli to super że wszystko wraca do normy może jednak Nadia zaczeka i nie zaskoczy Cię szybciej:) Fajny wielkoludek nam się szykuje;) Silve Twój synuś też spory chłop:) nie dziwne ze tak Ci uciska:) Moja córcie jest malutka a też nieźle mi daje popalić. Pozdrawiam wszystkie i życzę miłej niedzieli. Ps. Czy ja mogłabym prosić o fotki Zabajonej i małej Oleńki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że wszystkie kobietki wyruszyły dzis na swieże powietrze i stąd takie pustki:) Sabra sporym byłas dzidziusiem, nie powiem:) Trzymaj się i dbaj o siebie kochana! Andzia ja się zastanawiam czy mój synus nie jest za mały, tzn. za lekki? A Twoja córcia ile waży? Dzis szczególnie odczuwam kopniaki w żebra i inne wnętrzności.Powiem to po raz kolejny...9-ty miesiąc jest bardzo męczący. Ale już nie narzekam. Idę odpoczywać. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawerna
Pozwolę zabrać sobie głos na Waszym forum, może trochę tchnę nadziei:) Ja jestem mamą. Ale chcę wam opowiedzieć moją historię z testami i poczatkami ciąży. Otóż czułam się strasznie \"okresowo\". Bolał mnie brzuch, piersi, taki standard. Miesiączki jednak nie dostałam w jeden dzien, drugi, w trzeci poszłam po test.Zrobiłam - negatywny. Po dwóch dniach kolejny - negatywny. I tak moje drogie 5 razy. A okresu brak. Myslałam sobie - stres na studiach, ot wina cała. Ale poszłam do laboratorium zrobić profesjonalny test z moczu. Idę po wynik - negatywny... W końcu poszłam do lekarza, no bo cholera coś nie tak. I tam pan poradził mi żebym poszła i zrobiła z krwi beta HCG. i okazało sie ze jestem w 6 tyg ciąży. Ten test aktualnie koszuje 35 zł, ale zapłodnienie pokazuje po 72 godz od \"szcześliwego\" przytulanka.. i daje 100000% Myśle,że to taniej niz 3 testy paskowe no i pewnie. Trzymam mocno za Was kciuki. Mogę sie dzielić doświadczeniem, jeśli w czymś pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluska
Lawerna tu mogłabyś chyba ty raczej od dziewczyn wiele sie nauczyc ,a nie one od Ciebie .wszystkiego dobrego spokojnej ciązy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawerna
Moje dziecko, chwała Bogu ma już 6 lat. Kolejnej ciąży nie planuję. Ale miałam bardzo trudną ciąże , trudną w utrzymaniu Myslę , że doświadczenia w tym temacie są cenne. A uczyć się... Ja na szczęście w ciąże zaszłam odrazu... Ciepło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra rzeczywiscie się zgrałysmy:) Jeśli chodzi o brzuch i jego wielkośc, to ja tez na początku ciąży nie umiałam sobie siebie wyobrazic z duzym brzuchem. Na szczęście brzuszek rosnie z miesiąca na miesiąc i wolniutko przyzwyczajamy się do jego rozmiarów. Mój wyglada jak piłka...dosłownie:) Zastanawiam się tylko co będzie jak urodzę?- Ja i mąż przyzwyczailismy się do brzuszka i jego zawartosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze dwa w jednym, jutro kończę 41 tydzień a mojemu dzidziusiowi nie śpieszy się na świat, jutro idę do szpitala, ale lekarz powiedział, że jeżeli wszystko będzie z dzieckiem ok to jeszcze poczekamy. Sama nie wiem ile to jeszcze może potrwać, wszyscy już straciliśmy cierpliwość. Wczoraj rano chyba do końca odszedł mi czop, tzn. duża ilość śluzu z krwią. Myślałam, że może coś się ruszy że się rozpocznie poród, a tu nic. Wszyscy mnie pocieszają, że to już niedługo. Życzę Wam dziewczyny zdrowych ciąż, ale nie tak długich jak moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawerna-6 tydz. ciąży i test tego nie pokazał????!!! Ale numer. Ale faktycznie Twoja droga do uzyskania wiadomosci, ze jesteś w ciązy byla dluga :) Najważniejsze, ze maluch ma juz 6 lat i chowa sie zrowo!! Emiczka-no co tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Silve moja mała w środę ważyła 2900 i też wydaje mi się to troche mało, dlatego staram się dużo wypoczywać i się oszczędzać, żeby jak najdłużej posiedziała w brzuszku i nabrała jeszcze trochę ciała:) choć szczerze mówiąc ja się urodziłam z taką właśnie wagą i też wyrosłam;) Co do brzuszka to mój teraz jest dość pokaźny, ale długo był dość mały i zgrabny, wybiło mnie nagle nawet gin jak mnie zobaczył po trzech tygodniach spytał co mi się stało że tak zgrubłam:) Też zastanawiam się co to będzie po porodzie, co z tą skórą ??? mam wrażenie ze nie jest w stanie się skurczyć i że już mi tak zostanie hi hi:) Elusia nie martw się w końcu maleństwu zachce się wyjść❤️ ale zeczywiście musi to być strasznie męczące, mnie jeszcze do terminu zostało 3 tygodnia a już ledwo łażę a co dopiero tyle przenosić. Miłego dnia kobietki ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Elusia ja Eryczka urodziłą w 42 tyg. ciązy.próbowałam wszystkiego i skurkowaniec nie chcaił wyjsc, nawet seksik nie przyspieszył :-P poznasz ten moment zbiżającego sie porodu, mi czop sluzowy odszedł 3 godziny przed porodem:-) Silve🌻foli🌻Andzia🌻 zycze Was szybkiego i bezbolesnego rozwiązania❤️ mój mały za 18 dni zacznie 4 miesiące...w środę idziemy na kolejne szczepienie... Andzia ja tez sie martwiłam tą rozciągnietą skórą jak to bedzie po porodzie.Teraz nie ma po niej sladu, fakt jest tylko ta ciemna linia jeszcze a wchodzę w ubrania 36 więc nie przejmuj się jak zaczniesz karmic piersią, biegac przy maleństwu to naprawdę zrzucisz zbedne kilkogramy...❤️ pozdrownie od Any🌻 naszego pracusia... a gdzie inne kobietki Aśka 74 haloooooooo, co u Sandruni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawerna rzeczywiście miałaś dużo przejść z tymi testami ciążowymi ale wszystko się super skończyło. Małe sprostowanie: żaden test nie pokaże ciąży 72 godz. po zapłodnieniu to po prostu niemożliwe. Beta hcg pokazuje po 10 dniach. Andzia twoja córeczka nie jest za mała przecież jeszcze ma czas do porodu urośnie a już ma wagę donoszonego dziecka więc się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia trzymam kciuki za szczęśliwy poród nie dziewię się ze już masz dosyć czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Tak na chwilkę przywitać się życzyć miłego dzionka. Zawsze nosiłam mocno dopasowane ciuszki a teraz nie mam czego załozyć. Nie myślałam, że tak szybko będę musiała kupować nowe ciuszki. Szkoda, że mama już wyjechała. Teraz nie mam z kim chodzić po sklepach. Cieszę się, że Sabra zajrzała do nas...ulzyło mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po Waszych opowieściach zaczynam bać się mocno zaawansowanej ciąży :) Musimy kupić łóżko bo z materaca za jakiś czas nie będę mogła wstawać. Od kilku lat zwlekamy z jego kupnem...teraz to chyba najlepsza okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć granini, Sabra :) jak samopoczucie? który to tydzień ciąży? Sabra, byłaś już w Novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie wiem. Pogubilam się. Przy kazdej wizycie wszystko się zmienia. Mam iść około 6 marca na USG i to ma być podobno 12 tydzień. Zapytam się wtedy dokladnie jak on to liczy. Ja jestem taki patyczak i może dlatego tak mi wypchało brzusio. Zawsze mialam baaardzo płaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, Granini ❤️ dziewczynki moze zróbcie sobie suwaczki, będzie wszystko ładnie widoczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Wam!!!!!ja piszecie o tych brzusiach, niedawno ja taka byłam:-) brakowała mi go po porodzie, ale teraz mój Szkrabulek jest juz z nami prawie 4 miesiące Silve, Foli, Andzia myslałayscie już o przyspieszeniu porodu???/chodzi mi o pompe oksytocynę jak już bedziecie na porodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra musisz wejść na www.lilypie.com.pl i po kolei uzupełniać tabelki tylko że tam wpisuje się datę ostatniej @ nie wiem jak to jest z tym transferem może Foli pomoże:) Iskierko ja na razie nie myślę o porodzie, tzn o znieczuleniu, przyspieszeniu itd... mam po prostu nadzieję ze wszystko pójdzie gładko i dzidzia się ładnie urodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Sabruś zapomnialam, ze u Ciebie tak się liczy. Po następnej wizycie zrobię suwaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyliłam adres :( ma być bez pl bo to nie polska stronka. www.lilypie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, dokladnie tak, data transferu - 2 tygodnie, takmi kazali liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×