Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36...16.05 - transfer - czekam na dobre wieści.....24 m-cy........Warszawa Golka26..........22.05.......29..........?...... już 3 lata.....może znowu iui Estella ...........09.05.....27......05.06..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......19.05.....25...?? ....17 m-cy....Katowice- przygot. do ISCI beti78............16.05......26-28 ......?????...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......02.05......27.......28.05...........24 cykl..........Morąg Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Emika a kiedy testujesz? będę trzymać kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puściuchno. Emiczka-a kiedy to twoje testowanko ma byc?? powiedz jak ogolnie sie czujesz, tzn, czy jakos inaczej? Wiem ze to troche glupawe pytanko, bo jestes po strasznej burzy hormonalnej wiec sam to juz moze powodowac ze czujesz sie wyjatkowo inaczej niz sprzed m-cy. Ale moze jakis znak....:) A chcialam wam powiedziec ze jestem strsznie nieodpowiedzialna. W 2004 roku dostalam od endykrynologa skierowanie na przeciwcziala TPO i nie poszlam na to. Oj ja glupia. Ale juztro mam wizyte u endok. i na nowo zaczne pewnie walke z wiatrakami. Ale obiecalam soebie ze zanim sie zdecyduje nain. v. to chce jeszcze te tarczyce sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello🌻 weekend więc dlatego tak puściutko:-D mnie poty zalewają na poddaszu, wiatraki nie pomagają :-P jachcefasolkę🌻 w środę testuję - beta.... nadwislanko🌻 czy czuję się inaczej, hmmm nie wiem, w sumie nic zwyczajnego cieszę się że przestymulowanie trwało 1 dzień i dwa lżejsze, bo znam dziewczyny które były przestymulowane przez 3 tygodnie..... pobolewa mnie czasem w ciągu dnia podbrzusze, jajniczki, mam lekko powiększone piersi, ale pobolewają wieczorkiem - nic zwyczajnego, jedyne co wyróżnia się to ból pleców, krzyża, czasem mam wrażenie że nerek, obojczyka i zadyszka, szybciej się męczę, ale to równie dobrze mogą być objawy po przestymulowaniu wątrobowym, więc nie ma co się nakręcać, oczywiście nie przeczę, że im bliźej testowania tym większego mam stracha - pomimo iż usilnie odganiam od siebie złe myśli, pewnie największy stres bedzie we wtorek -środa :-P ale zobaczymy, przecież nic na to nie poradzę jesli się nie uda, uda się wcześniej czy później w to wierzę, pamietam jeszcze że dwa dni po transferze ciągnęła mnie macica, i mam ochotę na słodkie :-P ale mówię objawów można byłoby się doliczać i podświadomie na nie wpływać nawet, więc chyba tylko w cierpliwość musimy się uzbroić i mogę Was prosić o trzymanie kciukasków:-D oprócz tego mam sporo pracy przy projektach :-P a tak mi się nie chce bo już około 14-15:00 chce mi się spać - o tego upału....... miłęgo weekendu gosiaczek jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌻chodzi o parapetowe u DZidziusiow,no wiesz,po zamieszkaniu w brzuszku trzeba to przeciez uczcic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello lalunie:):):) U mnie prawie mija tydzień na anty więc jeszcze 2 tygodnie i zaczynam decapeptyl. Wizytę w Nowum mam 5go czerwca rano:) potem polatam po złotych tarasasch i do domku:) Wszystko jest oki u mnie tylko... niemiłośiernie żrę:( normalnie jak dziki osioł:P Odebrałam wyniki i okazało sie ze niby wsjo oki tylko estradiol mam wysoki- świadczy to o tym ze za szybko dojrzewają pęcherzyki.... kurcze boję sie ze moze jak one tak za szybko...to kto wie?? ale czy będą w nich komórki jajowe?? Poza tym to wsjo oki. Emiczko ❤️ wierzę ze Twoje mieszkanko jest już zajęte:):):):) buziaczki dla wszystkich:) ide nyny papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj raniutko, teścia wyprawiam na Mazury, bo chce uniknąć upałów:-P ale spokój będzie :-P hihihihihi kasiula🌻 tak tez się domyślałam że o taką parapetóweczkę Ci chodzi, no z pewnością jak beta wyjdzie pięknie wysoka to obleję ten apartamentowiec i zdrówko właścicieli solidną szklanką mleczka :-D a niech sobie poużywają....... enigmuś🌻 zobaczysz jak szybko to zleci, ostatniego tygodnia antyków potem nie będziesz pamiętać, czasem niektórzy tak reagują na Yasmin że więcej jedzą, ale ty szczuplutka kobietka jesteś więc spoko...... jeśli chodzi o wyniczki badań to nie przejmuj się w novum już sobie z tym poradzą, oni wiedzą co robić.......... miłego dnia życzę idę pospać jeszcze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Mamuśkom ❤️ ❤️ ❤️ Wszystkiego Naj ❤️ Naj ❤️ Naj ❤️ Dużo Szczęścia ❤️ I Zadowolenia z Pociech ❤️ ❤️ ❤️ a dla Przyszłych mamusiek ❤️ ❤️ ❤️ Spełnienia Marzeń ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello estellka:):):):) No rzeczywiscie wyraźna róznica:) Trzeba byłoby zadzwonic do Wawy do Gamety i zapytać co i jak:) A poza tym mieszkające w Wawie:) kuknijcie na ta Puławską i obadajcie jak wyglada ta Gameta tam:) Gdyby prof Radwan robił tam ISCI to zapewne warto :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzisiaj zgodnie z zaleceniem mojego lekarza z Invicty zrobiłam teścior i... DWIE KRECHY!!!!!!!!!! Jeczcze jestem w szoku .Mam nadzieję że to nie jakaś pomyłka dlatego jutro zrobię z rana jeszcze jeden. Tak się dziewczyny cieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek :):):):) GRATULACJE!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ Super :) taka dobra nowinka:):):):):) Zrób betę jutro:) to będziesz juz w 100% pewna:) Ale 2 krechy to dwie krechy:):):):):) Super:) teraz kolej na 2 krechy Emiki ❤️ która cosik cicho dzisiaj siedzi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Estelko🌻 jak fajnie że się odezwałaś, buźka👄 gosiaczek👄 aż powstrzymuję się od płaczu, z twojego szczęścia, bardzo bardzo bardzo gratuluję 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻]🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 a ja siedzę cichutko, bo zaczynam się powolutku bać środy :-( dziś juz rzadziutko pobolewają mnie jajniczki, plecy jeszcze i zmęczona jestem ale to raczej przez pogodę no i apetyt mi wrócił...... ale boję sie im bliżej do testowania:-( przytulcie mnie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek - wspaniała wiadomość !!!! Super, cieszę się !!! Nareszcie jakiś konkretny przełom. Teraz po kolei: Emiczka, enigmuś i estelka ... no do boju kobietki !!! FOli, Andzia :) cieszcie się tymi nockami i dniami przesypianymi przez maluszki. Moja mała już zaczęła zmieniać rytm. W ciągu dnia ma wyraźne pory, kiedy chce spać i wtedy jest wrzask w niebogłosy. Pośpi pół godzinki, może chwilkę dłużej i koniec. W nocy z kolei od tygodnia już znowu budzi się jak za czasów \"noworodkowych\": od 20 do 2 spi, potem je (na szczęście na śpiąco), potem co 3 godziny już standardowo się budzi. Tak więc cieszcie się teraz, bo myślę, że prędzej, czy później maluszki się przestawią znowu. Jak to dzieci :) Moja mała wczoraj skończyła 4 miesiace. Rettyyyyy!!! Kiedy to zleciało. W czwartek koniec macierzyńskiego :-o ALEEEE na szczęście wzięłam urlop do połowy lipca, więc przedłużę sobie ten cudowny czas z dzieckiem. Generalnie jest słodka i w ogóle, śmieje się często, gada jak nakręcona, no i ładnie je cyca. Bywały dni, kiedy ją dokarmiałam butlą, ale znowu poprawiło mi się i zdarza się, że kanaliki otwierają mi się \"samowolnie\" :p tzn. czuję jak zaczyna mi lecieć mleko z piersi, mimo, ze do karmienia jest jeszcze jakiś czas. Cieszę się, że jednak udaje się mi karmić małą piersią, bardzo mi zależało na tym. Niestety do pół roczku nie uda mi się wyłącznie na piersi dociągnać, bo przecież waracam do pracy, muszę swój organizm jakoś przestawić, żeby mleko nie wylatywało, bo z odciaganiem pokarmu mogę mieć kłopot w pracy, a wylatywać w ciągu dnia też nie za bardzo, bo cóż to jest ta godzinka (czy ew. 2 x po pół godziny)??:-o Żal mi tego czasu, ale cóż począć ... gdyby możliwa była praca w domu, to nie wahałabym się wcale. No - nie będę marudzić (to chyba przez upał). Podsyłam wam aktualne fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Serdecznie dzięki za gratulacje;jesteście kochane. Nie zrobie bety bo nie chce mi sie iść w ten upał do laboratorium ale zrobiłam dzisiaj z rana drugi test bo nie wierzyłam i......znowu DWIE KRESKI jak myslicie kiedy najwczesniej mogę iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:-) gosiaczek👄 to fantastycznie, moja koleżanka pamiętam na pierwszą wizytę szła po 5 tygodniach ciąży(czyli 3 tygodniach po spodziewanej @ ), a w novum na pierwsze usg idzie się po 25 dniu od tansferu około 3- tygodnia od zapłodnienia, zadzwoń może do swojego gina i umów się on będzie wiedział kiedy masz przyjść...... bardzo cieszę się z twojej wiadomości:-D a dzisiaj znów upał się zapowiada, :-P a ja już mam zadyszkę ledwo ruszyłam się z łóżka:-P hihihihihihi tak mi się nie chce pracować, że szok, jakiegoś lenia przez tą pogodę łapię:-Phihihihih lecę na śniadanko - dziś płatki owsiane na mleczku :-P miłego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) I ja na chwilkę. Przede wszystkim Gosiaczku- WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!! ::D:D:D 🌻 Bardzo się cieszę , że Tobie też się udało dzięki Invicie. :) Koniecznie zadzwoń dziś do lekarza i się spytaj co z luteiną itp, bo moim zdaniem nie powinnas jej teraz odstawiać. Emiczko - mocno trzymam kciuki , choć podswiadomie, czuję, że się udało. :) ❤️👄 Goluś. ❤️ Sabra- trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę. ❤️👄 A ja miałam ostatni tydzień przechlapany. Sandra zachorowała, gorączka i gardło. :( Do tego jeszcze ząbkowanie. :( Od środy do końca tygodnia miałam opiekę. Od poniedziałku do soboty ani jedna noc porządnie przespana, do tego w piatek nastapił kryzys z jedzeniem- mleko odstawione zupełnie, obiadku pół słoiczka , ale na szczęscie duzo piła, w sobotę tel. do pediatry - odstawiliśmy jedno lekarstwo( od tego Ją najprawdopodbniej brzuch bolał) no i wprowadzone nowe jedzenie typu bułeczka, masełko i wędlinka. I to Sandra zajadała z apetytem. ;) Po zatym to się zrobiła mamy cycek - pomimo, że nie zostawała sama - co ja wychodzilam z pokoju to płacz, wiecznie łapeczki wyciągniete do mnie, oj kochana mała przylepa. :) ❤️ Raczkowac moja panna praktycznie nie raczkuje, ale za to pięknie chodzi prowadzona za rączki. No i robi papa , pokazuje jaka duża, robi kosi łapki, przybija piateczkę, robi takie smieszne blablabla jezdząc paluszkiem po swojej buzi i ostatnio zaczęla robić buzi- to takie glośne cmoknięcie. :D Tak więc takie chwile wynagrodzają po stokroć te złe. :D Ok nie zanudzam już Was - biore sie do pracy , a za godzinke idę z Nią do laryngologa, ostatnio zaczęla dość mocno tarmosić uszy - lepiej to sprawdzić. Buziaczki dla wszystkich. :) Postaram sie w tym tygodniu częsciej odzywać - bo będę z rana sama w pracy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To naturals?? Czy inseminacja???????? Mam pytanko do wtajemniczonych w inseminacje: co oprocz czystosci i posiewu mam miec aktualne??? jakies hormonki??? Mam jeszcze pytanko: jak w nasionkach waszych mezow wygladala przezywalnosc po 24 godz?? U mojego )%. Czy to normalne?? Bo lekarz powiedzial ze nie bardzo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwislanka miałam teraz druga inseminacje przed owu bo pierwsza miałam tuż po owu. Ja do inseminacjii nie robiłam ani posiewu ani czystosci więc nie wiem w INVIKCiE nic mi nie mówili. Nadiwślanka nie napisałaś ile procent ale myślę że jeśli żyją nawet w kilku procentach to jets dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście chodzilo to że 0% ma maz po 24 godzinach. Myslimy o inseminacji. A co U ciebie bylo powodem ze az 24 miesiece sie staraliscie? Problemy u meza??? Czy cos u Ciebie??? Wielka radosc zagoscla we mnie, bo ja sie staram 3 lata a Ty po 2 masz juz fasolke. To znaczy ze i mi sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek serdeczne gratulacje :) Sabra jak badanka ? mam nadzieję, że wszytsko super :) Estelka, no to do boju :) Ja wierzę, że ci się uda, a teraz już jesteś coraz blizej :) Emika, kciuki zaciśnięte :) Moja Nadia też chyba trzyma bo ma zaciśnięte piąstki :) A ja już mam schiże powrotu do pracy, nie chcę jej zostawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku!!! GRATULACJE!!!! Strasznie się cieszę!!! To jest dopiero nowina!!!!!❤️❤️ Golku, przykro mi jest bardzo, doskonale wiem co czujesz, też zrobiliśmy sobie przerwę bo za bardzo się nastawiłam na sukces i to było dla mnie zgubne, trudno mi było się pozbierać, nawet teraz jak o tym piszę lecą mi łezki :( Ale cóż trza być twardym!! Emiczko byle do środy a potem to już z górki hihi, czekamy na wiesci od Ciebie!! Cześć mamuśki w koncu się troszkę odezwałyście, cieszę się bardzo że piszecie, miło poczytać o Waszych pociechach, moze jakieś fotki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!DBAJ KOCHANA TERAZ O SIEBIE!!!!!DUZO WYPOCZYWAJ. I PIJ DUZO PLYNOW,TAK MI MAMA MOWILA;) BUZKA DLA WSZYSTKICH!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze raz bardzo dziękuję za gratulacje. U mnie to było na prawdę śmiesznie bo zrobiłam rano test i myślałam że mam poranne halucynacje(hahaha). nadwislanka w takim razie jak nasienie jest słabe to jak najszybciej o ile to sie da podchodź do inseminacjii, u mnie nie wiem do dnia dzisiejszego co było powodem tego że nie mogłam zajść w ciążę. Niby wszystko było ok, badałam drożność, wrogośc śluzu, nasienie, hormony i wszystko ok. Maiałam owu za każdym razem ,w każdym cyklu a jednak nie mogłam \"zaskoczyć\". Inseminacja pomogła. Głowa do góry. Ja dzisiaj rano modliła się o Nas wszystkie abyśmy mieli te swoje zdrowe, upragnione szczęścia i wierzę że się uda. nadwislanka to kiedy zaczynasz przygotowania do inseminacjii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek-zapytam o cos: to byla 1sza inseminacja? Nie, o ile pamietam to druga. Tak, pisalas o tym. Fakt. A jak plemniczki meza sie prezentowaly??? Robilas to w Novum?? U nas to jest taka sytuacja: nie mielismy kaski na wieksze leczenie. Od jakiegos czasu maz ma nowa prace i lepiej zarabia. Ale minusem jest to caly tydzien poza domem i w miedzyczasie wyjazdy za granice. I jak tu trafic z inseminacja. Wiem ze w czerwcu leci daleko i w lipcu tez gdzies poza kraj. Ale plusem jest to ze mam w miare regularne @ i wiem z dokladnoscia +/- 2 dni kiedy owu. Wiec mniej wiecej juz dzis wiem kiedy bedzie owu np. w sierpniu. Na razie endokryn. kazal mi przeciwciala TPO zrobic. Dodatkowo zrobie czystosc i posiew. I tu mam pytanie do doswiadczonych inseminacyjek: co oprocz czystosci miec musze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Gosiaczku moje gratulacje!!!!!! To teraz uważaj na siebie nie przemęczaj się i dużo odpoczywaj. Emika - trzymam za ciebie kciuki kochana i czekam na wieści. A ja wczoraj byłam u lekarza no i nie mam za dobrych wieści. Lekarz jak zobaczył wyniki męża jakie były w dniu inseminacji stwierdził, że nie były rewelacyjne i nie dziwi się dlaczego nie wyszło. Powiedział, że jeśli bym chciała to możemy spróbować jeszcze raz, ale z takimi parametrami nasienia nawet gdyby je trochę podleczyć co nie daje dużych nadziei to mamy 1 do 2% szans powodzenia. Stwierdził, że da dla męża tabletki i powiedział, że w sierpniu mamy się zgłosić nastawieni do programu in vitro. Powiedział, że szkoda bym wydawał kolejne pieniądze gdyż z Działdowa jest daleko i wie, że idą na to pieniądze i lepiej je przeznaczyć już na in vitro. Stwierdził również, że mamy w in vitro aż 40% szans a jak się uda zamrozić zarodki to nawet 70%. Powiedział też, że teraz mamy dać sobie spokój odpocząć nic na siłę nie robić i pozytywnie nastawieni mamy przyjechać w sierpniu. Tak więc i mnie nie ominie in vitro. Teraz tylko muszę zbierać kasę co będzie trudne, ale może z mamą pogadam i jakoś załatwimy wszystko. Mamy przecież jeszcze trzy miesiące a może coś wpadnie dodatkowego. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) Gosiaczku ogromne gratulacje🌻:) Sobra cieszę się że u maluszków wszystko dobrze❤️ coś mi się zdaje że niezłe wielkoludki Ci wyrosną :) Emiko kciuki zaciśnięte;) ❤️ A my już po chrzcinach, wreszcie mam to za sobą:) Na szczęście pogoda dopisała więc goście siedzieli na tarasie. Nadunia całą msze przespała, obudziła się pod koniec jak już miała zacząć się ceremonia chrztu. Marudziła trochę i nie chciała być w pozycji leżącej więc przekładałam ją raz pionowo raz poziomo:) Zdziwiła się jak ją ksiądz polał wodą, ale na szczęście nie płakała:) Pozdrawiamy serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, nie załamuj się trzeba walczyć dalej, wiesz że ja miałam 5 inseminacji nie udanych. W takiej sytuacji najlepiej zaraz podjąć dalsze działania z biegu, nie zatrzymywać się bo moze być coraz ciężej. trzymam kciuki i nie smuć się bo będzie dobrze. Sabra, super że jest wszystko ok:) zobaczysz jak ten czas szybko zleci do września. a nastawiasz się na cesarkę czy naturalny poród? Andzia, ja mam chrzciny jeszcze przed sobą, moja Nadia też nie lubi pozycji poziomej, ciekawe jak to będzie :) ona nawet w wózku nie lubi leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra- Nadunia ma na drugie imię Anna-po mamusi;) Co do upałów to niestety nie znosi ich zbyt dobrze, płacze często bo jest śpiąca a nie może zasnąć bo jej za ciepło:( strasznie mi jej żal bo nie wiem jak jej pomóc. Foli- moja Nadunia też nie lubi leżeć w wózku, chyba że jedziemy na spacer:) jak staniemy w miejscu to od razu jest protest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golka-a mam pytanko: jak wygladaja parametry meza?? Bo u mojego lekarz kiwal gowa na przezywalnosc po 24 godzinach (0% !!!). No i rychliwosc A nie za wielka. Powtorzymy badanko, gdyz to ostatnie i jedyne jakie mam ma rok. Zobaczmy co sie zmienilo. Ja raz bylam u Czerkwinskiego i b. zle wspominam tamta wizyte. Ale dobrzez ze lakarz szczerze naswietla sprawe i najwazniejsze : daje spora nadzieje na ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×