Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

hi:) Golka:) 🌼 a moze bys tak juz zrobiła jakis teścik?:) Beti:) ❤️ z tego co wiem to ponoc lepiej robic IUI jak jestes stymulowana clo bo ponoc stymulacja moze byc 3 miesiace a potem przerwa..... ale nie martw sie:) jakos musimy to wszystko przezyc i wierzę ze będzie dobrze:) A poza tym to zastanawiam sie czy nie isc do mojej wrózki? Powaznie chodzę do niej raz na ok2-3 lat i normalnie ona zawsze mówi mi prawdę. Byłam u niej ostatnio ponad 3 lata temu... wtedy jeszcze nie staralismy sie ale pytalam czy będę miala dzieci i ile..... aaa i wtedy nawet przez mysl nie przeszłoby mi ze będziemy miec jakies problemy.... no i moja wrozka patrzy i mówi: .\"...będziecie mieli dziecko.... ale nie za rok tylko troche pozniej.. będzie to dziewczynka...ale będziecie mieli problemy...hmmm.... nie wiadomo jakie...ale chyba zdrowotne...ale przezwycięzycie je.....\" A na moje pytaneie czy 1 dziecko to powiedziala ze nie ,ze widzi jeszcze jedno :) i co Wy na to?????? powaznei tak było.....chce isc do niej i nic nie mowic o moim problemie i czekac co ona mi powie:) jutro sie umówię:) Emika ❤️ jak sie czujesz????? i Ty mi nie mow tutaj o @ tylko zrób test z bety za 8 dni:) Dzis czytałam na kafe ze jakas dziewczyna zrobiła bete po invitro i jest w ciązy:) Super:):):):) nadwiślanko:) mozesz zamrazac komóreczki i nawet nasienie:) wiec bez obaw:) ..moze jednak się przekonasz?????:) jachce fasolkę:) 🌼 buziaki idę nyny:) aaa no własnei jeszcze jedno..... cycki bola dalej i kłuje mnie jajnik:( kurcze dzis pytalam gina o to a on mowi ze tak moze byc.... no nic bajubaj:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika ❤️ chyba Cię myślami przywołałam:):):):):) bużka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś🌻 ja nic nie mówię o @ bo jej nie bedzie, beta zbyt piękna będzie:-D buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś może to Ty tescior powinnaś sobie strzelić:-P skoro cycki cię bolą i jajniczki:-P hmmm..? uciekam już naprawdę, będę jutro lada świt:-P czyli o 9:00-10:00 hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Piszę do Was z rana byście się już nie denerwowały. Jednak wstręciucha @ przylazła. Tak jak myślałam tylko duphaston wywołał u mnie objawy ciążowe a jak odstawiłam to wszystko wróciło do normy. A poza tym inne oznaki mojego organizmu wcześniej dawały znak, że jednak nie mam na co liczyć. Jestem bardzo zniechęcona chociaż wiem, że nie zawsze za pierwszym razem się uda, ale iskierka nadziei była. Tym bardziej, że skoro ja miałam wrogi śluz a mężusia nasienie było słabsze i się nieupłynniało więc myślałam, że może jednak się uda. No nic dzwonię dzisiaj do kliniki dowiedzieć się co dalej, ale chyba w tym cyklu się już nie uda. Chociaż jak mi się uda załatwić receptę na clo to pojadę tylko po menopur i umówię się na iui. Sama jeszcze nie wiem ale muszę spróbować. Miłego dnia. TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36...16.05 - transfer - czekam na dobre wieści.....24 m-cy........Warszawa Golka26..........22.05.......29..........?...... już 3 lata.....może znowu iui Estella ...........09.05.....27......05.06..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......19.05.....25...?? ....17 m-cy....Katowice- przygot. do ISCI beti78............16.05......26-28 ......?????...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......02.05......27.......28.05...........24 cykl..........Morąg Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...14.05.......33-34.............ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do enigma
Zapewne nie będziesz mogła kupić za 3,50 bo nie jesteś przewlekle chora, a lekarz nie może wystawić takiej recepty. Kiedyś potrzebne mi były paski do glukometru, gdybym była chora przewlekle zapłaciłabym 3 złote a tak musiałam 50 złoty. lekarz radził mi znaleźć osobę chorą na cukrzyce, taka osoba mogłaby dostać receptę z zaznaczeniem o przewlekłej chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja umówiłam się na kolejną wizytę na 28.05.2007r. postaram się załatwić już sobie clo by być przygotowaną i od soboty brać. Zobaczymy co powie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Golka kochana nie poddawaj się!! walcz walcz!! :-) Enigma widze że u ciebie też przygotowania na maxa.. ja też myślałam ostatnio o wróżce.. może powiedziała by mi coś optymistyczneo i zmieniłoby sie moje nastawienie co wpłyneło by pozytywnie na zajście w ciąże :-) bo ostatnio to mam akie wahania nastroju.. ogarniają mnie różne myśli , raz jestem pozytywnie nastawiona i czuje że teraz sie uda... a później znowu wydaje mi sie że nici z tego... Wczoraj bardzo bolał mnie krzyż i lewy jajnik tak dziwnie mnie ciągnął... przeczytałam że jedna dziewczyna też tak ma po clo... a mój mężuś ciągle tylko głaszcze mnie po brzuchu i prosi jajo żeby pękło hehehe... szkoda mi go bo widze jak bardzo pragnie dzidziusia... a ja małpicha nie chce mu dać.. :-( pozdrawiam pappapa całusów 122 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochaniutkie❤️ Zuleczko to leż leż i dużo odpoczywaj, wszystko będzie dobrze❤️ Emiko cieszę się ze już dobrze się czujesz, nie wiem czemu ale mam jakąś taką pewność że się udało i że za niedługo będziemy się razem cieszyć ❤️ JaChceFasolke trzymam kciuki za staranka:) Golka bardzo mi przykro z powodu tego wstrętnego @iszona , nie zniechęcaj się w końcu nadejdzie ten szczęśliwy dzień. Trzymam kciuki za wizytę i mam nadzieję ze będzie po Twojej myśli. Sabra Nadunia ciągle gada tylko nie wiem czemu dostaje z tego gadania czkawki i się tym denerwuje. Ona juz w moim brzuszku miała często czkawki i lekarz mi powiedział ze po porodzie też tak będzie. Gadaniem rodzinki się nie przejmuję bo jestem osobą która nie zwraca uwagi na to co ludzie powiedzą, doświadczenia życiowe nauczyły mnie lekceważyć ludzi i ich głupie gadanie. Enigma super sprawa z tą wróżką:) ja kiedyś była m i mi wywróżyła że będę miał 4 dzieci, z tym e najpierw wychodziła córeczka a później córeczka i dwóch synów na raz, więc trochę strach przed kolejnymi starankami bo a nóż się sprawdzi;) Lecę teraz do mojej kruszyny bo właśnie się obudziła:) Pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Sabra! ja do testowania mam raczej stosunek obojetny;nie bedę testować jeśli @ przyjdzie o czasie;natomiast HSG miałam robione i wyszło niby wszystko ok ale tak do konca to nie wiem bo robili mi je lekarze z mojego miasta którzy z niepłodnoscią nie maja nic wspólnego tylko zwykli ginekolodzy. Takze nie wiem czy kontrast przepływał na prawde w porzadku i w ogole . Golka jestem z Tobą,niedawno sama to pzreszłam;badź dobrej mysli-ja jestem! Dziewczyny opalać się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wróżek ja w kwietniu 2006 r. mialam akcje z taka jedna cyganka. Nie, nie lazlam do niej, ale ona mnie wypatrzyla i zagladajac w oczy powiedziala, ze bede 2 dzieci miec: chlopca i corke. No jestem ciekawa, bo mija rok a tu nic. Ale sama z siebie to ja nigdzie nie ide. Wyznaje zasade co ma byc to bedzie, a ja nie lubie jak mi sie nadzieje odbiera. Nie bede szczesliwsza jesli mi wrozka w ogledny sposob powie ze nic z tego (z dzieci). Nawet jak zrobi to najbardziej humanitarnie. Jesli mam ich nie miec to jej przepowidnia nic tu nie ulatwi. A jak maja byc to znaczy ze beda. Chociaz nie powiem, ciekawa to ja jestem. Ale tchorz do wrozek nie z tej ziemi :) Emiczka-dzieki. mam tyle roznych pytan na temat in vitro ze wybiore sie do gina na pogaduszki na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ upał niemiłosierny dziś :-P płynę poprostu:-p Goluś👄 przytulam mocniutko:-( i cieszę się że nie poddałaś się, dzielna dziewczynka, no jak na byczka przystało:-) zastanawiam się nad tym twoim iui i tak myślę,że dla pewności powinnaś po iui sprawdzić czy pękną Ci pęcherzyki, bo może nie pękły, nie sprawdziłaś a jak @ ci sie zaczęła to wypłyną nawet torbielki więc jak będziesz podchodzić do następnej iui to porozmawiaj by upewnić się czy pęcherzyk pęknie i neich odpowiednią dawkę pregnylu Ci podadzą bo mi pielęgniarka dałą za małą i miałam torbielki... trzymam kciuki już od dziś:-) 👄 jachcefasolkę👄 kciuki zaciśnięte:-D Sabrunia👄 no ja tez siecieszę objawy już zupełnie przeszły, brzusio płaskie jak przed transferkiem mniej boli, tzn dziś to bardziej podbrzusio boli, jakoś źle spałam plcey mnie bolały, jeden obojczyk nawet się zastanawiałam czy przestymulowanie nie wróci ale jest ok, chyba przez ta pogodę jak mi źle dziś, cieżko i w ogóle :-P będę robić betę 30 maja jak mnie coś nie zaleje, ale jestem dobrej myśli:-D jakkolwiek nie bedzie to bedzie dobrze:-) Amelka powiadasz, ja dla trzeciej córci wymyśliłam to imię:-), pierwsza będzie Liliana :-D a synuś Szymek:-) niestety z fryzierem muszę poczekać :-P...... no to czekam ;-) idę przed wiatrak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki❤️ Widzę że ostatnio jakoś \"cicho\"na kafe:( kurcze wczoraj taka piękna pogoda była a dziś burza jak się patrzy. Moja suka cała w strachu wlazła do łazienki żeby nic nie widzieć i nie słyszeć:) takie wielkie psisko a tak się boi:) Mam pytanko do mamuś..... czy wasze dzieciątka też tyle śpią lub spały w wieku 2 miesięcy??? Moja Nadunia cięgle śpi, napije się, godzinkę ze mną pogada i znów śpi, a czasem obudzi się tylko na cyca i dalej śpi. Czy to jest normalne?? Wszyscy mi mówią że mam się cieszyć że mam takie grzeczne dziecko ale mnie to trochę niepokoi. Pozdrawiam gorąco w ten burzowy dzień🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello🌻 Andzia🌻 ja jeszcze nie jestem mamusią, ale moim zdaniem też powinnaś sie cieszyć ze swojej grzecznej córci, moim teściowie opowiadali mi jak mój mężuś był mały i tylko spał i jadł, podobno nawet tak do 8 miesięcy, tez sie początkowo martwili bo musieli go budzić na jedzonko :-D ale cieszyli się bo mieli taki spokój i był taki grzeczny w porównaniu z pierwszym synem:-D więc chyba nie masz się co martwić, a z resztą pogoda upalna bardziej sprzyja że dzieci zasypiają - jest tzw \"błogie rozleniwianie sie :-D sama tak wczoraj miałam hihihihih miłego dnia u nas w stolicy słonko sie przebija ale tak duszno i parno jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, mnie bolało w mostku długo po transferze, trochę płynu w brzuchu mi zostało ale potem na szczęście zniknął i przestymulowania nie było. cały czas trzymam kciuki :) Andzia, co do snu to moja śpi w nocy 8 godzin i mnie też to niepokoiło ale pediatry na szczęście nie. Ona zasypia teraz ok 22.00, budzi się o 6.00 lub 7.00, godzinkę się pobawi, naje i śpi do 11.00, 12.00 czasem z przerwą małą. Potem dopiero śpi w nocy,czasem 15 minut jeszcze na spacerze. Ja na początku miałam dylemat czy ją na karmienie budzić ale mi nie kazał lekarz, konsultowałam to nawet z 3 lekarzami :) przybiera na wadze i jest wszysko ok więc widocznie ma taki rytm. MOże Nadie to takie śpiochy są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia a co do chrzcin to ja robię jak mała będzie miała ponad 3 miesiące :) ze względu na to że chrzestny musi dotrzeć z zagranicy a wcześniej nie może Sabra, ciężko w te upały z brzuszkiem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, masz prawo poleniuchować i to podwójne :) Ja przytyłam 13 kg i zaraz po porodzie zostało mi 3, teraz ważę mniej niż przed ciążą i wszytskie spodnie mi spadają, to przez karmienie i dietę moją, nie jem słodyczy (czasem drożdżówkę zjem) zero tłuszczu wszystko gotowane no i chudnę. A w ciąży wcinałam dużo słodkiego i różnych pyszności ale jakoś nie tyłam Sabra przy dwóch urwisach schudniesz momentalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golk29
Cześć! Ja właśnie zeszłam z sali skończyłam protokołować. Teraz wcinam śniadanko, bo zgłodniałam. Wczoraj jeszcze tak porozmawiałam z mężem i on stwierdził, że w tym miesiącu darujemy sobie z iui, bo ja muszę odpocząć od leków, a mu w tym miesiącu nie uda się wziąć wolnego na badanie. Na wizycie porozmawiamy co mamy jeszcze zrobić, co mogło być przyczyną, że się nie udało. Potem w lipcu podejdziemy do inseminacji. Jak się nie uda wtedy próbujemy jeszcze raz, a potem podejmiemy działania w kierunku in vitro. Na razie będziemy odkładać kaskę, a potem to się zobaczy. Na razie powiedział, że mam się nie martwić może jego żołnierzyki nie były tak chętne to zapłodnienia albo mojej komóreczki, albo u mnie coś nie tak. Wszystko jednak będziemy wyjaśniać na wizycie. Foli Andzia - nie martwcie się o swoje maluszki, że tak długo śpią. Ja jak byłam małym dzieckiem to moja mam mówiła, że nie rozumie co to znaczy mieć niemowle. Ja cały czas spałam i nawet jak miałam pełną pieluchę czy byłam głodna to nawet nie zakwiliłam. Mama musiała podchodzić i sprawdzać czy oddycham. Czasami nawet przez sen mnie karmiła, bo była pora a ja spałam. A teraz urosłam na dużą zdrową kobietkę. Więc na pewno to normalne. Sabra odpoczywaj, bo potem przy dwójce dzieci to będzie ciężko na odrobinę relaksu i wypoczynku chyba, że będziesz miała takie słodkie śpioszki jak Foli i Andzia, czego ci życzę z całego serca. Emika - wczoraj nie udało się nam pogadać, ale może dzisiaj wieczorkiem. Męzuś idzie na noc do pracy więc ok. 19.00 będę miała wolny komputer. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) u was też taka duchota straszna? bo u mnie słonka nie widac ale duszno jak w saunie... a ja ciągle myśle o naszych staraniach.. wczoraj wieczorem bolalo mnie podbrzusze jak na @... dzisiaj kłuje mnie lewy jajnik i jak wykonam jakiś gwałtowny ruch to brzusio boli... no i jest taki... \"wydęty\"... tempka 36,7 wczoraj 36,8... i nie wiem co mam o tym myśleć... mężuś powiedział że co będzie to będzie i mam nie isc do gina narazie bo tylko się zdołuje jak sie okaże że pęcherzyk nie pękł... przepraszam ze tak wam smęce ciągle o jednym ale nie moge przestać o tym myśleć... ahh... jak jak bym chciała żeby już był 1 czerwca... mogłabym zrobić testa i wszystko byłoby jasne... pozdrawiam i zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golka rozumiem Cie w 100 %.Pierwsza nieudana IUI to nie koniec swiata; nie przejmuj się. Własnie rozmawiałam z moja Panią księgową i -chociaż może zaraz mnie nakrzyczycie ze tak Was dołuję- ale jej córka w moim wieku starała sie o swoje perwsze dziecko 4 czy 5 lat i wszystko było ok a dziecka nie było. Teraz ma dwoje maluchów i nie wie jak sobie z nimi dać radę aż musi jej pomagac mama. Także dziewczyny to jest chyba fakt że czasem są to problemy medyczme-to jasne- ale czasem to tez psychika. Idzie lato;starajmy się wyluzować , odpocząć a na pewno się uda. Ja w to wierzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki:) w takim razie już się nie martwię:) Foli moja Nadia też w nocy śpi 8 godzin, a później prawie cały dzień przesypia. Sabra ja przytyłam w ciąży 15 kg z czego jeszcze mi zostały 3 kg, ale to może dlatego że raczej nie ograniczam się w jedzeniu, gdybym nie zajadała się słodkościami pewnie już miałabym swoją wagę;) ale wszystko jeszcze przede mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOBIETKI POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE I CZEKAM NA DOBRE WIESCI!!!!!!JA NA SZCZESCIE CZUJE SIE DOBRZE,NA RAZIE ZADNYCH PAWIANOW ;),MAM WIZYTE U LAKARZA 29 MAJA WIEC SIE OKAZE KTORY DOKLADNIE TYDZ ITD. W SUMIE TO NIE WIEM CZEGO SIE DOWIEM BO TO BEDZIE PIERWSZE BADANIE WIEC TROCHE SIE STRESUJE ALE TRZEBA BYC TWARDYM A NIE MIETKIM;) TRZYMAM MOCNO KCIUKI NA WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EMICZKA-JAK TAM PARAPETOWKA?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek kochaniutkie:) Sprawiłam sobie nową stopkę i robię test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sabruś :-) fajnie sie masz że możesz już o wózeczku myślec.. a właściwie podwójnym wózeczku :-) a mnie dzisiaj cycochy zaczęły boleć... tzn ich czubki... i mam takie głupie sny... dzisiaj np śniło mi sie że dostałam @ :-/ ale ryczalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 kasiula🌻 ale fajnie że masz już stopkę, bardzo się cieszę że wszystko oki się narazie układa i trzymam kciuki za wizytę, a o jajkiej parapetówce mówisz? :-D Andziu🌻 zdjęcie sie udało :-D Sabra🌻 wiesz z zasypianiem to i ja mam kłopot, jestem wykończona już o 19:00 kładę się po 20:00 do łózia i czasem nie mogę zasnąć do 1:00 a zmęczona sie czuję, ostatnio to mi wcale nie wygodnie spać, plecki bolą i w ogóle, może dzieciuszki się zagnieździły i buszują po wnętrzu apartamentowca:-D fajnie ze oglądasz wózeczki, ja jesli trafią się bliźniaki to obstawiam wózek ten drugi od dawna mi sie spodobał, taki sam z gondolką również. a co do mojego samopoczucia, to nie jest najgorzej, wiem że coraz bliżej termin testowania i coraz częściej myśli kłębią się po głowie, pomimo iż mam bóle jajniczków często w ciągu dnia, bóle krzyża jestem zmęczona, mam zadyszkę jak chodzę zwłaszcza po schodach i to wszystko mogłoby wskazywać na ciążę to ja wiem że różnie z tym może być, jedni mają tysiące objawów typowo ciążowych a to wcale nie musi być ciąża, inni ich nie mają i ciąża jest, więc nie biorę zupełnie pod uwagę żadnych obajwów nawet jeśli są..... postaram sie być dzielna ...... miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36...16.05 - transfer - czekam na dobre wieści.....24 m-cy........Warszawa Golka26..........22.05.......29..........?...... już 3 lata.....może znowu iui Estella ...........09.05.....27......05.06..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......19.05.....25...?? ....17 m-cy....Katowice- przygot. do ISCI beti78............16.05......26-28 ......?????...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......02.05......27.......28.05...........24 cykl..........Morąg Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...14.05.......33-34.............ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa odkopuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:) jednak zmieniłam to foto, mnie tu nie musi być;) Sabra niestety ale coraz gorzej będzie Ci się spało, a jak brzusio urośnie to dopiero niewygodnie będzie. Jeżeli chodzi o wózeczek to ten drugi jakoś bardziej mi się podoba:) Emiko trzymam kciuki zeby jednak były to \"TE\" objawy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×