Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Maklady kochanie tak strasznie mi przykro, przytulam CIę mocno i życzę szybkiego powrotu do zdrowia !!!! Dziewczyny mnie też ogarnoł wielki smutek, moja kuzyna wczoraj poronila w 5-tym miesiącu ciąży, odeszły jej wody i zaczol sie poród (a tak cieszyłam się że jej się udało) przepłakałam całe popołudnie, nie mogłam sobie znaleźć miejsca, do tego ona jest w fatalnym stanie...szukam winy, moze lekaz za wczesnie odstawił jej leki podczymujące (bo brała je właściwie od początku) nie wiem......kurcze mam nadzieje że jakoś poradzi sobie z tą tragedią, choć sama nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak ?!?!?!?!? :( pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, przykro mi strasznie, wysłałam ci maila. Ana, to straszne co piszesz. współczuję jej. wiesz to pewnie nie odstawienie leków podtrzymujących na tym etapie juz się ich nie bierze bo organizm przejmuje ich funkcje chyba ze są skurcze to inne leki się dostaje. Przyczyną może być np. niewydolność szyjki lub infekcja. dzisiaj strasznie smutny dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady mojej koleżance lekarz pozwolił starać się za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, mam nadzieje ze ona szybko dojdzie do siebie, ja nie mogę powstrzymać się od płaczu.....tak bardzo pragnęli tego dziecka....narazie nie znam przyczyny, dzić ide do cioci to może mi coś powie, cała rodzina bardzo to przeżywa, kurcze jakie to wszystko okrutne......:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady tak mi przykro :( bądź dzielna, odczekaj i próbuj dalej musi się w końcu udać! Myśl pozytywnie i staraj się tak dużo o tym nie myśleć jesteśmy z Tobą Kochana ❤️ ❤️ ❤️ AnA - współczuje Twojej kuzynce, szok po prostu :( ❤️ To co się dzieje na tym świecie jest tragiczne i jak tu być szczęśliwym i wiecznie uśmiechniętym, same kłody pod nogi i weź sobie radź człowieku! masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady mam nadzieję, ze maila dostałaś bo mi poczta dzisiaj szwankuje :( Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! Maklady ❤️❤️❤️ Przytulam Cię mocno, mocno.... Nawet nie próbuję sobie wyobrazic co czujesz, wypłacz się kochana ile tylko masz siłę i pamiętaj ze my zawsze z Tobą będziemy!!! Sysiu Ty bądź dzielna, pewnie się jeszcze nalatasz po lekarzach ale zobaczysz efekt będzie dobrze!! Emika, JaCHcęFasolkę co tam u Was? Cala reszta?? U mnie szaleje od niedzieli wieczorka więc zaczynam plan awaryjny. Ikaa fajnie masz z tymi boćkami ja od ponad 2 lat widziałam w locie tylko jednego :( Maklady, Sysia 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady - to okrutne, co cię spotkało :-o bardzo przykro mi z tego powodu :( Ana - wierzę, ze mocno to w was uderzyło. Sama przeżyłam podobną historię - ale dotyczyła znajomych. Dzień przed moim porodem na oddziale rozeszła się informacja, że na trakcie porodowym jest kobieta, która ma poród-poronienie - 20 tc. Na drugi dzień, po moim porodzie M szedł z parkingu i minął w drzwiach znajomego z żoną, okazało się, że to ona straciła dziecko w 20 tc :( tylko że u nich to najparwdopodobniej z przepracowania, nie oszczędzała się, ma prywatna działalnosć i niestety.:( to jest straszne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makłady, kochana, tak strasznie Ci współczuję...ale musisz być dzielna. Przytulam Cię mocno, mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja mam już mały plan działania - w sierpniu podchodzę do swojej pierwszej w życiu inseminacji - chciałabym aby ostatniej, ze względu na pozytywny wynik ;-) , ale...ale jest zawsze i w moim przypadku baaardzo duże...Już się prawie na 100 procent zdecydowałam na warszawską :-) Gametę :-) pozdrowienia dla Was Wszystkich - bardzo, bardzo serdeczne... jachcefasolke odezwij się, Ana u ciebie też się cosik spóźnia? A ciekawe ci u Sabruni, Myszki, Granini...mogłyby jakieś forki przesłać :-) Aaa i bardzo Wam dziękuję za fotki - Nadie są boskie, dorodne dzieciaczki :-) i już takie duże :-) Wojtuś, Tomcio i Pawełek to dopiero chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka-ja w lipcu podchodze do pierwszej insemiancji. pod warunkiem ze moje wyniki posiewczystosc ktore zrobie za tydzien beda OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Maklady bardzo mi przykro:( na prawdę nie wiem co powiedzieć, trzymaj się kochana przytulam Cię mocno❤️ AnA to straszne co spotkało Twoją kuzynkę:( Ja jak leżałam w szpitalu w grudniu na obserwacji to była za mną na sali dziewczyna która straciła dziecko w 24 tygodniu, nie mogłam na nią patrzeć musiałam wychodzić z sali bo serce mi ściskało, to straszna tragedia:( Sysiu dobrze że jesteś dobrej myśli:) dużo nalatacie się po lekarzach ale wszystko dobrze się skończy, ważne że została ta wada zauważona, teraz tylko rehabilitacja i z Tomcia wyrośnie piękny zdrowy młodzieniec;)❤️ Zabajona współczuję powrotu do pracy, wyobrażam sobie jakie to musi być ciężkie:( Ja na szczęście nie muszę wracać, biorę wychowawcze na tak długo jak tylko się da:) Całusy dla Oleńki👄 A jezeli to nie kłopot to poproszę o jakieś foteczki. Estelko cieszę się że wróciły Ci siły do walki:) będę trzymać kciuki❤️ Nadwiślanko trzymam kciuki za wyniczki i życzę powodzenia:) A u nas czas leci, Nadunia dzisiaj kończy 3 miesiąc i jest coraz słodsza:) już zaczyna śmiać się w głos i dziwi się co to się dzieje:) próbuje już przekręcać się na brzuszek i denerwuje sie ze jej jeszcze nie wychodzi:) coraz bardziej muszę na nią uważać bo śmignie z przewijaka i nawet nie będę wiedziała kiedy, wierciołek mały:) Oj kocham tę moją córeczkę:) Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski! Dzieki Estelka :) Ja tam jestem próżną zakochaną w swojej córci matką :) Andzia - wysłałam fotki :) JA też sobie współczuję, ale nie mogę inaczej i muszę wracać, bo nasze finanse raczej nie pozwalają na to, bym sobie wzięła wychowawczy. Ponadto nie wiem, czy miałabym gdzie wracać po nim :-o niestety. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za wsparcie 🌻 Andziu dziękuję za zdjęcia, Nadia jest przecudna ❤️ no i Twoja nowa fryzurka też ;) Zaraz uaktualnię tabelki, bo co się ich naszukałam to niech mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona i Foli - sprawdźcie kochane czy poprawną datę porodu wpisałam do tabelki ❤️ 🌻 TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05...Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05... Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05....Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05.....Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.....Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.....Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.....Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.....Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.....Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.....Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.....Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06....Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscarka Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła ........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 27.01.07...Urodziła.......Aleksandra Foli.............Ostrów Wlkp..... 14.03.07……Urodziła……..Nadię Silve26........Biała Podl..........13.03.07.....Urodziła………Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07......Urodziła......Nadia Anna Myszka1975....Katowice..........08.07.07........+3kg.... . ..........? Granini........Trójmiasto.........15.09.07..........2 kg.........synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36...16.05 - transfer - czekam na dobre wieści.....24 m-cy........Warszawa Golka26..........22.05.......29..........?...... już 3 lata.....może znowu iui Estella ...........09.05.....27......05.06..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......19.05.....25...?? ....17 m-cy....Katowice- przygot. do ISCI beti78............16.05......26-28 ......?????...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......02.05......27.......28.05...........24 cykl..........Morąg Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion...... ..29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ....29.........? Dorota28...............Dorota................Byk........ ......28......? paula24............Paulina..............Waga............ 24.........2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga........... .21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion........ .26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby........... . 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran.......... ..20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26.......? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta.... ....22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27..... Emika.................Ewa..................Byk.......... ....27.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk........... ....27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran.......... ..25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ....24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk....... .......28.......? Joanna................Asia....................Lew....... ......30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk.......... ....32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin. ........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta......... 23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec....... ...?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........8595619 Foli....................Asia...................Kozioroże c......29....... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga....... .....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran..... ......29.....? Georgina80__.........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............2 6..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak................... .....34... beti78.................Beata.................Koziorożec. .....27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27.. ........ kiki13..............Monika..................byk......... 30.......8387852 nadwislanka..........Kaśka...... .....Ryby....... ....30...... ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Witam sie z Wami serdecznie. U mnie wszystko ok. Wczoraj byłam u gina bo jakoś tak od kilku dni bolała mnie w pachwinie noga jak chodziłam. Trochę się martwiłam wię poszłam.Ale okazało się wszystko w porządku, nie było to związane z ciążą. Zrobił mi gin USG ; widok przecudny bo widziałam bijące serduszko.Niesamowite!!! Pierwszy raz widziałam coś takiego przeżycie super! Moje maleństwo ma już prawie 2 cm. Taka mała fasileczka. Golka jest jedno!!! Tylko martwią mnie torbiele które mam . Jeden ma juz prawie 6 cm średnicy a drugi też jest dorodny. in mówi że to się zdarza i że mogą one być już do porodu. Słyszałyście coś dziewczyny o torbielach w ciąży? POzdrawiam Was bardzo serdecznie.Inseminatorki i invitrówki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dziękuje Wam za ciepłe słowa, nastroje w rodzinie dalej bardzoooooo smutne, nie chce piać o szczegółach, ale to wszystko naprawdę ciężkie i wręcz nie do pomyślenie :( Estelko widze że sie pojawiłaś, TRZYMAM KCIUKI ZA SIERPIEŃ W TWOIM PRZYPADKU !!! jeżeli chodzi o mnie to spóxnia się miała być w poniedziałek, i póki co nic nie odczuwam i nie podniecam się na zapas, co ma być to będzie, pozatym jakoś ten smutek to chyba wszystko zakłóca Nadwiślanko widze, że sierpień też będzie Twój zacikam już mocno kciuki za powodzenie !!!! Andziu wyobrażam sobie jak się czułaś, ja nie byłam u kuzynki w szpitalu (zresztą ona sama prosiła żeby jej nie odwiedzać) i tak pewnie skończyłoby się na wielkim płakaniu a to w niczym nie pomoże Zabajonku ciężko wracać do pracy jak w domku się ma takiego słodziutkiego skarba, całuję Oleńkę, dzięki za śliczne zdjątka i życzę jak najmniej bolesnego powrotu Sysiu buziaczki dla Twojego Tomusia !!! Gosiaczku to rzeczywiście musi być piękne uczucie słyszeć bicie serduszka swojego maleństwa - cieszę się razem z Tobą Nie wiem jak u Was ale u mnie od dwóch dni burzowo i zara znowu lunie tak zrobiło się ciemno brrrrrr nie lubie burz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05...Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05... Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05....Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05.....Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.....Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.....Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.....Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.....Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.....Urodziła.......Bart usia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.....Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.....Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06....Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscarka Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła ........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 26.01.07...Urodziła.......Aleksandra Foli.............Ostrów Wlkp..... 14.03.07……Urodziła……..Nadię Silve26........Biała Podl..........13.03.07.....Urodziła………Igor ka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07......Urodziła......Nadia Anna Myszka1975....Katowice..........08.07.07........+3kg.... . ..........? Granini........Trójmiasto.........15.09.07..........2 kg.........synuś ano poprawiłam date o jeden dzionek :) Ana - zatem szansa jest :) oby !!! musisz starac sie panowac teraz nad emocjami, bo jesli jestes w ciazy, to po co stres; choc ja jaj okazalo sie, ze jestem tez przezylam cos okropnego :-o trudno mi było sie cieszyc podejrzewana ciaza, gdy serce płakało z zalu i goryczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Maklady ❤️ ❤️ ❤️ Kochana ❤️ nie poddawaj się!!!! widocznie tak chciał los......:( Czas szybko zleci, zobaczysz :) ja za miesiac mam punkcję a jeszcze 2 miesiace temu jakby ktos powiedzialby mi ze będę miała invitro to pokazałabym mu fju fjuw czoło:P Kochana ,przepraszam ze sie wtrącę ale wydaje mi sie ze lekarz powinien wysłac Cie szybko na zabieg a nie czekac az organizm sam sie oczysci:( Wybacz ze sie wtrącam ale dziwi mnie jego postępowanie:( ponadto mi moj gin mowił ze jak tylko zajdę to odrazu dostane duphaston czy tam luteinę -odrazu!!! wiec znow zdziwienie kieruję do teog pierwszego lekarza ktory widząc maleńką kruszynkę nie zareagował zbytnio:( Maklady ,ponadto trzeba zrobic badania..... co było przyczyną? moze jakeis bakterie albo co? trza zrobic bad histopatolog i inne Kochana ❤️ wybacz ze tak sie wtrącam ale zalezy mi aby wszystko było u Ciebie:) dobrze!!!!! odezwij sie !!!!! i pamietaj ze mozesz zawsze na nas liczyć ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja sie staram o dziecko juz od czterech miesiecy.raz juz mi sie wydawalo ze jestem w ciazy ale niestety dostalam okres.mimo tego niepoddaje sie.prosze niech ktos napisze czy tez tak dogo musi sie starac jak ja,przecierz kocham sie prawie codziennie. niezrezygnowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Tracy - to że się kochasz codziennie o niczym nie decyduje, a może być nawet przyczyną niepowodzeń ... bo jeśli twój mąż/partner ma słabe nasienie to może go być zbyt mało do zapłodnienia(jeśli tego nie wiecie, mopże się przebadać, to nie boli, no - może kieszeń zaboleć). Ponadto może być wiele innych przyczyn, ale narazie nie zaprzątaj sobie nimi głowy, no i - choć to trudne - staraj się wyluzować. Wielu kobietkom po odpuszczeniu się udaje. A jak masz ochotę to przeanalizuj niektóe tabelki - wiele z nas starało się nie tylko pół roku, czy rok, ale i dłużej. Na wszystko trzeba cierpliwości (wiem, wiem - trudno o to).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze prubujesz mnie pocieszysz ale dlaczego ja mam takiego pecha sama juz niewiem co mam robic oboje z parterem chcemy miec dzidziusia ale nic nam z tego niewychodzi.dlaczego inne dziewczyny wystarczy ze raz sie z kims kochaja i majawpade mimo z niechcadziecka.my bysmy chcieli a niemozemy niezrezygnowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem po wtorkowej wizycie w Nowum Długi protokół wypisany i od wczoraj kłuję się decapeptylem:) Sama !!!!! No coz .... widok mojego męza ze strzykawą celującą w moj basior wydawał mi sie taki drastyczny:P:P:P:P:P ze ja decperatka wolałam sama:P hihihihihihihiii:D:D:D:D Tzn . ja pewnie darłabym ryja ze strachu a on by pewnei sie wsciekał ze ja panikuję.... bo jestem panikarą udawaczką:P:P:P:P no ale cóz to mi pomaga na psychikę:) U meza w posiewie wykryli paciorkowca i stad te jego spuchniete nogi i zapalenei w stawach:( ale dzielnie wcina lekarstwa i mam nadieje ze za 2 tyg 27.06 jak pojade na wizyte do dr Lewandowskiego to mezus będzie zdrowy:) No własnie jestem juz umowiona!!!!!!! z Doktorkiem Bossem:) Wiecie co juz nie mogę sie doczekac:) Emika!!!! ❤️ pytałam kto robi punkcje i transfer i Zygler powiedizala ze będzie mi robił Dr L. bo z nia widzialam sie ostatni raz!!! co Ty na to???? Zapytałam jej czy lek prowadzący nie robi ??? a Ona ze nie!!!! Wiec Młoda dzwoń i gadal z Dr L!!!!!! Aaa i punkcję będę miala najprawdopodobniej albo 7 lipca albo 9-10lipca w zaleznosci od reakcji mojego organizmu:) Aaaa jeszcze jedno laski powiedzcie mi bo cosik za mało kasy mi wyszło: za leki zapłacę : ok 25-27 decapeptyl =864 zł - u mnie jest po niecałe 32zł /1 amp 2X1000,00 u Dr L ICSI-4000,00+ 500,00 ZA A-H + 600,00 za zamrozenie=5100,00 przy punkcji czyli wychodzi mi razem: 7964,00 NO PLUS GONAL ...... mam go brac po 14 dniaxh dekapeptyluprzez ok 7-14dni... wieć pytanko do Foli Emiki i Sabry:) gdzie sie podziało reszta kasy... bo w sumie miałam płacic 12tys!!!!!! a jest ok 8tys Czy potem zwiększa sie dawkę dekapeptylu po 14dniach???? i ile kosztuje Gonal??????? Będę wdzięczna jak napiszecie mi:) Emiczko ❤️ A co u Ciebie?????? pisz pisz bo juz nie mogevsie doczekac jak będziemy pewnie razem lezały po transferze:P:P:P:P:P Ana ❤️ to co napisałas to strasznie przykre:( Ja na dodatek wczoraj czytałam w Vivie o tej małej Madlene -4 letniej Angielce co porwali ją W portugalii. Czy Wy wiecie ze ona urodziła sie równiez z invitro???? Ponoc kilkanascie lat sie starali i ona urodziła sie jako 1 dziecko z invitro a p o2 latach blizniaki. Alez Ci rodzice musze przezywac koszmar:(:(:(:( szok:( Ana ❤️ trzyam kciukaski:) Zabajonku:) Sysia:) gosiaczek:) beti:) nadwislanka:)estellka:) dla wszystkich buziaki ❤️ ❤️ ❤️ Sabra ❤️ odezwij się1!!!! Myszka!!!! Genewa!!! pozdrowienia spadam do pracy papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracy ... jesli sie nie udaje przez ok roku to nalezy zgłosic sie do specjalisty no i podstawa to badania -Twoje hormonalne i partnera nasienie od tego trzeba zacząc:) Zabajonku :) czyzby Ola spała??? czy siedzi na kolanach?:):):):) aaa laski!!!!!! SZCZENA WAM OPADNIE!!!!!! Czy Wy wiecie ile w tym miesiącu w Nowum jest stymulowanych lasek do INVITRO!!!!!!!??????? zgadnijcie???:):):) ... . . .. . . . hę? czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Enigmuś Ty nasz wesołku :) może ja spróbuje zgadnąć : 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niech mi ktos wytumaczy jak mam sobie wyliczyc dni plodne,jaj mam cykl nieregularny ponoc mozna jakos to wyliczyc kiedys czytalam otym ale niezabardzo wiem jak mam to zrobic niezrezygnowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tracy82 - Tutaj Kobietki starają się o dzidzię nawet od 3 lat i się nie poddają, jeżeli masz nieregularne miesiączki to udaj się do swojego ginekologa i przedstaw mu swoją sytuację, moze przepisze Ci tabletki które ci uregulują cykl, zażywaj kwas foliowy i cierpliwie czekaj a na pewno się uda 🌻 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×