Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Miska 🖐️ zazdroszcze Ci 🌻 moj maluch juz 2dzien nie daje praktycznie rzadnych znakow. Troche mnie to martwi, ale wiem, ze jest jeszcze malutki i moze tak ulozony, ze ja nic nie czuje. Juz nie moge sie doczekac USG, jeszcze ponad tydzien musze poczekac. Jak spedzilas dzien? Ja bylam z moim lubym na spacerku i umowilismy sie ze znajomymi, w knajpce- oczywioscie siedzielismy na dworze, po pogoda jest cudowna. Pozdrawiam i gratuluje malego pilkarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie wszystkie mamusie i ich brzusie:) peppetti-w kwestii wyjasnienia o \"hipotetycznych objawach\" moja wypowiedz nie byla kierowana do malgochy i nie wiem dlaczego to tak odczytalas,byla natomiast kierowana do tych dziewczyn,ktore czasem na sile probuja cos tam sobie znalezc zamiast cieszyc sie rosnacym brzuszkiem i dobrym zdrowkiem:)a jak sama piszesz jest ich tu troszke i chcesz wycieczke dookola polski robic zeby tylki stluc:) co do twojego zdrowia to mam nadzieje,ze juz ci troszke lepiej i robisz co w swojej mocy by pozbyc sie tego paskudztwa;)ZYCZE DUZO SIL DO WALKI Z CHOROBA!!!! u mnie byl tak pracowity weekend,ze nie jestem w stanie podniesc sie z wyrka bo czuje sie jak pobita,polamana i jeszcze na kacu:)na szczescie mam serwis(w postaci mezulka) z dostawa do lozka i jest mi jak u pana boga za piecem:):):) laptopik,ksiazeczki,kawusia i niedziela moja:) teraz mam 3 dni odpoczynku wiec jak tylko sie zregeneruje to ruszam na basen,potem spacerek po plazy z jamnisia i zabieram sie za uzupelnianie mojego ciazowego pamietniczka zeby kiedys synus mial co czytac i z czego sie posmiac a takze by wiedzial jak wazny byl dla nas od samego poczecia:) wam wszystkim moje mile gratuluje tak wyraznych ruchow dzieciaczka a tym ,ktore jeszcze nic nie czuja -by wkrotce poczuly kopniaczki pelna para!!! moje ruchy sa bardzo delikatne ale sa:)wiem,ze to synus daje znac mamusi o sobie i nie da sie tego pomylic z niczym innym:):):) cala jeste rozanielona jak mnie tak posmyra i zapominam o bozym swiecie wtedy-tylko ja i on;) co do humorkow i lez na zawolanie to ja sie dopisuje bo wrazliwosc wzrosla u mnie o 100%!!! nawet brutalnych filmow nie moge ogladac bo cale podbrzusze mnie scika i pulsuje-a kocham kino we wszystkich jego odmianach wiec selekcje mam utrudniona teraz to tylko bym sie chciala przytulac,glaskac i tulic a rozczula mnie ABSOLUTNIE WSZYSTKO!!!!!!lzy cisna sie do oczu i nie ma sprawy zeby oplakac potraconego zajaczka,bezdomnego pieska-mowie wam ta ciaza to dla mnie nieodgadniony lecz piekny stan:) zycze wam wszystkim zdrowka ,dobrego humoru i duzo duzo milosci!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva - a dziękuję :) dzień spędziłam bardzo miło :) na słoneczku i świeżym powietrzu :) ale za to wieczór koszmarny - wystawiałam aukcje i już ledwie żyje - udało mi się wystawić 20...wyłanczam kompa i ide lulu...mąż donosił mi napoke i jedzonko..full serwis jak u Grety :) DOBREJ NOCY.... :) DO JUTRA PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️🖐️🖐️🖐️ Gratuluje wszystkim tych ruchów dzidzi:) zazdroszcze wam. u mnie dzis 18tydz wg usg a wg okresu 17tydz i 5d. mam nadzieje, ze lada dzień poczuje tą cudowną rzecz jak są ruchy własnego dziecka. Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_talerzyk ----> jeszcze nie panikuje ani sie nie zamartwiam, ale juz z ciekawości chciałabym poczuć, ciekawa jestem jak to jest. I boje sie że nie bede umiała tego zauważyć. a i pewnie bać też sie w końcu zaczne ale narazie jeszcze spokojnie, mój mąż jest osoba twardo stąpajacą po ziemi i on zawsze mnie uspokoi. Pozdrawiam jeszcze raz bradzo mocno wszystkie mamusie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam sie do wyczekujących z niecierpliwością na pierwsze ruchy, też jeszcze nie czuje :( 18 trydz i 3 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend cały bez komputerka bo mój mąż włożył zawirusowanego pendrivera do laptopa i internet padł. do wszystkich wyczekujących na kopniaczki dziewczyny - rozluźnijcie sie i zapomnijcie o tym, a dzidzi na pewno pokaże wam ile ma siły.. przed chwilą wróciliśmy z usg.. taaaaak, już wiemy. D zi e w c z y n k a. !!!! śliczna malutka dziewczynka. Peppetti, jak będziesz uzupełniala tabelke, to możesz wpisać, choć imienia nie wybraliśmy jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soophiee GRATULACJE! Bedziesz miala sliczna coreczke! Ja mam w przyszlym tyg. USG i juz nie moge sie doczekac ;) Miska_26 moje Slonko, tez czasdem kopie i masz racje, to jakby uderzenie w bebenek. A propos abgymnica- mialam kiedys ten wynalazek(to bylo jakies 5lat temu) ale za duzo nie pomogl :p to-tylko-ja 🌻 i irysek 🌻 napewno niedlugo poczujecie ruchy maluszka :) Pozdrawiam Was Wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 J już wyspana do weselisku. Impreza była pierwszej klasy. W sobotę zaskoczyłam samą siebie, bowiem bawiłam się do 4 rano. Goście byli pod wrażeniem i stwierdzili, że dziecko b,ędzie przebojowe. Niestety, albo stety, taka jest nasza natura. Mój mąż w dzieciństwie ponad 5 lat tańczył taniec towarzyski, więc na ogół na większości imprez nie schodzimy z parkietu. Ja osobiście miałam obawy i w sumie, to nastawiałam się, że postaram się wytrzymać do oczepin. A tu maleństwo mnie zaskoczyło, bo czułam się rewelecyjnie :). Wczoraj też było super :) Dzisiaj odpoczywam, bo mam małe zakwasy :) Do wszystkich dziewczyn, które czekają na pierwsze ruchy, albo nie wiedzą, czy to jest to 🌼 Ja też przez dwa dni miałam wątpliwości, czy to aby moja kruszynka. A tak w ogóle to już odliczam godziny do usg w piątek. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć nasze cudo :) Całuski dla wszystkich mamuś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska_26 rzeczywiscie dzis 23, czyli za ok. 5m-cy bedziemy mialy wkoncu swoje Skarby 😍 Vanilam Ciesze sie, ze sie fajnie wybawiliscie. Jesli masz fotki, wrzuc jakas na BLOOGa, pochwal sie jak wygladalas ;) Dziewczyny uprawiacie jakies sporty, teraz w ciazy? Ja duzo chodze, przed ciaza uprawialam NORDIC WALKING (szybki marsz),ale teraz nie chce sie forsowac, wiec raczej spaceruje. Staram sie codziennie ok. 1-1,5godz. zeby utrzymac forme i sie dotlenic. Mieszkam w malym miasteczku, polozonym wsrod wielu lasow i mamy tu duzo sciezek dla traperow i rowerow, wiec korzystam ;) Tymbardziej, ze pogoda jest cudowna. U nas od maja otwarty jest juz basen na powietrzu, wiec jak bedzie tak cieplutko, mam zamiar chodzic plywac. Podobno to najlepsza gimnastyka w ciazy, a ze bardzo lubie plywac, wiec polacze przyjemne z pozytecznym. Moze nawet sie troszke opale ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. U mnie dzisiaj 18,3 i też nie jestem pewna czego mam się spodziewać od mojej dzidzi. Mam jakieś dziwne trzęsienie się w brzuchu tak jakby mi ktoś włożył do niego wibrator :) a poza tym coś puka z lewej strony. Prawdę mówiąc myślę że dzidzia jak będzie się ruszać to będę wiedziała na pewno że to ona. Teraz tylko przypuszczam. Pozdrawiam wszestkie mamusie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czy u Was też jest tak pięknie? :) Shiva24 - sukienka jest już na bloogu. Co ja bym zrobiła bez tej mojej mamy :) A co do sportów, to podobno właśnie najlepsze jest pływanie, ale ja niestety nie umiem pływać. Mam jednak zamiar zacząć chodzić na basen, bo kilka minut w owdzie ma zbawienny wpływ na nasze mieśnie. Zamierzam też zmobilizować się i znaleźć jakieś fajnie ćwiczenia dla kobie t w ciąży. Może któraś z Was ma jakiś ciekawy link? A jak na razie, to tak jak Ty Shiva24 - spaceruję, choć u nas mniej tej natury 🌼 Wisniowa - aż nie chce mi się wierzyć, że w XXI wieku jakiś lekarz może mówić takie bzdury. Wstyd na cały świat. Szkoda gadać. Miśka_26 - a wiesz już coś konkretenego o tym macierzyńskim. W tamtym roku przedłużyli o 2 tygodnie dla kobiet, które urodziły po 1 grudnia lub były w tym momencie na macierzyńskim. Mam nadzieję, że jak w tym roku mają zamiar coś zmienić, to też od grudnia, bo jak urodzę trochę przed terminem, to mogę się nie załapać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny jak mnie dzisiaj bola blecy w krzyzu , ale tylko z lewej strony, juz nie wiem jaka pozycje zajac jeszcze co do witamin - ja biore prenatal compex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, mam na jutro skierowanie do szpitala,bo niestety mam za krotka szyjke macicy(a wiadomo czym to sie moze skonczyc) i jutro mam tam isc na konsultacje,co ze mna robic-czy obserwowac,czy juz zakladac szwy,mam mala nadzieje,ze moze mnie to ominie bo szyjka jest ladnie zamknieta i moja ginka jest przewrazliwiona na moim punkcie(sama to stwierdzila)po ciazy obumarlej.a z drugiej strony mysle sobie,ze jesli to ma pomoc to niech juz to robia i tak wlasnie pakuje torbe do szpitala-jak ja nienawidze tego oddzialu bleeeeeee.a jesli mnie zostawia to mi kurde przepadnie usg3d bo to 120km od mojego miasta i tego zaluje najbardziej.pomodle sie zaraz zeby wszystko bylo dobrze-pocieszam sie ze dzidzius pieknie bryka :)pozdrawiam z nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuchatki 🌻 U mnie lenistwo totalne. Wstyd pisać ale nawet neta nie chciało mi sie włączyć. Jedyne co roię to prowadze synka do szkoły i go odbieram, ale wracam żółwim krokiem bo mam kawałek a nie będe jeździć samochodem bo troche ruchu sie przyda :) I tak dzien po dniu mija i mija a za mną juz połowa ciąży i coraz bliżej do spotkania z moim malutkim serduszkiem. Ani sie obejżymy a juz bedziemy po kolei pisały jak przebiegł poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska.. no ale z tego co Szanowny Pan Chazab niapisał.. to maja ograniczyc te z konieczności:D hehs.. ktore i tak mysle...są bardzo ograniczone...:O vaniliam 🌼 ..hehs..sie usmialam.. \"wstyd na cały swiat\" ..;) dobrze to ujęłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka26 u mnie jest to samo. Minęły zaledwie 3 dni a brzusio taki wielki. W sobotę byłam na uczelni to wszyscy się dziwili że jak na 5 miesiąc mam taki mały brzuszek a od wczoraj jest taki gigant że myślę że już wyglądam na 5 miesiąc. Również z rodzicami widuję się non stop bo kupiliśmy mieszkanie przez ulicę do nich(bo tak chciałam) i ciągle przesiaduję albo ja u nich albo oni przychodzą do mnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Peppetti - dzieki za uzupełnienie tabelki. U nas w Tarnobrzegu pogoda byle jaka, od rana pada deszcz.Nie cierpie takiej pogody. Moje maleństwo bryka jak szalone. W niedziele udalo mi się zawołać w porę męża i jak przyłozyl ręke to poczuł kilka razy jak ten maluch się wierci. jaki był szczęsliwy, strasznie sie dziwił, że takie malutkie a tak mocno je czuć. Pozdrawiam Was cieplutko. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie ciesze,bo jednak nie chcieli mnie w szpitalu:)zbadali-szyjka moze byc,i mam sie zglosic za 2tygodnie znowu na oddzial i wtedy porownaja co sie z nia tam dzieje-a przez ten czas zadnego dzwigania,niepotrzebnego chodzenia itp.posluchalalismy tez serduszka i na skrzydlach do domu!!!!dzieki dziewczyny za wsparcie ale na szczescie jest ok.dzis moja szwagierka wychodzi ze szpitala z urodzona w piatek coreczka i chyba sie nie powstrzymam zeby do niej nie podjechac na chwile-w szpitalu u niej nie bylam bo nie chcialam jej przeszkadzac,ale wieczorem to juz chyba jej pannice odwiedzimy.3majcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka26 ten wynik CRP wyszedł 6 przy czym norma jest poniżej 6. Peppetti napisała mi że to dobry wynik. A co upławów to też mi sie zmniejszyły i jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysek ---> mnie też ostatnio bolały nie do wytrzymania i nic nie pomagało. dopiero jak zaczełam więcej chodzić i sie ruszać to przestały. takie małe sprzatanko, dłuższy spacer to pomaga- spróbuj. Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki 🌻 Daria ciesze sie, ze jest w porzadku :) dbaj o siebie! Pozdrawiam Was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie plecy tez czasem pobolewaja, taki dziwny bol, jakby ciagniecie :( Zastanwaiam sie jak to bedzie w pozniejszym okresie. Dzis moj maluszek nad ranek tak fajnie \"sie wiercil\" w brzuszku ;) jak przylozylam reke, to czulam prez chwilke cos wystajacego. Jakie to jest cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak powiedziałam lekarzowi że mnie też bolą plecy w krzyżu i że nie mogę chodzić, ruszać się, siadać i przekręcać pod czas leżenia to powiedział mi że jest to normalne i że będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 to Cie rzeczywiscie pocieszyl ;P No coz, taki juz nas los, jakos i to przezwyciezymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×