Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

w Polsce wszystko maja a tu np nie dostaniesz tabletki na bol zeba, wczoraj probowalam kupic te wkladki odrozniajace wody plodowe od uplawow to bab patrzyla na mnie jak na glupia, normalnie koszmar, a na wizyte u ginekologa musze czekac 4 tygodnie i nie ma tu prywatnych lekarzy tylko moj lekarz rodzinny kieruje mnie do ginka ktory po dnia podlega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja - czemu się nie odzywasz i nie dzielisz co u Ciebie.. my tu czasem o głupotach piszemy(przynajmniej ja) - ale fajnie jest nawet i poplotkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zaszlam w ciaze bylam na innym topiku i tam sie przypadkowo spotkalam z kolezanka, ktora jak sie dowiedzialm przeszla ciaze pozamaciczna ( byla zalamana bo to jej pierwsz ciaza po 30 ) Dzisiaj sie dowiedzialam ze jest znowu w ciazy i co najwazniejsze jest to zdrowa ciaza we wlasciwym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea76 jesli chodzi o te wkładki to w polsce tez nie wszedzie sa dostepne i znane. ja jak chcialam je kupic to musiałam podac pani w aptece dokladna nazwe zeby mogla zadzwonic i zamowic w hurtowni. w dwoch aptekach powiedzieli mi ze nie ma ich w hurtowniach ale w trzeciej wreszce udalo sie zamowic, mialam nastepnego dnia. wiec moze podaj cala nazwe albo sama poszukaj w internecie - jak znajdziesz jakies informacje to przekonasz pania ze jednak istnieje cos takiego ( albo wydrukuj sobie zdjecie z allegro wystarczy wpisac al sense)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z samopoczuciem - to raz lepiej raz gorzej... pierwsze 2 miesiace leżałam plackiem...ostatnio już czułam się suoer, ale ostatnie dwa dni leżę w łóżeczku - brzuch mnie pobolewa- mam nadzieje, że to spowodowane jest rozrostem i przesuwaniem się macicy..... wizyte mam dopiero na 8 maja - nie wiem, czy jutro nie pójdę, jak dalej taki niepoój będę w brzuszku odczuwała a jak Ty się czujesz? dziwne, że nie można iść tam prywatnie do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysek - kupowałas te wkładki?? ja tez chciałam , bo często mam uczucie wilgotności - ale jak poczyrałam o nich, że mogą dawać mylny wynik - to stwierdziłam , że to strata kasy...i ewentualnie niepotrzebne nerwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysek - kupowałas te wkładki?? ja tez chciałam , bo często mam uczucie wilgotności - ale jak poczyrałam o nich, że mogą dawać mylny wynik - to stwierdziłam , że to strata kasy...i ewentualnie niepotrzebne nerwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie zacieło.... a meil musi być u Ciebie :) poszedł i nie wrócił...a serwer mam swój - więc nie wiem co jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam wizyte 8 maja i to bedzie pierwsze spotkanie z ginekologiem, pewnie zaleje mnie mnostwem pytan ... Ja jakos dobrze znosze ciaze wlasciwie nie wiem co to mdlosci, brzuch czasami pobolewa szczegolnie jak sie duzo najem albo jak chce do toalety to sie robi taki twardy duzy i strasznie boli. No i jedyne co mnie meczy najbardziej to migreny.Regularnie co 2 tygodnie mam 2 dni wyciete z zyciorysu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam, bo przeciez jestem straszny nerwus i pomysla łam, ze albo sie uspokoje albo nie. Dziwiło mnie to ciągłe uczucie wilgoci, zawsze po zrobieniu siusiu dobrze sie wycieram papierem ( do sucha) więc troche niepokoiłam sie tą wydzieliną , tym bardziej że nie wydawało mi sie ani że to mocz ( chodze do wc co 30 min - więc jakie parcie na pęcherz?) ani że upławy ( za rzadkie) . Okazało sie że jednak ku mojemu ogromnemu zdziwieniu mocz. Tez szkoda było mi tych 50 zł ( na alegro są za 44 , przesyłka gratis , ale ja nie chciałam czekać ) Jak ktoś chce miec na zapas to polecam allegro. Próbowałam gdzieś zdobyć papierek lakmusowy ale okazało sie jeszcze trudniejsze. te na allegro nie wzbudziły mojego zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez juz mysle ze jestem przewrazliwiona z ta wilgotnoscia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie chodzi mi o papierki lakmusowe z allegro które nie wzbudziły mojego zaufania, wydawały sie ze sa z lat 60tych, wkładki na allegro sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak widać takie objawy mamy prawie wszystkie - więc jeśli się to uczucie wilgotności nie nasili to nie ma co panikować :) ja mam tak samo wychodze z toalety \"sucha\" a jednak coś tam spływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, w tym przypadku dało sie przeliczyc mój spokój na 50 zł :D , jutro zapłace u gina troche wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to papa Miśka_26 ja dzisiaj to tak co chwilke zagladam na kafe zeby zajac czyms głowe i nie myslec o glupotach i jutrzejszej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinka84
Witajcie. ja byłam dzis na tym sczegółowym USG, no i niestety nie jest idealnie :( lekarz stwierdził, że moje maleństwo jest dziwnie mocno pochylone do przodu ( ale pocieszył mnie, że przy wadach płód wygięty jest zawsze w drugą strone,nigdy nie spotkał takiej wady w drugą stronę, a moje maleństwo może tak się zwonęło w kłębuszek po prostu, ale trzeba to badać i obserwować). Stwierdził też "nieprawidłowy przepływ w tętnicach macicznych", chodzi o to, że krew w jednej tętnicy przepływa 3 razy szybciej niż w drugiej, a powinno byc po równo, ale to może jeszcze się tam kształtuje i wszystko jeszcze się wyrówna... kazał koniecznie przyjsc za 4 tyg do powtórnego badania... aha, i jeszcze powiedział, że jak narazie jajek nie widział (może dlatego, że maleństwo było tak mocno zwinięte w kłębek), więc na 70% to dziewczynka :) ale absolutnie nie jest tego pewien do końca... postaram się zeskanować szybko fotki i wyślę na blog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odnośnie wcześniejszego pytania którejś z was - mam wyciek z sutków również już jakieś 4 tyg ale to tylko po kropelkach. a co do USG to juz mam jakieś nie wiem schizy (mam za tydzień 3 maja) nie wiem myslę pozytywnie ale obawiam sie nie wiadomo czego. No ale jak ma byc dobrze to bedzie. rinka84 twój maluszek napewno sie lekarza wystraszył i się zwinął :) będzie dobrze wyprostuje się jak się wyśpi A wiecie co ja też chodzę z wkładkami ale normalnmi, cały czas mam nacisk na pęcherz i sikam co chwila. Juz nie wspomnę o kopaniu od wewnątrz :) ale to mocz na 99% zawszepo siusianiu po prostujeszcze popuszczam jakies kropelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - my widzieliśmy Cię przy polo markiecie o 18-tej. A na placu Narutowicza też byliśmy także możliwe, że to byłam ja :) Dziewczyny te wkładki też są na stronie www.mamadama.pl Trzymajcie za mnie kciuki - jutro usg 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dalej nie otrzymalam tego hasla do blogu. Nie wiem czemu nie doszedl na moj e-mail :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×