Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Peppetti - ja jestem za!!! 🌼 Myślę, że to super pomysł żebyśmy się spotkały :) Może zrobimy w Bełchatowie jakiś \"zlot wrześniówek 2007\" :) Lukrecja* - minie podobały się te trójkołowe wózki - dopóki nie zobaczyłam ich na żywo. I też skojarzenie miałam jedno :) Soophiee - my też łóżeczko będziemy mieli przez pierwszy rok w sypialni. Ja jednak pracuję na dwa etaty i ten drugi to głównie praca w domu. Chcemy więc zrobić pokój dla dziecka z małym kącikiem do pracy dla mamy, bo teraz ten pokój można określić jednym słowem - \"graciarnia\". A u mnie z mężem jest odwrotnie - to ja mam głód zakupów i pomysłów, a mąż mnie stopuje, że jeszcze jest czas. I jeszcze jedno - nie wyobrażam sobie życia bez samochodu :) Moje otoczenie śmieje się, że nie będę jeżdzić chyba dopiero, jak brzuch nie będzie mi się mieścił za kierownicą :) Zekanna - daj znać po usg Koffi - ta poduszka między nogami to zbawienie :) Szczęściara28 - dobrze, że myślisz pozytywnie 🌼 Lea76 - ja napewno jem dużo dużo więcej niż przez pierwsze cztery miesiące ciąży, ale chyba porównywalnie do tego, co było przed ciążą. Z pewnością jem więcej warzyw i owoców, no i może częściej :) Tristeza - gratulacje 🌼 Azazella - również gratulacje 🌼 Mój brzuch też twardniał, ale z miesiąc temu. Musiałam dużo leżeć, uważać na siebie i brać nospę. A na poniedziałkowej wizycie moja gin powiedziała, że teraz to mam wszystko robić, także może u Ciebie to też jakiś przejściowy stan. Pozdrowionka 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Gratulacje dla mam dziewczynek, nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę... Vanilam, o co chodzi z tą poduszką między nogami? Gdzie się ją wsadza i po co, i czy w nocy nie wypada? Poazrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy orjętujecie się w jakim stadium mozna zarazić sie różyczka. tzn, moja koleżanka z która jeżdze do szkoły mam mała córeczke i ona ma chyba różyczke i nei wiem czy moge sie tak zarazić.ja z ta mała dziewczynka nie bede miała bezpośredniego kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinka84
Witajcie dziewuszki. Długo się nie odzywałam, ale mam niestety ograniczony dostęp do internetu. My już zaczeliśmy wielki remont, też będziemy mieć sypialnie razem z kącikiem dla dziecka- i wszystko wskazuje na to, ze będziemy mieć córeczkę :). Za dwa tyg mam kolejne szczegółowe usg, jak juz wcześniej pisałam, lekarza zaniepokoił zwinięty bardzo kręgosłupek naszego maleństwa, sam mówił, że generalnie nie nie ma się czym zadręczać, bo przy wadach kręgosłup wygięty jest w przeciwną stronę, niż u naszego maleństwa, ale trzeba to sprawdzić dokładnie. Pozdrawiam cieplutko wszystkie mamusie i kruszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Byłam dzisiaj oddać krew do badania. Zobaczymy, czy kuracja tabletkami, pietruszką i barszczem coś przyniosła i czy rośnie mi poziom hemoglobiny, erytrocytów i hematokrytu. To-tylko-ja - niestety nie wiem, w jakiej fazie różyczki zaraża się inne osoby. Ale miałam miesiąc temu podobną sytuację - córka koleżanki z pracy miała ospę. Wcześniej nie chorowałam na wiatrówkę i trochę się bałam. Ginekolog powiedział mi, że prawdopodobieństwo przeniesienia wirusa przez inną osobą (tj. mamę tej dziewczynki) jest małe, ale na wszelki wypadek kazał mi unikać tej koleżanki. Tristeza i Azazella - gratuluję córeczek !!!! Peppetti - dziękuję, że zwróciłaś uwagę na tak ważną rzecz jak wysokość rączki w wózku 🌻 Kompletnie nie znam się na wózkach i dziecięcych akcesoriach, więc pewnie nie zauważyłabym nawet tego ;) Niestety jestem niska - tylko 1,59 m, więc ten problem jak najbardziej mnie dotyczy. Co prawda mam obiecany od koleżanki głęboki wózek, ale spacerówkę muszę kupić. Szczęściara28 - nie jesteś sama - ja też nie oglądam jeszcze rzeczy dla dzieciaczka, nic jeszcze nie kupiłam ;) Ciebie w pracy wysyłają na L4, a ja kurcze mam problem, żeby załatwić sobie choćby dzień wolnego. Co prawda nie mam dużo roboty w pracy, ale chyba żyć bezemnie nie mogą ;) Lea76 - w sumie też mi się wydawało, że nie mam większego apetytu i że nie mam zachcianek, ale jak policzyłam, ile pochłaniam jedzenia w trakcie tzw. przekąsek, to już wiem skąd te dodatkowe 10 kg :) Rinka84 - kolejna córcia ! Gratuluję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Kaja72--ja sobie ta poduszke wkladam miedzy nogi jak sie klade spac. Ona musi byc twarda aby noga na gorze byla mniej wiecej w lini z biodrami. MI sie tak spi znacznie wygodniej, biodra mnie nie bola, tak przespalam poprzednie ciaze. W nocy raczej nie wypada. Smieszny sposob, ale dla mnie super. Polecam. A, ta poduszka to dla osob spiacych na boku. Ja to w ogole miala problem ze spaniem, bo sypiam na brzuchu, wiec musialam sie przyzyczaic na boku. U mnie zdcydowana poprawa pogody, wiec do ogrodka dzisiaj zajrze. Milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane mamusie!!!! Wreszcie znalazłam czas żeby nie tylko poczytać, ale i nadrobić zaległości w pisaniu :) Mój synuś (ale fajnie to brzmi ) kopie mniej już tak mocno, że wczoraj mąż widział \"falowanie\" mojego brzuszka i poczuł coś jakby puls ❤️ Ojejej...jaką radochę mamy ostatnio dzięki temu naszemu szkrabowi ❤️ Jeżeli chodzi o mieszkanko to dalej nic :( Już tak chciałabym coś znaleźć i się wynieść stąd !!!! Dzisiaj idziemy oglądać następne mieszkanko i zobaczymy co z tego wyjdzie. Tak poza tym to ostatnio ciągle jestem zaganiana - bo łaziłam po job centre, revenue, itd. no i tego mieszkanka szukamy. Niech to wszystko się skończy jak najszybciej... Wybaczcie, że nie będę pisała do każdej z osobna - ale miałam tyle zaległości w czytaniu, ze post byłby chyba kilkustronicowy :P W każdym bądź razie: 🌼 dziewczynom, które poznały płeć serdecznie gratuluję i cieszę się Waszym szczęściem - w końcu wszystkie przeżywamy to samo :) 🌼 dziewczynom z problemami zdrowotnymi życzę sił na te trudne chwile oraz całe mnóstwo zdrówka ❤️ 🌼 dziewczynom, które poczuły pierwsze ruchy przesyłam całusy 😘 🌼 poza tym WSZYSTKIM WAM przesyłam mnóstwo serdeczności i buziakiów 😘 Jeszcze do doświadczonych mamuś - rady, które dajecie np.na temat wózków są bardzo cenne i rewelacyjne. Prosimy o więcej takich i nie tylko dotyczących wózków. DZIĘKUJĘ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba rzeczywiście z wyborem wózka będzie największy problem, w końcu to spory wydatek i szkoda byłoby się naciąć. Na razie znalazłam kilka adresów komisów dziecięcych i liczę na łut szcześcia przy szukaniu odpowiedniego pojazdu - ale to dopiero gdzies za 2 miesiące. Nie chcę niczego zbyt szybko kupować i nie chodzi tu o przesądy, tylko może o zwykłą ostrozność (?). Wiem, że nie kupię wózka na aukcji, bo muszę go zobaczyć, dotknac, przetestować, zanim się zdecyduję. Koleżanka, która ma teraz półtoraroczne dziecko poradziła mi, żeby ten pierwszy głęboki wózek był dobrej firmy - tzn. może niekoniecznie, ale za to dobry jakościowo - a że uzywany, to może za połowę ceny. Oczywiście zwracała mi uwagę na koła - najlepiej pompowane (nierówne chodniki, pora jesienno - zimowa, poza tym mieszkam na obrzeżach miasta, mam tu sporo leśnych dróg do spacerowania). Druga rzecz - zawieszenie na paskach, a następnie cięzar wózka - mieszkam na II piętrze. Zobaczymy, co to będzie, kiedy skonfrontuje moje oczekiwania z towarem dostępnym na rynku (wtórnym). Ach, mam jeszcze jedno pytanie do Was... może juz pisałyście wcześniej, nie wiem... Czy może wypływa Wam już z piersi siara? Ja mam cholerka ten problem od kilku dni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Przedwczoraj byłam na usg i będziemy mieli córeczkę!!!!!!!!!! Niestety nie nadaję się na wróżbiarkę bo myślałam o synku.Ale z córy też bardzo się cieszę. Więc będziemy mieli zamiast Wiktora Basię!!!!!!!!!!!!:-D Ja też na razie nie robię poważnych zakupów dla córci ale mam już pierwsze śpioszki z koszulką i czapeczką po kąpieli. Oczywiscie rózowe;-). Kupiłam najmniejszy rozmiar 56 i martwie się czy będzie dobre. Następne będę kupować większe.Za wózkami, też już się rozglądam i chyba kupię nowy ale za to rozwojowy bo głęboki z nosidełkiem i możliwością zmiany go na spacerówkę.Myśle o nowym bo to nasze pierwsze dziecko a planujemy jeszcze dwoje w przyszłości :-). Taki wózek wyposażony w kółka pompowane , na resorach a nie paskach. Całuję Was wszystkie ''stare forumowiczki'' i nowoprzybyłe. Trzymajcie się zdrowiutko i czekajcie na wyniki płci. To super przezycie!!!!!! Ja dostałam na pamiątkę zdjęcie cipeczki mojej córci na potwierdzenie słów doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A............. I jeszcze mam prośbę do Pepetti. Możesz mnie dopisać do tabelki z córeczką i przybytkiem wagi +3.5kg. Całuski dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje aniołku!!! :) Ja też dostałam zdjęcie, ale powiem szczerze, że wygląda mi to zarówno na dziewczynę, jak i na chłopaka - a lekarz był pewien, że to kobietka. I jeszcze co do wózka - wybrałam głęboki, bo myslę, że będzie lżejszy niż 3 w 1, choć podobają mi się i takie i takie. Więcej dzieci na razie nie planuję, z powodu ciasnoty w mieszkaniu, no może za kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aniołku :) Wreszcie Cię spotykam :) Usg miałyśmy tego samego dnia...tylko, że ja też nie nadaję się na wróżbiarkę...bo mamy synka a myślałam, że będzie córeczka :D Uśmiałam się wiec czytając to co napisałaś ;) hehheh 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...skleroza...zapomniałam o najważniejszym napisać - GRATULUJĘ CÓREŃKI!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja72 - tak, jak pisała koffi, tą poduszkę (twardą) wkłada się między nogi jak układasz się bokiem do snu. Mnie zdarza się, że w nocy wypada, bo często przekręcam się na wznak. Mimo tego jednak bardzo ułatwia zasypianie, bez niej czuję cały kręgosłup. Rinka84 - gratuluję dziewczynki :) Kaska0110 - kurcze szkoda, że cięzko idzie Wam z tym mieszkankiem. Własny kąt to podstawa. Aniołekjg - super, że będziesz miała córeczkę :) Jak na początku byli sami chłopcy, to teraz jest wysyp :) dziewczynek. Dobrze- przynajmniej się wyrówna. Mój synek będzie miał z czego wybierać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tristeza , azazella , aniołekjg GRATULUJĘ CÓRECZEK TERAZ WYSYP DZIEWCZYNEK SIE ZACZĄŁ przynajmniej średnia na bloogu sie podniesie :) A co do wózka ja byłam bardzo zadowolona ze swojego wózka mimo małych kółek. Jak Patryk sie urodził miałam głęgoki na dużych kółkach, lekki ale masakryczny w prowadzeniu. Potem miałam ten na zdięciu (150% zadowolenia) lekki, skrętny i bardzo dobre amortyzatory a potem spacerówka na maluteńkich kółeczkach - super. Także każdy lubi coś innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulcheryja
kaska0110 napisz mi jakiego szukacie mieszkania - kupno czy wynajem i gdzie?? jestem pośrednikiem nieruchomości to może wam pomogę. A co do ciąży. Jestem w 20tc. ruchów jeszcze nie czuję, ale brzuszek rośnie. na II usg idziemy dopiero za 2-3 tygodnie (tak zalecił lekarz). nie znamy jeszcze pełci, ale wiele osób twierdzi, że powinien być chopak. Ale usg potwierdzi albo zaprzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie uzupełniłam tabelkę i na razie dziewczynki wygrywają!!!!!! :) Kobietki drogie mówcie szybciutko swoją wagę i brzuszek. Na pewno troszkę przybyło tego od ostatniej akcji centymetrowej. :) Gratuluję wszystkim dziewczynom wspaniałych wieści po badaniach usg. 🌻 W środę jadę na usg, chyba nie wytrzymam i zapytam o płeć. :) Odnośnie wózków - to jeszcze jedna uwaga przyszła mi do głowy. Wszystkie wózki z kołami pompowanymi są ciężkie i duże nawet po złożeniu. Dziewczyny, które mieszkają w blokach bez windy, jeżdzą komunikacją miejską albo mają samochód z mikrobagażnikiem powinny solidnie się zastanowić nad wyborem takiego wózka. Ja mam duże auto, ale po włożeniu mojego wózka do bagażnika zostawało niewiele miejsca. No a samo włożenie wózka dla mnie było nie lada wyczynem. Natomiast jeśli ktoś będzie chodzić na spacerki po wertepach, nierównych powierzchniach, po lesie to taki wózek jest rewelacyjny na takie spacery. Ja też wychodzę z założenia, że lepiej kupić wózek głęboki a wiosną drugi. Jestem wyznawcą zasady - gdy coś jest do wszystkiego, to najczęściej jest do niczego. Mimo, że mam wózek wielofunkcyjny, wiosną kupiłam drugi - spacerową parasolkę. Jest leciutki, mało miejsca zajmuje, ma rozkładane oparcie i maleńkie skrętne kółeczka. Jest rewelacyjny. Odnośnie jazdy samochodem to myślę, że póki mamy siłę i mieścimy się za kierownicą, a brzuch nie krepuje nam ruchów to spokojnie możemy jeździć. Mój lekarz nigdy nie widział w tym nic złego. Przecież spokojnie sobie siedzimy na fotelu, nie wysilamy się zbytnio. lea76 - nie martw się brzuszkiem. Moja przyjaciółka też jest w ciąży - dwa tygodnie później ode mnie, a chodzi jeszcze w normalnych ciuchach (tylko guzika nie zapina). W pierwszej ciazy miała tak samo - do szóstego miesiaca nic nie było widać, potem też miała maleńki brzuszek - jej córka wazyła 3500 g. Najważniejsze, że dzidzia się rozwija prawidłowo!!! Czekamy na Twoje fotki. shiva - masz racje, kołyski są cudne. Też mi się bardzo podobają. Ale tak jak pisałaś to wystarcza na pierwsze miesiące. kofii - a może tak wpisałabyś się do tabelki?????? Nie martw się organizacją. Moja sąsiadka ma trójkę dzieci - 8 latka i dwoje bliźniaków 4 letnich. Dla mnie kosmos!!! Ale ona chyba ma więcej wolnego czasu niż ja!! Mówiła mi, że jak był tylko Patryk to tak samo na nic nie miała czasu. A potem życie zmusiło ją do perfekcyjnej organizacji. :) Mam taki sam problem jak Ty z moim Kamilkiem. Ma swój pokój a z wszystkimi zabawkami przychodzi do salonu. Poduszka między nogami to doskonały sposób na dobry sen. Ja tak śpię prawie od początku ciąży, bo miałam tendencje przewracania się na brzuszek. A podusia uniemożliwiała mi to. Teraz doszłam do tego, że gdy podczas snu podusia wypadnie mi, to się budzę :) Szcześciara - w takim razie wypoczywaj w domku i pracą się nie przejmuj!! zekanna - nie żałuj męża, nie żałuj!!! Ja mam zakaz od początku. Ostatni raz robiliśmy to w grudniu - gdy poczęła się kruszynka. I jakoś sobie radzimy. :) :) kaja72 - masz rację.. przy pierwszym dziecku kupuje się mnóstwo niepotrzebnych rzeczy :) :) Wg mnie najbardziej zbędną rzeczą jest sterylizator do butelek! Kosztuje kupe kasy a do niczego się nie przydaje. to-tylko-ja - nie mam pojęcia o różyczce. Ale wydaje mi się, że tego typu choroby są podstępne, zarażają gdy nie ma jeszcze objawów. Wykwity, chrostki na skórze to już etap rozwiniętej infekcji. I wtedy już chory nie zaraża. Rinka - wierzę, że z dzidzią wszystko będzie dobrze. azazella - a dlaczego zawieszenie wózka na paskach??? Chyba, że masz zamiar kołysać i usypiać dzidziusia w wózku. A to może prowadzić do katastrofy. :) Wg mnie resory doskonale się sprawdzają. No i nie wiem czy uda Ci się znaleźć wózek z dużymi, pompowanymi kołami i równocześnie lekki. Może z aluminiowym stelażem warto poszukać?? Może nie będzie wtedy ważyć 15-18 kg tylko 10! No, a teraz idę zjeść obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaper
Witam! Dolanczam do wrzesniowek...mam termin na 11 wrzesnia Czekalam na dwie kreski tylko 6miesiecy ale dla mnie to ja wiecznosc:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pulcheryja 🌼 Dziękuję Ci za zainteresowanie, ale chyba nie będziesz mogła mi pomóc. Mieszkam obecnie w UK i właśnie tutaj szukamy mieszkanka - do wynajęcia. Cieszę, się że chciałaś mi pomóc - to miłe :) i szkoda, ze pewnie nie będziesz mogła :( Peppetti 🌼 Ty to masz pościcha ;) myślałam że to ze trzy dziewczyny napisały hahahah :) Uwielbiam czytać takie długie wiadomości :) Jesteś więc moją ulubienicą na ty forum :D Vanilam dziękuję Ci za słowa wsparcia ❤️ Jak mieszkanko będzie ok to na pewno Wam dam znać :) Naklejki superowe. Widziałam kiedyś gdzieś coś podobnego ;) ale myślałam, że to jest namalowane. Czy takie naklejki można później spokojnie odkleić czy jest z tym problem?? Buziaczki 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaper 🌼 witaj wśród wrześnióweczek :) Zaglądaj kiedy tylko masz ochotę! Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaper
dzieki kaska0110 za powitanko:) nie mam mozliwosci z wami pogadac codziennie:( ale jak tylko dorwe neta to zaraz do was zagladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jeszcze się zastanowię nad tym zawieszeniem, bo doświadczenia nie mam żadnego, a paskowe poleciła mi koleżanka. Kołysać przy usypianiu czy uspokajaniu nie mam zamiaru, żeby się dziecko nie przyzwyczajało zanadto. Muszę dokładnie obejrzeć te rodzaje zawieszeń wózków, kiedy będę już się rozglądała za odpowiednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla mam coreczek od mamy synka:) Spotkalam dzis kolezanke ze studiow i dowiedzialam sie ,ze urodzila w pazdzierniku synka w 26tyg ciazy-i jak narazie(odpukac)z malym wszystko ok-nie ma zadnych wad,chorob,rozwija sie prawidlowo tylko ze jest malutki-przy urodzeniu wazyl 880gram-bylam w szoku normalnie,ze takiego szkraba dalo sie uratowac-starali sie o to dziecko 6lat,wczesniej miala kilka poronien i w koncu jest szczesliwa mama. mam pytanie do doswiadczonych mam-czy mozna ciuszki dzieciece odplamic,np Vanishem i potem uprac,nawet kilkukrotnie w proszku dla niemowlat?czy to nie zaszkodzi dziecku?bo dostalam reklamowe uzywanych ubranek od sasiadki,ktora ma sklep z uzywana odzieza-ciuszki piekne,ale niektore maja plamki lub sa poszarzale.da sie z tym cos zrobic? Widze,ze wy juz nad wozkami rozmyslacie.....ja tez mam upatrzony(narazie tylko na allegro) firmy SCOUT 3w1(miala go szwagierka i chwalila)-potem dokupi sie lekka parasolke,a ten zostanie dla rodzenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaper
Kochane doradzcie mi czy kupic odciagacz pokarmu wczesniej czy poczekac do pologu? Mam duzy biust, ktory jeszcze sie powiekszyl ostnimi czasy:( (choc mojemu partnerowi sie podoba) i przerazaja mnie bole piersi przy karmieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulcheryja, anaper witajcie nowe wrześniowe brzuchatki.:) Fajnie jest poczytać wasze opinie o wózkach i napewno łatwiej mi bedzie podjać decyzję, ale jak narazie to wiem tylko tyle, ze napewno musi być zielony. :):) Tak sobie to wymyśliłam. Jutro jadę do szkoły pokazać prace promotorowi i strasznie sie stresuje co on na to powie, ale cóż najwyżej troche po poprawiam bo przeciez wszystko nie mogłoby być źle :) w poniedziałek na USG i wizyte u pani doktor, troszkę sie denerwuje, ale czuje że w poniedziałek to nie bede mogła znaleźć sobie miejsca. Jeśli chodzi o płeć to nie chce wiedzieć, chyba że babska ciekawosć nie wytrzyma i sie zapytam, ale moze dzidzia nie bedzie chciała pokazać co tam skrywa i chyba tak bym wolała.:) Peppetti---> mozesz dopisac do tabelki +4 i obwód brzuszka 87. Jeśli chodzi o ta różyczke to mama mówi że chyba chorowałam ale i tak sie martwie. szukam informacji na ten temat, koleżanki mąż jest lekarzem wiec może ona mi podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaper
Ja tez sobie wymyslilam zielony wózek, moze dlatego że nie chce znac płci dziecka...chcemy mieć niespodzianke! Chociaz ja w duchu licze, że to bedzie dziewczynka:) A jak tam wrześnióweczki z piersiami? mnie strasznie swedzi lewa pierś....co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeśli chodzi o piersi to miałam problem na samym poczatku, a teraz ok Jeśli chodzi o płeć to jak dla mnie to chciałabym chłopca a jak dla mojego męża to chyba lepiej by było jak by była dziewczynka. ale tak naprawde to weszystko mi jedno. chłopca to chyba bym chciała dlatego, ze sama ma dwie siostry i jedna z nich ma 2 dziewczyny a druga parke wiec moze za duzo juz tych kobitek u nas w rodzinie. ostatni mi sie śniło, zę u lekarza na usg sama zobaczyłam takiego małego \"psipsiaka\" a mama moja na to, ze albo bedzie na odwrót albo mi się spełni:) dobre nie:)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×