Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

Gość tak mi sie wydaje
jerzy??hahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każde imię
jest dobre dla kryptonimu "wujek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfd
i jak ssiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulejka
ej ja nei moge zaczełam ssac ale jakos mnei to starsznei obrzydza neidobrze mi sie robi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuek
a jak sie to robi z tym ssaniem? Mnie nie wychodzi bo od razu wylewa sie poza usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massakra
Cześć Ssaczki i Ssacze! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! piesedfdefd --> mnie się chce, tylko trudno mi znaleźć moment w ciągu dnia, kiedy jestem trzy godziny bez jedzenia, o piciu nie wspomnę. A raniuchno nie da rady:)))) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massakra
lulejka --> współczuję; ja na szczęście nie mam żadnych odruchów, olej lubię i w ogóle pod tym względem jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0303
Wiecie co mam pytanie napstepne:) 4 dzien ssam olej.Jestem teraz chora.Przede wszytski zatoki i kaszel jak cholera.Wszytsko bylo ok nie liczac dzisiajszego dnia.Poporstu tak mnie glowa bolala ze szkoda gadac ile lekow przeciwbolowych lyknelam ale nie dalam rady.I tu wlasnie moje pytanie czy to mogl spowodowac ten olej ze mocniej kaszle ,zatoki schodza ale glowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoc takie jest dzialanie
tego oleju, ze objawy na poczatku sa mocniejsze, to jest normalna reakcja.Mnie bolalo gardlo zaczelam ssac olej i po 1 dniu przeszlo,ale moze dlatego.ze to nie byla mocna infekcja.Stosuje te metode 3 dzien.Jestem ciekawa czy dziala to rowniez na mogdalki, tzn przewlekle zapalenie.Ktos wie? mysle jednak,ze skoro dzila na takie infekcje jak luszczyca czy zapalenie stawowo to na infekcje jamy ustnej tymbardziej. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeee
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuszczam
......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massakra
Też mi się wydaje, że powinno działać najsilniej na te rzeczy, które są blisko:)) Ja nie mam żadnych objawów (dziś 5. dzień ssania) i to mnie martwi. Czyżby miało mi na nic nie pomóc? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsd
massakra pomoze ci ale musisz jeszcze troche possac ..na poczatku mozesznie widziec objawów\ a co do pytania czy to mozliowe ze gorzej jest po oleju... jasne ze tak ..wszystkie dolegliwosci sie zse zdwojonąsilą objawiają bo ogniska chorobowe sie rozpraszaja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis piaty dzien ssania.........nic specjalnego nie odczuwam.......hm............... ale bede ssac dalej, zobaczymy co bedzie za miesiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka moj tez 5
poki co nie ma wyrazistych zmian ;) wyobrazam sobie jednak,ze to troszke zajmuje czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka moj tez 5
wiecie, to dopiero 5 dzien a ja juz mam chwle zwatpienia, wy tez? czasami mysle,ze moze rzeczywiscie wiecej wokol tego szumu niz o warte.Owszem w jakis sposob dziala, ale czy aby na pewno pozbywa cialo z toksyn tak naparwde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iliadaa
POZBYWA NA 100* CIALO Z TOKSYN .. WIEM BO SAMA STOSUJE OD KILKU LAT Z PRZERWAMI :) I ZAJEBISCIE SIE CZUJE ODKAD SSAM..GDYBNY NIE TEN OLEJ TO DALEJ CIERPALABYM NA ZATOKI I ANGINY KTÓRE MIALAM OD LAT NONSTOP.ODKAD ZACZELAM SSAC NIE CIERPIE JUZ NA NIC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka moj tez 5
no dobra, ale ja nie choruje na anginy, malo kedy jestem przeziebiona, czy na cos innego to ssanie komus pomoglo? czytalam artykuly na ten temat i mam przeczucie ,ze sa mocno zabarwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0303
Ja ssam juz 5 dzien i jak narazie wszytsko wylazi ze mnie.Samopoczucie mam zerowe doslownie.Nie dosc ze zatoki wylarza z taka sila ze nie nadarzam czyscic nosa to jeszcze mi pryszcze zaczely wylazic a chyba z rok nie mialam ani jednego. Juz sama nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy to rzeczywoiscie dziala.Napewno nie przerwe tego bo napewno mi nie zaszkodzi a czy pomoze zobaczymy. Licze na to ze na dniach sie lepiej poczuje z moja choroba bo jak nie to w koncu gdzies padne.:) Pozdrawiam Wszystkich SSACYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfd
agniecha o kurcze to super dziala na tobie ..jesli masz pryszcze to widac ze sie skora oczyszcza z toksyn i to z zatok schodzi ..nie przerywaj pamietaj,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfd
agniecha a na co chorujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *_*_*_*_*
Hej Wlasnie zaczelam ssac pierszy raz. Jakos mi ciezko to wychodzi, a wlasciwie mam wrazenie jakbym miala nadprodukcje sliny. Czy wy tez tak macie??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalnee
tak to normalne :) ale jak masz za duzo w ustach to wypluwaj troche oleju a reszte ssij dalej ,..byle ci sie nie przepelnialo w buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o już są pierwsi podtruci
trujcie sie dalej, szkodliwe toksyny z oleju, które są tam w niewielkich ilosciach, przy normalnym spożyciu neutralizowane w przewodzie pokarmowym, dzięki uporczywemu płukaniu przechodzą poprzez błony śluzowe jamy ustnej do krwioobiegu i was zaturwają. Gratuluję tej genialnej metody :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalnee
hahaa to udowodnij ze mnie zatruwają :):) metoda ta jest absolutnienieszkodliwa i zostalo to potwierdzone naukowo.. ssam kilka lat i jakos nie czuje sie zle tylko sto razy lepiej ..podruta to bym byla jakbym to polykala kretynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o już są pierwsi podtruci
naukowo to ta metoda jest wyśmiana :D Może działą na zasadzie placebo na kogoś, a czy jest szkodliwa czy nie to pewnie zależy od jakości oleju i tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *_*_*_*_*
dziekuje za odpowiedz :) Mam nadzieje, ze mi pomoze na nerki. Ojuz sa... >>. niedowiarku jak nie chcesz to nie probuj, ale sie nie udzielaj tam, gdzie Cie nie chca. Jak ktos ma chec , to sprobuje tej metody. A toksyny i inne szkodliwe substancje sa teraz we wszystkim lub prawie we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o już są pierwsi podtruci
była kiedyś popularna taka metoda że ludzie przykładali dłonie do głowy w różnych pozycjach i trzymali 20 minut 3 x dziennie. Też masa wyleczonych, książka bestseller a potem nagle się skończyło. Moda, ta też przeminie. Po prostu jak ktoś poświęca codziennie tyle czasu na myślenie o tym ze się leczy to widocznie taki skutek to przynosi (placebo, wiara, a nawet coś w rodzaju medytacji). Życzę wam powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdjdjsds
dziekujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem bo stosuje te meto
de 6 dzien i po kazdym ssasniu wypluwam to, co mi splywa z zatok i tak jest w ciagu godziny po ssaniu.Nie sadze w zwiazku z tym,ze jest to efekt placebo.Ziololecznictwo tez polega na placebo? tak naparwde nie wiesz nic o tym, sugerujesz sie czyimis wypowiedziami .Ja sprawdzam na sobie, bo skoro lekarz mi nie potrafi pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×