Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość malvina-pe.pl
Hej dziewczyny, Szukam dobrego fryzjera w Wawie, przeglądam fora, opinie... Widzę, że sporo dziewczyn na Kafeterii poleca Joannę Cuprzyńską. Zastanawia mnie tylko jedno - na ile te opinie są prawdziwe, a na ile zajmują się tym pseudo-copywriterzy, którym płaci się za wrzucanie opinii na różne portale. Z bardzo podobnymi wypowiedziami spotkałam się też bowiem na innych forach. Słyszałam, że Piotr Jesionkiewicz jest niezły. I fryzjerzy z MAMP, tylko do tego ostatniego nie mogę znaleźć kontaktu. Zależy mi na wyrównaniu włosów (za ucho, więc w sumie krótkie) i położeniu refleksów (nie typowy balejaż, tylko jasne pasma, żeby rozświetlić twarz). Chciałabym zamknąć się w cenie 200 zł. Znacie kogoś, kto spełnia te warunki? Z góry dziękuję. Pozdrawiam, http://malvina-pe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady hair
Z tego co czytam to faktycznie sztuczny PR więc nie wiem czy bym ryzykowała z tą babką. Myślę, że do 200 zł to ciężko Ci będzie znaleźć kogoś kto po nie będzie podrzędnym salonem i będzie mniej więcej z tej półki fryzjerów którą wymieniłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marban
Poolecam Pracownie urody nowo otwarty salon ale warto isc swietnia atmosfera i do tego tanio :)www.bm-pracowniaurody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvina-pe.pl
Jeśli osoba podpisująca się marban poleca salon Marioli Banaszczyk, to coś mi tu śmierdzi ;) Ludzie, idźcie spamować gdzieś indziej, serio myślicie, że na Kafeterii siedzą tylko tępe dzidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwas razy sto
Ha ha ha ha faktycznie!!!!! Buahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajatex
Robienie sobie samemu reklamy w dzisiejszych czasach to już powszechne zjawisko. Kilka lat temu zachęcona takimi opiniami też poszłam do fryzjera po którym już drugi rok naprawiam spalone włosy i czekam aż całkiem odrosną. Jak się potem okazało większość tych wspaniałych opinii napisał on i jego pracownicy. To było na Wizażu a ja mam do dziś traumę. Podobnie było z dziewczynami z salonu Art Visage. Też sobie same robiły PR a potem na innym forum wyszło szydło z worka. Bo się skrzyknęły prawdziwe klientki a te już nie były tak zachwycone. Więc na dłuższą mee to nie popłaca. Kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul ehh fryzerzy
Bardzo fajny fryzjer to le desir(chyba tak to się piszę) na ulicy Jasnej byłem jakieś miesiąc temu zajmowała się mną pani Agnieszka (kobieta w okularach brunetka)i wyszedłem bardzo zadowolony bardzo dobra Wczoraj coś mi strzeliło do głowy,żeby przejść się do małego saloniku na Bora-Komorowskiego i to było okropny błąd mam tak ścięte włosy,że z jednej strony mam nierówno przód głowy czyli grzywka jest krzywo pojawiły się zęby tzn nierówno ścięte (i wiecie co nie mam pretensji do tej fryzjerki bardzo miła sympatyczna atmosfera w salonie tylko do siebie po prostu dziewczynie nie starczyło umiejętności nie ma jeszcze takiej wiedzy..aha zapłaciłem 35 złotych i trochę mam poczucie,że to pieniądze wyrzucone w błoto) Aha cena w przypadku pani Agnieszki to 70 złotych,ale czasami warto dać tyle za dobrze wykonaną robotę Linia bardzo dobrze ścięta no nic tylko klasa Wecie co dziewczyny wydaje mi się,ze dobre cięcie musi kosztować aha i jeszcze coś dopóki się wczoraj nie wybrałem do innej fryzjerki przez ten cały czas włosy same mi się okładały nie musiałem żadnego grzebienia używać Teraz mam beznadziejne włosy właściwie po umyciu już miałem kłopot,żeby je ułożyć.Szczęście,że mi rosną bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poulefffryzjerzy
dziewczyny może polecajcie fryzjerów którzy wykonują swój fach starannie i dobrze,a oceniajcie negatywnie tych,którzy szybko partolą robotę. Aha i jeszcze jedno kiedy byłem w tym pierwszym salonie (pani Agnieszka)cieła mnie 50 ok godziny wczoraj spojrzałem na zegarek. dokładnie czas pracy fryzjerki 25 minut pośpiech jest złym doradca. Wysuwa mi sie jeden wniosek jeśli widzicie,że fryzjer się śpieszy bo np wpadacie o umówionej porze a klienta/ka musi czekać 5,10 minut znikajcie z tamtąd jak najszybciej. To może oznaczać,że szybko znaczy nierówno brzydko a po umyciu włosów nastąpi katastrofa w postaci,źle układanych kosmyków. A jesli obsługuje kilka osób na raz to już zupełna porażka i już wtedy można stwierdzić,że będzie nierówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wam Łukasza Orędowicza z OK Studio na Pradze. Trafiłam do niego po masakrze u poprzedniego fryzjera. Łukasz zdjął mi obrzydliwy poprzedni kolor, nałożył farbę i obciął. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania.Piękny naturalny kolor i super fryzura!!! Poza tym włosy nie zostały zniszczone bo pracuje na naturalnych farbach bez chemii i amoniaku.Polecam. Ja już wiem że będę jego stałą klientką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak szukasz dobrych fryzjerów to uderz sobie do Denique bo tam warto... w ogóle ja sie tam cały czas czeszę i nie ma bata, żebym zmieniła salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka 222
A ja polecam szczerze pana Kacpra kiedys pracowal na woli na ul. ksiecia janusza,a obecnie nie wiem. super dobral mi kolor farbami joico do tego zrobil rekonstrukcje wlosow i podcial koncowki.za calosc zaoplacilam 200zł ale wyszlam meeega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga_S
Ja chodzę od roku do saloniku "Magiczne Nożyczki" obok toru Stegny i jak na razie nie mam powodu do narzekań więc śmiało polecam. Jak ktoś lubi mieć na głowie koki lub inne upęcie to zdecydowanie niech poprosi o panią Wiolę (to już opinia moich koleżanek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vero_nika
Mogę wam polecić Degażerię, salon znajduje się na ul. Zelwerowicza 95. Jestem klientką od 2 lat i nigdy się nie zawiodłam na p. Patryku, zawsze wychodzę na ulicę z uśmiechem i pięknymi włosami. Co najważniejsze- fryzjerzy słuchają klienta, dowiadują się jakie są jego oczekiwania, a dopiero później zabierają się do pracy. Mam bardzo długie (do pasa) włosy i wiem, że jeśli zażyczę sobie podcięcia końcówek to nie zostanę z włosami do ramion. Plusem są też dobre jakościowo kosmetyki, których używają i przemiła obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vero_nika
Mogę wam polecić Degażerię, salon znajduje się na ul. Zelwerowicza 95. Jestem klientką od 2 lat i nigdy się nie zawiodłam na p. Patryku, zawsze wychodzę na ulicę z uśmiechem i pięknymi włosami. Co najważniejsze- fryzjerzy słuchają klienta, dowiadują się jakie są jego oczekiwania, a dopiero później zabierają się do pracy. Mam bardzo długie (do pasa) włosy i wiem, że jeśli zażyczę sobie podcięcia końcówek to nie zostanę z włosami do ramion. Plusem są też dobre jakościowo kosmetyki, których używają i przemiła obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m&m
witam, poszłam ostatnio do Instytutu Pięknego Włosa na ul.Francuskiej 5...ładnie, drogo i nic poza tym. Teraz mam tragedię na głowie dzięki panu Kacprowi który moje długie włosy powycinał to tu to tam, włosy kompletnie się nie układają :( polećcie kogoś sprawdzonego kto mi to może naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja NIE POLECAM - Atelier Urody w Warszawie przy Placu Wilsona. Mają teraz ofertę na Kupbon.pl. Skusiłam się i to był błąd. Miałam włosy do połowy pleców - poprosiłam o podcięcie końcówek. Teraz mam włosy za linię brody! Według fryzjerki Iwony to jest ścięcie końcówek. Odradzam! Uważajcie na ten salon. Tym bardziej, że pani Iwona stwierdziła, że moich włosów nie można cieniować - obcięła na równej długości całość. Słyszałam o salonach, które ścinają klientkom długie włosy żeby je potem sprzedać - i to jest chyba taki salon. Będę go odradzać wszystkim! Nie wspomnę już o tym, że mają jedną suszarkę, która w dodatku ma tak gorący podmuch powietrza, że suszanie włosów sprawiało mi ból!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Dlugo szukalam fryzjera z ktorego bede zadowolona i znalazlam.Niedawno na Grojeckiej 128 w pawilonach tam gdzie jest napis SOLARIUM jest super fryzjerka i kosmetyczka,krotko mowiac profesjonalna i mila obsluga.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Dlugo szukalam fryzjera z ktorego bede zadowolona i znalazlam.Niedawno na Grojeckiej 128 w pawilonach tam gdzie jest napis SOLARIUM jest super fryzjerka i kosmetyczka,krotko mowiac profesjonalna i mila obsluga.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie ja tez bylam tam kilka razy i jest super fryzjerka Asia i Kinga kosmetyczna Sami sprawdzcie Grojecka 128 lokal z napisem SOLARIUM 3 w 1 bo mozna sie tam tez opalic Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolone klientki
Hej dziewczyny! Mam dobrego fryzjera z polecenia, który fajnie strzyże i przyjeżdża do domu. Ostatnio dostałam do niego numer od koleżanek z biura. Okazało się że połowe dziewczyn z mojej firmy się u niego ścina. Przyjechał do mnie i do mojej mamy. Obie jesteśmy zachwycone! Mi zrobił jaśniejszy kolor, w którym czuję się o wiele lepiej i wszyscy mi mówią że jestem młodsza o 10 lat :) Mama została obcięta, na krótko. Na początku trochę nie mogła się przyzwyczaić, ale ją sąsiadki zobaczyły to wszystkie pytały gdzie chodzi na strzyżenie. Polecam go bo na prawdę fajny chłopak :) Jego numer telefonu to 513369123. Możecie się powołać na Asię z Saskiej Kępy. Pozdrawiam i napiszcie jak, któraś skorzysta to piszcie jakie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dea Atelier, zmienili wystrój który bardziej mi sie podoba, rewelacyjny zapach od samego wejścia :) jezeli chodzi o Strzyzenie i kolor -rewelacyjny ! Ceny ok. A z takich ciekawostek dostałam zaproszenie do siłowni holms w Marriocie za free wlasnie przy skorzystanie z usług tego salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę polecić fryzjer Figaro ul. Szklanych Domów, Warszawa, Praga Południe - za połowę ceny rynkowej strzygą bardzo ładnie! tel 226107972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do malutkiego saloniku przy Inżynierskiej na Pradze-Północ. Tam jest dwóch lub trzech fryzjerów w promieniu kilkunastu metrów-wchodzę do tego najskromniej wyglądającego-po przeciwnej stronie w firmowym chcieli dwa razy więcej za tą samą robotę-a tu-skromnie, ale fryzjerki doświadczone i po prostu rewelacyjnie wykonują swoją pracę-a o to mi chodzi, nie o szyld:) do denique raz weszłam-nie wiem, jak strzygą i czeszą, ale spotakałam się z takim chamstwem personelu, że już po prostu nie wchodzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja na chodze do najlepszej fryzjerki jaka mi sie przytrafila!!!! Alicja Danaj , uwielbiam jej pomysly , dziewczyna jest stylistka wiec wie co z czym sie je :) od niedawna jest na Kabatach na wawozowej w Carolina Clinic , z tego co wiem to strzyzenie kosztuje od 60 do 80 a farba 160-200 , ja jestem.maruda ale nikt mnie tak nie zadowoli jak ona aaaa juz tak wychwalam to powiem , ze moj maz co wizyta przybiega z inna fryzura :) salon chyba zwie sie Carolina Clinic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była kiedyś w HairCoif w Złotych Tarasach pani Edyta - fantastyczna fryzjerka z dużym wyczuciem i umiejetnościami. Niestety już nie pracuje i nie chcą podać do niej kontaktu - czy ktoś może wie, gdzie ją można teraz znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_kkk
Witajcie, korzystałyście kiedyś z usług salonu Le Desir z ul. Jasnej? Znajoma polecała mi p. Agnieszkę. - może któraś z Was zna? Nie lubię "testować" na swoich włosach fryzjerów, ale niestety są w tej chwili w tak opłakanym stanie, że muszę zmienić fryzjera! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita_rozczarowana
Ja byłam w Hair Time na Polnej - znajoma z pracy poleciła, że dobrze strzygą, szczególnie pani Kinga. Mam proste włosy, ciężkie i powiedziałam, że potrzebuje kogoś kto je ogarnie. Jestem niezadowolona. Poszłam z konkretnym pomysłem - było z czego fryzurę zrobić -miałam już dość długie włosy. Zamiast fajnej lekkiej, wycieniowanej fryzurki o jaka prosiłam mam klasycznego boba - za krótkiego - mówiłam za brodę, jest do połowy szczęki, grzywka fatalna, w domu jak umyłam sama włosy i wysuszyłam nabieram przekonania, że jedna strona jest dłuższa i lekko "wygryziona". W poniedziałek idę gdzieś do poprawek - tez nie wiem gdzie.... Dramat, taka duża Warszawa a porządnego fryzjera nie sposób znaleźć. Nie wrócę tam na pewno, pnie nie ma pojęcia o obcinaniu włosów takich jak moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"SUZAN Salon Fryzjerski" zlokalizowany jest niedaleko centrum miasta, nasz salon oferuje Ci szeroką gamę usług fryzjerskich i chwilę odprężenia przy kawie, herbacie czy też lampce dobrego wina. Niestandardowe wnętrze oraz miła obsługa sprawią, że nie tylko wyjdziesz od nas z fryzurą na najwyższym poziomie, ale także zrelaksujesz się i odpoczniesz. Chcesz zmienić cały swój wizerunek, czy może chodzi o proste strzyżenie? Oferujemy Ci bogaty wachlarz usług fryzjerskich, takich jak: strzyżenie, przedłużanie, pielęgnacja i farbowanie włosów i wiele więcej. Przyjdź a nie pożałujesz, wieloletnie doświadczenie, zadowolenie klienta, obsługa na najwyższym poziomie i konkurencyjne ceny to są cechy, które nas wyróżniają. http://www.salonsuzan.pl/ zapraszam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×