Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

SSS sami sobie je tworza... rozmawiaja z kims i na podstawie kilku jego wypowiedzi tworza wyidealizowany obrazek a pozniej maja pretensje o jakies slowa czy stwierdzenia i to jest smieszne... obrazanie sie na anonimow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche tragedii nie zaszkodzi.. nie lubisz melodramatów? wkoncu nuda powiało... trzeba bylo odswiezyc troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SSSS, moze tak nie do konca nas obrazil, bo on ogolnie stwierdzil, ze przyciaga wariatki, dlatego (w domysle) nie ma udanego zycia uczuciowego, a w koncu chyba zadna z nas (przynajmniej ja nie) nie zamierza sie z nim poznawac w rzeczywistosci, a tym bardziej tworzyc zwiazek ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sssss widzisz ... i taka jest rozmowa z Toba ;) bo granice bo powiedziales bo napisales bo cos tam stwierdziles ;P moze bys sprecyzowala o co chodzi ? Granice ... kobieto... popatrz na to forum ... i zastanow sie o jakich granicach mowisz... dobry smak ;/ tabu... tutaj czegos takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autoreczka.... ok.. czyli generalnie kazdy moze na mnie na Ciebie...na drugiego walic co chce.. gdzie chce i kiedy chce...pewnie masz racje... tak Szu masz racje to tylko glupi topik z glupią wymiana zdan nic nie znaczących..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle to samo ... ;/ i wez tutaj wymien poglady ... nie wiem o co Ci chodzi... czy o moje zdanie na temat aborcji eutanazji... czy na temat kobiet po przejsciach tzw wtornego obiegu i patrzenie przez pryzmat poprzednich zwiazkow ... a moze o zupelnie cos innego. Krazysz sobie wesolo wokol tematu ... tylko pytanie ktorego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirciabelciab
A ja mysle, ze razi tak, bo własnie myslałsymy, ze jestesmy wazne dla niego, ze własnie chce z nami byc, w rzeczywsistosic, tak wogle:) I dlatego tak to razi, boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha o matko.. kobieto powyzej.. ale dalas czadu...oczywiscie ja kobieta zajeta ..itd... o jednym marzylam..zeby zdobyc Szu... miej litos... nie no ja jestem za stara na to..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirciabelciaba
do ssssssssss 'Autoreczka.... ok.. czyli generalnie kazdy moze na mnie na Ciebie...na drugiego walic co chce.. gdzie chce i kiedy chce...pewnie masz racje... jesli publicznie mowi się kłamstwa, np ze ma 2 stopien, ze kochali sie, a to nieprawda to czemu rowniez publicznie nie powieic prawde np na foirum. takie samo miejsce publiczne jak gazeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co czlowiek to inne punkt widzenia ;) sama widzisz. Widze ze nie doprosze sie o dokladne informacje czym Cie obrazilem ... i to jest irytujace wlasnie ;) niestety nie posiadam krysztalowej banki ani nie jestem jasnowidzem ... chociaz tego kobiety chyba od mezczyzn wymagaja... DOMYSL SIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirciabelciaba
własnie o tym, ze skoro pisze, pokazuje, że kocha, że zalezy mu, a zatem kobieta mysli, że on Jej, ona dla niego ważna. A tu się okazuje, że nie, bo trzeba tuszować prostytucję takiej jednej wariatki - a to taka co raz mówi tak, potem siak, gra i manipuluje, wyrachowana. Słowa bolą, ale jak się kocha to się wybacza, co miałes pokazane koncem roku 2005:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SSSS, nie jestem pewna, o czym teraz mowimy, o tym, ze na poprz. topiku bylo napisane, ze trafia na wariatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirciabelciaba
w ssss w swoich pamiętnikach pisze się prawde to raz drugie to widać po czynach, że staliscie jak obcy sobie ze znał cie wczesniej i jakos nie byłas tak zaintersowana jak rok potem jak konto miał duze;0 i jak miałas konkuretke do pokonania:0 Prawde widac w kncu po samym człowieku, po oczach tym co mowi prostytutka i wyrachowan a jaka zmija, pelna jadu. taka jestes. i tyle. I Jak on Ciebie broni to znak, ze przyznaje ci racje.. A czemu nie bronił mnie , jak ty podla zmija robiłas lalki z wosku, złorzeczyłas mu, juszyłas, ze gram. Nasladowałas mnie. Widzisz z now za duzo wiedziałas. Tak jak w przyadku Z co to potem wykorzystałas. A zatem 2 raz pokazałs ze jak za duzo wiesz wyorzystuje sz to na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze, przynajmniej ciekawie sie zrobilo ;). zapraszam Cie na swoj slub, dzis przez telefon zerwe z Moim XXXX, a potem zaloze topik: dla niego zerwalam z meczyzna z ktorym bylam naprawde szczesliwa, a on mnie zostawil, mozwiac ze nie ozeni sie z kobieta, z ktora rozmawial tylko na czacie\' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×