Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrOmYcZeK-NaDzIeI

8.01 START!!!7kg w DÓŁ!!!KTO ZE MNA??ALE TAK WYTRWALE I DO KONCA???

Polecane posty

Elafan---------------> tabelka z było i ubyło jest nieco wyżej w topiku, ale niech Ci będzie -zaraz ją skopiuję:) KatiaOPONKA zapraszamy i witamy:)!!! ---------------------TABELA NA DZIEŃ 14.01.07--------------------------------- NIK------------BYŁO-------UBYŁO------JEST------BĘDZIE--- -- -- dancing-------65-----------3--------------62---------58- -- ------- justynkie-----68-----------4--------------64---------55- -- -------- Promyczek---66----------1,5-------------64,5------59---- ------- aj em......---62,5---------3,5------------59---------55------------ -------------------------------------------------------------------------------------- aktualizacja....wczytywanie.... --------------------------TABELA WYJŚCIOWA---------------------------------- NICK--------WIEK---WZROST---WAGA---BIUST---TALIA--BIODRA -BEDZIE Promyczek--22-------176---------66,67--- 90-------- 70 ------ 96----59 Agatatenis---?-------169-----------63-------?----------? ----------?------? Ferdydurka---?-------170----------70-------9 6--------74------98-----60 Justynkie-----?--------170----------66-------96--------8 6--- --101------? *Justa*-------26-------160----------53--------?--------- -?--------?-------46 Yuki----------19-------170----------55--------88-------- -70-----95------50 aj em--------177------62,5---------90---------?----------?----- ---?------55 Poollaa------22--------160---------53---------?--------- --?-------?-------50 Elafan-------27--------168---------68,5------92--------8 2------98-----60 gunia113----18-------160-------------------------------- ------------------? nelke--------23--------160---------62-------?----------- ?---------?-------55 Kocham-----24--------161---------71-------104------86--- -----101-----? duży zamiar-34------173---------68---------?---------?----------? -------60 Katia...------26-------164---------64--------?----------?-----------?-------? -------------------------------------------------------- -----------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elafan>>a Ty ile stracilas na SB??i masz jakies blyskawiczne, godne polecenia, albo Twojego autorstwa przepisy?? Katiaoponka>>witaj:)wpisz sie do tabelki i powodzenia!!Tu sie silnie motywujemy i wspieramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle zapomniałam o sobie....:) aktualizacja....wczytywanie.... --------------------------TABELA WYJŚCIOWA---------------------------------- NICK--------WIEK---WZROST---WAGA---BIUST---TALIA--BIODRA -BEDZIE Promyczek--22-------176---------66,67--- 90-------- 70 ------ 96----59 Agatatenis---?-------169-----------63-------?----------? ----------?------? Ferdydurka---?-------170----------70-------9 6--------74------98-----60 Justynkie-----?--------170----------66-------96--------8 6--- --101------? *Justa*-------26-------160----------53--------?--------- -?--------?-------46 dancing------28-------175----------65-------96---------84----- -97-----58 Yuki----------19-------170----------55--------88-------- -70-----95------50 aj em--------177------62,5---------90---------?----------?----- ---?------55 Poollaa------22--------160---------53---------?--------- --?-------?-------50 Elafan-------27--------168---------68,5------92--------8 2------98-----60 gunia113----18-------160-------------------------------- ------------------? nelke--------23--------160---------62-------?----------- ?---------?-------55 Kocham-----24--------161---------71-------104------86--- -----101-----? duży zamiar-34------173---------68---------?---------?----------? -------60 Katia...------26-------164---------64--------?---------- ?-----------?-------? -------------------------------------------------------- ----------------------------- wtopiłam się w tłum;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyrzucajcie mnie! ;) Mam teraz bardzo mało czasu, ale schudałam 2 kg! Więcej wymiarów podam wieczorem, bo muszę sie dopiero zmierzyć. W tym tygodniu będę miała mniej czasu na pisanie na forum, ale ciągle trwam. Pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdydurka-----------------> ciapulko:) to jest nasza \"wyjściowa\" tabela -pamiętasz? trzeba było w niej posprzątać:) poza tym...przecież w niej figurujesz zakrętasku i o co tyle hałasu:D? hihi wpisuję Cię do tabeli kontrolnej-tylko już mi tu więcej nie marudź;) ---------------------TABELA NA DZIEŃ 14.01.07--------------------------------- NIK------------BYŁO-------UBYŁO------JEST------BĘDZIE--- -- -- dancing-------65-----------3--------------62---------58- -- ------- justynkie-----68-----------4--------------64---------55- -- -------- Promyczek---66----------1,5-------------64,5------59---- ------- aj em......---62,5---------3,5------------59---------55-------- ---- Ferdydurka--70------------2-------------68---------60------------- -------------------------------------------------------- ------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dancing ---- sorki, nie zauważyłam wcześniejszej tabelki Promyczek----- jestem na diecie od 08.01, tak jak wy. Schudłam 2 kilo, i 5 cm w talii :D Mam pyszny przepis na kurczaka: podsmażyć pół piersi z kurczaka, po chwili dodać pokrojoną cukinię i pieczarki (dowolną ilość), dusić do miękkości pod przykryciem. posolić, dodać pieprzu. Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę zaktualizuję :) ---------------------TABELA NA DZIEŃ 14.01.07--------------------------------- NIK------------BYŁO-------UBYŁO------JEST------BĘDZIE--- -- -- dancing-------65-----------3--------------62---------58- -- ------- justynkie-----68-----------4--------------64---------55- -- -------- Promyczek---66----------1,5-------------64,5------59---- ------- aj em......---62,5---------3,5------------59---------55-------- ---- Elafan---------70-----------2---------------68--------60----------- --------------------------TABELA WYJŚCIOWA---------------------------------- NICK--------WIEK---WZROST---WAGA---BIUST---TALIA--BIODRA -BEDZIE Promyczek--22-------176---------66,67--- 90-------- 70 ------ 96----59 Agatatenis---?-------169-----------63-------?----------? ----------?------? Ferdydurka---?-------170----------70-------9 6--------74------98-----60 Justynkie-----?--------170----------66-------96--------8 6--- --101------? *Justa*-------26-------160----------53--------?--------- -?--------?-------46 dancing------28-------175----------65-------96---------8 4----- -97-----58 Yuki----------19-------170----------55--------88-------- -70-----95------50 aj em--------177------62,5---------90---------?----------?----- ---?------55 Poollaa------22--------160---------53---------?--------- --?-------?-------50 Elafan-------27--------168---------68--------92---------80------98-----60 gunia113----18-------160-------------------------------- ------------------? nelke--------23--------160---------62-------?----------- ?---------?-------55 Kocham-----24--------161---------71-------104------86--- -----101-----? duży zamiar-34------173---------68---------?---------?----------? -------60 Katia...------26-------164---------64--------?---------- ?-----------?-------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełnienie do przepisu na kurczaka: oczywiście pierś musi być pokrojona w kostkę, a potrawę wymyśliłam sama -wyszła przepyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elafan--------------->:D zgubiłaś po drodze naszą Ferdydurkę:) co to za roztargnienie panuje na topiku?hihihhiii ---------------------TABELA NA DZIEŃ 14.01.07--------------------------------- NIK------------BYŁO-------UBYŁO------JEST------BĘDZIE--- -- -- dancing-------65-----------3--------------62---------58- -- ------- justynkie-----68-----------4--------------64---------55- -- -------- Promyczek---66----------1,5-------------64,5------59---- ------- aj em......---62,5---------3,5------------59---------55-------- ---- Ferdydurka--70-----------2---------------68---------60----------- Elafan---------70-----------2---------------68--------60 ----------- ------------------------------------------------------------------------------------- Elafan -----------> widzisz to samo co ja:D? czy Wy to jedna i ta sama osoba z rozdwojeniem jaźni;)? czy cos znowu pokaszaniłam:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Ferdydurkę, bo jak aktualizowałam siebie, to nie zauważyłam jej aktualizacji: I oczywiście to ma być tabela wyjściowa,(czego nei skumałam) więc siebie zmieniam jeszcze raz :/ ---------------------TABELA NA DZIEŃ 14.01.07--------------------------------- NIK------------BYŁO-------UBYŁO------JEST------BĘDZIE--- -- -- dancing-------65-----------3--------------62---------58- -- ------- justynkie-----68-----------4--------------64---------55- -- -------- Promyczek---66----------1,5-------------64,5------59---- ------- aj em......---62,5---------3,5------------59---------55-------- ---- Elafan---------70-----------2---------------68--------60 ----------- Ferdydurke--70-----------2-----------------68--------60---------- --------------------------TABELA WYJŚCIOWA---------------------------------- NICK--------WIEK---WZROST---WAGA---BIUST---TALIA--BIODRA -BEDZIE Promyczek--22-------176---------66,67--- 90-------- 70 ------ 96----59 Agatatenis---?-------169-----------63-------?----------? ----------?------? Ferdydurka---?-------170----------70-------9 6--------74------98-----60 Justynkie-----?--------170----------66-------96--------8 6--- --101------? *Justa*-------26-------160----------53--------?--------- -?--------?-------46 dancing------28-------175----------65-------96---------8 4----- -97-----58 Yuki----------19-------170----------55--------88-------- -70-----95------50 aj em--------177------62,5---------90---------?----------?----- ---?------55 Poollaa------22--------160---------53---------?--------- --?-------?-------50 Elafan-------27--------168---------70--------92--------- 85------98-----60 gunia113----18-------160-------------------------------- ------------------? nelke--------23--------160---------62-------?----------- ?---------?-------55 Kocham-----24--------161---------71-------104------86--- -----101-----? duży zamiar-34------173---------68---------?---------?----------? -------60 Katia...------26-------164---------64--------?---------- ?-----------?-------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdydurka ma taką samą wagęjak ja!! Gdzie jesteś moja współodchudzaczko o takim samym tempie chudnięcia ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie jestem gapa, ale ja tak zawsze mam ;) już się przyzwyczaiłam haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Dancing....my razem:)ale Ty poki co wiekszy ubytek wagi;p wiecie co..normalnie sie uzaleznilam od was:) co chwile wlaczam ten komp i patrze na KAFEEE:D a nauka stoi:( jem wlasnie jogurcik, a potem salatka owocowa, musze sie najesc owocami przed czwartkiem i SB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki:)!U mnie dieta ok.W tabelce wygląda jakbym w ogóle nie schudła,mam nadzieję,że tak nie jest.Wagę powinnam dostać jutro,bo już mam awizo,więc podam swoją wagę pojutrze.Na obiado-kolację mało zjadłam,tak że może skubnę sobie jeszcze pomarańczę lub jogurcik niskokaloryczny.Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie chyba zrezygnuje 😭 poleglam na calej linii, tak mi wstyd pzred wami i soba 😭 nawet niezle mi od rana szlo, a teraz, niedawno pochlonelam chyba z 3 kromki, do tego platki z mlekiem, jakiegos sledzia 😭 to jest jakas paranoja! nigdy nie mialam takich klopotow sprobuje jeszcze raz, od jutra, ale jak znow sie nie uda to boje sie ze sie poddam, cholernie mi ciezko 😠 troche mi ulzylo jak sie wypisalam... i w tej tabeli jest zle, chcialabym wazyc 48 kg 😭 ale teraz to nawet wstyd pisac... pozdrawiam was serdecznie i na prawde zycze wiecej wytrwalosci niz ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poollaa!!!!!!!!!!! no co Ty gadasz!razem damy radę! chwile słabości zdarzają się każdemu:) zobacz jak ładnie wygląda ten jeden kilogram mniej:) ---------------------TABELA NA DZIEŃ 14.01.07--------------------------------- NIK------------BYŁO-------UBYŁO------JEST------BĘDZIE--- -- -- dancing-------65-----------3--------------62---------58- -- ------- justynkie-----68-----------4--------------64---------55- -- -------- Promyczek---66----------1,5------------64,5------59---- ------- aj em......---62,5---------3,5------------59---------55-------- ---- Elafan---------70-----------2---------------68--------60 ----------- Ferdydurke--70-----------2---------------68--------60- --------- Poollaa--------53-----------1---------------52--------49---------- ------------------------------------------------------------------------------------ a u mnie dzisiaj jakieś dziwy sie dzieją :D bilans dnia: kawa, 1/3 woreczka brązowego ryżu z warzywami i kurczakiem, jedno jabłko i woda i to wszystko! nie mam apetytu!!!!!:D aż mnie dziw bierze! hihi.fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabele wyjsciowa: --------------------------TABELA WYJŚCIOWA---------------------------------- NICK--------WIEK---WZROST---WAGA---BIUST---TALIA--BIODRA -BEDZIE Promyczek--22-------176---------66,67--- 90-------- 70 ------ 96----59 Agatatenis---?-------169-----------63-------?----------? ----------?------? Ferdydurka---?-------170----------70-------9 6--------74------98-----60 Justynkie-----20-----170----------66-------96---------86--- --101-----55 *Justa*-------26-------160----------53--------?--------- -?--------?-------46 dancing------28-------175----------65-------96---------8 4----- -97-----58 Yuki----------19-------170----------55--------88-------- -70-----95------50 aj em--------177------62,5---------90---------?----------?----- ---?------55 Poollaa------22--------160---------53---------?--------- --?-------?-------50 Elafan-------27--------168---------70--------92--------- 85------98-----60 gunia113----18-------160-------------------------------- ------------------? nelke--------23--------160---------62-------?----------- ?---------?-------55 Kocham-----24--------161---------71-------104------86--- -----101-----? duży zamiar-34------173---------68---------?---------?----------? -------60 Katia...------26-------164---------64--------?---------- ?-----------?-------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dancing-- dziekuje, ale serio jakos ciezko mi z tym ze tak dalam sie pokonac moim slabosciom. Nie chce sie poddawac, dlatego od jutra znow podejmuje ciezka walke. Napisze jutro, pewnie po poludniu bo mam zajecia wczesniej. Trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tutaj sie ruch zrobil, nie wchodzilam caly dzien i od razu tyle tematow do przeczytania ale to dobrze ze nas jest wiecej, bedziemy sie motywowac :D Tez jestem na South Beach, dzisiaj moj 12 dzien i 4 kg mniej, niejsze obwody na calym ciele wiec jestem bardzo zadowolona :D Na razie nie mam ochoty przerywac bo podoba mi sie to co jem i jak jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poollaa nie łam się!To dopiero początek,na początku zawsze ciężko jest się przestawić na mniejszą ilość jedzonka!Zobaczysz,że niedługo się przyzwyczaisz i nawet po niewielkiej porcji będziesz najedzona,bo ja już dochodzę do takiego stanu.Mamy podobne wymiary-Ty masz już kilogram mniej!Mam nadzieję,że ja też-dowiem się w środę,jak rano się zważę.Tak że nie łam się i nie daj się.Daj sobie jeszcze trochę czasu na przestawienie się na mniejszą ilość jedzenia.Papa:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poollaa nie przejmuj sie! Kazdemu zdazaja sie slabe dni. Ty wiesz ile razy ja mialam napady zarlocznosci po diecie? Odchudzam sie od 6-7 lat i pamietam ze kiedys stosujac diete dostalam takiego napadu ze zjadlam chyba tyle i przez caly wczesniejszy tydzien. Potem mecza potworne wyrzuty sumienia, mocne postanowienie poprawy, 2 tygodnie rygoru i znow to samo... Najpierw musisz popracowac nad swoja psychika. Wiem ze to trudne ale dopoki nie przetlumaczysz sobie ze mozesz wytrzymac bez jedzenia slodkich czy innych rzeczy, ten problem nie minie. Poza tym wnioskujac z Twojej wagi jestes dosc chuda osoba. Wiem ze pewnie zle sie czujesz w swojej wadze i w swoim ciele ale nie poddawaj sie! Pomysl ze niektore z nas maja wiecej kg do zrzucenia a wszystkie mamy ten sam problem: co zrobic zeby schudnac ale bez ostrej diety, zeby mozna bylo jesc to co sie lubi. Ja z calego serca trzymam za Ciebie kciuki i jestem pewna ze uda Ci sie! A z tego malego szalenstwa wyciagnij wnioski na przyszlosc. Czy warto miec 5 min slabosci zeby potem cierpiec kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie dotyczące diety SB , czy na tej diecie mozna pić kefirek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ksiazce jest napisane ze nabial w I fazie jest zakazany. W internecie pisze ze jednak mozna. Ja wierze ksiazce bo napisal ja sam autor tej diety a w necie wiadomo... kazdy pisze co mu wygodnie. Osobiscie jednak pije kefir bo nie umiem funkcjonowac bez nabialu. Mysle ze kefir 0% to nie takie odstepstwo. Nie przestrzegam az tak rygorystycznie tej diety i schudlam 4 kg po 12 dniach wiec dziala mimo tego nabialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>Placki serowe na I sb Placki serowe mozna upiec na patelni, takiej nie przywierajacej lub szybciej wlewajac do brytfanki a pozniej do piekarnika. Ja zwyklle biore 30 dkg sera bialego i 3 jajka. Biane ubijam osobno, a zoltka lacze z serem i slodzikiem, po czym dodaje piane i wlewam na brytfane. Pieke 30 minut w tem. 150 stopni. (zapozyczone:) ) ja teraz zbieram wszelki info o SB:) tak mnie to wciagnelo ...a mozna gdzies kupic galaretk bez cukru??a jak nie to jak ja zrobic?? milej ncki dziewczynki ps.musze sie do czegos przyznac:( ja postanowilam, z ejeszcze sobie przez te 2 dni przed SB pogerzesze, ale tylko troszke;)tzn zjem cos czekoladowo-slodkiego bo potem papapa ze slodkosciami na 2 tyg:)Nie krzyczcie tylko na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! rzadko sie pojawiam bo mam straszny okrs na uczelni!!!! po prostu strasznie jest:) zrzucilam 1 kg. pozniej zrobe liste. ucikam na zajecia- kiedy sie to skonczy!!!!!??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do promyczek..----no wiec smazyc wszystko na oliwie z oliwek omlek-napewno nie ma go tam z maka-bo w SB jest zakazana. Omlety robi si ez jajek a na to dajesz podsmazona np. papryke i to opiekasz i zawijasz ale zadna maka-to smierc dla odchudzania. jajecznice i wszystko inne smaz na oliwie z oliwek jesz 5 posilko jaka przekaske jedz plaster szynki z indyk aa w srodku wloz serek topiony niskotluszczowy pamietajcie owoce sa nie zbyt w pierwszej fazie witane szczegolnie ananas, banan warzywa--zakaz marchwi, groszku, kartofli oczywiscie , kukurydzy, jogurty sa w pierwszej fazie SB zakazne w gumie do zuci ajest malo cukru ale duzo weglowodanow -przeczytaj sklad a sie przekonasz czyli jest to zdradliwe jak pisze bez cukru lub bez tluszczu na produktach --bo jkak jednego nie ma to naszpikuja to drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka robila SB i schudla 16 kg , moja maz 10 kg ja tylko 3,5 kg. Al eogolnie super sprawa tylko droga i wymaga siedzenia caly dzien w kuchni. Nie pisze ile schudlam bo zaczelam diete wczoraj wiec poo tygodniu dam wam dane do tabelki. co do cm to nadal go enie znalazlam-mala mi go gdzies schowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×