Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrOmYcZeK-NaDzIeI

8.01 START!!!7kg w DÓŁ!!!KTO ZE MNA??ALE TAK WYTRWALE I DO KONCA???

Polecane posty

do duży rozmiar, nie napisałaś w jakim to bylo czasie, czy koleżanka i mąż byli na diecie dłużej niż Ty? ja jestem na SB dziewięty dzień i schudlam 2,5 kg. Jestem zadowolona, bo nie czuje głodu i samopoczucie psychofizyczne mam wyśmienite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej fazie obydwoje schudli po 7 kg przez te 2 tyg-czyli tak jak w ksiazce obiecuja, potem tj. nastepne 2 m-ce reszte kg. ja jestem ogolnie szczuplejsza wiec wiadomo , ze waga nie spadnie tak szybko jak u nich , bo ja mialam tylko 5 kg nadwagi , a oni po 20 cia. w pierwszej fazi chudnie sie najszybciej potem to juz po 2 kg tygodniowa , a nastepnie po 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki do boju 5 malutkich posileczkow reguralnie wczoraj bylam na fitnessie dzis tez pewnie pojde zrobie sobie przerwe od nauki!aj em de czołzen łan dzieki dziewczynki jakcos podjecie nic sie nie dzieje ale tarjcie sie jesc reguralnie naprawde ja kocham slodycze a nie mam teraz najmniejszej ochoty na nie bo cukier nir skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z sasiednej strony ale prawda NIEDOZWOLONE!!! Drób Gęsi, kaczka, skrzydła i nogi kurczaka, przetworzone produkty z drobiu Jagnięcina Tłuste części takie jak łopatka czy wątroba Nabiał Jogurty świeże i mrożone, lody, mleko pełne, słodzone mleko sojowe, tłuste sery, brie, edamski, Skrobie Maca, makaron, owsianka, pieczywo, płatki zbożowe, ciastka, słodycze, ryż Owoce Wszystkie niedozwolone, soki owocowe Warzywa: buraki, marchew, kukurydza, ziemniaki Wszelkie alkohole, w tym także piwo i wino, nawet w małych ilościach DOZWOLONE !!! Cielęcina (eskalopki, kotlet) Drób (pierś z kurczaka lub indyka) Dziczyzna (królik, zając, sarnina) Jajka W ciągu dnia można wybrać tylko jedną z przekąsek (w nawiasach limit): 1. migdały (15 sztuk) 2. orzechy laskowe (1 uncja = 3 łyżki = ok. 30 gr) 3. orzechy nerkowca (15 sztuk) 4. orzechy ziemne (20 małych sztuk) 5. pistacje (30 sztuk) 6. orzechy włoskie (15 sztuk) 7. pestki z dyni (1 uncja = 3 łyżki = ok. 30 gr) 8. pestki słonecznika (1 uncja = 3 łyżki = ok. 30 gr) 9. nasiona sezamu (1 uncja = 3 łyżki = ok. 30 gr) 10. siemię lniane nasiona (1 uncja = 3 łyżki = ok. 30 gr) 11. nasiona soi (1/4 filiżanki) 12. naturalne masło z orzeszków ziemnych (2 łyżeczki) Owoce morza wszystkie Jogurt naturalny 0% Maślanka 0-1% Mleko odtłuszczone 0-1% Niskotłuszczowe mleko sojowe niesłodzone (max 5gr w porcji) Bulion Czosnek Imbir Sery (max 6 gram tłuszczu w porcji) feta mozzarela ricotta, parmezan serek wiejski Słodkie przysmaki do 75 kcal – galaretka bez cukru, guma do żucia bez cukru, kako niesłodzone, słodzik, lizaki bez cukru, twarde cukierki bez cukru Tłuszcze – olej arachidowy, olej z orzechów włoskich, olej rzepakowy, oliwa z oliwek Tofu gatunki naturalne Awokado Bakłażany Botwina Brokuły Cebula Ciecierzyca Cukinia Ogórki Papryka Pomidory Rukiew Rzepa Sałata Seler Soczewica Szalotka Szparagi Szpinak Fasola (świeża lub suszona) Grzyby Kalafior Kapusta Karczochy Kiełki Wędliny chude beztłuszczowe lub niskotłuszczowe Chudy bekon Szynka gotowana Polędwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Promyczku,nie powinno się w pierwszej fazie pić jogurtu czy maślanki,ale jeśli mam byc szczera,to nie sądze,żeby Ci zaszkodziły i przystopowały proces chudnięcia :) A co do szpinaku,to ja bym jadła,chociaż nie wiem czy można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych przekasek to bym sie powstrzymala , bo ja tez na poczatku sie tego trzymalam i wzielam tylko 15 orzeszkow ale potem zrobilo si ez tego 20 , 30 itd. wiec lepiej nie zaczynac to nie kusi. Mam na mysli pierwsza faze 2 tyg. potem mozna troche popuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba kupować małe opakowania orzechów, a potem resztą dzielić się z rodziną :) Ale to prawda, że ciężko jest poprzestać na piętnastym... to tak malutko :( Ja mam taki sposób, że biore orzechy jako przekąskę w mały pojemniczek, gdy gdzieś wychodzę. Zjadam wtedy powoli, żeby na dłuzej starczyło. Orzechów mam tylko 15, więc nie ma problemów z powstrzymaniem się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis weszlam sobie w II faze SB. Zjadlam na sniadanie bulke ciemna z serkiem topionym light. Bylam na I fazie 12 dni i stwierdzilam ze chudne za szybko. Wiem ze w ksiazce pisza ze mozna schudnac do 6 kg ale to jest wlasnie DO 6 KG i to pewnie dotyczy ludzi z duza nadwaga. Ja nadwagi nie mialam, moje BMI miescilo sie w normie a po 12 dniach schudlam 5,5 kg. Wystraszylam sie ze to za szybko i cos mi sie moze zepsuc ze zdrowiem. I tak za 2 dni powinnam juz przejsc na II faze. Teraz bede jadla potrawy z pierwszej tylko dodam sobie owoce i czasami ciemne pieczywo albo ryz. Bedac te 12 dni na diecie nie brakowalo mi tego wiec wiem ze moge jakos wytrzymac. Tesknilam tylko za owocami. Mam do schudniecia jeszcze 7-8 kg wiec wystarczy mi 1 kg tygodniowo. I tak juz wszyscy mowia ze schudlam, a jedna kolezanka nawet zapytala czy aby nie jestem chora bo nie widziala mnie 4 tygodnie i od razu taka zmiana. Zreszta nie mam sie teraz w co ubrac bo wszystko na mnie wisi, zwlaszcza spodnie. Od dzisiaj zaczynam znowu cwiczyc. Na uczelni na razie spokoj wiec nie musze sie uczyc i spokojnie moge sie oddac cwiczeniom. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Babeczki;) Tak sobie czytam o tej SB i czegoś nie rozumiem:O dlaczego w I fazie zakazana jest marchewka? przecież surowa ma bardzo niski IG. Tak mnie to zastanawia, bo dla mnie (laika SB) jest to jakieś irracjonalne, to samo tyczy sie niektórych owoców, no, ale ktos to wymyślił więc pewnie wie co mówi, tyle,że ja dociekliwa jestem i chciałabym wiedzieć dlaczego nie wolno:D Teraz kiedy nie mam apetytu zastanawiam się nad kilkudniową głodówką oczyszczającą.Co wy na to? Fajnie,że trzymamy się razem i się nawzajem motywujemy-mi to bardzo pomaga.Dzięki Kochane-bez Was nie daąłbym rady:)! Poollaa jak tam u Ciebie? Yuki.........?Patrząc na Twoją stopkę z celem nr 2 mam mieszane uczucia-przeciez taka waga przy Twoim wzroście będzie za mała - a to już krok do anoreksji:( nelke--------> GRATULUJĘ pozbycia się tego kilograma:)! duzy zamiar------->myślę, że będziemy robić takie tabelki co tydzień, potem zrobi się zestawienie całości-żeby było bardziej obrazowo.więc kochana jeszcze nie raz będziesz miała sposobność wpisania się w dzieje topika:) I pamietajcie dziewczynki -jak to mawia mój młodszy brat....\"żaden facet nie lubi przytulać się do \"kupy kości\" \"-więc chudnijmy mądrze:) powiedzcie mi czy mozna pozbyć się oponki bez ćwiczeń;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dancing--> w oponke to najlepiej hula-hopem zaatakuj! nie forsowne a skuteczne :P A ja dziś jem jak opętana, poszło juz mnóstwo galaretek w czekoladzie :( nie wiem dlaczego nie potrafie sobie odmówić... taki dzień chyba. Wrrrrr :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ronicie soth beach?ja sie wlasnei cale wakcje zastaanwailam bo mi sie podoba tylko nie wiem jak to zaczac co kupic jak robic posilki czasem na szybko bo nie amm czasu ?pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata to wcale nie zabiera duzo czasu. Zrobienie salatki czy jajecznicy trwa 5-10 min. Na obiad ja robie mieso pieczone z warzywami. Zawijam w folie kawalki piersi z kurczaka albo innego mieska i warzywa mrozone, wrzucam do piekarnika na 20 min i jem. Ugotowanie ziemniakow i zrobienie np kotletow trwa tyle samo. Ja na SB po 12 dniach schudlam ponad 5 kg i weszlam w druga faze zeby juz zaczac dodawac produktu bo troche mnie zaniepokoil tak duzy spadek wagi. Dodam ze nie glodzilam sie, a zaczynalam z waga 68 kg wiec to nie byla jakas kolosalna nadwaga gdzie waga szybko spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ale co
to jest SB ?? piszecie o tym a ja nie wiem co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha co kupic? Przede wszystkim duzo warzyw: pomidory, papryka, ogorki, kapusta pekinska, salata, moga byc jakies mrozonki, brokuly, baklazany, cukinia, kalafior. Ja uwielbiam pieczarki wiec jem prawie codziennie. Duzo jajek, piersi z kurczaka, ryby, jakies inne chude miesko. Serki wiejskie 3% tluszczu, serki homogenizowane 0%, moga byc rozne sery zolte odtluszczone, ja jem tez serek topiony krowka smieszka. Oliwa z oliwek obowiazkowo. Orzechy, pistacje, migdaly. Jesli chodzi o cos na szybko to ja biore serek wiejski albo kefir, wsypuje lyzke kakao i slodzik. Pycha! Chociaz wersja z serkiem nie wyglada apetycznie ze wzgledu na grudki to jednak smakuje rewelacyjnie. Albo serek homogenizowany 0% (one sa bezsmakowe wiec blee :P) ze slodzikiem i kilkoma kroplami aromatu waniliowego smakuje jak Danio! Swietna przekaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ale co
z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SB to dieta South Beach. Polega na dobieraniu produktow na podstawie ich Indeksu Glikemicznego. Sklada sie z 3 faz. Najlepiej jak wpiszesz w wyszukiwarce \"dieta south beach\" albo \"dieta plaz poludnia\" i wyskoczy pare fajnych stronek na ten temat. Juz tyle razy na tym forum byly informacje o SB ze nie chce sie powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ale co
dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic dzisiaj nie jadłam -nie chce mi się:O piję juz 2 butelkę mineralnej. generalnie mam nerwa i mnie nosi-może to dlatego? ale zazwyczaj w takich sytuacjach miaąłm ostre loty na jedzenie. czyli jednak głodówka oczyszczająca mi się szykuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! dopiero wrocilam do domu Moj dzisiejszy dzien (rzucilam diety pzreszlam na swoj rozsadek) to: - sniadanie- 2 male kromki chelba graham z plastrami pomidora - uczelni: jogurt z jakimis zbozami -teraz jestem po miseczce kielkow z dodatkiem groszku i kukurydzy. Najchetniej bym na tym skonczyla, ale sie boje ze sie nie uda. Jak mnie przycisnie to chyba skusze sie na tunczyka. Dziekuje Wam za slowa otuchy, na parwde duzo daja. Jesli chodzi o wage to mam niby w normie, ale ja mam nieladna budowe ciala :( nie mam talii, brzuch mi dosyc odstaje,boczki jak stopiecdziesiat :O grube rece i twarz jakas napompowana. Dlatego chce nad soba popracowac. Ide na herbatei siadam do nauki :( mam tego mnostwo. Pozdrawiam Was i trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, chyba przejde na SB, widze ze ladnie chudniecie na tej diecie. Problem w tym ze nie jem miesa (jem tylko ryby) i troche mi produktow pzrez to odchodzi. Ale sie zastanowie i mysle ze to ebdzie dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poollaa nie szkodzi ze nie jesz miesa. W SB praktycznie je sie z miesa piers z kurczaka, ewentualnie jakies chude mieska ale wiekszosc idzie na latwizne i wybiera piers. Jest chuda, zdrowa i ogolnie dostepna :P. Poza tym soja jest dozwolona wiec wszelkie produkty na bazie soi mozesz jesc. Ja osobiscie bardzo lubie kotleciki sojowe, smakuja prawie jak te z mieska Moje dzisiejsze jedzonko: Sniadanie: ciemna bulka z serkiem topionym light Obiad: fasolka po bretonsku (jestem na SB wiec to posilek dozwolony mimo ze ma troche kalorii) Podwieczorek: ok 20 pistacji Kolacja: serek wiejski z ogorkiem, koncentratem pomidorowym i przyprawami Do tego jeszcze ok 40 min cwiczen z ciezarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kminek
czesc dziewczyny moge sie do was przyłaczyc? chciałabym zgubic jakies 6-7 kg w grupie zawsze razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynkie--masz racje, oprocz miesa jest sporo warzyw, sery (w tym feta mmmm), tofu...mysle ze jutro zrobie zakupy i robie SB. Jestem pod wrazeniem tego ile tracicie kilogramow na SB i np ze Wam sie nie chce jesc. Sukces :) szczerze gratuluje :D Kminku- w grupie racja-razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynkie mam pytanko- czy w pierwszej fazie moge jesc sojowa fasolke po bretonsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze mozesz ta fasolke. Skoro mozna normalna to sojowa pewnie tez. Ja mam z kolei pytanie odnosnie tofu. Masz jakis fajny przepis? Nie jadlam jeszcze tofu a z checia bym sprobowala no i akurat mam w domu bo siostra przez przypadek zamiast fety tofu kupila :P. Ona nie je ani tego ani tego i jej sie nazwy pomylily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dancing...: dzieki! eh... wiem ze kroyko ale dziennie pol godzinki cwiczen i klodka na lodowke max o 20. w zaleznosci po ktorej iem ze pojde spac. nadrobie zaleglosci czytajac topic.. ale mam prze france sesje w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest sporo pzrepisow na tofu, ja zawsze sie spieszylam i ogolnie zwykle nie mam czasu na gotowanie. Ale na szybko mozesz pokroic tofu na mala kostke, ale nie za mala :P wsypac do jakiegos zamykanego pojemnika, dolac sosu sojowego, zamknac i wymieszac. Rozgrzac oliwe na patelni, podsmarzyc cebulke i potem dodac tofu. Potem wedlug uznania mozesz dodac pomidory itp. To jest najprostszy przepis chyba jaki znam, ale pyszny ( z kasza, ryzem- ale to chyba w SB zabronione :( ) Mozesz zamiast sosu pomidorowego dodac warzywa, grzybki. Tofu robilam zawsze na intuicje, dokladalam do patelni to na co mialam ochote, albo to co mialam w lodowce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×