Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bielszczanka123

DOBRY ginekolog- BIELSKO-BIAŁA!

Polecane posty

Gość zakłopotana27
Lola83-1 Przez 3 lata nie mogłam zajść w ciążę , przez przypadek trafiłam do dr Małeckiej - Holerek , dzisiaj mam dwóch synów pięciolatka i 8 miesięcznego . Na pewno czytałaś o niej tu różne rzeczy , ale w tym jest dobra , miałam zabieg HSG i po tym od razu dzidziuś , polecam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklopotana Dzieki wielkie ale tez zastanawiam sie nad U.Zemanek-Wojnowska duzo o niej czytalam i jest dosc dobra podobno. Ja za chodze w ciaze tylko samoistne poronienie niewiem dlaczego i wydaje mi sie ze ona mi pomorze.Ale dzieki za wiadomosc.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona naciąga na kase!!
zemanek-wojnowska naciąga na kase..Wg mnie wcale nie jest dobra tylko moze oczytana..Kaze robic duzo niepotrzebnych badan prywatnie u niej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam kiedys do Małeckiej-Holerek ale nie byłam zadowolona o mało nie wrobił a mnie i wtedy mojjego chłopaka w dziecko jest prorodzinna i nie przepisuje anty jesli chodzi o ciążę o mały włos nie doprowadziła do śmierci jedej dziewczyny bo przez nia zaszła w ciaze 2 miesiące po porodzie masakra generalnie nawiedzona baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to teraz mnie troche zmartwilyscie:( kurde poleccie dobrego gina takiego co wyleczy a nie naciaga na kase i najlepiej jakby to byla babka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JUZ PISAŁAM CHODZE DO sTOLECKIEGO. SZYBKO I KASE WCHŁANIA. l-4 JAK CHCESZ WYPISUJE BEZ POWODU. jAK TYLKO ZOBACZYŁ ZE COŚ JEST NIE TAK - POBIERA MATERIAŁY SAM DO BADAN. wizyta z usg 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsarunia
Ja chodzę do dr Lasatowicza i wiem,że ten lekarz nie naciąga na kasę. Jestem w ciąży.Byłam u niego zaraz na początku ciąży i następnie po dwóch tygodniach bo bolał mnie brzuch w dole. Za pierwszą wizytę skasował mnie 70 zł a za tą drugą już tylko 40 zł bo powiedział ze byłam niedawno. No obu wizytach mnie zbadał i zrobił usg. Jest wg mnie godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna grazyna
a gdzie przyjmuje dr lasatowicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsarunia
dr Lasatowicz przyjmuje na os. karpackim w przychodni troclik w poniedziałek, wtorek i czwartek na kasę chorych a w środy i piątki prywatnie. Na kasę czeka się bardzo długo wiec radze iść prywatnie. Rejestracja pod nr 338187578 najlepiej dzwonić w środy ok 13-14 i w piątki rano ok 8-9 bo tak to strasznie ciężko jest się tam dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osika
Witajcie! Ja osobiście polecam Wam Panią doktor Ewę Gębalę! Jest naprawdę świetna! Podchodzi do pacjenta z prawdziwym zaangażowaniem. Wypytuje, doradza, przeprowadza naprawdę dobry wywiad. Do tego wszystkiego jest miła, przy badaniu delikatna i fachowa. W tej chwili prowadzi mi ciążę i jestem naprawdę zadowolona. Przyjmuje i na kasę chorych i prywatnie. Naprawdę Ją polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze mój nie ejst do końca super, ALE JUZ NIE BĘDE GO ZMIENIAC - MAM JUZ 7 M-C - NIE OPŁACA MI SIE NA ZMIANE. natomiast napewno nie polecam Moniki Stankowskiej- pracuje na ul. Pszennej - ostatnia wizyta na NFZ to był kosmossssss. Nie dośc ze trwała 5 minut to jeszcze ja musiałam jej sie pytac jakie mam teraz wykonac badania i czy musze.. śmieszna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Kochaj - masakra!!
nie chodzcie do dr Kochaja pod szyndzielnie do kliniki ginekol-połozniczej co mają umowe z nfz. On jest masakrą..idzie nailość pacjetek!! wizyty równiez po 3-4 min w gabinecie. Jezeli przychodzi do niego kobieta w ciązy to z łaska sie zgadza prowadzic bo on ma z tego mało kasy!! najbardziej lubi nadzerki i wszelkie wypalanki!! nawet niekonieczne! ale jak juz mówiłam za sam zabieg ma pieniezki z nfz wiec profilaktycznie kazdej kobitce wypala;/ to jest jakis rzeznik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola83-1 pytasz o dr Urszule Nycz a potem piszesz, że byłaś i nie polecasz. Powiem tak chodzę do tej kobiety od listopada co miesiąc, idąc do niej miałam sceptyczne podejście... po pierwszej wizycie byłam miło zaskoczona kobietka ma swój świat i jest zakręcona i bardzo specyficzna więc może nie każdemu spasować... od roku staramy się o dziecko i nic od kilku lat chodziłam do Lasatowicza we wrześniu udałam się do niego poprosiłam o pomoc powiedziałam, że się staramy i nic doktor stwierdził, że po roku starań podjąć można jakieś kroki i mnie zbył... więc mu podziękowałam chociaż do tej pory go zachwalałam. P Urszula zleciła od razu badania okazało się, że za wysoką prolaknyte i nie mam owu... teraz jestem pierwszy cykl na clo w poniedziałek wizyta mam nadzieję, że w końcu nam się uda!! A kobieta stara się pomóc nie zbywa i nie naciąga na kasę, pierwsza wizyta trwała 40minut a gdy na kolejnej dostałam tylko receptę nic nie skasowała, na razie zdałam się na nią i mam nadzieję, że pomoże nam, jak macie jakieś pytania chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka W porzadku moze dla Ciebie byla mila takze dobrze ze Cie umie leczyc,ja juz nie pojde do niej.Ale Tobie zycze jak najlepiej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka Niby na poczatku wszystko pieknie ladnie zrobila mi badanie ginekologiczne pozniej usg dopochwowe stwierdzila ze albo wczesna ciaza albo cysta i okazalo sie ze bylam w 2 tc a tydzien pozniej poronilam,takze niewiem czy moglo zaszkodzic czy nie,a pozniej zmyla mnie bo bylam przedostatnia pacjentka a ona stwierdzila ze ma juz dosc na dzisiaj bo od jutra zaczyna urlop i przyjela mnie na odwal sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz w 2tc to ciężko zdiagnozować czy to ciąża... a przez nią napewno nie poroniłaś bo każda kobieta by musiała... usg dopochwowe się zawsze robi aby stwierdzić czy ciąża,czy jest owy itd ale przecież, Cie zbadała to czym Cię zmyła?? Ile się starasz?? miałaś robione jakieś badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskatyska
Tez chodziłam do Olearczyk Nycz....masakra...wymyslała mi jakies dziwne choroby...zakrecona jest jak niewiem.... Najgorsze jak wymysliła mi ENDOMETRIOZE....choc wcale jej nie miałam...a stwierdziła to tylko po tyłozgięciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotadinda27
a kto sie specjalizuje w leczeniu grzybicy pochwy?? ja od 7 lat cierpie na NAWROTY tej przypadłosci..potrzebuję stałej kuracji a wszyscy przepisują mi clotrimazolum glob i masc..po czym oczywiscie grzybica powraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) migotka No niewiem czy to jej byla wina czy nie ale juz na pewno do niej nie pojde ja mam zle doswiadczenia z nia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birma34
A ja osobiście szczerze Polecam Panią Dr Zemanek-Wojnowską. Dzięki jej trafnej diagnozie dziś mam zdrowego 3-miesięcznego Patryczka. Po kolejnej wizycie u swojego Pana doktora, do ktorego chodzilam, koleżanka namówiła mnie,żebym poszła na choć jedna wizytę do jej Pani Dr Wojnowskiej. Poszłam. Nie żałuję. Po badaniach, które mi Pani Dr zleciła i USG rozpoznała u mojego dziecka poważną wadę. A Pan doktor, który powszechnie uchodzi za super specalistę od usg, co ma najlepszy sprzęt niestety niczego nie rozpoznał. Strach pomyśleć, co by było gdybym nadal chodziła do tego "osławionego" Pana doktora. Pani Doktor załatwiła mi konsultację w Katowicach, gdzie potwierdzili jej diagnozę. Prowadzia moją ciążę do końca. Mogłam u niej na miejscu zrobić wszystkie badania. Do porodu Pani Dr załatwiła mi miejsce w Klinice, dzięki czemu Patryczek mógł być szybko operowany w Klinice po porodzie. W Klinice bardzo pochwalili Panią Doktor, za wzorowe prowadzenie ciąży- mialam zrobione wszystkie ważne badania, co nietety ponoć nadal jest rzadkością. Nie rozumiem dlaczego jedna z Pań stwierdziła, że Pani Dokor naciąga na badania, które można u niej zrobić. To jest niesamowita wygoda, że przychodząc na wizytę można od razu na miejsca zrobić wszystkie potrzebne badania, a nie trzeba jeździć po laboratoriach. Ceny są takie same jak w Laboratorium, cennik jest dostępny na miejscu( sprawdzilam to osobiście, bo nie mogłam uwierzyć,że Pani Doktor nic nie dolicza za komfort robienia badań na miejscu). Nigdy nie namawiała mnie na wykonywanie badań u siebie,mowiła tylko, że jest taka możliwość,a ja mogę wykonać te badania gdzie zechcę). Nie rozumiem więc na jakiej zasadzie ma to być naciągactwo Pani Doktor na fosrsę. Kobieto zastanów się nad sobą- może poprostu żal Ci pieniędzy wydanych na zdrowie??? Ceny wizyt u Pani Doktor były niższe niż u nietrafionego mojego wcześniejszego słynnego Pana Doktora. Drogie Panie ta kobieta jest warta każdych pieniedzy. Nigdy nie odczułam naciągania na forsę. Wspierała mnie również psychicznie- inaczej rozpadlabym się na kawałki w tej ciąży. Nie wiem jak dla Pań, ale zdrowie mojego dziecka jest bezcenne i nie ma takiego badania,którego bym nie wykonała. Na moim przykładzie wiem jedno- nikt przpadkowemu lekarzowi doktoratu nie przyznaje, a Dr Wojnowska to jedyny z tzw modnych teraz lekarzy,który go ma. I ma to przełożenie na jakość fachowej opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz sie...
mnie zemanek -wojnowska tak nastraszyła ze z nerwów omało nie poroniłam...Zle odczytała pomiar NT maucha na tym swoim sprzecie i zasugerowałą kosztowne testy papaa. Olałam ją i sama - na własny koszt, pojechałąm do katowic do specjalistycznej kliniki gdzie pomiar NT róznił sie znacząco od jej wykonanego w gabinecie - a było to 2 dni od jej badania. Z pomiaru nt 2.2 specjalistka na badaniu prenatalnym obliczyła 1.5 !!!! ja jej nie ufam - ale wy róbcie jak chcecie mało tego..miałam tak mocny stan zapalny szyjki macicy - az krwawiłam a ona nawet nie zrobiła mi cytoligii bedąc w ciązy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Birma 34
a do kogo chodziłas wcześniej jeśli mozna wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli Wojnowską
polecacie czy raczej nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betinka255
ja jej nie polecam..czułam niedosyt informacji zawsze po wyjsciu z gabinetu,odbębnic-zrobic swoje-dostac kase. Tak bym okresliła wizyty u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betinka255
po za tym jak byłam w ciązy i do niej chodziłam to kazała wykonywac badania ( oczywiscie te konieczne w ciąży ) u niej prywatnie bo zatrudnia tez pielegniarke i współpracuje z laboratorium. Wiec zleca duzzzzzo badan - nawet tych wydaje mi sie mniej istotnych albo po kilkanascie razy w trakcie ciąży - jak np. toksoplazmoza. Nie informuje ze morfologie, mocz czy glukoze wykonuje sie na czczo!!!! ja to badanie robiłam zaraz po wyjsciu z jej gabinetu bo tak kazała i wcale nie byłam na czczo. No ale oczywiscie pieniązki sie liczą - z czegos trzeba przeciez opłacic pilęgniarke na pół etatu...Powiem tak. Jesli macie duzo pieniązków to Pani Doktor zrobi wam wszystkie badania i przynajmniej bedziecie spokojne :) mnie niestety nie było na nią stac. Byłam u niej kilka ( 3-4) razy i łącznie zdązyłam zapłacic ponad 1.000 zł Dla mnie dobry ginekologo to osoba która nie wzbogaca sie na cudzej chorobie i kobietach w ciązy ale chce pomóc - nawet tym co kasy nie mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyrka30
Droga Pani Betinko. Gratuluję Pani wiedzy i mądrości większej od lekarza. Osobiście polecam Panią Dr Wojnowską. Z zawodu jestem farmaceutką. Mam siostrę laborantkę, z tej racji myślę, że na temat badań mam trochę więcej wiedzy niż Pani. Mam już 3 miesięcznego malca, zdrowego. To zawdzięczam właśnie Pani Doktor. W III trymestrze ciąży przy kolejnym ozaczeniu badań na toksoplazmozę Pani Doktor wykryła u mnie swieżą infekcję toksoplazmozą. Do końca ciąży prowadziła leczenie antybiotykiem,aby moje dziecko nie uległo zakażeniu i nie urodzilo się z wrodzoną toksoplazmozą. Udało się. Dziecko jest zdrowe. Pediatra kilkakrotnie przeprowadzał badania i to potwierdził. Usłyszałam od pediatry jedno- "miała Pani szczęście, że trafiła Pani na mądrego ginekologa, bo większość ginekologów tych badań nie robi,a potem matka i dziecko przeżywa dramat". Życzę Pani powodzenia, aby do końca okazało się, że miała Pani rację. Wykaz obowiązujących badań, które powinna ciężarna wykonać jest ogólnie dostępna. Nawet z tego co dowiedziałam się od siostry- oficajna lista badań została opublikowana przez ministerstwo zdrowia i Towarzystwo Ginekologiczne jako obowiazujące. Proszę poczytać. To się dopiero Pani zdziwi. Gratuluję odwagi. Każda kobieta ma swój rozum i do niej nalezy wybór. Ja polecam Panią Dr Wojnowską z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żyrka30
oczywiście kazdy przypadek jest inny ja stanę w obronie Betinki z jej wypowiedzi wywnioskowalm ze Pani dr zlecala badania u siebie no a po co miała napisac na karteczce jakie badania na nast. wizzytę i tyle a gdzie to zrobi to juz nie jej interes w B-B sa generalnie 2 wiodące labolatoria; Fryda i Factor i skoro mają tylu chetnych i lekarze (mój np. nie podważa ich) to chyba źle tych badań nie robią a tak to miałabym podone odczucia kiedys leczyłam się i lekarz zlecił badania do...labolatorium swoje zony podreślając TYLKO TAM (byo to w innym miescie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do FACTORA. Tam jest bezbolesnie i nie traktują cie rutynowo jak we Frydzie. badania są wykonywane odrazu a nie odstawiane do lodówek jak we Frydzie (potem nie dziwota ze powstaja nieliczne bakterie - jak oni to pisza ). Smiech na sali z tej Frydy. Masowka ludzi i dlatego tak jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×