Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

co za problem

Możecie mnie nawet zjechać

Polecane posty

Tez nad tym myślałam, o ile mówimy o tym samym. Muszę powiedzieć, że ta sukienka dosyć poszerza w biodrach, wiec planuje coś z włosami większego zrobić żeby się z tyłkiem wyrównało ;) , a nie tylko wyprostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe russo
Ja juz "po" studniowce - 6 styczen-:D Sukienke mialam rowniez krotka:) i czulam sie swietnie,w dodatku nie bylam sama ..duzo dziewczyn mialo krotsze sukienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiecka piękna, a butki - jak najbardziej pasują. Strój idealny na studniówkę :-D Będziesz śliczna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może załóż
u mnie w zeszłym roku na studniówce było bardzo dużo dziewczyn w krótkich sukienkach więc nie masz się czym przejmować. przynajmniej będziesz mogła swobodnie tańczyć i zmieścisz sie w krześle, nie tak, jak reszta koleżanek w wielkich sukienkach, na które będa narzekac po paru godzinach ;) tylko te buty trochę za mało wyjściowe. nie możesz kupić skórzanych albo zamszowych? mogą być w kolorze kropeczek albo brązowe. bo te, sorry, są strasznie badziewne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... te buty nazwałam bamberszuły własnie ze względu na ich wygląd ;) Jeśli sukienka jest na wzór tamtych lat, to chyba te buty pasują bo też nie są jakieś nowoczesne. Może tego na zdjęciu nie widać, ale są ze sztucznej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może załóż
z czegokolwiek nie są miałam na mysli buty, które był by bardziej eleganckie. mogą być baleriny, ale nie takie. zlituj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo simpatićna sukienka :) taka młodzieńcza. Balerinki do niej pasują (przyznaję, choć balerin generalnie nie lubię), acz wybrałabym inne - tzn bez cwieków i dziurek. Wybór sukienki jest bardzo dobry. Te wszystkie rybki i gorsety wyglądają fajnie, ale... raczej nie w szybszym tańcu. Nadają się do sunięcia po parkiecie, ale do podskakiwania niekoniecznie. Ty nie będziesz miała problemu ani z tym, ani z bolącymi od obcasów stopami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sukienka
jest bardzo dziewczeca,dodaje mlodzienczego uroku,a ktos o nicku stick sie w ogöle nie zna.A co do butöw..-zastanowilabym sie jeszcze ale i tak nie sa takie najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łat
super!! stylowo z klasy i orginalnie. faktycznie bez paska a wiele lepiej będzie wyglądac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynekSzatynek
Bardzo ładnie.:) Stylowo i dziewczęco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willy wonka
ja mialam bardzo podobna sukienke na studniowce:) tylko ze byla cala czarna i bez tej wstazki. i nie martw sie ze bedziesz jedna z niewielu w krotszej sukience, a sukienka jest naprawde ladna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latka
Ja miałam długa kieckę zeby zatuszowa niedoskonałości figury. Jakbym mogła to też bym taką założyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc maturzystko;), moim zdaniem sukienka swietna i na pewno bedziesz w niej slicznie wygladac ale jesli chodzi o butki to porazka....kompletnie nie pasuja do sukienki...te dziurki i cwieki:o, jesli nalozysz inne balerinki bez dziur cwiekow, jakies bardziej eleganckie zamszowe albo ze skorki calosc na pewno bedzie wyglada szalowo:D, a jesli chodzi o wloski to faktycznie lepiej strzelic sobie jakas spora objetosciowo fryzurke loczki itp a do tego przepaska we wlosy:), pozdrawiam i zycze udanej imprezzzki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×