Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

ja??? ja ostatni wpis w piątek zaliczyłam i pierwszy w poniedziałek...to tak jak bym było :P a poważnie to do kompa w weekend nie podchodziłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Biała... Ja też nie podchodziłam. Może nie miałam zajebistych :P zajęć, ale... Zreszta pomyślałam sobie, że i tak Was nie ma, to co będę wpisami samotnymi straszyć. Idę w tym tygodniu na ściankę :) To nic, że mam lęk wysokości i słabą kondycję, jak na takie wygibasy. Idę i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Gosiu za kwaitki ;);););) Scianka! fajnie :) ja nigdy nie próbowałam koniecznie powiesz jak Ci sżło :) ja miło spędziłąm weekend....byliśmy z parą znajomych nad jeziorkiem, pod namiotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja spedzilam troche czasu przed kompem, ale glownie na pracy. no ale kiedys trzebabylo popracowac.w piatek bylam na piwku z dziewczynami z silowni, i postanowilysmy, ze bedzie to nasz staly punkt programu tygodnia;) gosia-odpisalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam raz na ściance i bardzo mi sie podobało, chociaż bardziej się śmiałam niż cokolwiek robiłam :) Teraz idę z profesjonalistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! za tydzien o tej porze będę zdobywać szczyty w Tatrach :P:P ta świadomość nie pozwala mi sie skupić na pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:):) ale tu pustki ogromne, nawet nie ma co poczytać:( proszę mi się natychmiast poprawić:O wiecie, że ja jestem z gatunku tych \"czytających\" pozdrowionka, papap Biała 🌼 za stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wybywam dziś na cały dzień... Trzymajcie się wiec ciepło i miłych godzin Wam życzę. Sippel - napiszę, jak wrócę. A w drodze skrobnę Ci smsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny ;) wrocilam - musialam odespac przepracowanie i przeimprezowanie :(no iprawie odespalam ;) kurcze podobno jeszcze jutro ladna pogoda a potem pogorszenie :( a ja chcialam jechac na dlugi weekend nad wode ;( jak zwykle nie chce mi sie pracowac i chcialabym zeby juz bylo popoludnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki! ja jestem na maxa nietomna. snuje sie po domu jak przyslowiowy smrod po gaciach i jakos nie moge sie dobudzic:( a dzisiaj musze pozalatwiac kilka spraw:( juz 2 kawy wypilam a tu jak na razie kofeina nie wykazuje checi zadzialania:( maxi-- jak tam? biala-no przed urlopem to ja sie nie dziwie, ze Ci sie pracowac nie chce, tez by mi sie nie chcialo:) dla wszystkich zostawiam c goracej kawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 🌼 wróciłam do mojej szarej rzeczywistości z bardzo leniwego urlopu. A teraz czeka mnie nadrabianie zaległości topikowych :) zabieram się do czytania. Pozdrawiam słonecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w to pochmurne popoludnie Widze ze nastroje leniwe :) A ja sie w koncu wzielam w garsc i zapisalam na fitness. Swietny club mam niedaleko siebie i bylam juz 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dopadła mnie taka zmuła, że szok! Nic w domu nie zrobiłam, mimo, że miałam ambitne plany... Położyłam się o 20, i oglądałam W11 ....jakoś końca nie doczekałam, odpłynęłam w ramiona Morfeusza 😴 Dziś też za wiele w domu nie zrobię :O za to pójde do kina z koleżanką ;) na jakąś tam komedię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🌻 a jak to jest z lapa? pisze sie łapa czy łapka i nawiasy? dzis jest kolejny dzien kiedy sie wyspalam tzn bylo ich az dwa ostatnio hahahah ale to taka mila odmiana od imprezowania i picia obudzic sie bez kaca ;) milego dzionka dla Was :) a szczegolne pozdrowienia i motto dzisiejszego dnia dla BIALEJ i mnie samej :) :P ... I\'m so busy doing nothing that I can\'t do anything else... (WORK) :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! no to na wstepie postawie c kawy dla kazdej;) i do tego ciasteczka pieguski i delicje:) a tak w ogole to zaczelam brac jakies sprcyfiki wspomagajace odchudzanie. ciekawa jestem jak to wplynie na mnie, diabetyczka mi powiedziala, ze powinnam po tygodniu zauwazyc juz roznice. no wiec zaczynam sie obserwowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×