Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Ja wczoraj zniknęłam tak nagle, bo zadzwoniła koleżanka z Cypru. Nagadać się nie mogłyśmy - zeszły nam ponad dwie godziny ;) Dziś mam znów dzień załatwiania róznych formalności, więc życzę wszystkim miłego dnia. Sipp - dbaj o siebie i wracaj do nas szybko ❤️ Biała - trzymaj się, o ile w takiej sytuacji to dobre \"życzenia\" ❤️ Kasiunia, Mailnka - dziękuję 🌼 Maxi ❤️ Amelllka, Cadra, Maleństwo, Mania, Olla ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! ja wracam powoli do swiata zywych, moge juz przełykac, a bylo przez chwile nieciekawie juz i myslalam, ze mam angine:( no ale nalykalam sie roznych prochow i jest lepiej. przelezałam cały dzien w lozku z ksiazka, a dokladniej 2:) dzisiaj tez bede sie jeszcze oszdzedzala, bo pogoda nie nastraja do jakichs spacerow:( a do tego nadal czuje sie oslabiona, nie wiem czy to od lekow czy ogolnie mam oslabiony organizm, ale za rozowo sie jeszcze nie czuje... biala-- wspolczuje. trzymaj sie jakos. gos-- GRATULACJE!! Najwazniejszy ten pierwszy krok jak Ci juz pisalam:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki ;) sipp - zamien sie ze mnaaaaaa - ja chce byc chora i lezec w lozku przez dzien albo dwa!!!!!!!! a tu nic :( malenstwo - czekam na twojego maila od gochy ale gocha zapomniala o mnie :( hehehe wcale jej si enie dziwie za moje odpisywanie z \"predkoscia swiatla\" ;) malenstwo napisz mi swojego mailka ;) gocha- jaka to pracka czym sie bedziesz zajmowac??? napisz mi mailowo bom starsznie ciekawa :) samopoczucie mam juz lepsze chyba ta wczorajsza reaktywacja na mnie tak podzialala tzn w sensie takim ze jestem juz wolna niezalezy mi i nie mam juz nic wspolnego z tym panem :P co do pracy to jak zwykle - jeszcze nic nie zrobilam :( ehhhhhh pozdrawiam was slonecznie i przekazuje \"pozytywne wibracje\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! latam od rana, dopiero mam czas zeby siąść, zobaczyc co u Was i zjeść kanapke! Gosia!!!! GRATULACJE!!!! ale napisz chociaz troszke co to za praca...a te obiadki...juz mi sie podobają :) Biała, trzymaj sie!!! Sipp, zdrówka życze!!!! Malinka, cadra 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiaja 2 dziewczyny. Jedna pyta sie drugiej jak spedzilas Sylwestra. Ona odpowiada ze go nie spedzala. Gdy mial dosc to sam zeszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane 🌼 Koleżanka wróciła z Pragi i w związku z tym dzień mija pod znakiem Lentilek i czekolady studenckiej :-) Exio wrócił po zwolnieniu do pracy, pysk mu coś zsypało. I dobrze mu tak :-D Dużo zdrowia Sipp! :-) Biała trzymaj się dzielnie 🌼 Gosiaczkowa --- praca z obiadami to wspaniale :-) 🌼 Buziale dla Wszystkich! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Trzymałam się dzielnie :) jaki reszta! jako rodzina mamy dość spotykania się już w tak przykrych okolicznościach :O to już 3 pogrzeb na którym byłam od maja.... ech. Malinka, Maleństwo - jak Wasze doły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wróciłam do domu :O Jestem zmęczona i... taka kurwa tęskniąca!!!😭 W urzędzie spędziłam 4 godziny, głownie stojąc w gigantycznych kolejkach. Miałam aż nadto czasu na rozmyślania i mnie dopadło :(:( Rozładował mi sie telefon, popsuła ładowarka, nie mam gg - cud, że internet jeszcze działa. Zaatakuje lodówke i chyba pójdę spać. Nie podoba mi sie mój dzisiejszy nastrój :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta...na początek GRATULACJE MEGA dla Gosi❤️!..tak się kochana cieszę, że zaczyna Ci się układać...że w końcu drgneło coś..teraz jest praca a za jakiś czas..kto wie :)..Wszystko się dobrze poukłada..zobaczysz...Sipp🌼..zdrówka życze..mi na gardło a dokładnie na krtań..zawsze pomagala..sól emska..co zrobić..taka pora..Biala🌼..faktycznie sporo tych pogrzebów w waszej rodzinie..:(.Maxi 🌼Mania🌼 Olla🌼Cadra🌼maleństwo🌼 kasiunia🌼Malinka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha..jakby która dolinę łapała...to jest nas już dwie....w sumie nic nie dzieje się, ale tak jakoś smutnie i samotno mi jest..buziaki dla was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam wczoraj spać, bo uznałam, że bez sensu jeść, jak zaraz się położę. Gruba jestem :P Poza tym miałam wczoraj straszny humor, a raczej jego kompletny brak. Co bym miała marudzic... Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!! co tu takie pustki???? Gosieńko dla Ciebie 🌻 za obecność... a gdzie reszta? wszystkie w dołkach siedziecie???? no to wychylcie się chociaż na chwilę... ja też w nienajlepszym nastroju...wszystko mnie złości, za oknem szaro, mokro...w pracy chora atmosfera...:( ale próbuje sie nie dać. Próbuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś 🌼 Niedługo idę na moje pierwsze nowowpracowe zebranie ;) Ciekawe, jaką ja będę mieć atmosferę. Na razie zapowiada się miło, ale wiadomo... na początku to wszyscy chcą zrobic pozytywne wrażenie ;) Maxi @ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. hehe, widze ze top osłabł to moze go troche podkrece :P btw, zabawnie sie was czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane babeczki! 😘 u mnie też nastrój nieskowronkowy ...pogode do d...., w robocie zmiana nieunikniona :O A do tego wszystkiego tęsknię za W. jak jasna cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik doskonale sobie poradzi bez Ciebie drogi Kwiatku :) chyba dość dosadnie i otwarcie wyraziłysmy opinię co do Twojego pobytu tutaj, prawda? gosia, zycze powodzenia!!! ale dalej nie mam koncepcji co to za praca?? no i te obiadki...:) Biała!!!ile jeszcze tej tęsknoty Cię czeka?? i co to za zmiany w pracy? chociaz na lepsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - to się okaże czy na lepsze czy na gorsze. Póki co zadowolona nie jestem. Będę robić to samo (przynajmniej w większości) tylko gdzieindziej a tęsknoty zostało 3 dni lub 2 noce....zależy jak liczyć. W piątek wraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co jest??? czyżby dziś tylko my z Ola na dyzurze??? Sipp - pisałaś, że Ci lepiej.... Co porabiasz? :) mam nadzieję, że choroba niepsotęgowała ataku.... Gosiaczkowa - ja też spragniona szczegółów Twojej pracy. Mam nadzieję, że znajdziesz troszkę czau żeby skrobnąć jakiegoś mailka do mnie, choćby maleńkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. ja czuje sie lepiej, ale nie na tyle by siedziec przed kompem. nadal mam katar i boli mnie gardlo bardzo. jednak udalo mi sie zrobic zakupy, zaraz zrobie rosol, moze mi sie poprawi zdolnosc przelykania po nim. jutro wracaja rodzice wiec musze ogolnie jakies szamanie zrobic:( no ale moze uda mi sie ogolnie przezyc:) zrobilam czystki na gg wsrod znajomych, powyrzucalam archiwum i sporo nr, z ktorymi sie nei kontaktowalam juz dluzszy czas, dzisiaj mysle, zrobic porzadek w telefonie:) w sumie od dzisiaj jest nowy rok numerologiczny;) wiec mozna zrobic porzadek w glowie i nie tylko;) gos-- nadal czekam na maila, ale chyba sie go jednak nie doczekam:( buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy rok numerologiczny???? hmmmm nie wiedziałam w ogóle mało o tym wiem...oprócz tego, że jako 1 i 5 to z W nie pasujemy do siebie :( Sipp - zdrowiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO! Mania i Sipp 🌻 sie uaktywnily :) też nic nie wiedzialam i nowym roku numerologicznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy dychy jak w mordę strzelił :-) Imprezka 25.10. Dziś grafik przysłał zaproszenia, nawet fajne wyszły. Większość już rozesłałam. Przy okazji i grafika zaprosiłam :-) Biała --- gdzie Twój Oblubieniec wybył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×