Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hejka Biała 🌼 🌼 za stronkę Ja mam taki zapieprz w pracy, że od poniedziałku codziennie siedzę po godzinach:( a najgorsze to to, że nikt mi za to nie zapłaci:( no ale cóż zrobić trzeba Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Kasiunia dzięki za kwiatka :) 😘 Mam strasznie suche ręce :( Pogoda jest szara, beznadziejna dołująca….deszczowa…. Pracować się nie chce Ale rano wychodząc to pracy usłyszałam śpiewającego ptaka, czyżby wiosna tuż tuż?? Jutro piątek :D to mnie cieszy ;) Sipp – jak migrena? Mam nadzieję, że dziś jest ok.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moj dzisiejszy dzien zaczal sie tak, ze sie malo nie poplakalam... samochod mi nie odpali (dzwonie do serwisu zaraz z jakiegoi powodu)l, weszlam w psia kupe, taxowkarz ktory wiozl mnie do pracy myslal, ze umie robic kilka rzeczy a nie umial jednej na raz... zamiast do pracy wiozl mnie w przeciwna strone, bo chuj rozmawial przez tel i cb, powiedzialam mu, ze jak zamierza tak prowadzic, to mozemy sie zamienic i ja przejme stery w samochodzie bo juz jestem spozniona do pracy, wystraszyl sie..., mam migrene i musze isc na imieniny ojca w sobote, a jestem zapisana, ze ide z osoba towarzyszaca, a z moim nie moim sie poklocilam w sobote i mnie wkurwia po dzis dzien, aha i mieszkanie ktore niby mialam juz miec pewne, okazalo sie ze facet wynajal malzenstwu z dzieckiem... do tego pije nadal te pier.dolpone ziolka na detox a zaraz sobie chyba zapale i zwymiotuje po papierosie i bedzie juz wtedy full wypas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) zaraz mnie sz;lag trafi pisze juz 3 posta bo poprzednie mi nie weszly :( GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR - a tak sie ladnie i dlugo jak na mnie rozpisalam GRRRRRRRRRRRR :/ i jeszcze ta pogoda................................. milego i spokojnego dnia dla Was :) a ja najchetniej to bym sobie chlapnela cos mocnego i rozgrzewajacego :P ale niestety pora nie ta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zlej passy ciag dalszy.. zostalam ponownei zarazona w pracy jakims chorobskiem... tym razem zaatakowalo mi zatoki i krtan, czuje sie fatalnie a jutro moj ojciec robi imieniny, na ktorych musze sie pojawic:( zycie bywa meczace. samochod nadal nie odpalil, nie wiem co moze mu byc, ale prawdopodobnie immobilaiser:( tak wiec czeka mnie prawdopodobnie serwis... ten samochod to istna skarboonka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pustawo??????????? hehhhee no tak jak ja sie pojawilam to wszyscy poznikali :( ehhhh zawsze tak jest :P milego mglistego dnia for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cadra - topik jest na wymarciu, ja sobie tez chyba odpuszcze zagladanie tu, chociaz czasami milo jest sie wyzalic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baiło-czarna
Cadra 😘 ja bywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasencje me! nadrobie w przyszłym tyg, mam Z A J O B! ale pozdrawiam i sciskam czule :) na amory mnie zebrało.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparavo
welcome I'm back :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bywałem to tu to tam, zagladałem czasmmi ale siedziałem cichutko, teraz jak przeczytałem ze topick umiera postanowiłem wrócić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czasem mam wrażenie, że topik jest w agonii :( Też zaglądam :) w pracy mam na to czas, więc żal nie zajrzeć....z sentymentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że do póki istnieje jakaś wymiana zdań...to top jeszcze żyje ;) więc do życia topu wystarczy obecność ;) dziś to nawet imponująca była frekwencja :D ...i Ty wpadłeś, i Sipp, i Cadra, i Maxi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że pozytywnie :D zawsze uważałam sie za optymistkę :) a teraz tym bardziej nie mam powodów do czarnych myśli....no chyba, że pomyśle o zmianach jakie czekaja moja firmę :O u mnie pieknie :) miłość kwitnie :) musze kończyć i spadać czas do odmu :D narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - jak cie czytam to normalnie to nic tylko przyłożyć porządnie młotkiem żeby się zwierzę nie męczyło ;P ale nie przebijesz mnie - w tygodniu mialem 40 stopni goraczki - grypa+zapalenie oskrzeli :P wiec wszystko jeszcze przed toba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie co u Gosiaczkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak przypuszczałam…. Weekend minął lotem błyskawicy….. Sipp – jak się masz w nowym tygodniu?? Mam nadzieję, że ta zła passa już Cię opuściła…. Cadra – napisałabyś co u Ciebie, wciąż czekam na @ ….tęsknię za Twoimi mailami….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ;) siedze dzis w pracy od 11 i nic jeszcze sensownego nie zrobilam :( nie chce mi sie jak zwykle...... milego dnia ;) Biala - ahahahha narzekam ze nic sensownego a za maila sie nie zabiore :( to cala ja :P ale musze nadrobic - oniecuje ;) Sipp - duuuuzo zdrowko :) Malonka - \"lata\" Cie nie widzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja mam zwolnienie do piatku, od piatku leze w lozku, dzisiaj bylam u lekarza, mam grype + powazna infekcje blon sluzowych, jak nie bede lezala to przerzuci mi sie na pluca... wiec leze:( i juz dostaje choroby sierocej:( samochod juz dziala, dzisiaj moze obejrze mieszkanie do wynajecia(jak bede musiala) i dzisiaj bede miala postawione banki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - Słyszałam, że wirus grypy szaleje….szkoda że Ciebie dopadł :O Leż i dbaj o siebie, pamiętaj, że baniek nie można przeziębić, więc jak ci dzis postawią to dwa dni ani kroku z domu….to nie żarty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×