Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

"papcio, dzięki, zarumienilo mi sie lico " chyba kość wystajacego obojczyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia... jak slysze tą piosenke to mi sie przypomina kadr z filmu jak al bundy idzie w bezowej chujowej kurtce i za krótkich spodniach, wraca ze sklepu z butami do domu i pospiewuje wlasnie ta nutke.. mezczyzna jak marzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek puknij se co wieczorem, jak nie masz kasy to ci pozycze, jutro bedzie ci naprawde lepiej jak dobrze pobzykasz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - hehe :D :D a wiesz ze by sie przydalo ;) ;) ale jeszcze sie zakocham i ch.j trafi moja idee ze stopki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dziwce sie zakochasz?? ej no chłopie nie przesadzaj ze az taki zdesperowany jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - mowisze ze nie daloby sie? nie probowalem to nie wiem... zreszta... sie czlowiek zakocha to kłopoty z tego sa- sama kafe swietnym studium przypadkow jest... a wiadomo ze to wszytsko natura prowokuje tylko i wylacznie w celu rozrodu... znasz to "milosc to takie uczucie ktore zaczyna sie w sercu a konczy na dupie" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam:) ale mozesz opowiedziec ...ze szczególami:) lubie analne opowiastki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi, ty zboczku :P hehe kiedys kumpel taka przezywke dostal bo pani na lekcji powiedziala "to moze ten z boczku odpowie" :D (z boku ławki :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - ja palcem robiony nie jestem a z kobietą przezylem chyba wszystko co mozna najfajniejszego oprocz wychowania dziecka... i powiem szczerze ze wydaje mi sie ze lepiej sie nie brac do siebie jak sie nie jest na to gotowym... no chyba ze sie nie przezylo jeszcze ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad wiesz ze wszystko przezyles? nigdy nie wiemy wszystkiego i nigdy nie dowiemy sie wszystkiego, nigdy tez nie dowiemy sie czego nie wiemy, czyli tzw \"wiem, ze nic nie wiem\" wiec niemozliwoscia jest, ze przezyłes juz wszystko, masz poprostu ograniczone horyzonty, ale nie martw sie , cale zycie przed toba, to co przezyles to kropla w morzu. :D ide se. peace and love!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - nie filozuj kobieto :P to ze na topach o relacjach damsko-meskich trafiam dobrze w klimaty swiadczy o tym ze przezylem naprawde duzo... a co bedzie w przyszlosci-oczywiscie nie wiadomo ale na razie z robota u mnie krucho i tutaj mam stresa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ze szkolenia. Zmęczona jestem strasznie, literki mi się rozmazują, więc czytać nie będę coście pisali ;) Daję tylko znak, że żyję. Dobrej nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie o poranku, z herbatka i po sniadaniu juz, ale nadal głodna, szkieletor ostatnio pochłania mega ilosci pozywienia nic przy tym ne tyjąc.:) gosika!! 👄 skrobnij no mejla jakiegos, hę? sippus , ciapek ci zdjecie wysłała? bo nie ukrywam, ze ciekawosc mnie zzera, biala 🌻 do apelu porannego wystąp! papcio, a ja wyczytalam, ze sie w tym samym dniu urodziles co mój M :) ciekawe czy charaktery macie podobne... wodniki, eh!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- nic nie wyslal:( ciese sie, ze wcinasz ladnie:D a jak zdrowko ogolnie? ja dzisiaj od rana jestem jakas niedowalona na maxa. bylam przed chwikla na hali opierdzielic majstra, to mnie moj/nie mohj facet opierdolil ze ide bez kurtki. myslalby kto, ze taki troskliwy... w ogole zprosil mnie na wesele 21 lutego... ja to przestalam rozumiec facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na kolejne badania w tym tygodniu, mam nadzieje ze juz ostatnie... we wtorek na konsultacje i wtedy sie okaze co i jak :) czy bede zyc, czy bedziecie sie modlic za mnie za wieczne odpoczywanie :D facetow sie nie zrozumie nigdy sippus, nie ma szans... gorzej jak z dziećmi... dziecko przynajmniej ci powie czy je cos \"boli\" i gdzie, a facet??? kurwa , trzeba byc medium, zeby wiedziec co sie mu stało .. podeslij zdjecie z nowa fryzurka:) ja na etapie szukania na necie nowego image dla siebie... poracha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparavo
witam porannie no tak jestem wodnkiem, podobno i kościuszko i Koperniik też sa wodnikami :-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodze na temat "Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?" a tu gadka między dwoma facetami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparavo
zdarza sie prawda dziewczyny? jak ich nie ma to pewnie zaraz tu bedą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie bo z tego co zauważyłam to oni bardzo lubią babskie pogaduchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bia lo-czarna, no no gdzie to ja Ciebie nie widziałem, wysyłasz jakies malolaty do SPA :-) z jej problemami a raczej z jej wdziekami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no niestety o poranku nie dało rady....dziś się szkoliłam :) Papabrawo - nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym SPA.... może z Czarno-Białą mnie mylisz??? nie przypominam, żebym gdzieś jakiegoś małolata wysyłała..... Gosiaczkowa - ....no ja pewnie @ od Ciebie to się nigdy nie doczekam :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) a ja znowu chora:( biorę antybiotyki od tygodnia, ale nic lepiej:(:( właśnie sobie pofarbowałam włoski ma jasny brąz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - wrocil wasz psotny urwis topikowy :P :D ty, a co powiesz o wadze? pasuje moj charakterek do tego znaku zodiaku? :P PS sippel-komuś kiedyś wysłałem fotke ;) i nadal ze soba na kafe rozmawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - facet zaczyna cie brac na powaznie najprawdopodobniej... czyli fotki i tak nie ma sensu ci wysylac :P maxi - jak ci przyp...le za ciapka to bedziesz zbierac swoje rozbite kosteczki po ulicy 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sippelsweg ja dzisiaj od rana jestem jakas niedowalona na maxa. " chyba niedoj...ana :D :P weź niech cie twoj facet dobrze przeleci i od razu humor bedziesz miec prawidlowy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka, kasiunia 🌻 ciapek, wodnik i waga to znaki, ktore do mnie najbardziej pasują:) podobno.... poza tym czy ty aby przypadkiem nie przesadzasz z tym podnoszeniem reki na mnie? a jak juz masz zamiar to klapsa w tyłek i lewa prosze, bo prawa słuzyc ma ci do innych rzeczy, niechaj wiec pozostanie niezłamana :D a tak w ogole to jakos dziwnei pobudzony jestes... czyzbys bzyknął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - hehehe, dobre :D. kurde nie bede mial sie z kim użerać :( dzis melduje sie z Berlina-zmiana otoczenia wplynela pozytywnie na Kwiatka ;) hehe dawno tego niemieckiego "zurückbleiben" nie slyszalem :) (w metrach niemieckich taki komunikat jest jak sie drzwi maja zamknac...) PS metro w Berlinie czystsze niz w Nowym Jorku :o tam to syfek byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×