Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Kobiet o wiek sie nie pyta, ale :) Ja mam 29. Strasznie stara jestem :( No i według wszelkich statystyk wypadłam już z rynku matrymonialnego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kawę z lekka się spóźniłam.... lubię z 1 łyżeczką cukru i mliekiem :D Malinka - będzie dobrze! zapewne świetnie się będziesz bawić :P a ja nie mam planów na dziś ...i na jutro też nie... chyba, że spontaniczne coś się samo zorganizuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość che byc sama
Hejka, A ja Wam poweim tyle.. jak mieszkalam sama to bylam duzo bardziej szczesliwsza niz jak teraz mieszkam w domu pelnym ludzi... To co prawda jest rodzina mojej siostry, teraz mieszkamy razem bo jestesm w Anglii i taniej jest wynajac caly dom niz samodzielne mieszkanie, ale tesknie do mojej samotni...- i mam nadzieje ze niedlugo sie wyprowadze do samodzielnego mieszkania... - w koncu cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubię sama spacerować. Dobrze, że mam psa... Czasem czuję się wręcz przerażająco samotna... Każdy kogoś ma, na kogoś czeka, za kimś tęskni, kogoś kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) biała🖐️ malinkaa7🖐️ gotowa🖐️ niemozliwa🖐️ kajzerka🖐️ gosiaczes🖐️ wieczna tesknota🖐️ and everybody :) ja juz po szkole, zwialam z zajec, nie chcialo mi sie sidziec poza tym bylam juz niemilosiernie glodna!! a teraz gotuja mi sie jajka na twardo bo jakos tak mnie naszlo na jajeczko, moze po tych swietach :) biala- jak wieczorek? zdecydowalas sie w koncu gdzies wyruszyc? gosiaczek, nie kazdy kogos ma, ja nie mam nikogo (oprocz rodziny i przyjaciol):D:D nie łam sie, jeszcze i na ciebie przyjdzie pora ze bedziesz szczesliwa! na nas wszystkie przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxisingiel ja rowniez weekend spedzam w szkole (do ktorej wlasnie wstalem) Mialem na dzis przygotowac jakis projekt ktorego brak a jutro czeka mnie kolokwium :( Co studiujesz jesli mozna wiedziec? Ja z moim pieskiem na spacerki nie chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię weekendów :( Kiedyś w każdy gdzieś jeździliśmy, a teraz... Nie mam ochoty sprzątać, nawet nie chce mi się szykować posiłków... Wczoraj postanowiłam sie nie poddać i obdzwonić znajomych. Odnowić kontakty, wyciągnąć czasem kogoś na spacer lub do kina. No przecież nie wszyscy mogą już być żonaci i zamężni. No i owszem, ktoś tam nie jest, ale... wolne chwile to i tak tylko z tym lub tą Ukochanym/ą. Wiecie, co jest przerażające? Pytam ludzi, czy są szczęśliwi? Czy ta osoba, obok której co rano się budzą, to ta właściwa, jedyna. I słyszę... Kocham go / ją bo jest taki dobry, czuły itp. ale... nie tak wyobrażałam sobie swoje życie. Spotykam się z nim / nią ale czy to miłość? Mnie też to czeka? Związek z kimś, żeby był???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa i włąśnie nie chcę takiego związku żeby był! Chcę kochać i być kochaną! Nie wiem czy się doczekam bo powoli starość mnie dopada a ja coraz bardziej \"wybredna\" ...jak Maxi napisała z wiekiem rosną wymagania.... jak studiowałam to też z wykładów urywałam się notorycznie ;) i wiele razy szłam nie przygotowana ...mimo to studia udało się skończyć bezp problemów! a wczoraj wkurzalo mnie Kafe! :( w ogóle nie mogłam wejść! dzięki temu obejrzałam dwa świetne filmy :) potem już dało się wejść na kafe ale nie chciało przyjmować moim postów :( Ciekawe czy ten przyjmie?? Miłego dnia!!! :D 🖐️ ja popijam kawę i planuję tu ogarnąć co nie co i wyskoczyć na rower :) to otwarcie sezonu ;) bo jeszce nie jeździłąm w tym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogarnęłam mieszkanie. Pochowałam zdjęcia - wreszcie. Trzeba się pozbierać i zacząć żyć samemu. Ludzie rozstają sie po 10 latach i dopiero wtedy mają wspomnienia, a ja rozpaczam po dwóch wspólnych latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Gosiaczkowa, grunt to trzeba sie wziąść w garść. I wierz mi czas płynie tak szybko, że zanim się obejrzysz nie będzie to już dla Ciebie nic znaczyło.jakieś pół roku max :) No chyba, że wcześniej wyleczysz się jakimś przystojniakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek dla mnie to dziwne co piszesz Jak mozna zyc z osoba i nie wiedziec czy chce sie jej oddac reszte swojego zycia czy tez nie? Moze poprostu boja sie slubu i wpsolnego zycia juz pewnie nie tak beztroskiego jak w obecnej chwili Czarno-Biala mozesz zdradzic tytuly filmow? :) Gosiaczkowa jesli chcesz zapomniec to poprostu usun wszytskie rzeczy zwiazane z Twoim ukochanym NIech pochlonie Cie praca/szkola/codzienne obowiazki Ja niewytrzymalem ze swoja ukochana nawet roku a ciagle mam dziwne wrazenie ze to byla ta jedyna na cale zycie :( Malinkaa7 sugerujesz pol roku U mnei mija prawie rok od rozstania a codzien uciekam do niej myslami Czasem pojawia sie lza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOHOHO! ale tu powaznie:) najpierw do gosiaczkowej i wiecznej tesknoty- mnie tez sie wydawalo, ze spotkalam ta jedyna osobe na swiecie, zwiazek trwal dwa lata, pozniej rok rozpaczy, wszystko mi przypominalo jego osobe:zapachy, kolory, smaki, dźwięki... no doslownie nie bylo minuty zebym o nim nie myslala! teraz spoko:) wracam myslami do niego raz na jakis czas, są momenty, ze łapie sie na tym ze nie myslalam o nim przez dlugi czas i wtedy usmiecham sie do siebie i wiem ze bedzie dobrze, ze to nie byl ten, po rozstaniu poznalam jakim naprawde jest czlowiekiem, i jestem w 100% pewna ze bylabym nieszczesliwa u jego boku, i pewnie bylabym z nim tylko dlatego zeby nie byc sama, ale wiemy wszyscy, ze NIE O TO TU LOTO :D:D biała- zdradz tytuly filmów, kolezance kinomance:) ale pieknie slonce prazy, mam okna na wschód wiec daje niezle po oczach:) milego dzionka wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak malinkaa po weselu... moze jeszcze tańczy:) kto wie... wieczna tesknota, kiedys studiowalam inzynierie srodowiska, teraz studiuje ekonomie, ale mam zamiar wybrac sie na kurs fotografii i fotografiki komputerowej, i moze jakies studia kolejne zwiazane z reklama, moze psychologia reklamy:) a ty? zdradź nam tutaj \"conieco\" o sobie:), no bo jak to tak, wpadasz tutaj na forum singielek, robisz zamieszanie nie mowiac ktos ty i skad:):) ale sie rozpisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego popołudnia wszystkim. Pięknie dzis na dworku. Zabrałam psa na dłuuugi spacer. Teraz patrzy na mnie, jakby miał ochotę zabić :) Mój pies nie lubi spacerować :) Wczoraj rozmawiałam z kolegą. Ma 33 lata, małżonkę od lat dwóch. Byłam na ślubie, wyglądali na bardzo szczęśliwych i zakochanych. Wczoraj moje złudzenia padły... Powiedział, iż to nie jest związek z wielkiej miłości. Nie było wielkiego buuum, gdy ją spotkał. Nie miał nigdy pewności, że to ta jedyna... Ale zapytał siebie, co jest w życiu ważne i uznał, iż chce rodziny. Dzieci przede wszystkim... Żonę bardzo lubi, szanuje, podziwia, ale... Nie chciał dłużej czekać, bo wielka miłość może nigdy nie nadejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do poprzedniej rozmowy to nie możecie zapomnieć bo wciąż rozpamiętujecie i nie pozwalacie sobie na to aby zapomnieć. A tak poza tym to na weselu było bosko, ale ledwo dziś żyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam już tu
:D:D:D 🖐️ i pewnie jeszcze wpadnę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxisingiel mysle ze nie pasuje do Was. Zle zinterpretowalem temat Mysalem ze chodzi o Singielki- zdrobnienei od single :) a okazal sie to damski temat Ja rowniez jestem na inzynierskich(zaoczne) Kierunku nie zdradze bo pewnie i tak uznacie go za malo interesujacy Gosiaczek moim marzeniem jest wlasnei meic kochajaca zonke/rodzine Jesli jzu 2 lata po slubei to mysle ze malzenstwo przetrwa dosc dlugo Biało-czarna ja osobiscie nei kojarze tych filmow Dzis mam ochote na Smakosza z TVP1 Coprawda to nie komedia romantyczna Jednak cos odmiennego przyda sie zobaczyc Pozdrawiam Was Szanowne Uzytkowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczna tęsknota ...czyżby na nasz topik wpadł singiel a my wygłodzone singielki, żeśmy go nie rozpoznały??? jak babcię Drybcię umkął mi fakt że jesteś mężczyzną :O Teraz widzę wypowiedzi \"byłem\" itp ....moja ślepota nie ma granic, musze sobie sprawić grubsze okulary hihihi Mimo, że temat jest babski wpadaj tu! umilisz nam wieczory :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby topik umarł??? Gdzie singielki jesteście i co robita???? ja tylko co do domu wróciłam, a żem uzależniona od Kafe to się melduję :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja notorycznie siedze przy kompie, ogladam filmy, laze po sklepach, wydaje ile chce na co chce, jem kiedy i co chce, czasami rozmawiam przez komunikator interentowy, czasami udaje, ze przykladam sie do studiowania. przyszla pani inzynier, ktora ma wszystko w dupie, zycie nauczylo ja egoizmu, ignorancji i arogancji. czesc wam, wpisuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie 🖐️ wchłaniam wlasnie nestle fitness, probuje zrzucic kilka kg, szkoda tylko ze przed godzina pochlonełam talerz spaghetti :( wpadlam dzis na ulicy na ex kochanka.. wyłonil sie zza rogu, faaajnie wyglądał. ehhh dzisiaj jakos intensywniej odczuwam brak meskiego ramienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć babki!!! 🖐️ Maxi też stwierdziłam, że mam kilka kilo do zgubienia ...w niedzielę dane mi było stanąć na wagę [beksa} ło matko!!! co ja tam zobaczyłam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie juz spicie singielki i single, a ja bidna mecze sie z kompem, musze odinstalowac starego antywira i jakis dziwny komunikat mi sie wyswietla ze konieczna jest deinstalacja adminstratora:) tylko ze to ja jestem panią i wladczynią mojego kompa i za chu... nie wiem jak to zrobic:D moze wieczna tesknota jako facet bedzie wiedzial? hę? usmiecham sie niesmiało:) biala- mnie moja waga raczej nie przeraza, tylko po zimie czas wystawic troche cialka na zewnatrz a tu brzuch jakis taki okraglejszy :) trza sie zabrac za siebie raz dwa! a rower stoi jak stał i kurz sie na nim gromadzi... ehh lenistwo jest wielkim grzechem i znowu chyba cierpie na bezsennosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialem Was ceelowo loginem wprowadza w blad Podczas pzregladania tematu padlo akurat na piosenke Goya'i \"Tesknota\" i tak oto powstal moj login Mysle ze nie jestem traktowamy jak intruz ? :) Malinka piszesz ze nie umiemy zapomniec bo ciagle rozpamietujemy Ciezko mi nie rozpanietywac skoro to wlasnie z nia spedzilem najpiekniejsze chwile w moim zyciu Drogie Panie ja rowniez odczuwam skutki zimy (przynajmniej 2 kg ) moze wiec opracujemy wspolnie jakis plan dzialania ? :) Maxisingiel zbytnio Tobie nie pomoge bo sam nie wiem Moze Zobacz w panelu sterowania Dodaj/usun programy Spokojnej Nocy Aaa.. kotki dwa, szare, bure obydwa Maxisingiel oczka zmruz :) P.S Od kiedy zaczynamy odchudzanie? :) Pzdr D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mnie sie spac nie chce to jak mam zmruzyc oczka wieczna tesknota- przy probie dodaj/usun wyswietla mi sie taki komunikat, a nie chce usuwac bez odinstalowania bo moze mi sie niezly bajzel zrobic:( moze tabsy nasenne łykne? ale znowu jutro bede nieprzytomna. szlag by to trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam tyle i wszystko mi wcięło 😭 Witam WAS 🖐️ ;) ze spaniem nie mam żadnych problemów gorzej ze wstawaniem!!! uuuuu jaki to problem!!! Wieczna Tęsknota - absolutnie nie jesteś tu intruzem!!!! Miło, że jesteś :D:D:D Miłego dnia!!! ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×