Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość amelllka
witaj Biała :) echh..Ty to wiesz ze zyjesz ! :) imprezki wala do Ciebie drzwiami i oknami :)..Gosia...no pewnie że zły adres podałaś..!..zaczynał się tylko od gosiaa....a nie od małej..ale to szczegól..już ide pisać na nowy...Biała...baw się dobrze a nawet super dobrze..!..ja bede się bawiła sama ze sobą..zrobiłam sobie pyszną sałatkę z ryzem i tuńczykiem i z innymi jeszcze składnikami..winko mam wiec .wieczór zapowiada się super nie ma co :)...ze co ? ze bedzie nudno?hmm.:(..może i nudno! no ale trudno :)..a reszta dziewczyn gdzie?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ugotowałam znów pomidorówkę ;) a w piekarniku siedzi mięsko z kapustą kiszoną mniam mnaiam pychotka!!!!! Koleżanka wybrała taki lokal, który mi się przejadł :O i który jest czynny tylko do 1-2 godziny ... całkiem bez sensu :(:( Jak się umawiałyśmy to jej mówiłam, wszędzie tylko nie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym utyłam i to wciągu ostatniego tygodnia :O patrzeć na siebie nie mogę :O a wczoraj od kilku osób się dowiedziałam, że źle wyglądam :O i że fryzjer na mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
sprawdzam czy umiem robić takie emotki jak wy.:)...:P):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
ale numer..!! udało sie !! ..:O :* :I :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam tylko na chwilke :) mialam siedziec dzis w domu, lapac dola i prowadzic monolog na tym topicu ;) jednak kolezanka mnie wyciagnela na miasto bo nasza kumpela z anglii przyjechala na weekend, wiec wychodze z jednej strony mi sie nie chce ale z drugiej przynajmniej cos zrobie bo u mnie to jest tak ze w tygodniu mnie nie ma bo gdzies latal jak z piorem a w weekendy siedze w domu :( hehehehhe biala - grunt to dobre samopoczucie:) a reszte \"olac\" a ludzie niech \"se\" gadaja ;) amellka- ja tez nie umiem wszystkich ikonek robic tylko te najprostsze :) :( i ;) hihihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Biała Tobie to akurat parę kg więcej się przyda chudzinko :):) Ale wiem, jak to jest - to Ty masz się dobrze ze sobą czuć. Ja też się zaniedbałam :( coś trzeba pokombinować, bo... będzie źle. Dietka jaka może.... Amelllka - doszedł mail :D Ja idę szaleć na koncert muzyki celtyckiej:) Coś się tylko obawiam, że się znajomi za szybko wykruszają i niechybnie zostanę z samymi chłopami :P ale trudno :):) Zamierzam się dobrze bawić :P No i transport mam :P Miłego wieczorku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
ale nie umiem tej mówiącej ...O ...tej z bużką otwartą..a ja Biała też uwielbiam pomidorowa to moja ukochana zupka jest taki nr 1 wsród zup..i niepowiem bo tym mieskiem też narabiłaś mi smaka ..ja w sumie za mięsem nie przepadam..ale ta kapusta kiszona z nim to ..mmmmm :)..a wagą nie przejmuj się...w taką pore roku co ta..wręcz należy troszke przytyć :) wtedy cieplej jest ! ...w sumie to ja tam nie narzekam na wage jest bardzo ok ..bo przy moim 173 waze 56 kg :)..ide teraz odkurzaczem zrobić sprzatanko male..bo za dnia co innego robiłam a teraz dziecaki rozeszły się to mam luza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
miłego Gosia..miłego i ja Tobie..pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc zaczne od krotkiego opisu mojej sytuacji... nie mieszkam sama, mieszkam w akademiku w pokoju trzyosobowytm :/ Z facetem rozstałam sie po 3 latach - poprostu znudzilismy sie sobą , przeciagalismy zwiazek z nadzieją ze jeszcze sie nam uda i ze bedzie dobrze... bałam sie ze bede sama, ze nikt mnie nie zechce itp mam nadzieje ze nie tylko ja mam takie obawy ... jestesmy razem w jednej grupie, mamy tych samych znajomych, widujemy sie codziennie ale zadko rozmawiamy... nie radze sobie juz sama, nie mam wielu znajomych , nie mam z kim isc na impreze a na dodatek pogoda ostatnio i cisnienie sprawia ze wariuje z samotnosci :( nie wiem co robic ... nie mam na nic ochoty, juz wszytsko wyprałam, wyprasowalam ... jedyne co to uczyc mi sie nie chce. nie chce spotkac pierwszrgo lepszego kolesia i byc z nim tylko dlatego zeby nie byc samej ale tez wariuje sama :/ dziwne to wsyztsko ... smutno, pusto i ogolnie depresyjnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka - Witaj!!! Gosiaczkowa - baw się dobrze :) Udanego koncertu :D Cadra - baw się dobrze! ;) Amellka - tu masz link do emotek: http://forum.o2.pl/emotikony.php Boję się, że swoim humorem spieprzę wieczór innym :O Kuźwa ....znam siebie, będę cięta i złośliwa ....i nawet tego nie powstrzymam siłą woli :(:( Nie chce mi się w ogóle szykować, ubierać, malować.... ale dziś narzekam - wybaczcie! ale musze się komuś wygadać.... Może mi się lepiej zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
cześć Migotka...wiem że to zadne pocieszenie co teraz napisze , ale to co teraz przechodzisz to przejściowe jest...praktycznie kazda z nas miewa cieżkie i depresyjne dni...na to już nie mamy wpływu...ale musimy też wierzyć w to ze taki stan kiedyś minie...a ja jestem pewna ze tak własnie stanie się..wiesz..ja w ciężkich chwilach samotnosci..starałam radzic sobie jakoś..między innymi wchodząc na net..i któregoś razu wpadłam na kafe..potem na ten topik..i tak już pozostało..uwielbiam być tu..bo tu poprostu zapominam o wszystkim....na forum zawsze znajde jakiś temat , który mnie akurat zainteresuje..i czytam...i przez to zapominam...a na tym topiku jestem już na stałe ..i już tu pozostane na ..!:)...wpadaj tu do nas...pisz...i wyżalaj się..tego nikt nie moze zabronić..i to czasami jest nam wszystkim bardzo potrzebne...nosek do góry migotka...a wszystko z czasem jakoś się ułoży...bo poprostu inaczej być nie moze i juz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
{cool}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka, ja wlasnie tez z moim ex pierwszy raz sie rozstalismy bo sie soba znudzilismy. tez bylismy razem na studiach wspolni znajomi itd... no i po niecalym miesiacu sie zeszlismy bop bylo wygodniej.... pozniej bylo raz lepiej raz gorzej, pozniej zareczyny, wybieranie obraczek slubnych, ustalanie day slubu i na koniec zerwanie zareczyn i rozstanie ale juz definitywne.... nie polecam wiec odgrzewania biala, nie marudz, jak Ci sie nie chce znaczy sie bedziesz swietnie bawic, a jak na poczatku bedziesz humorzasta to sie napij i Ci przejdzie... mne kolega wystawil, poklocilam sie z D. ale sie w sumie chyba juz pogodzilam i nie wiem co robic. popielam juz troszke, wiec nie popisze juz dzisiaj a do tego jakos humor kompletnie mi nie dopisuje, chyba musze wiecej popic lub pojechac do D. i sie zatracic w \"odreagowywaniu: ;) bawcie sie dobrze dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
hmmm....biala ale co dalej... !..no nie umiem tego robić..linka otworzyłam..ale co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amellka - z cool było całkiem dobrze ;) tylko nawiasy kwadratowe daj! powinnam zaraz wychodzić, bo impra o 20 ....a ja jeszcze w rozsypce ...ni stroju ni fryzury... Pomarudziłam trochę i deczko mi lepiej, jest szansa że będe w lokalu zachowywać się normalnie. Sippel! - masz rację!! wypiję, będzie lepiej .... Wczoraj alkohol pomógł! hehehe ...żebym tylko w nałóg jaki nie wpadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D. wlasnie rzucil haslem z ktorego padlam, stwierdzil, ze nie bedzie wychodzil z mojego pokoju bo pozniej male chinki(tudziez chinczycy) pozniej mysla ze yeti widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za te słowa.. no nie zamierzam \"odgrzewac zwiazku\" bo jak to przedstawiłam mojej mamie \" mamo i co? mam to ciagnac jeszcze rok czy dwa, moze potem mam wyjsc za mąż i co? i po miesiacu sie rozwodzic?, nie ma sensu mamo\" ... jest cięzko i tyle, wiem ze to przejdzie. Najgorsze jest to ze z samotnosci jeden tydzien sie glodze a drugi zajadam smutek jak glupia swinka :/ :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyszlam na korytarz akaedmika i sie zalapalam na urodziny swojej starosciny i ................ jkestyem w fajnym stanie !!!! jednak samotnosc nie jets taka zla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D a teraz dobrewj nocy bo w srode prawdziawa impreza urodzinowa :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z koncertu :) Bawiłam się świetnie :):):) Potańcowałam sobie - coś tam jeszcze pamiętam z kursu tańca irlandzkiego jednak :P Niestety, powiem Wam że takie imprezy w towarzystwie samych chłopów i to nie własnych :P:P to nienajlepszy pomysł. Nieco mi... zawadzali :P:P:P A mój paskud stęskniony słał smsy, a że czasu nie miałam, by odpisywać, to sie chyba obraził, bo uznał... że se innego znalazłam :P:P Głupi oj głupi, ale jak mi go brak :(:(:(:( Były zostawił mi gigantyczną wiadomość na gg... zaczynającą się od słów - Kochanie Moje... I jeszcze co!!! Witam nową koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wróciłąm :) Koledzy to cudowny wynalazek :D:D:D:D:D:D Tylu kompelentów na raz to w życiu nie słyszłam!!! Kłamali! ....ale jakże pięknie to robili ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!!! :D:D:D Mój nastrój dziś dużo lepszy niż wczoraj ;) wszystko dzięki dwóm kolegom :) Bardzo bardzo podnieśli moją samoocenę :D:D:D:D:D:D Gosiaczkowa - i czego On jeszcze od Ciebie chce?? Miigotka - jak dziś zdrówko? Amellka - pięknie emotki Ci wychodzą ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mogotka :) i dzien dobry wszystkim :) glowa mnie boli :( oj chyba rzuce to palenie :( mialam cos wiecej napisac ale jakos nie wskazane mi to jest jeszcze :( wroce pozniej jak dojde do siebie ;) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialo-Czarna - oj udana udana;) trzy singielki umowily sie na jedno \"piwko\" i bylo ok dopoki nie zaczelysmy rozmawiac o facetach - z jedno piwka zrobily sie cztery i juz myslalam ze nas z lokalu wyprosza za glosny nieustajacy smiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×