Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

biala ❤️ a dziekuje jakos sie układa, czasem sa momenty ze mam dość, ale zagryzam zęby i ide dalej, on pewnie tez... bo ja furiatka i wariatka jestem, obys z tym weselem wypowiedziala w dobra godzine... !! :) nie chce mi sie pracowac, wzielam dzis ksiazke do pracy, schowam sie zaraz w kącie i moze ja skoncze... gonia👄 podziwiam cie za ambicje i chęci do nauki, ja jestem leniuch straszny .... ale chcialabym umiec angielski perfect... sipp, wstawaj po tych poprawinach i dawaj foty! ❤️ olla, mira, cadra, amellka, setunia, effillini, kasiunia macham łąpka i duzo slonca wam przesyłam 🌻 jest dzis pieknie wiosennie za oknem, chyba po robocie wezme psa i pojde na łąkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) czwarta jestem :( zaraz za podium ;) heheheheehe a bylam dzis w pracy o 7 wstalam 6:15 i chociaz slonko swieci i jest cieplutko to u mnie nastroj nietegi :o w poniedzialek od sameego rano wszystko do d........ w sumie to rownie dobrze moglam olac sprawe wyspac sie i dopiero teraz przyjsc do pracy :o a tak to mam caly dzien zepsu i tydzien tez.... :( musze sobie ponarzekac bo ostatnio wsszystko mnie denerwuje i doluje - mam zadatki na zrzedliwa stara panne :o ehhh ale sie wygadalam ;) maxi - ale Ci fajnie z ta ksiazka ;) podsunelac mi niecny plan i pod pretekstem spotkania pojde sobie w poludnie na spacer ;) biala - podyzuruje z Toba do 11 na cafe ;) pozdrowienia dla Wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIK TAK Koontz\'a lubie go czytac... chce mi sie kiełbasy z grilla:) cadra, wez mnie na spacer w poludnie, chetnie rzuce robote w kąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki poprawiny wczoraj byly lepsze niz wesele. obtancowali mnie tak, ze dzisiaj to bym komus nogi oddala bo tak mnie bola:O a do tego caly wieczor bylam nie alko bo odwozilam rodzicieli do domu. nasluchalam sie tylu komplementow, ze smiac mi sie chcialo, swatali mnie z kazdym kogo sie tylko dalo, albo plakali, ze nie maja wolnych synow na wydniu bo bardzo by im sie taka synowa przydala, no meksyk byl przedni. teraz jakos nogi musze doprowadzic do ladu i skladu bo wieczorkiem na silownie chce pojechac. zdjecia podesle jak mi przesla, bo nie mialam aparatu swojego, bo zapomnialam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo u mnie juz pogoda sie psuje :o niby slonko jest ale jakies takie....... przycmione :o hehehehe oglaszam wszem i wobec ze dzis mam dzien marudzenia i jestem na nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - zapraszam na spacerek i kawke ;) hehehe koontza czytalam ostatnio apokalipse - podobala mi sie Sipp - ja tez poprosze o zdjatka na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - no pewnie ze idziemy ;) jestem za odwiedszeniem po drodze jakiegos bankomatu ;)zaopatrzeniem sie w kase (niekoniecznie swoja ;)) bo ja jestem splukana;) i spacerowanie sobie w promieniach slonecznych a moze przy okazji trafi sie jakas fajna okazja ;) kto i dzie z nami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala B. Wawaaaa
Hej kobiety:) Ja jak mi sie nudzi idę na spotkanie z kasiatym facetem:) Wtedy jesteśmy w lokalach exclusive, mam drinki, piwa, suhi za darmo- on stawia. Lub jedziemy na wycieczki - Krynica, Mazury, Egipt:) pozdrawiam: Ala z 2 dzieci - każde z innym ale z kasiastym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie też pogoda piękna i ciepło. Na spotkaniu klasowym w końcu nie byłam niestety. Ale wczoraj miałam gości i było fajnie. Cadra - trzymaj się i nich Ci smętny nastrój szybko minie. Gosia - ile jeszcze zostało Ci tego hiszpańskiego? Biała - dzięki za maila :) Odpiszę! Maxi, Sipp, Olla 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszy majowy weekend nie mam jeszcze planów.... mam za to plany na weekend majowy 8-11 Będę żeglować ;) po raz pierwszy w swoim jakże młodym życiu ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, podeslac ci na maila pare szant zebys sie w klimat wczuła? ja tez igdy nie zeglowalam, ale muzyka mi sie baaaardzo podoba!:) kurcze, ja tez nie mam planow na majówke, moze sie w koncu wyspie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! pozdrawiam Was wiosennnie i cieplutko :) ależ mi się pracować nie chce... Gosia, to ci rodzicielka powiedziała! :( zamiast Cie podnieść na duchu to...ech!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zmuszam do pracy! co do byłego to i owszem, spotykamy się od czasu do czasu :) wczoraj ucieliśmy sobie sympatyczną pogawędkę przez telefon... co do weekendu, minął mi dość szybko, w sobotę jakieś zakupy, w niedzielę wypad do pubu z kolezanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis się za bardzo nie zmuszałam do pracy :P Idę na obiad do mamy ;) Ciesze się, bo zgłodniałam a u niej napewno coś smacznego mi się trafi ;) Kiedy zlot organizujemy?? i czy w ogóle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh przylazłam, to wszystkie polazły :( Zazdroszczę Wam tych pogaduszek porankowych. Ale dopiero od lipca będę mogła z Wami w tygodniu, świtem kawkę wypić. Do tego czasu espanol, espanol, espanol... Wchodziłam do domu i mnie sąsiadka dopadła. Poużalała się nad mym losem, żem bezrobotna, bez męża, bez perspektyw nie to co jej córka - pani adwokatka, władająca 5 językami perfekcyjnie. Prawda jest taka, że... jej córka owszem skończyła prawo i ma za soba aplikację, ale dzieki wielkiej pomocy tatusia swojej przyjaciółki - jednego z bardziej znanych adwokatów w Łodzi. No i pracuje teraz w jego kancelarii. A z tymi językami, to... na kurs chodziła angielskiego tylko:) No ale włada perfekcyjnie pięcioma :):):):) Nie ma to jak mamuśki zakochane w swoich córciach:) A ja taka biedna, a 30 na karku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×