Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hejka dziewczynki wrocilam do zywych. plecy mam nadal wielokolorowe po bankach, ale nareszcie przestalam szczekac. czuje sie tez ogolnie lepiej. gosia-- co sie stalo? czemu taka smutna? my Cie kochamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) w weekend bylam na wsi u kuzynko-siostry i bawilam moja 1,5 roczna siostrzenice :) troche zlapalam dola ale juz mi przeszlo i melduje sie chociaz juz w sumie nie rano ale zawsze :) Gosia - i co z ta praca z funduszami???? tematyka mi bliska wiec ciakwam strasznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się melduję :) weekend-sobota -imprezka, bardzo fajnie bylo a wczoraj juz spokojne odpoczywanie :) Gosia, uszy do góry! napisze pewnie z domu, bo nie lubię tak na szybcika w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Was też tak pochmurno? Sipp – cieszę się, że ze zdrówkiem już lepiej ;) Cadra – brawo 🌻 dobrze Ci idzie codzienne wpadanie na topik! Grunt to dobrze poniedziałek zacząć :P Olla - ;) Gosiaczkowa – nie wiesz jak tam Mira? Jak będziesz coś wiedziała to daj znać! Pewnie ją odwiedzisz….. więc nie zapomnij gorąco jej ode mnie pozdrowić! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj ładny wiosenny dzień :) świeci sloneczko! a ja muszę w pracy siedzieć...Ech! Sipp, fajnie że juz lepiej z Tobą :) cadra, Mira, Biała 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę być kochana przez chłopa :(:(:(:(:(:( A jak na razie, to tylko ja darzę czasem kogoś uczuciem, a mnie nikt :(:(:(:(:(:( Może nie można mnie kochać... Rozmowa o pracę przy funduszach przełożona na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj okazalo sie ze ludzki egoizm tak jak i glupota nie maja granic. powiedzialam D. co moze wyniknac z tego ze jestem chora (babskie sprawy) i ze lekko panikuje, bo mi gin powiedzil, ze za dobrze to to nie wyglada, a ten !#^$^UY&^$#%$ mi powiedzial, ze ja to chyba nie wiem jak on czeka na to zeby uslyszec odemnie cos milego pod swoim adresem... doslownie mi szczeka opadla, a o to czy jestem pewna ze przed nim bylam zdrowa to zapytal chyba 5 razy... a na zakonczenie sie poplakal i stwierdzil, ze nie moze rozmawiac bo czuje sie zraniony moja postawa... no malo mnie nie rozerwalo przy tym telefonie. gosiu-- kochac Ciebie sie da, ale czasami plec brzydka nie umie docenic tego co ma. a czasami sa po prostu !#%@#$%@$#@$# napisz o ktorej masz rozmowe, to bede trzymala kciuki:) ide sie napic z mama tequili, bo inaczej kogos moge uszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Zaglądam tu sobie, kończąc poranną kawkę…. Za oknem jest paskudnie :( baaaaaaaaaaaardzo paskudnie. Ja chcę słońca!!!! Rano myślałam, że nie wstanę taka senność na mnie naszła :O a refleksja, że jest dopiero wtorek, wcale nie pomagała…… Gosiaczkowa – dzięki za info 😘 Aha! I trzymam kciuki za rozmowę…. Daj znać jak będzie po wszystkim! Sipp –🌻 ….moż epo prostu D. to palant? Mira – ❤️ Cadra 🖐️ też dziś zajrzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałam właśnie zaproszona „na drinka i coś dobrego” po pracy….. Dziwnie się czuję…. Nie wiem co jest grane :O Czuję podenerwowanie….. Chyba powinnam odmówić ….a powiedziałam „dlaczego nie?”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) jestem ;) innymi slowy Im BACK ;) hehehhe ufff jak to dobrze przychodzic rano do praclki siadac sobie przed komp i buszowac po sieci ;) przynajmniej te dwie godzinki ;) mam nadzieje dluzej bede miala taki spokoj ;) pozdrawiam Was slonecznie z poludnia ;) niestety cieplo za barzo nie jest ale przynajmniej sun is shining :) w koncu!!!!!!!! Gosia - trzymam kciuki i daj znac co i jak Sipp - poprostu rece opadaja, trzeba mu wyslac karton chusteczek higienicznych z napisem ze szantaze emocjonalne dzialaja tylko na filmach ;) Biala - wiesz byla taka komedia DLACZEGO NIE....... ;) hihihihi wiecej nic nie powiem tylko zatre raczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat D. sie nei wypowiem bo jak na razie to same epitety mi sie cisna na usta... gosia-- napisz po rozmowie jak poszlo, ja trzymam kciuki! biala-- zycie trzeba przezyc tak by bylo milo wspominac a wstyd opowiadac, wiec dlaczego nie;) cadra-- widze, ze dobre nawyki wchodza Ci w krew:) u mnie za oknem na razie raz slonce raz cien od chmurek, a ja za chwile musze jechac do miasta, a tak mi sie nei chce, ze dramat:( buziaczki na mily dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja dopiero teraz piję kawusię i was czytam :) u mnie za oknem potwornie wieje...buuuu...ale podobno od czwartku ma być prawdziwa wiosna! sipp...ten Twój D to gorzej jak baba się zachowuje... gosia, sprawdz poczte! biała...wiesz co? dzisiaj rano o Tobie myślałam...w drodze do pracy :) nie wiem co mnie naszło...ale przyszlo mi do głowy że Ty niby singielka :) ale na brak kolegów i męskiego towarzystwa to Ty nie możesz narzekać :) a to jeden kolega Cię zaprosi do kina...a to drugi na rower...a nastepny do knajpy :) no i moja teoria się sprawdza...dzisiejsze zaproszenie po pracy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki! Już jestem. Wczoraj mnie kroili i nie było fajnie. Dziękuję za wszystkie kciuki :). Czuję się nie nagorzej. Noc trochę sztywna i w jednej pozycji więc kręgosłupa nie czuję. Ale dzisiaj nie jest źle. Jak siedzę nieruchomo (stukając w klawiaturę) i tylko mrugam to nawet nic nie boli. A za chwilę będę sobie zmieniać opatrunek i aż się boję co tam zobaczę... Odwlekam tę chwilę od 11... Biała - wiem, że pytałaś o mnie Gosiaczka, Kochana jesteś, dziękuję ❤️ Rzeczywiście pełno facetów kręci się wokół Ciebie, Olla ma rację (Olla - 🌼 ). Miłego tego drinka Ci życzę :) Gośku - powodzenia na rozmowie. Koniecznie się odmelduj jak wrócisz i będziesz miała siłę. Sipp, Cadra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza??? Mira! wracaj szybko do zdrówka :) 👄 Biała, a Ty gdzie wlazłaś? pewnie znów z jakimś chłopem się umawiasz?! :) i o nas zapomniałas...Ech! żartuję oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mira – ❤️ Miło Cię widzieć przy kompie ;) Szybkiego powrotu do pełni formy!! 🌻 Olla – z tym samym kolegą byłam w kinie, potem drugi raz w kinie, na rowerach…. I dziś to też on mnie zaprosił I w ogóle nie widzę kręcących się wokół mnie facetów….. bo ich po prostu nie ma! A wyżej wspomniany kolega? Hmmm nie wiem o co mu chodzi :O Znamy się chyba z osiem lat….i to nagłe zainteresowanie moim towarzystwem jest dla mnie dziwne. Wytłumaczenie jest jedno: zerwał ze swoją panną i chce zabić czas! No a że i aj mam trochę czasu do zabicia, to się z nim spotkam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nigdzie nie pojechalam, glowa mnie tak boli, ze zaraz ja sobie odetne:( mam nadzieje, ze to nie poczatki migreny:( mira-- szybkiego i bezbolesnego powrotu do pelnej formy:) biala-- nie analizuj tylko czerp pelnymi garsciami z mozliwosci;) gosia-- napisz jak tylko bedziesz miala jak poszla rozmowa, bo juz mnie kciuki bola od trzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała...nie załapałam ze to ciągle ten sam kolega...:) ale popieram to co napisała Sipp...nie analizuj tylko korzystaj z okazji, przyjemności i czego tam jeszcze :) przecież za mąż za Niego nie musisz wychodzić...a miło spędzić czas zawsze warto! a może facet wiosnę poczuł...:) otworzył oczy i dotarło do Niego jaką to Biała jest fajną dziewczyną :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna renata
przyznaje sie ze wieczorami bawie sie muszelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochane 🌼 Dziękuję za trzymanie kciukasów, ale niestety minęliśmy się z panem szefem - on miał inne oczekiwania, ja co innego mogłam zaoferować. Chciał człowieka z papierem - że skończył zamówienia publiczne, a ja mimo, iż chyba nieźle się na tym znam chyba, owego papiera nie posiadam i... nici z roboty:( Chcecie więcej? Poszłam dziś do ginekologa. Przy okazji strzelił mi drugie usg i okazało się, że w prawym cycu mam torbiel:( W lewym jakiś zrost, w prawym torbiel. Pewnie gdybym miała trzeciego cyca, to też by niedomagał!! Biała, Ciebie samotny kolega oblega, a o mnie przypomniało sobie dwóch starych znajomych. Dlaczego? Bynajmniej nie dlatego, iż potykając sie na schodach, nagle uświadomili sobie, że jestem miłością ich życia. Po prostu rozstali się ze swoimi dziewczynami!! No i szukają pocieszycielki... Nie te drzwi panowie:P Adios!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) no nie moge!!!! czyzbym byla pierwsza???? :) przynajmniej raz ;) Gocha - szkoda z ta praca - no nic trzymamy dalej ;) Mira- szybkiego powrotu do formy Ci zycze :) Biala - jak tam po drinku???? a mi sie dzis nic nie chce :( u mnie juz nie mam slonka wiosennego i wogole jest beznadziejnie ;) PS. zauwazylam ze ostatnio cos tak malo tyvch postow jest, zastanawialam sie dlaczego i doszlam do wniosku ze pewnie na priv siedzicie - ja tez chce ;) buziaki i pozdr dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki???? Wszystkich wykurzyłam?:) Eee nie mam takiej mocy:P Biała zrobiłam Twoje testy - jedno dało mi po oczach - jestem psychopatą i... geniuszem:P Ale chyba takim połowicznym, bo zamiast czerwonego młotka pomyślałam o czerwonej... krowie:D 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Jak miło widzieć od rana tyle wpisów!!! :D:D:D:D Cadra – ot drineczek mały był…. Nawet w głowie mi się nie zakręciło :P:P:P Za to podano mi pyszny obiadek: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki mnie wczoraj tak wymiotlo, ze usnelam o 17 i gdyby mnie mama o 20 nie obudzila to bym do rana spala. D. zadzwonil do mnie, w trakcie jak spalam, odebralam przez sen i nawet nie wiem za bardzo co on tam bredzil, bo sie rozlaczylam mowiac ze spie. oj jak mi przykro, ze zranilam jego uczucia... testy tez zrobilam, psychopata nie jestem:) a pomyslalam o czerwonym ale srubokrecie:) biala-- no widzisz, obiadek z driniem, fajna sprawa:) gosia-- szkoda, ze nic nie wyszlo z praca. a co Ci lekarz powiedzial na ta torbiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×