Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Co mi chodzi po głowie, przesłałam Wam wszystkim mailem:) Niech i Wam teraz łazi:D:D Zmykam na hiszpański za jakiś czas, a jeszcze się nie dobudziłam:) Normalnie jestem jakaś nieprzytomna. Torbiela cholernego mam obserwować. Za 4 miesiące usg. Jeśli się nie wchłonie, to tabletki. A później się zobaczy. Pani robiąca usg zabiła mnie pytaniem - kiedy ostatnio karmiła pani piersią? Zgodnie z prawdą powiedziałam, że nigdy - jej wzrok mówił - Ty zła kobieto. Stara dupa jesteś, a dzieci nie masz!!! No chętnie będę miała, ale z kim????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - to dmuchnij optymizmem w nasza stronę ;) u mnie słonecznie ;) Cadra Twoje wczorajsze słonko dziś mój region nawiedziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj :(to nie dobrze :( Może nałykaj się czegoś, żeby chorobę stłumić w zarodku? a mówiłam już, że miło Cie widzieć na Kafe?? ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, chcesz zebym dmuchnęła :) hehehe... ja też jakos mało optymistyczna dzisiaj...głowa mnie boli, słonca nie ma... ale nic to, zaraz mi przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z kim Cię swatają??? ktoś sensowny :)...czy dzie tam... mówilam, że wokół Ciebie się cały czas coś dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam....coś się dzieje :O ....to tylko takie gadanie ….ale po co to tak jęzorkiem mielić? Chodzi oczywiście o W. czyli o tego samego co w kinie byłam, wczoraj itd. Najgorzej to umówić się z kimś z pracy ….zaraz jakieś ploty wyjdą nienawidzę tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hola!!! Mia amiga Como estas? " a to czyżby? "cześć moi przyjaciele, gdzie jesteście?" - jeśli tak.... to może i ja powinnam hiszpańskiego się pouczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Hola!!! Mia amiga Como estas? \" a to czyżby? \"cześć moi przyjaciele, gdzie jesteście?\" - jeśli tak.... to może i ja powinnam hiszpańskiego się pouczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, hello. hola, dobry den, guten tag - wiecej nie znam :o ;) dzis juz nie pierwsza :( Biala 🌻 nic mi sie nie chce.... a tu tak duzo pracy mam ;o ale przynajmnikej wiosna idzie powolutku bo powolutku ale zawsze ;) milego dnia wszystkim ;) PS. zebym to ja taka w szkle i w pracy byla obowiazkowa jak ostatnio na cafe to moze by mi lepiej bylo ;) heheehheheheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki! Dziękuję za wszystkie życzenia 🌻 Biała - dostałam Twojego maila ❤️ Mam się w miarę OK ale ruszać się nie mogę... Chodzę jak paralityk żeby mi się to i owo nie trzęsło przy chodzeniu bo wtedy boli. No i jak się już zegnę to potem prostuję się kolejne pół godziny. Ale myślałam że będzie znacznie gorzej (odpukać). Acha! Chciałam też się uroczyście podpisać pod słowami Gosiaka: \"No chętnie będę miała, ale z kim????!!!!! \" Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effilini
ja to na przykład chcialabym mieć z facetem :P jestem taka leniwa ze az mi siebie samej szkoda, siedze juz tydzien w domu a zadnego pozytku ze mnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny ;) czyzbym znowu byla pierwsza?????? hmmmm a co to sie stalo ze teraz tak malo postow???? jak nie moglam to pisalascie tak ze nie mozna bylo nadazyc - a teraz cisza :( ja sie tak nie bawie :o !!!!! (i tu wykonuje tupot nozka) ;) pozdrawiam weekendowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×