Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Sipp a propo dyplomu to wiem cos o tym, bo standardowy owszem dostalam ale na drugi w jezyku niemieckim, za ktory oczywiscie dodatkowo zaplacilam czekam prawie pol roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam z tym dyplomem problem, bo ciagle tylko kreca a to ze dziekana nie ma a to ze cos tam..ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z żołądkiem lepiej - udało mi sie oddać :D A przy okazji znalazłam lepszy środek wymiotny - zdjęcie... :P Psyche mi siadła 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam Was w koncu :P herhehehehhe udalo mi sie wieczorem Was zlapac ;) ale penie nie potrzebnie sie ciesze bo moj post bedzie ostatni dzis wieczorem :( hehehehe kurcze nie ma nic w tv a mi sie karta dzwiekowa w kompie zepsula wiec cierpie :( hej MALinka :) Gocha przytulam mocno i jak to mowi moj kolega trzymaj sie i nie puszczaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaahahhahahaahaha dobre moja ulubiona jest :P zreszta nie umiem za bardzo innych robić oprocz ;) i :D i jeszcze chyba :classic_cool: a sprobuje Gochy 😭 kurcze zjadlabym cos ale mi si enie chce isc zrobic :( - o jeszcze ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Gocha nie mam pojecia ale teraz sie chyba nie chodzi na podryw tylko sie lansuje kolacja kobiety mieszkajacej samej: bulka, tunczyk w oleju z puszki i czerwone wino - pozycja do jedzenia: pol lezaca hehehehee efekt: poplamilam osbie sofe tym olejem i mam tluste lapy :( ide sprzatac 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe malenstwo nie wiemjak Ci to wytlumaczyc tego powiedzenia uzywa moj 21 letni kuzyn wiec zaprzyczylam ;) musze sie zebrac i Ci tego maila wyslac -moze jutro mi sie uda bo ja to do pisania to jak na meke normalnie :( ogladam wlasnie twarza w twarz - ale jakos srednio mnie to wciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha ano ale Gocha bez lansu to nie ma podrywu :P ahahahhaa bo jak sie nie wylansujemy tonikt na nas nie spojrzy - no ewentualnie z politowaniem ;) hehehehehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja z Tobą dzisiaj nie wytrzymam :) przez psa śmiałam się całą drogę do domu ;) Cadra skoro nie wiemy jak się lansować, to jakim cudem mamy to robić? brak nam wiedzy teoretycznej ;) Ale tak sobie myślę, że panowie w naszym wieku, albo ciut starsi też nie wiedzą co to znaczy i może wystarczy podryw :) I Gosik weźmiemy Cię ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę maila :P I ja chcę na podryw!! Stanowczo. Nie wiem, czy nadaje się na lans, ale będę sie starać :P Nogi ogolę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracać mi tu!!! Tu jest dusza miłością nieszczęsliwą znękana - znaczy ja - jaby która nie kumała :P - czaicie słowo :P Należy ze mna obcować :P bo będę płakać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia oficjalnie wprowadzam dla Ciebie zakaz używania epotki pod tytułem (ciekawe czy mi wyszła ;) ) A maila też dostaniesz :) tylko cierpliwości troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę, że sweterek na lans to troche kicha... Trzeba będzie odzież wierzchnia wymienić. W końcu musze sie komu spodobać, żeby mnie zabrał, nie ?:D Czy ja powinnam lecieć na BMW? Czy może na Audi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×