Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość cirliiii
Jaki zespół lepszy SPIKE czy NEW SUKCES => prosze o wszelkie opinie zalezy mi na czasie - z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
byłam na weselu w SANTANIE 1,5 roku temu. jedzenie rewelacja było, obsługo dyskretna, piękna sala (impreza była na dole) - same plusy także ja polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cirliiii Santany nie polecam .Bardzo dużo zlych opinni slyszalam o tym lokalu . A najwiecej lasnie dotyczylo jedzenia ze jest malo ( zabraklo) i nie dobre . Moi znajomi byli na sylwestrze w tym roku i tez narzekali .Tokże pisze to co slyszalam bo sama nie mialam przyjemnosci tam byc Dziewczyny a ja dalej poszukuje wizażystki :( sama juz nie wiem moze sama sobie zrobie makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - polecam gabinet mojej koleżanki :) tu masz jej stronkę www.studioanna.pl Mam jeszcze jedną koleżankę godna polecenia, od niedawna ma gabinet na Wrocławskiej :) Wcześniej pracowała w wyżej wspomnianym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba truskawkowa...
Angel ta prosba o zdjecia sukni to do mnie:) jak tak to Ci podesle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do ania25 odnośnie jedzenia w santanie - mało było dlatego, że młodzi wybrali wersję oszędną czyli taniej ale mniej jedzenia. Ilość nie zależy od sali bankietowej ale od decyzji osób wynajmujących. Ja w santanie byłam kilka razy i być może nie wszystkim tam się podoba ale akurat na jedzenie nie można narzekać. Jest pyszne i bardzo dużo - jeżeli nie szukasz oszczędności. odnosnie wizażystki - polecam salon DORIS przy ul. Św. Rocha. Dziewczyna super maluje i do tego ceny przystępne. Poleciłam ten salon już kilku dziewczynom i wszystkie zadowolone. Jeśli chodzi o uczesanie to salon IWONA przy ul. Brukowej - nie pożałujesz bo wyjdziesz zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawdzająca
Mam pytanko odnośnie kamerzysty… Janusz Pietruczuk – mówi Wam coś to nazwisko? Macie jakies opinei Nawego temat? Jego pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oktavia2 wiesz jak to jest :) Ile jest ludzi tyle jest opinii .Ja tylko napisalam co slyszalam a sama nie mialam przyjemnosci bawić sie w santanie. Kiedyś nawet o tym lokalu pisali ze panna mloda sie uderzyla w glowe i zmarla a pózniej jej mąż sie powiesil bo nie zniosl tego.Slyszalyscie???? Bobrych kilka lat temu to bylo i restauracja na nowo musiala odrabiac swoja reputacje Tak sie zastanawiam ale chyba przejde sie do tego salonu na makijaż próbny zobacze jak kobieta robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Za kilka dni minie pół roku odkąd wzięłam ślub :) Polecam baardzo gorąco moją salę weselną: Knieję w Supraślu - jedzenie rewelacyjne, obsługa bardzo miła i profesjonalna, sala przepiękna, cudnie udekorowana, do tego ośrodek jest pod lasem, z dużym, ślicznie zagospodarowanym ogrodem. Płaciliśmy130 zł za osobę. Wszyscy goście byli zachwyceni miejscem w jakim odbyło się wesele :) Natomiast nie polecam mojego zespołu - Fenix. Nie dość że śpiewają kiepsko (a prezentowali się nieźle) to jeszcze kłamią żeby wyciągnąć dodatkowe pieniądze. W Santanie byłam na weselu w czerwcu 2008 i byliśmy zadowoleni z jedzenia i obsługi (byliśmy wtedy świadkami i musieliśmy wszystkiego dopilnować), więc Santanę również polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Devil69
a jak wysoki jest obcas? ja jestem wysoka i nigdy w obcasach nie lubiłam chodzić.Nie chcę sie przewrócić..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirliiii
Jaka jest srednia cena za zespół w tym roku a jaka w 2010 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirliiii
czy ktos zna zespół 3bit prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie znam, i nic o tym zespole nie słyszałam… Nie wiem też jakie stawki za zespoły sa na 2010 …ja w 2009 płacę 2 tys. i raczej to jest średnia (bliżej niskiej) cena…(zespół w 2008 brał 1700) Myślę że trzeba liczyć że usługi zdrożeją o 300-500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirliiii
do bialo-czarna a jaki masz zespół ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj bylam w central parku i nie znalazlam butów na niskim obcasie owszem wymor jest ale z wysokich :( ehhh a tez nie chce chodzić jak na szczudlach bo bede za wysoka i dalej musze polowac:] do Biało-czarna a Ty kiedy masz swoj slub???? My za zespól placimy 3 tys ale mam przeczucie ze swietnie zagraja oby nie wygadac:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Devil69
oj to coś dla mnie!!jaka szkoda że nie przeczytałam wcześniej:( byłam w Białymstoku jeczsze kilka dni temu,a teraz wyjechałam za granicę i wracam dopiero na początku czerwca.A dla mnie jest bardzo cięzko kupić buty..A może jeszcze je będziesz miała? Czy mogłabyś mi podać swojego maila to odezwałabym sie przed przyjazdem? A może istnieje opcja wysłania ich na koszt odbiorcy?Moi rodzice sa cały czas w Polsce,mieszkaja w Łomży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub mam 4.07.2009 A zespół Broker ….jedna z dziewczyn z forum bardzo go zachwalała, więc zadzwoniliśmy do nich i umówiliśmy się na spotkanie. Zrobili na nas bardzo dobre wrażenie. Po tym spotkaniu oboje byliśmy pewni, że chcemy aby ten zespół grał na naszym weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do biało-czarnej poczytałam te opinie - faktycznie sa różne. Masz rację - ile ludzi, tyle opinii. Nie wszystkimpodoba się to samo. Ja mam jak najbardziej pozytywne wrażenia po Santanie. Odnośnie ilości jedzenia to na 100% zależy ona od ceny ustalonej z właścicielami. Nasze wesele było w AMADEO. Koleżanka kazałam mi uważać na kelnerów bo nie donoszą jedzenia i że wystawiają na stoły mniej niż powinni. Poiwedizała mi, że chyba zavierają sobie do domów. Totalna bzdura bo oni mają to na co dzień. Ta koleżanka miała mniej jedzenia bo chcieli oszczędzać na gościach żeby jak najtaniej wyszło. My wzięlismy standard i do domu dostalismy jeszcze 2 kartony jedzenia. Dodam, że mielismy małe przyjęcie na 35 osób. Dlatego właśnie teraz wszystkim polecam AMADEO. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest ..akurat a Santanie nigdy nie byłam i tylko wkleiłam opinie z innego forum A byłam na dwóch weselach w Dąbrówce. Jedno - jedzenia „do bólu” a drugie?? jedna część stołu nie miała pojęcia o przystawkach które były w drugiej części stołu. Chyba były zamawiane po pół porcji :O Także ilość jedzenia na pewno zależy od Zamawiającego. Ale jakość, znaczy świeżość i smaczność no to już gestia lokalu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktavia nasze wesele jest w AMADEO i kazdy chwali a jak bedzie to napisze:]:] Dziewczyny ja to juz nie moge sie doczekac jeszce 5 msc :] bialo-czarna masz tydzien po mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do aniaa25 na pewno będziesz zachwycona AMADEO i ty, i goście. Byłam tam na 2 weselach i na chrzcinach. Potem zrobiliśmy tam właśne przyjęcie. Super impreza była i nie zamieniłabym tej sali na żadną inną. Dużą zaletą jest piękny ogródek gdzie zrobiliśmy fajne fotki a goście mogli wyjść przewietrzyć się czy zapalić :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj meil anja_69@wp.pl mam wyslac foto butow jakies dziewczynie ale jesli ona sie nie zdecyduje to pewnie butki dalej beda lezec :D Dam znac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem z okolic Białegostoku, teraz wybieram się do salonów ślubnych pooglądac kiecki czy mozecie podac mi adresy salonów godnych polecenie i powiedziec jak w nich przedstawiają sie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do olivvii ja polecam salon GRACJA p. Teresy Słonicz. Mieści się przy Białym Kościele. Miła obsługa i profesjonalnne podejście do klienta to niezaprzeczalne atuty. Pani zna się na swojej pracy. Zaszłam do niej ze zdjęciem skuienki, jaka chciałam mieć. Pani popatrzyła na mnie i powiedziała, że takiej nie ma ale ma inna w sam raz na mnie. Jak zobaczyłam co dla mnie wybrała to sie zakochałam normalnie w tej sukience i więcej nie szukałam :) Polecam w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie sa mneij wiecej tam ceny? No i czy mają sukienki jakis znanych firm, czy poprostu róznych mniej znanych projektantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienki autorskie
Teresy Słonicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a czy drogie są suknie, jak mniej wiecej ceny przedstawiają sie za kupno i wypozyczenie? - to juz moje ostatnie pytanie wiecej was nie mecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wypozycznie ceny z kosmosu
sukienka byle jaka, a cena za wypożycznie około 1500zł :O lepiej kupić używaną za 800-1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×