Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość pytanie do devil69
Devil69 ........... ja poszujuję butów ecri na niskim obcasie, jaki jest rozmiar Twoich butków? J apotrzebuję 40 - 41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka123
Czy ktoś może był na weselu w Folwarku Nadawki i bawił się na weselu gdzie prowadził dj Paweł Surowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na lipiec bez kiecki
ostro! ja zamówiłam już na sierpień bo w większości salonów trzeba to zrobić z 4-5 miesięcznym wyprzedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialo czarna Dlaczego nie masz sukienki????? Nic na Ciebie nie pasuje czy Jestes taka wybredna ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamela998
Poszukuje opinii o zespole Vigor, słyszał ktos o takim zespole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę….pasować to pasuję. Jestem wysoka, nie za gruba, wiele sukienek pasuje. Zwyczajnie nie mogę się zdecydować. Po za tym szukam dopiero od tygodnia. Jakoś tak późno się wzięłam….i stres mnie teraz dogania. Sprawa jest taka, że im dłużej szukam to już nie wiem którą mam kupić, która jest TA – właśnie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialo czarna ja jetem tez wysoka i szczupla dlatego sobie szyje sukienke .Kobieta ma wlasny salon i powiedziala ze mi uszyje taka jaka sobie chce i wcale nie tak drogo mi wychodzi( bo bedzie nowa w cenie jest welon i reawiczki , bolerko koronkowe) takze jest git. Ja mam bardziej problem z butami chociaz ostatnio widzialam przesliczne takie jakie chce ( na niskim obcasie) ale nie bylo mojego rozmaiaru kobieta ma dowiezc . Jak bedziesz zainteresowana dam ci namiar na ten salon slubny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko żeby szyć, to trzeba wiedzieć co się chce…. A ja się obawiam, że mogę być potem niezadowolona ze swojego wyboru….i przeraża mnie to dobieranie materiałów, haftów….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialo czarna niee nie nie nie zrozumialas mnie .Idziesz do tej kobiety ona ma swoj salon slubny bo( to ona szyje te suknie ).I ona da ci kilka przymierzyc może akurat coś ci sie spodoba , wpadnie ci w oko . Jak nie to mozesz jej zdjecie jakies ppokazac co Ci sie podoba itp Albo ona ci cos doradzi .Przemila kobieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialao-Czarna A moze chcesz odkupic suknie -tanio ja sprzedam.Suknia roz.38na 178cm zakupiona w salonie Mon Cheri- dodatki oddam gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_1982
do Biało czarna oto mój adres e-mail: poprosze o fotki sukni jestem zainteresowana angel_1982@tlen.pl dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_1982
do biało czarna prosze o fotki na mail angel_1982@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialo-czarna ten salon nie jest na malmeda:} ps. Ja jestem wysoka i jaka sukinie nie mierzylam w sklepie to za krótkie itp. A ogólnie drogie .A w tym salnonie kobieta szyje nowa i taka jaka sobie wymarzysz:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel_1982 - to chyba nie do mnie ta prośba... JLo74 -Może i bym była zainteresowana….ale Twoją ofertę przeczytałam dziś, a suknię zakupiłam wczoraj :) Jeden problem z głowy…. :) Ania – dzieki za dobre chęci ;) ale suknię już mam. Kupiłam gotową, w sumie nawet przeróbek nie trzeba wcale, chyba, że buty kupię niskie to się troszkę skróci…i ewentualnie jeśli waga mi spadnie to trzeba będzie dopasować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B-S
Do JLo74 mogłabys mi wysłac zdjecia sukienki na maila b-s2612@wp.pl? mam ślub w tym roku i pomału zaczynam sie rozglądać za sukienką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_1982
dziewczyny powiedzcie mi tak szczerze czy to prawda ze świadkami na ślubie nie moze byc para małżeńska, bo ja mam i zaczynam zastanawiac sie czy to była dobra decyzja napiszcie jak Wy to widzicie prosze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B-S podaj mi maila jeszcze raz, bo na ten ktory podalas niedochodzi wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B-S
JLo74 doszły twoje zdjecia na maila :) sukienka sliczna ale ja chce miec koniecznie jakas na ramiaczkach i tren troche za długi... mam slub zima i musze sie liczyc z tym ze moze byc mokro... ale dziekuje slicznie za fatyge:) angel_1982 u mnie tez jedna z par swiadkow to bedzie małżeństwo... mi osobiscie tez sie wydawalo ze nie moga ale znajomi mnie przekonali i podali mnostwo przykładow par u ktorych swiadkami było małżeństo...bardzo sie ucieszyłam bo od dawna planowalismy ze beda u nas za starszych jeszcze zanim byli małżeństwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B-S
aniaa25 mgłabyś mi dac namiary na ten salon w którym sobie szyjesz sukienke...? ja w sumie mam taka swoja wymarzona wiec to moze dobre rozwiazanie:) a mogłabys ujawnic ile Cie wyniesie uszycie twojej sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka z krainy Oz
czy słyszałyscie moze o zespole SONEL ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B-s Podaj meila to tobie wszystko napisze:):) Ja mam przymiarke w maju :] Zobaczymy jak kobieta sie spisze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_1982
do bardzo ci dziekuje ze mnie podniosłas na duchu tego mi potrzeba było ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beuta
hej tak czytam Wasze komentarze o wyborze sukien ja juz mam suknie, odziedziczylam po siostrze (wychodzila za maz rok temu) suknia w idealnym stanie i w sam raz na mnie, poprawilam tylko u krawcowej troszke gorset ale wiecie, jak tak przechodze koło jakiegos salonu z moda slubna i widze te inne suknie to zal mnie sciska ze to przeciez raz w zyciu a ja zadowolilam sie tym co mam zamiast poszukac tej wymarzonej ech, wiecie chyba zaczynam wymyslac i juz mnie stres zaczyna lapac- na sama mysl o slubie weselu, o tym co jeszcze trzeba zalatwic, jak pomysle to przerazenie mnie ogarnia - to juz za dwa miesiace P.S. moje wesele jest w maju, czy myslicie ze to juz czas na zapraszanie gosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B-S ja slub bralam w listopadzie,a tren mozna schowac.Zycze powodzenia w szukaniu tej jednej jedynej sukni:)Najwazniejsze bys byla zadowolona z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B-S
aniaa25 to moj mail: b-s2612@wp.pl napisz mi wszystko co trzeba... bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×