Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Sprawdziliśmy komentarze sprzedawcy z obrączkami i wydaje się być ok. Ma tylko 2 negatywne komentarze i to sprzed roku, poza tym ludzie są zadowoleni i obrączki mają dobrą próbę. Jeszcze nie sprawdziliśmy naszych rozmiarów - wiadomo, Święta, itp. :-) W między czasie ustalamy, kogo poprosimy o świadkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka daj spokój, bo z góry oceniasz ludzi a nawet ich nie znasz...może wyda się Wam to śmieszne ale nie wiem co to te korski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, nie doczytałam dokładnie ich postu. Tak dla sprostowania, to my nawet nie zamawiamy zespołu...Powinno Ci być teraz głupio...bardzo głupio za takie ocenianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka432
Walnij w stol a nozyce sie odezwa.Korska vel Karolina witaj znowu pod kilkoma nickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubieciacho33
Ale dalam sie tej pani z zespolu Kors relax wmanewrowac.Oczywiscie ze po tych skladanych po sobie zyczeniach widac,ze to jedna osoba pisala.Droga pani naprawde jest to przykre co pani wyprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz powtarzam, że te oskarżenia są bezpodstawne. Nie jestem osobą z tego zespołu i nawet go nie znam! Bo zespołu na ślub nawet nie bierzemy! Tak trudno jest to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Zastanowcie się...Kilka postów wyżej ktoś pytał o fotografa, zespół i polecił salę. Ja tylko odp. jakiego wzięliśmy fotografa, a nt.zespołu ani słowa. Więc pomyślcie zanim jeszcze raz mnie oskarżycie. Wchodzę tu i szukam porad od osób, które część spraw ze ślubem mają za sobą i nikogo nie reklamuje i nie będę. Nawet nie napisałam POLECAM fotografa takiego, a takiego, tylko napisałam kogo my wzięliśmy. Mam już dość tych oskarżeń i wyjaśniania. Takie dziwne że weszłam zobaczyć czy ktoś coś napisał i przy okazji złożyłam życzenia widząc, że ktoś je wcześniej złożył? Jeśli chcecie i potraficie, too sprawdzcie IP to może dacie mi wtedy spokój. W końcu niech ta cała korska może się odezwie, co? Miło by było, bo już mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubieponiedzialku1
Mam takie samo wrazenie ze to pisze pani z tego zespolu.Pani wokalistko, pozdrawia pani ze swietami wszystkie mlode pary,wyglada to jakby zespol chcial sie wkupic swoimi zyczeniami.A pozwole sobie zauwazyc ze nie tylko mlode pary na tym forum pisuja,a ja osobiscie do takich naleze,wiec ubolewam ze te zyczenia nie sa skierowane i w moja strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohna00
kobieto jak sie czyta poprzednie posty to tak samo sie tlumaczysz , ten sam jezyk , ten sam styl i takie same slowa , po co ty to robisz , czy masz jakis nalog pisania czy jakie licho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohna00
zatrudnij innych ze swojego zespolu i niech pisza , wtedy moze kogos nabierzesz jak beda posty w innym stylu. ale te twoje zalosne prosby o sprawdzenie IP. komputera juz sie obstukalo. wczesniej tak samo sie tlumaczylas aby sprawdzic IP.a moze masz skleroze i nie pamietasz co pisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohna00
oj tak , juz sprawdzam IP a jak sprawdze to padne z wrazenia.droga karolino z korsrelax vel niezliczona ilosc nickow , czy ty naprawde myslisz ze ktos jest glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zgodnie z życzeniem Pani o której mówicie że to ja wyjaśniam napisałam jedynie życzenia i jak zwykle obróciło się to przeciwko mnie bo ktoś ma manię prześladowczą, ja na tym forum odezwałam się na święta pierwszy raz od jakiegoś pół roku. Co do uwagi do życzeń Życzę Wszystkim użytkownikom forum Szczęśliwego Nowego Roku 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale po co sie tlumaczycie
To, ze jeden kretyn siedzi tu dniami i nocami pisze pod setkami nickow, jak zauwazylem tez jest z zespolu, wiec najlepiezj nie zwracac uwagi na takie teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohna00
tak owszem jestem z zespolu , pani karolino to jest zawsze wymowka ze konkurencja pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohna00
pani karolino wypisuje pani na wszelkich forach i jeszcze tylko tutaj pani nie zbanowali.wszedzie pisze ,,zlosliwa,, konkurencja.pani chyba ma urojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicacic1
No pewnie ze trzeba odwalic sie od tego zespolu.Czy sa jakies dowody ze oczerniacie zespol. Napewno to konkurencja glupoty wypisuje.A ja nie widze nic zlego w zyczeniach od p.Karoliny ,normalnie dziewczyna zlozyla zyczenia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babinkoroza
Faktem jest ze zespoly sa tu aktywne, i lepiej zeby zajely sie czym innym a nie pisaniem.A Korsrelax de facto co jakis czas sie angazuje tu i owdzie. Nie chce bronic zespolu,ale nie napisal nic razacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteran.
Witam. Od niedawna czytam to watpliwe forum, ale zdązyłem zauważyć że, sporo firm tu sie reklauuje jednocześnie oczerniając się na wzajem. Nie popiera tego. Jestem z branzy muzycznej ( z wiadomych względów nie podaję nazwy) Zawsze powtarzam wszyskim, ze lepiej jest współpracować ze sobą niz konkurować. Nie znam powodów czepiania sie tej dziewczyny i nie chce znać. Również nie widze w tym nic dzienego, ze ktoś jawnie i otwarcie składa życzenia świąteczne, tak robia wszystkie powazne firmy na załym świecie. Moze w ten przyszły rok co poniektórzy nie odrzuca swoje nieuczciwe metody i wezma się do pracy a efekty naprawdę przyjdą, tylko trzeba dodać jeszcze swoja pracę. Wszyskim również branżowcom i parom młodym życzę Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla Karoliny i całego zespołu również życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka222
jest w tym duzo prawdy co piszesz, a z jakiego jestes zespolu mozesz zdradzic. gdyby wszyscy przyznawali sie do tego ze sa z branzy to forum mialo by bardziej wiarygodne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubieciacho33
Ja wtrace swoje trzy grosze. Staralam sie pomoc zekomej forumowiczce Logoxx w interesujacych ja tematach ,a okazalo sie ze temat prowadzilam z osoba z zespolu.Wiec czuje sie nie swojo.To ze niejaka pani Karolina sklada zyczenia nie dziwi mnie ,ale pisanie z innych nickow jak np. Loogoxx ,poprostu mnie drazni,bo wlanie z ta Logooxx vel Karolina na tym forum pisalam.Ta pani zawsze zaczyna temat jako zekomo p.mloda ktora szuka czegos tam np.obraczek itd.aby wkoncu napisac ze na jej weselu bedzie gral Korsrelax.Tylko tutaj zostalo tej pani to udaremnione i nie zdazyla pochwalic zespolu w ktorym sama spiewa .Ale na innych forach ten tric byl stosowany nagminnie za co P.Karoline banowano i usuwano z forum.A jak widac ostatnio piszacy obroncy to nic innego , jak nowe wcielenie p.Karoliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I racz w końcu nauczyć się czytać, że na naszym weselu nie będzie grał ŻADEN ZESPÓŁ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kijanki, Niestety z oczywistych powodów nie mogę zdradzić z jakiego jestem zespołu, może kiedyś. Zresztą to forum jest pełne jasnowidzów tak im przynajmniej się wydaje. Ps. Nie jestem nikogo obrońcą, ani jasnowidzem, ale na swoim przykładzie wiem jak jest bardzo łatwo kogoś posadzić- często niesłusznie. Zamiast pisać bezsensowne nic nie wnoszące posty, niech w końcu poniektórzy podzielą się swoimi wrażeniami ze swojego wesela, jaki zespół, sala, kamerzysta, fotograf......, uwzględniając w to datę swojego ślubu, a wtedy okaże się kto jest kim, forum będzie bardziej wiarygodne a wasze pomoce okażą się cenne a tak........ każdy widzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babinkoroza
Tak wlasnie i ja podobnie mysle , zacznijmy pisac porady osobom potrzebujacym tych porad.A jak widac na forach to tylko pisza zespoly ,kamerzysci ,wlasciciele sal itd.A pisza tylko aby obsmarowac konkurencje.Zastanawiam sie czy informacje na forach maja jakikolwiek sens.Ja moze sia powtarze , nie bronie Korsrelax[zaraz ktos napisze ze jestem z tego zespolu] ale ta pani nic zlego nie napisala,moze faktycznie bledem bylo kierowanie zyczen tylko parom mlodym , bo mozna to bylo odebrac jako przypodobanie sie i w rezultacie pozyskac przychylnosc mlodych i zyskac klienta.Ale mysle ze zespol mial inne zamiary.Pozdrawiam zespol i prosze aby na przyszlosc mniej sie tu poswiecal, a najlepiej zaprzestal pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemwolna
Każdy ma prawo pisać,KORS'RELAX też,zresztą żyjemy w wolnym kraju.A jak ktoś nie chce to niech nie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzdosyc
dajcie spokuj temu zespolowi.a piszacy weteran to mysli ze rozumy pozjadal.przedstaw sie i tyle,ale widac ze odwagi ci brakuje.same zespoly pisza,normalny cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica1222
A ty wyżej to z jakioej jesteś branży? moze też sie przedstawisz? chyba, ze jestes nedznym tchórzem który się reklamuje na siłę i robi sobie reklamę, a na pewno tak jest. a co do weterana to ma racje piszcie o swoim weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
ze kazdy ma prawo pisać, ale nie oszukiwac i udawać, ze sie jest panią badz panem młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoją sale weselną znalazłem na www.GdzieWesele.pl/Bialystok są tam najlepsze sale weselne z naszego regionu. dzięki www.GdzieWesele.pl można szybko skontaktować się z lokalem a opinie pomogą w podjęciu decyzji w sprawie wyboru tej idealnej sali weselnej w Białymstoku. www.GdzieWesele.pl/Bialystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×