Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Luxor teraz to przesadziłaś - bijące serduszko, Ty chcesz żebyśmy tu zawalu serca dostały od tego czekania. A tak serio to jaki miałaś najdłuższy cykl w ostatnich 6 miesiącach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do was dziewczynk czy znacie może jakieś tabletki lub ziółka na wywołanie miesiączki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina lub dziurawiec a najlepiej wizyta u lekarza, samej nie można ingierować, bo nie wiadomo jaka może być przyczyna spóżniającej się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia Ty to szoruj do lekarza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że wizyta jest najleprza ale boje się że dowiem się najgorszych rzeczy a tego bym nizniosła,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MENIA LEPIEJ GORSZA PRAWDA NIŻ SOBIE SZKODZIĆ NIEWIEDZĄC. Menia zrozum to, im wcześniej tym lepiej. Takie zatrzymanie @ to nic takiego, trzeba iść do lekarza. Kiedyś może się okazać, że zaniedbasz coś teraz i możesz mieć duże problemy w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kiedys rozmawiałam o moich nieregularnych miesiączkach z lekarzem to powiedział że mże mój organizm ma taka nature. Ale jak zrobie wszystkie odstawowe badania to będe lepiej wiedzieć. I niekrzyczcie dziewczyny na mnie tak bo całkiem doła złapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia ale nieregularna @ to nie jej brak od 3 m-cy!!! Komuś się chyba mylą pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest to możliwe że byłam miesiąc po odstawieniu tabletek anty i normalnie miałam objawy przed @ tak jak powinno być i nagle zanikły i tak jest do tej pry choć teraz coś się znowu zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia a po odstawieniu pojawiła się@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdłuzszy cykl miał 62 dni :P ale to było zaraz po dostawieniu tabletek :) i od tamtej pory tez biore luteine na wyregulowanie cykli, które faktycznie były coraz to krótsze :) i w miare \"regularne\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrazu tak jak kończą się tabletki to wtedy odstawiłam i normalnie dostaąm póżnie jak w następnym miesiącu miałam dostać i już byłam na 100% pewna że dostane nawet tak dokładnie jak w trakcie brania tabletek i objawy @ też były i po dwóch dniach zanikły i cisza.Niewiem dlaczego tak się dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku no luteina działa tak, że wywołuje się nią @, a u Ciebie jej brak, a gdy kobieta jest w ciąży to pomaga utrzymać ciążę, skoro u Ciebie nie wywołała jeszcze@ to stawiam na to drugie. Poza tym od Twojego owu minęło już dawno 14 dni, więc @ powinnien się pojawić. Jak na moje za duże te Twoje opóżnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu ja też nie, ale naprawdę idź do pierwszego lepszego gina, tego nie można lekceważyć. Proszę biegnij do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obacze czy juz jest mój lekarz jak będzie to się umówie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozmawiam z mamą na temat wizyty u lekarza na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że nikogo niema no to ja narazie uciekam później sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :):) przerwe sobie zrobilam bo ganiam jak bym jakis motorek miala w d..e zamontowany od wczoraj:) widze ze dziewczatka dalej czekaja - m0kka, Luxor, poziomka macie lekki poslizg z tymi @@@@@@ - dajcie rade jak sie ich pozbyc , co.... Menia nie wolno takich zeczy lekcewazyc slonko bo takie przerwy to nie dobrze...i nikt Cie tu straszyc nie chce ale lepiej to sprawdzic...moze wlasnie warto sie do innego gina wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie do begi... bega gdzie jestes????? - to nie bylo pytanie ;) powiedz to mi kochana jak to te wasze przytulanki teraz wygladaja;), co;)... wiem, wiem jestem wscibska ale sie zastanawiam czy juz tak raz po raz mezowi tym gipsem przywalilas czy jakos obeszlo sie bez kolizji;)... no juz, wracac bo ktos tu nam obiecal cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Andzia nasza zabiegana ostatnio istotko ❤️ kiedy wyjeżdżasz na targi? Ja opanowana, jeśli chodzi o czekanie na efekty staranek, a wiesz przyjęłam taktykę Luxorka, poza tym temperatura dziś trochę niższa 37,0 a poza tym dopiero 26dc więc czym tu się przejmować. A tak w ogóle to mamy duzo pracy i nie mam czasu za duzo myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane!!!! zanim was poczytam to spiesze wam doniesc, ze wstepuje we mnie energia....znow zaswiecilo mi slonce i choc bardzo duzo mam jeszcze pracy to generalnie tryskam radoscia i optymizmem.... zaczne od wiadomosci cudownych a mianowicie pan doktor debatowal nade mna kupe czasu ale w koncu zwyciezylam...powiedzial do mnie \"co za kobieta\" i NIE MAM GIPSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale musiala mu obiecac, ze bede oszczedzala te noge i nadal jestem chora i przez miesiac tak mam postepowac jakbym gips miala!!!! zreszta ta noga boli jak cholera i jest spuchnieta....musze chodzic w specjalnym stabilizatorze... poza tym codziennie mam chodzic na rehabilitacje i naswiaetlania i za miesiac do kontroli chyba, zeby cos zlego sie dzialo....tak sie ciesze, chociaz wykapac normalnie bede mogla sie!!!! dzis 12dc...wczoraj byly kolejne staranka...poniewaz ze strony brzucha w ogole nie czuje jeszcze owulacji, wiec chyba jutro zaryzykuje....a co tam...niech sie dzieje wola nieba!!!!!! w ogole jakos nabralam radosci zycia, i nie wiem czy to przez noge czy przez to, ze mam coraz czysciej w domu...wczoraj i dzis sprzata mi nadia....co prawda jeszcze kupa roboty, ale juz widac rychly koniec..... kochane moje calym sercem jestem z Wami i zycze wam takiej glupiej radosci zycia jak ja dzis mam..... dla WSZYSTKICH🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Begusiu jejku jak fajnie, że nas odwiedziłaś, Andzia Cię tu poszukiwała. Super, że zdjęto już Ci gips, zawsze bardziej swobodnie i komfortowo, mimo że trzeba uważać. Przelej trochę tej energii i optymizmu (szczególnie optymizmu) na Andzię, bo nam tu smutna ostanio chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti - bedzie dobrze robaczku a z drugiej strony zazdroszcze ci ze masz w sobie spokój...naprawde - to duzo pomaga:) ja do Koloni jade 15, wystawa zaczyna sie w poniedzialek ale my jedziemy troche wczesniej, trzeba sie tam jakos uzadzic...a wracamy w niedziele 25... witaj beguniu:) - no iti ma racje - przeslij mi troszke dobrych impulsow...:) ale nie jest tak zle iti, z M. dobrze tyle ze ja wiem ze jak sie nie uda kolejny raz to moja glowka bedzie strasznie cierpiec i juz zapobiegawczo staram sie temu zapobiec a najprosciej to poprostu przerwac staranka na jakis czas...zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia będzie dobrze, to Cię czeka 10-dniowy pobyt w Niemczech. Kochana nie myśl o tym, że się starasz, wiem że nie jest to łatwe, ale masz sporo zajęć, teraz dużo roboty w pracy w związku z wyjazdem, kursy językowe, ćwiczonka i inne atrakcje, także zajęć nie brakuje, więc i na myślenie mniej czasu. My przytulaliśmy się przez cały cykl regularnie, owu mialam mieć standardowo w 15dc a my przytulaliśmy się od 12-14dc codziennie, co jak wiesz może mieć wpływ na jakość plemniczków, ale się tym nie przejmowałam. Jakbym miała czekać do 15dc, odliczać, sprawdzać objawy to byśmy w tym cyklu przytulali się już po owu. Morał z tego taki, żeby dać sobie luz i kochać się jak mamy na to ochotę, a wiadomo kobiety w okolicach owu mają większą ochotę, a myślę że każda z nas ma swoje sposoby aby i u naszych panów ochota się pojawiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ja nigdy nie mówię mojemu facetowi, że już ten czas, że wtedy i wtedy to powinniśmy, bo uważam, że to tylko zniechęca. Wystarczy, że ja sama mam tego świadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak się zrobiła 15-ta, więc pomału się żegnam. Poziomeczko, m0kka, Luxorku trzymam mocno kciuki. Mam nadzieję, że żadnej z Was @ nie nawiedzi. Brydzia a jak u Ciebie? Też czekasz ze mną i z Dominika na piątek, zapomniałam na kiedy Ci przypada termin @. Olka chyba czeka na niedzielę. U mnie może @ pojawić się w czwartek, bo to by było 15dni po owu, ale co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, wiem iti o tym i watpie zeby ktoras z nas siedziala z kalendarzykiem w reku i tylko i tylko wtedy kochala sie ze swoim partnerem...ale z glowka roznie jest i czasami ta bestia ci co innego radzi, wie kidy masz dni plodne i sprytnie to wykorzystuje...po jakims czasie to chyba automatyczny odruch... no ja sie strasznie ciesze na ten wyjazd chociaz strachu mam co niemiara bo to pierwsza taka duza impreza u mnie a najbardziej sie boje ze jak sie zplatam z tym moim angielskim to bedzie wpadka... ale co tam, najwyzej bede rekoma machala;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×