Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

kurcze iti,przykro mi bardzo a tak bylam pewna ze sie udalo:( 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 u mnie byla dzis polozna, wymietolila mi brzuchol i "pocieszyla" ze na porod we wrzesniu to ja szans nie mam. dzidzia jeszcze bardzo szczuplutka, glowka w dol ale wysoko, wod plodowych duzo, czyli raczej przenosze niz urodze wczesniej :O coz..zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny pospałam sobie trochę i jest mi lepiej i tak dzielnie to znoszę, nawet nie płakałam, jakoś tak chyba czułam ze jeszcze nie teraz. Ale ogromnie wierzę, że się uda. jedno bym chciała wiedzieć tylko, skąd ta pierwsza beta pow. 6??? czy pregnyl czy ciąża biochemiczna, cholerka nie wiem, bo jesli ciąża to była to po co mi to laparo+histero, może warto robić kolejne iui. Jak nic musze spotkac się z ginem - ale to dopiero w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus kciuków nie puszczam na wszelki wypadek!!!wciaż trzymam mocno! a moze jednak? Brydziu za ciebie też już zaczynam kciuki trzymać, innego rodzaju kciuki! porodowe!!!!:):):), ciekawa jestem tj ślicznotki w twoim brzuszku Ja dziś pierwszy dzień w pracy, padało i burza była, głowa mi pękała, mnóstwo problemów i spraw już na wejściu, a ja czuje ze nie mam siły i nic do mnie nie dociera!:( i smutno i źle:( może jutro będzie lepiej??? Dla wszystkich buziak, idę się wykapać, mały właśnie zasnął,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka puść te kciuki, przydadzą się na inny raz naprawdę nie czuję się źle, bede walczyc dalej, mam siłe a ten pierwszy wynik bety świadczy raczej o ciązy, więc to już jest wielki dar. Dla mnie bardzo ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti-też uważam ze wyższa beta nie była bez znaczenia.....to juz jeden krok do przodu ale pewnie pogadasz o tym z ginem w czwartek......a jak bede miec doła to wezme trochę tej siły od ciebie;)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itus - przykro mi slonce :( teraz dopiero doczytalam bo caly weekend mielismy gosci.... to ze \"zaskoczylas\" ze tak napisze to juz duzy krok - choc sama wiem po sobie ze to nie tak:( wszystkim WAm dobrego dnia, dobrego tygodnia zycze;) ja siedze cicho - ale nie to ze zwialam, tak lepiej - przynajmniej dla nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu {kiss] skarbie mam nadzieję, że już Ci lepiej, i chyba czasem dobrze zrobić sobie przerwę od wszystkiego. Tulam mocno u mnie bez zmian, @ brak, ciekawe kiedy się pojawi, ale to mniej istotne. Co ma być to będzie. zmykam posprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja na pocieszenie wam powiem, ze \"przespalam\" wczorajszy dzien..powinny byc planowo przytulanki...ale nie bylo...nawet mi juz nie zal tego straconego miesiaca bo itak klapa by b yla..... ituniu....bedziemy mialy malenstwa rozumiesz!!!! andziulek!!!! BEDZIEMY!!!!!!!!!!! i ja to wiem jakos dziwnie spokojna jestem o to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega ja tez w to wierzę, ze będziemy ide na spacer z psiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczatka...jak dzis nastroje? ituniu co u Ciebie?? u nas piekny niczym letni dzien sie zapowiada... szkoda tylko, ze trzeba pracowac. :( ale coz... zaraz lece z olim do lekarza na kontrolna wizyte, potem urzedowe papierki...dobrze, ze dzis dom klubu nie musze isc...troszke moze chalupke poogarniam...poza tym sciskam Was mocno mocno mocno bede zagladala paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Bega u mnie ok, @ przylazła dziś rano jutro wizyta u gina teraz gotuję obiadek, a za godzinkę ruszam na miasto, musze polisę na mieszkanie odebrac a przy okazji połaże po sklepach jutro do gina i decyzja co dalej??? szpital czy iui??? miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu juz prawie nikt nie pisze :( miałam pół dnia gości i atka jakoś zleciało kupiłam sobie sczerwone spodnie na wyprzedaży za całe.....14 zł :D kocham takie zakupy, szczególnie wtedy gdy nie mam kasy, na karcie kredytowej dług za Gdańsk prawie 900zł :( ale co tam, po to pracuje aby to spłacać nie? ide na meczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ituniu...ale tez wyszlam z takiego zalozenia, ze nikogo nie ma wiec nie bede sama ze soba konwersowac... meczyk jakos przestal mnie interesowac...wiec ucieklam do kompa.. a spodni Ci zazdroszcze....sama bym za taka cene spodnie przygruchala sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś bo się jakoś dziwnie na tym kafe porobiło i to nie tylko an tym topiku, byłam ostatnio na kilku i wszędzie albo pustki, albo pomarańczowe się wpieprzają\\, albo jakieś kłótnie trochę siedzę na bocianie, bo tam mam więcej info o iui czy laparo a to mnie teraz czeka poza tym mamy urlop i się nudzimy w domku, M przezziębiony, ogólnie nic się nie chce naszczęscie @ bezbolesna, więc przynajmniej to nie psuje mi humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem itus...wiem....tak marazm ogolny..u mnie na forum tym drugim tez zamieszanie...ale na szczescie juz problem zazegnany....i jest super....choc ze smutkiem musze stwierdzic, ze tylko zostalysmy we 2 ..reszta zaqciazona....wszystkim sie udalo, tylko ja i jeszcze jedna dziewczyna.....smutny bilans...a ja mimo to dzis moge gory przenosic...i wiara mnie nie opuszcza.... itus ide spac, dzis juz niczego madrego nie wymysle....jutro wpadne rano...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka w poniedziałek idę do szpitala jednak :( boje się ale cóż zrobić w środę najprawdopodobniej wyjdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki :) ano marazm, bo tyle sie ostatnio działo... ale przeczekamy to i znów bedzie na topiku tętnic życiem! ❤️ ja po pierwsze nie mam czasu zbytnio....a po drugie podobnie jak Brydzia, narazie nie chce tu wyskakiwac ze swoimi gadkami o małej gdy wokól tyle goryczy... ale juz niedługo! damy rade! Itus, trzymam kciuki! nie bój sie, napewno pójdzie głądko i bezboleśnie❤️ buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti-juz teraz zaciskam pięsi i trzymam kciukasy!! Ja wczoraj byłam na wizycie u innego lekarza i mam odrazu lepszy humor.Przede wszystkim jest CZŁOWIEKIEM!Zrobił mi kilka badań odrazu których jeszcze nie robiłam jak chlamydia itp reszte mam zrobic sama i za 3 tygodnie znowu wizyta.Ale powiedział ze zrobi wszystko zeby nam pomóc i dzidzia bedzie:):):)Wiec jak tu po takich słowach od lekarza nie poczuc sie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno co go zmartwiło to to ze po tych poronieniach nie podali mi immunoglobuliny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait, głowa go góry, musi być dobrze, i cieszę sie ze masz dobrego lekarza, ja sama mam takiego i bardzo sobie go cenię Luksorek ja też nie mam w ogóle kompletnie czasu, przychodzę z pracy i mam tyle roboty przy małym ze czasem ręce opadają, pędzę właśnie poprasować bo zasnął Dwa dni temu zaczął chodzić! ale oczywiscie trzymać go trzeba lub on się trzyma, Brydziu jak tam przygotowania? wszystko poprane i poprasowane dla maluszka???? Kobitki dzis @ przylazła w pracy i sie przez to żle czuje, boi mnie kręgosłup a pogoda jest straszna, jutro chcieliśmy sie do Ikei wybrać,i strasznie sie na to cały tydzień cieszyłam a teraz jak pogoda fatalna i brzuch boli to juz niewiem czy sie ciesze Buziaczki dla wsyztskich, scid\\skam serdecznie Begus tak trzymać i sie nie poddawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki...hop hop...zyjecie? jakis pomor czy co? ja wiem, ze pogoda do kitu ....ale....jakos smutno bez was... buziaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! :D:D u nas dzis piekne slonce. az zal ze to juz ostatnie takie dni, niedlugo bedzie zimno i paskudnie:( chociaz ja tam wbrew prognozom nie trace nadziei na piekna zlota jesien. olus, gratulacje dla lukaszka ze juz chodzic zaczyna, to teraz dopiero bedziecie mieli urwanie glowy! dziewczyny, w ktorym tygodniu wy urodzilyscie??luxorek jakos w terminie chyba, ale ty ola chyba wczesniej co??eulalia tez nie pamietam jak sie mial termin do porodu. u mnie przygotowania juz raczej w koncowej fazie. kupione mam wszystko co do najmniejszej pierdolki. wiekszosc ciuszkow juz poprana i poprasowana. na dniach spakuje torbe i bede sie juz tylko obijac i czekac. porodu sie nie boje, jedynie o mala, obsesyjnie chyba juz czekam na jej ruchy, 30 min spokoju mnie juz niepokoi, ach..juz niedlugo. pozdrawiam was wszystkie bardzo mocno i zycze udanego przyjemnego weekendu!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej żyję ale od wczoraj jest u nas turniej siatkówki i spędzamy całe dnie na meczach jutro wieczór pakuję się do szpitala :( odezwę się po popwrocie pierwszy raz w życiu miałam @ która trwała 2 dni i była skąpa, już drugi dzień to tylko palmienia, nie wiem czemu tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus, trzymaj sie słonce ❤️ a moze zrób jeszcze jeden test....bo te 2 dni...hmmmm.... ja dzis nie w sosie :( małą obsypało, tzn, wyskoczyly jej na szyjce i po bokach brzuszka dziwne plamy :( niewiem co to...cholerka, martwie sie, mam nadzieje, ze to tylko uczulenie na cos do jedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek a czy to moze być od proszku do prania? moze zmieniałaś? Brydziaczku ja urodziłąm na początku 39 tygodnia, wiec juz niby w terminie choc termin miałąm na 8 listopada, będzie dobrze, choc rozmumię twój lęk o dzidzi bo sama tylko o tym myslałam przed i w czasie porodu, zeby wszytsko było dobrze, ale nie martw sie będziesz miała opiekę lekarską no i M przy tobie, więc bedzie raźniej w każdym razie bedziemy oczekiwały wiesci od ciebie My dzis w ikei rózne rzeczy kupowalismy, mały siedział w wózku, ach... ale fajnie było!!!!!!!!1choc z M to szkoda mówić, juz niewiem co robić, cialge cos nie tak, niby juz dobrze a gdy tylko pojawi sie jakiś problem, nawet najmniejszy to znó jest jak było i mam juz tego szczerze dośc dobrej nocki kobitki, pogoda u nas paskudna i zimno jak niewiem co aż sie nie chce z domu wychodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku może bym i zrobiła gdyby nie ta beta 0,69 :( Olka u mnie też chyba nijak, takie mam wrażenie, że chyba zmęczeni soba jesteśmy, chyba taka monotonia nas dopadła i nie zawsze jest fajnie, ale się kochamy dobranoc kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, glowka do gory, wiadomo ze szpital nie jest najprzyjemniejszym miejscem na swiecie, ale popatrz na to czasem pozytywnie, w koncu gdzie jak nie tam cie porzadnie przebadaja. juz jestes tak blisko celu!!!zobaczysz, nie bedzie tak zle...trzymaj sie! luxorku, to na pewno jakies blache uczulenie, jestem pewna ze samo przejdzie. powodow moze byc masa, ciezko do tego dosc u takiego malucha, ale na pewno bedzie dobrze. dzieki olenko za wsparcie. no teraz jak juz nie mam nic do roboty oprocz czekania glupie mysli mi do glowy przychodza. nadmiar wolnego czasu mi bynajmniej nie sluzy. no ale nie ja pierwsza i nie ja ostatnia, bedzie dobrze...jeszcze 4 tyg do terminu..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to tylko POKRZYWKA UCZULENIOWA!!! ufffffffffffff Bylismy na wizycie prywatnej u ordynator oddziału dzieciecego, mamy sie nie przejmowac , nic jej nie jest przepisała lek, poic woda przez kilka dni....smarowac fenistilem bądz emolium według niej prawdopodobnym winowajcą był bobo frut bananowo-winogronowo-agrestowy mówiła ze z dziecmi to jest tak,ze móze uczulic owoc, który wczesniej nic nie wywoływał, i który juz nigdy nie uczuli albo tez jakas reakcja dwóch owoców zjedzonych jednoczesnie, twierdziła ze czesto taka reakcja bywa własnie jednorazowa Brydziu, ja urodziłam 9 dnia po terminie :O to były najgorsze dni w moim życiu.... zycze Ci wiec rychłego porodu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, a jednak to nic powaznego, na cale szczescie!!!:D:D rychlego porodu to ty mi nie zycz jeszcze, bo emi ponoc drobna jeszcze. zobaczymy, moze mi ja wreszcie ktos pomierzy, bo juz od 2 miesiecy nikt nie widzi takiej potrzeby:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, mi tez do ostatniej chwili mówili ze drobnica :D a tu wyskoczyło 3600 ;) napewno bedzie super! na tym etapie nie masz sie juz co martwic ❤️ EMI TO KAWAŁ BABY! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×