Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Fredzia05 i jak zdecydowałas sie jednak na dr Wojcickiego? na kiedy planujesz zabieg? a co do tego co mówisz to tez mnie troche nie pokoi to że on nie umawia na jakąs wizytę kontrolną po zabiegu :/ a chyba trzeba sie upewniec czy wszystko sie goi jak należy i czy nie ma zadnych powikłań i komplikacji ;/ napotkałam dzis taką stronkę z opiniami i mam już mętlik w głowie co do wyboru lekarza ;/ to jest link: http://www.znanylekarz.pl/2042/dr-n-med-piotr-wojcicki/chirurg-plastyk/polanica-zdroj Poczytajcie i napiszcie co sadzicie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa 1985
Hej, wczoraj sie tak rozpislam i jakis blad wyskoczyl i nie wyslalo lol Nie sugeruj sie tym co tam pisza to jakas bzdura. Doktor jest KONKRETNY ale nie obiecuje cudow..dlatego te komenty sa pewne takie ostre..Z moim noskiem jest wszystko bardzo dobrze tylko spuchl troche ale jak mowilam z tego co pamietam to w 3 miesiacu to norma. Moim zdaniem lekarz jest godny zaufania tylko nie narzucaj mu swojej woli. On wie najlepiej jak wszystko dopasowac, mowie o wielkosci noska.. Bedzie dobrze, mysl pozytywnie i nie zastanawiaj sie..To jest moja rada Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Szcześliwa 1985 :) ostatnio mnie naszły jakies obawy co do wyboru lekarza, bo jesli chodzi o zabieg to jestem zdecydowana. Może własnie mnie te opinie wyprowadziły z przekonania. Rozmyślam teraz między dr Wojcickim lub dr Skupinem, oboje mają tak samo na imie heh ;) u Pana Skupina zabieg jest tańszy o jakies 2000 zł, to sporo i równiez jest wiele zadowolonych pacjentów. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam!! mam pytanie od tygodnia szukam najlepszego chirurga w polsce ktory robi piekne noski mozecie mi pomoc i cos doradzic?! dziekuje!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mansueta Tak, ja jestem pewna na 100% że to będzie dr Wojcicki, też czytałam tę stronkę co Ty i też się w pierwszej chwili wystraszyłam, ale czytałam właściwie takie opinie o każdym lekarzu, więc nie ma ludzi nieomylnych. Ja planuję operację w wakacje końcem lipca lub początkiem sierpnia, zobaczę jaki mi doktor termin wyznaczy. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi!!a znasz moze kogos kto juz korzystal z uslug doktora?ja chciala bym jak najszybciej zmienic moj nos -tylko nie latem z powodu wysokiej temperatury pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi!!a znasz moze kogos kto juz korzystal z uslug doktora?ja chciala bym jak najszybciej zmienic moj nos -tylko nie latem z powodu wysokiej temperatury pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe Tutaj jest pełno dziewczyn, które się operowały u dr Wójcickiego i są bardzo zadowolone, widziałam efekty jego pracy i muszę przyznać że są powalające:) Co do operacji to i tak najgorszym okresem jest zima, bo można sobie odmrozić nos, ja planuję na sierpień gdyż studiuję i nie dam rady inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie... która z Was operowała się latem? W lipcu lub sierpniu? Mam pytanie, czy przed operacją unikałyście słońca? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzia 05 :) ja tez studiuję i tez jedynie pasują mi wakacje :) na poczatku planowałam ze to bedzie lipiec, ale wyjeżdzam na miesiąc za granicę, muszę sobie jeszcze troszke zarobić, no a zabieg chciałabym miec w sierpniu, tak w drugiej połowie miesiaca :) Chyba tez zdecyduje sie w Polanicy ale na 100 proc. jeszcze nie wiem :) Ostatnio spotkałam takie zdjęcie dziewczyny na innym forum i baaardzo mi sie podobała przemiana a to własnie był zabieg przeprowadzony przez pana Skupina z Poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzia 05 :) ja tez studiuję i tez jedynie pasują mi wakacje :) na poczatku planowałam ze to bedzie lipiec, ale wyjeżdzam na miesiąc za granicę, muszę sobie jeszcze troszke zarobić, no a zabieg chciałabym miec w sierpniu, tak w drugiej połowie miesiaca :) Chyba tez zdecyduje sie w Polanicy ale na 100 proc. jeszcze nie wiem :) Ostatnio spotkałam takie zdjęcie dziewczyny na innym forum i baaardzo mi sie podobała przemiana a to własnie był zabieg przeprowadzony przez pana Skupina z Poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja widziałam ze dużo nie udanych nosków dr Skupina, więc dałam sobie z nim spokój, choć też brałam go pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzia 05 aha, no ale trzeba wziasc tez pod uwagę to jak jest teraz a nie np 5 lat temu :) w tym czasie rośnie doświadczenie a z nim cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Mnie operował dr Wójcicki i jestem zachwycona, widziałam sporo nosków spod jego ręki i nie było ani jednego, który okazałby się gorszy niż przed. Oczywiście wybór lekarza to decyzja przyszłej pacjentki, ale jeśli o mnie chodzi to za Wójcickim będę stała murem :) P.S. Pierdoły piszą, że jest oschły i nieprzystępny... Jak dla mnie dr Wójcicki to facet z niezłym poczuciem humoru, ale jak mu się trafi taka "paniusia" co sama nie wie czego chce, to nie dziwię się, że traci cierpliwość. Jeśli mi nie wierzycie zapytajcie frost! P.S. 2. Mój nosek jest już 8 miesięcy po operacji, w dalszym ciągu lekko puchnie rano, ale opuchlizna szybko schodzi. Już nie zatyka się po kawie czy alkoholu, ale na zmianę pogody pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mansueta Koresponudję z dziweczyną, której dr Skupin popsuł nos, w sumie świeża sprawa, ale wybór należy do Ciebie, ja wiem że u mnie to będzie właśnie dr Wójcicki, było moim numerem jeden 9 lat temu i został do dziś. Cena jest średnia więc też nie ma co narzekać. Kasieńka Dla mnie też jest miły, choć obecnie wymieniam z nim tylko maile, ale odpisuje mi zazwyczasz szybko, nawet tego samego dnia, u mnie dochodzi problem bo miałam nowotwora, ale jak wyjdą mi poprawnie wyniki to "ide pod skalpel" już w sierpniu:) I będę się jak Ty cieszyła nowym noskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny ;) Fredzia 05 Jednak zdecyduje się na dr Wojcickiego. Dla mnie te koszty są wysokie :( 8 tys. + koszt pobytu.. :( umówię się w środę na termin. A Ty masz juz dokładnie umówioną datę zabiegu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. czy mozecie mi powiedziec ile mniej a wiecej czeka sie u DR Wojcickiego od konsultacji na operacje? czy to sa dlugie terminy? I ile w przyblizeniu u niego kosztuje korekta chrzestna? bede wdzieczna za odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26brunecia26 Możesz do niego napisac email i o wszystko zapytac najlepiej ;) kontkat znajdziesz na jego stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mansueta Nie mam terminu, muszę zrobić badania onkologiczne, choć mam nadzieję że się zgodzi już coś mi zarezerwować, bo chcę operację w sierpniu. Kasieńka A Ty miałaś operację w jakim miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Ja miałam zabieg pod koniec czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzia to tak jak ja, sierpien ;) będę dzwonic jutro to zapytam i Ci napisze jak tam z tymi terminami ;)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mansueta A jedziesz na wizytę, czy mailem załatwisz termin? Ja nie wiem czy jechać, w sumie każdy mówi że na tej pierwszej wizycie tylko podaje cenę zabiegu i termin, oraz jakie badania należy wykonać, a nie mówi co będzie robił z noskiem, a ja chcialabym wiedzić na pierwszej wizycie jak on to widzi. Tak, że czekam na Twoje realcje:) Oby w sierpniu nie planował urlopu:x Bo w końcu załapiemy się na wrzesień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka Napisz mi, jak to jest, unikałaś słońca przed operacją? (sumie to już w maju robi się słonecznie). Gdzieś czytałam że należy unikać opalenia operowanej części ciała tylko na 2 tyg. przed planowanym zabiegiem. Napisz mi proszę jak to było u Ciebie i jak wytrzymalaś lato po operacji? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
fredzia05, Nie unikałam w ogóle słońca przed operacją, tzn nie opalałam się i nie korzystałam z solarium ale jakoś specjalnie się kremami żadnymi nie smarowałam. A lato przeżyłam bardzo przyjemnie :) Operację miałam w czerwcu a w połowie sierpnia już się wylegiwałam na plaży :) Nosek chroniłam tylko przez miesiąc po operacji, później już się normalnie opalałam i nic się nie stało :). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzia :) we wrzesniu nie zdarzymy sie wygoić ;) a ja to bym nie chciała sie rzucac w oczy na uczelni heh ;) Ja juz 3 miesiace temu wysłałam email ze zdjeciami do pana doktora, wtedy tez wysłałam do dr Skupina i pytałam o ceny i co jest wymagane w moim przypadku. Więc taka darmowa konsultacja emailowa ;) też myślę ze nie ma po co jechac, bo pewnie i tak powie to samo. a przed zabiegiem bedzie okazaja zeby porozmawiac. Zreszta ja mam do Polanicy jakies ponad 200 km, tak wiec sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzia daj znac gdzie Ty widzialas tyle noskow dra bo ja oprocz paru fotek nie mialam takiego szczescia troche na beauty ale tylko na galerii otwrtej w sumie nieduzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakot12
hey dziewczyny! 11 maja mam operacje nosa u dr Wójcickiego, moze któraś z Was ma w tym samym dniu lub w podobnym terminie? Było by raźniej.. Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×