Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miła

panny na obcasach na śliskich chodnikach.....

Polecane posty

o jak mnie wkurzaja... wiedza ze trudno sie chodzi po takich chodnikach ... pełno lodu...błota sniegowego.. a te kozaki ze szpilka zakladaja i idac rozkladaja rece zeby utrzymac rownowage... przez taka jedna autobus mi uciekl bo sobie nie dawala rady przesc na pasach , nie mowiac o zatłoczonym chodniku. i gdzie jest sens zakladania takich butow na takie warunki chodnikowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy przypadkiem
nie wyrznelas dzisiaj glowa o chodnik. Idz do lekarza debilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czy przypadkiem....\" przyznaj sie ze ty tez masz takie pomysly i chodzisz w takich butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No śmieszny widoczek :) dziś rano taką niunię widziałam,dreptała sobie słodko,a jedną rączke miała tak fajnie uniesioną i wyglądała jakby machała chodnikowi :) Osobiście lubię w szpilkach chodzić po \"ubitym\" śniegu,bo wbijam się jak hakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczciwie przyznaje, ze sama kiedys mialam taki pomysl, by zalozyc szpilki na snieg i brnac przez sliskie chodniki, odkac skrecilam noge w kostce nawet nie patrze na te buty :o mam obcas, ale nizszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumie jak ktos samochodem jezdzi... i czasem mu wypadnie kawaleczek podejsc chodnikiem... ale jak ktos nastawia sie na spacerek.. to troche przesada..... jak ktos wie gdzie jest M1 w Kraku to wie ze 2 przystanki jest do plazy... zrobilam sobie spacerek i szlam tamta droga.. przedemna szly 2 panny... buty oczywiscie na obcasie...spodenki podwiniete do gory... i trorebki w dloni...reka wysunieta w bok po calej dlugosci chodnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka skrzykaczka
a ni epomyslałas ze taka panienka nie ma kasy na kupowaniu 3 par butów? ma jedne kozaki i chodzi, ja tez chodze w szpilkach bo w czym mam iśc ? mam jedna na płaskim ale wtedy spodnie mi mokną. Nie czepiaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to jak nie ma kasy to niech pomysli ze moze sobie taki obcasik złamac i ze butki sa do kosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z drugiej strony to przecież to tych panien sprawa... Co Nas tak naprawdę to obchodzi....Kazdy ma swoje sprawy...Chyba ze ktoś nie ma się czym zająć to właśnie się tak czepia wszystkiego i wszystkich:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa nie ma kasy
ale kupuje akurat buty na szpilkach. jak się nie ma kasy to się kupuje buty i ciuchy takie, żeby do wszystkiego pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak to jest jej sprawa.. tej panny to czemu gdy jej mowie zeby mnie przepuscila to mowi do mnie ze jestem nie wychowana bo nie widze ze sobie rady nie daje z tym sniegiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa nie ma kasy
to ci się miła od rana dostało:D ale i tak krótkie kurteczki i goła głowa w zawieję śnieżną jest de best, do tego właśnie buciki na szpileczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha znalazlam fajna stronke a raczej kolega mi przeslal www.bialekozaczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...są ludzie i \"ludzie\"....Nic się na to nie poradzi.... Chodziły w szpilkach, chodzą i będą chodzić...Już 16 tki tak biegają...ALE...przestałam na to zwracać uwagę i tak naprawdę mam to w nosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tez je mam w nosie ze sobie nogi łamia ale niech zwracaja uwage ze ktos inny tez jest na chodniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kobitka jakaś potrafi chodzic w szpilkach po śniegu dlatego też Miła nie należy generalizować.... Nie każdy w szpikach jest pokraką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wiem ale dzis na same pokraki trafialam....w wieku od 16 do 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak bardziej zagłębiając się w temat to wydaje mi sie że te pokraki uliczne do nie mają więcej niż 19 lat....takie czasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozak z wyboru
A ja lubię jak moja kobieta zakłada szpilki w domu do ciemnych rajstopek i krótkiej spodniczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa nie ma kasy
a jak seksownie wyglądają ich czerwone z zimna nosy i skulone sylwetki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni nie moge co za
a co wam to przeszkadza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona stara 30stoletnia
te tlenione blondynki z torebka w literke i nerkami na wierzchu to ile maja lat bo nigdy nie wiem. sa umalowane, paznokcie często poobgryzane a torebka zawiera tylko komórke na karte i jak która bogata to paczke fajek. Kompletnie nie wiem czy to gimnazjalistki czy licealistki. Licealistki to chyba maja na tipsy juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamta z pasow miala gora 18 lat ,chociaz wygladala przez tapete jak by juz do 30 dobijala....taka typowa nocna dziewczyna z dzielnicy Nowa Huta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa nie ma kasy
bawi nie przeszkadza:) chcą zapalenia płuc i połamanych nóg to ich sprawa, przy okazji dostarczą trochę rozrywki innym, apteki będą miały dodatkowych klientów, pogotowie robotę.... sam zysk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×