Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość gość
A czy może któraś z was kontaktowała się z dr Brzuchanskim mailowo lub telefonicznie? Bo właśnie dzwoniłam dzisiaj na recepcje i umówiłam się na konsultacje dopiero na 7 kwietnia a tak sobie pomyślałam że może wcześniej udałoby mi się jeszcze z doktorem skontaktować żeby szybciej ustalić jakiś termin operacji bo nie chce czekać do kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ile razy mozna pisać że do doktorka strasznie ciężko się dodzwonic a mailowo to już w ogóle porażka.Czytajcie forum i szukajcie informacji bo te ciągłe pytania jedne i te same sa irytujące. Z tymi pustymi okienkami to jakaś ściema bo jeśli chodzi o operacje nosa to naprawdę jest problem z wcześniejszymi terminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patitos
Taka ściema z pustymi okienkami, że 3 strony takich pustych okienek przewinął zanim znalazł odpowiednio puste i oddalone w czasie okienko dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattan
czy w soboty tez mozna dzwonic? i czy ewentualna pozniejsza konsultacja moze sie odbyc w sobote czy tylko od poniedzialku do piatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko od poniedziałku do piątku. W piątki konsultacje są w bielsku białej w jakieś inne dni w Cieszynie i tam się podobno najmniej czeka na nie. W Trzyńcu na pewno w czwartki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattan
Czy macie moze nr tel do szpitala w cieszynie? Chcialabym zadzwonic i zapisac sie na konsultacje jednak nigdzie nie widze nr tel :( 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,ile sie lezy na korekte nosa,bo napisane mam ze 2 dni,czyli że 2 doby czy 1 dzien ,jedna noc i na drugi dzien wychodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,ja bede miała operacje na nos na poczatku marca i zaczynam sie stresowac -niech ktos mnie pocieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie martw wszystko bedzie dobrze.Najgorsze są pierwsze dni po operacji ze względu na dolegliwosci typu ból gardła,nie możnośc oddychania przez nos,no i osłabienie po narkozie ale potem juz jest co raz lepiej i czeka się na ściągnięcie gipsu.Potem to juz z górki. Powiem ci tak: ja bałam się bardzo narkozy bo nigdy jej nie miałam no i oczywiscie tego okresu z setonami ale potem to juz szło z górki.Teraz kiedy już jestem kilka miesięcy po operacji i mój nosek dalej nie jest idealny ale wiem jedno,nie żałuję decyzji o korekcji nosa bo jest ładniejszy niż przed operacją.Tak ze głowa do góry i nic się nie bój będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny ja juz po ,własnie leze i staram sie jakos przetrwac,chociaz juz lepiej,najgorsza była noc.Najdziwniejsze,że nie bolał mnie nos tylko gardło.Wygladam strasznie:),ale czego sie nie robi dla pieknego wyglądu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest aktualna cena powiększenia piersi u dr Brzuchańskiego implantami okrągłymi Mentor? Czy doktor robi USG przed operacją? Bardzo proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam po 6 dniach od operacji noska? Zadowolona? :) Może napisałabyś coś na forum beautywpolsce? Ja mam dopiero w czerwcu :( Już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem juz po 9 dniach od operacji nosa,powiem szczerze że myslałam że bedzie gorzej.Oprócz gardła przez kilka dni nic nie bolało,owszem nos jest wrazliwy i trzeba uwazac.Czasami czuje takie dziwne drętwienie no i opuchlizna jeszcze troche jest i sianiaki,ale jutro sciagaja mi gips więc będzie mozna przypudrowac :) .Oby tylko wygladał fajnie ,dlatego troche boje sie jutra jak zobacze jak wyglada ,chcociaz wiem ze narazie to moze byc jeszcze opuchnięty i to nie bedzie do konca mój nos.poza tymopieka super,pielęgniarki bardzo dbaja i sa miłe,lekarz tez ok,chociaz małomówny:).Ale to nic,jesli jest dobrym specjalista.W kazdym razie narazie jest ok.pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy możecie mi podać cenę konsultacji??? Nie dopytałam się, a jadę pojutrze. Będę wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu jakas dziewczyna co robila u dr brzuch niedawno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płaciłam 300 koron za konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam te wypowiedzi i jestem oburzona, jestem po konsultacji powiększenia piersi. Na konsultacji byłam początkiem grudnia termin operacji dostałam na 7 stycznia, nawet doktor zauważył moje zdziwienie :) ze względu na moją pracę termin przełożyliśmy na 24 marzec. Drugi termin ustawiony mailowo, żaden mój mail nie został bez odpowiedzi, lekarz bardzo przyjemny, a i konsultacja telefoniczna z anestezjologiem (chyba małżonką doktora) bardzo przyjemna. Nie wiem, może miałam więcej szczęścia..... Teraz z odrobiną strachu wyczekuje dnia operacji..... Odezwę się już po operacji i opowiem jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest z tym wywiadem z anestezjologiem? Doktor kazal mi dzwonic do dr Brzuchanskiej na wywiad przed operacyjny jakies 2-3 tyg. przed terminem operacji. A niedawno dowiedzialam sie z innego forum, ze rano jak bede w szpitalu to bede miala jeszcze jeden wywiad z anestezjologiem ogolnym. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak po zdjeciu gipsu? Podoba sie nosek? Duza masz opuchlizne jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwoniłam 2 tygodnie przed operacją, omówiłyśmy wszelkie szczegóły, rozjaśniła mi trochę sytuację, rano do godz. 9 mam się stawić w szpitalu, tam do południa zrobią mi wszelkie dodatkowe badania krwi, operacja po południu, około 14 dr Brzuchańska powinna już być na miejscu i przeprowadzi kolejną rozmowę już face to face :) Potem już tylko błogi sen.... a jak się obudzę będę jedno spełnione marzenie do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosek jest ok,musze sie przyzwyczaic , bo jest jeszcze troche opuchniety od czoła i to wyglada jak by mi prosto z czoła wyrastał :),siniaki zeszły ,została jeszcze opuchlizna między oczami,ale ogółem jestem zadowolona,jutro juz sciagam całkiem opatrunek i w koncu makijarz :)marteie sie tylko bo byłam 7 dni po zabiegu na sciagniecie szwów a nadal jeszcze mam po jednym w kazdej dziurce i teraz nie wiem co z tym zrobic bo lekarz nie powiedział ze mam jeszcze raz przyjechac i myslałam ze to juz wszystkie szwy wyciagniete,chyba ze to sa jakies samorozpuszcalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to dr Brzuchanski daje szwy rozpuszczalne do nosa. Ja mam operacje za miesiac, wiec jak juz bede po to dam znac. A Ty co dokladnie mialas robione z nosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to dr Brzuchanski daje szwy rozpuszczalne do nosa. Ja mam operacje za miesiac, wiec jak juz bede po to dam znac. A Ty co dokladnie mialas robione z nosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam usuwany garbik,zwężany,i lekko czubek zmniejszany(wycinanie chrząstki ),czyli chyba wszystko:).Teraz widac mi szwy białe w nosie w jednej i drugiej dziurce i nie wiem czy mam z tym iśc do chirurga juz w Polsce zeby mi je usunął czy zostawic az sie same rozpuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same sie rozpuszcza. Mi sie strasznie długo szwy rozpuszczaly. Ostatni dopiero po około 2.5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tęz miałas twarde ,,gulki,, między oczami ,tak jakby kawałek kosci był odlamany po boku nosa z jednej i z drugiej strony,chociaz z lewej mam gorzej.Mocno tego nie widac ale wyczuwam pod palcami.Mam nadzieje ze to opuchlizna a nie kawałek odłamanej kosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kość to raczej nie będzie. Moze to byc taka twarda opuchlizna lub moze narosnac okostna w miejscu ściganego garba. Jedno i drugie w większości przypadków sie wchłania do 5-6 miesięcy. A gdyby to zostało wtedy dr zrobi Ci poprawkę. Najlepiej jest od razu masować te nierówności tak jak lekarz pokazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie jest w miejscu garbika tylko prawie w kąciku oka szczególnie lewego,cos jakby mi ktos twardego pod skóre włozył,szer.ok 3 milimetry,dł ok. 5 milimetrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, ze opuchlizna. Próbuj to masowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O połowę taniej, a jakość ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×