Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

łooo matko- xyzed :) - ty to chyba już jesteś dumny z tego , że jesteś tchórzem, tak jak sc ciągle wszem i wobec wszystkim oznajmia ze kocha tchórza. Może wszyscy faceci sa tchórzami i dlatego tak łatwo potrafią uwikłać sie w podwójne życie, ale nie potrafią juz potem z tego wybrnąć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miriamka no pewnie,że tak :p A światu wystarczy jedna taka idealna i z zasadami niezłomnymi osoba jak Ty :p I pomódl się za odpuszczenie nam naszych grzechów,a napewno będziemy zbawieni :p I dobrze ,że Ty jesteś odważna i niczego się nie boisz :p Ależ Ci zazdroszczę :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed - ulżyło? Zawiodę cię - ja i Miriamka to już dwie z zasadami :p ale ja się za ciebie nie pomodlę bo jestem niewierząca :p Wyluzuj mały, taki piękny dzień dzisiaj ;) Dzień dobry wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda żeś niewierząca 😭 i kto teraz się za mnie niewierzącego pomodli? :) Nie muszę wyluzowywać bo mam dobry humorek i właśnie taki piękny,słoneczny dzionek dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteś niewierzący to po co ci ta czyjaś modlitwa niby potrzebna :p ?????? mój mąż jest wierzacy, o, nawet bardzo (nie jestem tylko pewna jaką religię wyznaje :p) , możę jego poproszę ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lete 👄 ale miło Cię czytać :) nie wiem-> w zasadzie nie musisz prosić męża bo ja dobrym człowiekiem jezdem i zbyt dużo grzechów nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakich grzechów? Jak jestes niewierzący to nie powinienes operować pojęciem \"grzech\" :p No i tak w ogóle to jesteś kryształowy :D Bo co to znaczy taka jedna malutka kochanka :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co to znaczy :p Kryształowy to może nie jestem ale takim diamencikiem ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁŁŁOOOO Matko... :P xyzed- ale mnie podsumowałeś :D nie jestem ani idealna (no może trochę :P) ani odwazna, ani nie masz mi co zazdrościc tym bardziej :D Po prostu bawią mnie wasze tłumaczenia o braku odwagi wyjscia z podwójnego zycia (najlepiej powiedzieć, że jest się tchórzem i sprawa rozwiązana :P) więc nie unoś sie gniewem :) A pomodlić się moge, bo jestem wierząca :D Nie wiem ❤️ dzieki za wsparcie :) Pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się nie unoszę :) Wręcz przeciwnie mam dzisiaj super humor :D A to ,że tchórzem jezdem to fakt :) I co z tego? :) Łeb mi za to ktoś urwie? :) No chyba że żonka, jak się dowie ;) :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam swoje zasady, stram się ich przestrzegać...jednak nie wszystko jest czarne lub białe. Zauważam ze czesto wkrada sie szare .... i wtedy zasady ... znikają, Wyglada na to ,ze całe życie musimy uczyc się rzeczy nowych dla nas, o których rok, dwa lata temu bysmy nie pomysleli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed- jak będą nowe okolicznosci napisze @ piatek ???? wszystko sie moze zdarzyć.... teraz drżę, ale dzis bede sie wtulała w wspaniałe męskie ramiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lete to jak się wtulisz,to dopiero chyba będziesz drżała? ;) Wieści oczekuję z zainteresowaniem i uważam,że wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed- bardzo chce a o jakim drżeniu piszesz ???????????????????????????????????????????????????????????????????? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim -lete🌻 xyzed 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄 miłości Ty moja aż mi krew szybciej zaczęła krążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bardzo sie cieszę .....i humorek masz dobry....ja narazie jeszcze sie nie obudziłam ,jakis senny ten dzień ,pije 2 kawę ale zaraz zrobie sobie 3 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee no sc chyba Cię raczej trza pobudzić niż obudzić :) Czyżby było jakieś nocne szaleństwo? ;) Bo byda zazdrosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blisko blisko...ale raczej nocne szaleństwo z papierzyskami z firmy i 3 godziny snu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tylko.. po \"sąsiedzku\" :) Witam... Kawę wypiję obok... A co jeśli ma się Tę\"Drugą\" ale Ona nie jest KOCHANKĄ sensu stricte? Znaczy w takim tego słowa znaczeniu - jak ogólnie się to przyjęło odbierać ? :) nie ważne.. zagadnąłem ale wracam \"obok\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed- czy Ty pomyslałes o tym o czym ja pomyslałam, ze Ty pomyslałeś ?????? jasne ze wiem :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lete jeśli pomyślałaś o ty samym co ja,to taki sam świntuch z Ciebie jak ze mnie :) rozdarty ano ze Śląska :) I nie daj się tam obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)))))))))))) ano w miłosci chyba kazdy tak ma :))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj :D... ;) to jest net - nie zjedzą mnie choć... mogą skaleczyć - tyle że facet jestem a wiesz jak nas widzą nie ? ;) gruboskórni jezdeśmy:D (jo niy godom po ślonsku...ino czasem - aleumia pisać :D pono)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozdarty i nie dość,że gruboskórni to jeszcze inną częścią ciała myślimy zapominając o głowie ;) Ale bydzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×