Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Agatko ;)🌼 skoro twoje swieto więc specjalnie dla ciebie cały bukiecik 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) no widzisz zapomniałam o Sosnowcu na śmierć :D:D:D:D:D:D no tylko kraków mi w głowie i dawne okolice , chyba sie starzeję :D:D:D:D:D:D Ale Garni w S-cu na kazimiezru nie ma fajnych knajpek ?? chyba ? :O przynajmniej kiedyś, 3 lata temu nie było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agato, kolejny wieczór pod rząd, w którym bedzie towarzyszył mi alkohol;) Agato, wszystkiego NAJ NAJ NAJ wedle Twoich kategorii NAJ NAJ NAJ. No i jeszcze mało kłopotów domowych (vel zakochana córcia), wiecej kaski, wiecej czasu wolnego i..... Ka, to chyba sie nazywa miłość toksyczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku popieram spotkamy sie nad wisłą :D:D:D:D:D:D:D:D To ja do wisły wrzuce butelke z listem a wy pokolei będziecie go czytać i sie dopisywać :D:D:D:D:D:D:D Tylko co z Ani i tobą bo w z nad odry :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka zaraz pobiegę zobaczyć, bo ja mieszkam na granicy ślaska i małopolski :D:D:D:D:D:D:D:D ale twojej podobizny to nie widziałam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam ze Groszek mądzre gada, wódki jej polać... Ale bedzie blisko do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka a gdzie ty mieszkasz ????????????????? moze chociaz Bug lub Narew ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę spłynąć do Odry, więc się tam Ani spotkamy i razem popłyniemy do Bałtyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka, Groszek chyba wymyślił u ciebie parapetówę i pod pozorem Kazimierza tak isę do ciebie przybliża :D:D:D:D: Wiec Yennka ty jej juz wódki nie lej :D:D:D:D bo za chwile okaże sie, ze będziesz miała gości :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, zrobisz mi miejsca na tratwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, nie mów mi tylko, że jesteś gdzies z Wielkopolski, jeszcze tych poznańskich klimatów tu nie było, czy sie mylę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani To raczej Ty mi będziesz musiała zrobić miejsce. Ty będziesz w drodze, gdy ja do Ciebie dobiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo dobra, posune się na rufę tratwy. A tak w ogóle: czy tatwa ma rufę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi tu nic nie ma:D zadnych knajpek:D zreszta ja nie chadzam:D ja biduje hehehe a teraz na bambino odkładam:D bo z ksieciuniem w sobote strzelilismy sobie wózek i wyczyscilismy uroczo konta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdr.dla wszystkich plus pozytywne zyczenia dla Agaty, której moze i nie znam, ale bukiecik sle🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Ka, zbuy wiele doswiadczeń to nie mam w żegłudze morskiej... Ja mam doświadczenia szuwarowo-bagienne z Niesulic, gdzie zostawałam żeglarzem.... Babko, nie mówsz, że jesteś z miasta z palmiarną? Czy miasta dawnego Pana Premiera, który juz zdaje sie tego nie pamietać po tym, jak został warszawiakiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze być i parapetówka. Jak skończę do lata remonty wszelkie to moze być i umnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dobra , dobra, ale bedę musiała płynąć przez ruskie wody terytorialne.... :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani Nie ciągnij mnie za język, bo się zdemaskuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dawaj na maila, bo mam szczególny senstyment do tamtych rejonów....nie tylko zeglarski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani Przecież pisałam kiedyś, że ja na zadupiu mieszkam :D gdzie nawet dobrego fryzjera nie ma. Więc do takiego miejsca sentymentu mieć nie można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×