Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Celi.........Ty to masz dzień. Załamać się można i jeszcze to Ci dowalili. Z PZU też miałam problem przy oc, bo przeszłam do innego ubezpieczyciela, wcześniej napisałam im kartkę,że rezegnuje u nich z ubezpieczenia. Dostałam wydruk skadek opłaconych. I po pół roku przychodzi mi jakieś pismo o egzekucji,że ja nie płacę oc. Jak to nie płacę. Płacę ale gdzie indziej. Oczywiście fakt tzn kartka ,że u nich zrezygnowałam został przez nich zgubiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) u mnie własnie leje :D:D:D:D:D:D i sa piorunki :D:D:D:D:D:D:D mam burze typowo górską, alez się cieszę :D:D:D:D:D:D:D macie @ , niestety tego od tego żekomego studenta skasowałam, ale orginalna odpowiedz wam przesłałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke , a zachowałas potwierdzenie nadania listu ?? , jeśli tak to niech cie cmoknął :P wyślij im jeszcze raz piemko z dopiskiem, ze tego i tego im już wysłałas rezygnację :P i dołącz xero potwierdzenia nadania ;) Buzia :) Ps ja mam tak co drugi a czasmi codziennie :( kurcze dobrze, ze wrzodów nie mam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha :) cały ruch uliczny jest zablokowany :D:D:D:D:D:D u mnie teraz tak pada, ze samochody staneły w miescu bo płynąca woda na ulicy zaczeła je zmywać :D:D:D:D:D:D:D:D z mojego poddasza wyglada to jak rzeczka pełna kajaków :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a jakie boskie mam piorunki - ho ho ho :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuu i po burzy :( świeci już słoneczko :D:D:D:D:D:D:D ale jakie piękne tęcze mam :D:D:D:D:D:D dwie obok siebie :D:D:D:D:D:D Anouk ciekawe co na to(dwie tęcze) twoja teściowa?? :D:D:D:D:D:D:D Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie gapa :( Magnolia i co z ta podwyżką ??????????????????????? Co sąd postanowił ?????????????????????? Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi ale sie ubawilam czytajac twoje dzisiejsze wpisy imail:) az odczuwalam twoje wnerwienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi - masz @ ;) teraz zrozumiesz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D poza tym ja nauczyłam sie rozróżniac osoby ;) Buzia :) I miłego weekendu ;) jakiś grill w planach ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede płakać .........................jestem nerwowa zła i wściekła Zainstalowałam skype dało mi się ( to cud) ...........nie bardzo działało to wina mikrofonu .................dzisiaj kuoiłam zestaw ze słuchawkami ............... no i co i nic nie ogadam z niedźwiadkiem bo ciągle zrywa neta jemu ................bajka na całego ............. jutro tez nie pogadam w niedziele też ...............i jak tu sie nie zloscić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam dluugiego posta i mi zeżarło :-( Jem lody posprzatałam prawie cały dom ze brzuch mi dał znac o sobie ale musialam to zrobic, w miedzyczasie zrobilam zakupy ,kupilam też swiecacy smoczek a teraz jem lody truskawkowe i ogladam koncert z Torunia....kocham to miasto najpiekniejsze 5 lat mojego zycia!!! Emma-dziekuje 🌻 a mialas brzuch - pilke z talia czy bylas raczej ociosana?;-) Groszek-tak trzymaj!! Celi-nie nerwujsja..ale sie tez nasmialam masz dar do oddawania emocji w tekscie pisanym ;-) buziak dla Dzidzi Magnolia-masz zgage?bo ja non stop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłkę z talią ;) z tyłu nie było nawet widać żem w ciąży :) a zgagę też miałam non stop i tylko Renie na mnie działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zgage mam nawet teraz piszac do Was :( pije miete... na zagage dobre sa migdaly, kilka doslownie, z 5-6 sztuk pogryzc, babka w aptece odradzila mi Rennie w ciazy (ale wiem, ze babki biora), hm...alimenty, alimenty... M dostal podwyzszenie... az szkoda mi komentowac, jest to znaczna podwyzka, znacznej juz wczesniej kwoty, M zdenerwowany, stwierdzil ze exia robi wszystko by przestal spotykac sie z dziecmi a przynajmniej zmniejszyl kontakty z nimi, no i doszedl do wniosku, ze koniec dodatkowych wyjazdow, wozenia codziennie do szkoly, koniec dodatkowego wydawania pieniedzy, obiadkow, deserkow itp. trudno, matka sama doprowadza do takiego stanu rzeczy... dzieci coraz starsze, jesli beda chcialy kontaktu to same juz potrafia podjechac, odwiedzic nas itd, przykre...naprawde...bo wiem ile M daje dodatkowo poza placeniem i tak wysokich juz alimentow, exia stwierdzila, ze ona chce gotowke, nie obchodza jej dodatkowe pieniadze wydawane przez M na dzieci, czy dodatkowa Jego pomoc, aha, i chce ograniczenia kontaktow (przy czym dzieci az garna sie do ojca), wiecie co... brak mi slow... ja sie odcinam w kazdym razie, skoro i tak wracaja od nas \"glodne\" (ooo, i przestraszone jakies - tak exia powiedziala w sadzie - a dzieci jak sa u nas to nie chca jechac do domu, puytaja zawsze czy moga jeszcze zostac), to ja koncze z obiadami, slodyczami i tym podobnymi rzeczami, teraz skupie sie na sobie i wlasnym dziecku, lada moment bede miala swoja iskierke do \"dogadzania\" jej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo wyobraź sobie że też ja kocham .................. i teraz patrzę przez okienko i widze światełka na starówce pięknie oświetlony most . ten widok mnie uspokaja .............bardzo . a na koncert nie poszłam miałam inne priorytety .............ale diabli je wzieli ........ no cóz tak to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie już po burzy, wrócił prąd, a nawet net jest, więc piszę, bo on dziś straszliwie kapryśny. Bywa i wybywa. Groszek, ja Ciebie tulę w zastępstwie....będę mówiła basem;) Ty mnie nie chciałaś przytulić:P yenka, przy składaniu NIP_3 po raz trzeci z tą samą zmianą, to już tylko śmiesznie było. Zasypałam Ciebie dziś mailami, ich sednem miało być, że i tak dla księciunia jesteś NAJMĄDRZEJSZA:) spróbowałby inaczej;) PZU to najgorszy ubezpieczyciel i chyba najdroższy. Celi, z nim to moja rodzina spotkała się na sali sądowej. Przegrali, chyba często przegrywają, stąd takie składki;) Wszystkim miłego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, to chyba życzę owocnej nauki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję:-) jutro może być ciekawie musze być w dwóch miejscach jednoczesnie a potem mam cztery godziny matematyki ..............poprostu marzenie ( chyba się porzygam ) a na koniec sprawdzian z angielskiego ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Twoje wzruszenie, whimka, na zbliżającą się matematykę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia ja brałam Renie, żadnych skutków ubocznych jeśli chodzi o sprawę to znam ten ból.. u nas kwota była od początku zabójcza i to nie tylko na dzieci 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze kupie wkoncu to rennie i wezme gdy dopadnie mnie juz takporzadnie, ostatnio zasnac nie moge tak mnie pali, rzucam glowa gdzies do tylu, zeby tylko odchylic ja jak najdalej bo mam wrazenie, jakby ktos wrzucil mi zapalke do gardla (oczywiscie zapalona ;) ) przykro mi, ze tez znasz ten bol... dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wpadłam sie przywitac i idę na zajęcia ...............czyste wariactwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) wstawać śpiochy ;) dzisiaj jest cieplutko :) Buzia :) Whimka trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia - masz @ ;) troche długi mi wyszedł ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie @ - cd dnia świra :D:D:D:D:D:D:D:D:D ja juz nie wiem jak reagowac na takie zachowania :( Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, loooooooooooooozik;) Są takie oszołomy w tej branży, nawet mogę dać namiasry na jednego:P A dziś dla odmiany ni ma u nas wody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio i zaraz spadam na budowę pomierzyć dziuplę. Pokój powinien mieć wg projektu 16 metrów, a mam niejasne przeczucie że tyle nie ma :o Celi - ubawiłam się tymi podchodami :P Ani, tulę, tulę tylko w kinie akurat byłam i telefon miałam wyciszony :( Mam nadzieję, że mąż bezpiecznie dotarł i dziś ominie was burza :) Pozdrowienia dla całej reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, miałam Ci słać pytania, jak było w kinie i na czym byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, dzień zaczął się dziś o 7 rano. A to dlatego,że mój dzis nie szedł do pracy. Jeszcze trochę udało mi sie poleżeć a potem to już to co zwykle w sobotę. I teraz mam wrażenie ,że ten dzień taki jakiś długi. Wczoraj u nas nie padało więc wieczorne wyjście było bardzo udane. No to miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×