Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

celinko, moim zdaniem, jeśli zrobili już na małych karteczkach info dla składających VAT-24, to mogliby również zamieścić takie info na stronach urzędu. Przewertowałam dziś wszystkie witryny US dla Wrocławia i okolic, i nic takiego nie ma.....to już UC, mimo nieposaiadania kasy, jest już lepszy:P:P:P:P:P):P i bardziej zinformatyzowany:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) a słyszałas , zę PiS dobrał się do sądziów Trybunału ? i ponoć kilku z nich to byli agenci ?? a wszystkie info mościwie nam rzadzący znalezli w ciągu jednej tylko nocy - to się nazywa expres :D:D:D:D:D To tak jak się nakręciło i się stworzyło bubla, kótry jest nie zgodny z konstytuacją to trzeba sadziów u .......... pić i nadal czarne jest białe :P Ehhhh - ja się wciąż pytam kto na nich głosował??? Ani a ty za skandynawią tak nie tęsknij :P Bo oni tam preferują naturę i kobieta w ciąży ma połóżna dopiero od 12 tyg ciązy :( a jak ma wczesniej problemy to jej problem :P Więc pomysl nad tym :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia co to Vat-24 :P ale w każdym urzedzie brakuje mase druków :( oj wiem cos o tym wiem. Ostatnio prosiłam o druki wniosków o dochód roczny - i tez się dowiedziałam że nie mają trzeba sobie znależć ustawę i wpisac we wniosku własnego autorstwa :D:D:D:D:D:D:D to samo było o niezaleganiu z podatkami :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale przynajmniej mam opanowane szukanie w dzienniku ustaw :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ma lekarza rodzinnego...mieszkałam w Szwecji, a teraz mieszka tam moja kuzynka i akurat na opiekę nad noworodkiem, to nie ma tam, co narzekać:P Wczoraj słuchałam wypowiedzi Winczorka, który mówił, ze będą posłowie wnosili takie wnioski;) A co do nocnych poszukiwań, to chyba PIP powinien sprawdzić, czy nie złamano kodeksu pracy i czy ta awangarda lustracji z IPN dostała nadgodziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) ale przy kłopotach jakichkolwiek rodzinny nie zawsze sie spradza :( ehh co kraj to obyczaj ;) noo ale o tych nadgodzinach jakoś nie pomyślałam, bo ja zawsze maiąłm nadgodziny i chyba muszę na J wymóc normowany czas pracy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale wtedy nie będe maiła czasu na kafe z wami - więc chyba niech zostanie tak jak jest :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) tłumacz tez człowiek - ale przez to pewnie masz dodatkowe bieganie co ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No........ dwa dni w plecy..... Że też musiałam zauważyć:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no to juz wiesz wszystko :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale czasami stony sie zawieszają, lub nie mają takiej funkcji jaka widnieje na przycisku :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura !!!!!!!!!! The Rolling Stones - przyjeżdżaja do polski ;) Ale odlotowo :D:D:D:D:D:D:D:D Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa - pewnie ma dylemat jakiej firmy umywalke wybrać ;) i śledzi stronki z cenami i opiniami ;) albo............................ ma randkę z ksieciuniem ;) i nas trzyma w niepewności :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, ja jestem w tej okropnej pracy, że nie mam żadnego komunikatora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Randki z księcuniem to raczej niemożliwe... musiałby chcieć... a chyba wciąż nie wie czego chce :o Albo wie... i wcale nie chce mnie :) Ani, mam teraz spotkanie jak możesz to oświeć koleżanki nieco moimi przemyśleniami :P Ach... i wczoraj zadzwoniłam i powiedziałm mu to wszytsko co Tobie Anouk. Nie chciałąm czekać z tym na świętego nigdy albo na "kiedyś tam". Nie dam sobie wkręcać odpowiedzialności. Tamta Kasia umarła w chwili, gdy powiedział że jej nie kocha. Teraz jestem już trochę inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłać?groszek? Czy opowiedzieć w skrócie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani spoko luzik ..........tak działaja linki nie tylko twojej izby skarbowej mojej też .........tylko ja z racji zawodu nauczyłam sie wyławiać wiadomości z netu jak szczupaki z wody ..........ale na poczatku dostawałam furii i białej gorączki teraz luzuję na całego . Mam swoje ulubione stronki podatkowo-skarbowe i jest OK. Ale nie zapomne jak jeden z podatników wywaliłfakture Vat na sprzedaż ciagnika siodłowego a powinien zrobic fakture Vat-marża ............wtedy poznałam dogłębnie zasady sprowadzania aut i ich sprzedaży ........sprawę wyprostowałam i jest już OK ale wiedzy nabyłam że ho ho . a teraz piję kawkę i jest mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whim, jesteś spokojna doświadczeniem.... ja na szczęście z daleka od tych organów, a jak muszę COŚ, to zawsze jest pod górkę. I zaczyna się gąszcz, na szczęście macham moja małą maczetką. :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, troche mnie nie bylo a Wy tyle napisalyscie ;) Co do rozstepow i faldek... Bardzo, bardzo sie tego balam. Pisze w czasie przeszlym, bo jakos tak w trakcie ciazy powoli przestaje sie tym przejmowac. Staram sie zartowac na ten temat, ze pozniej to korekta brzucha itd. ;) Tez mam male rozstepki mlodziencze. Zbladly, sa prawie niewidoczne. Co do ciazowych...narazie...nie ma (ODPUKAC !!!) Smaruje sie Gerberem na rozstepy. Polecam. Bardzo dobrze sie wchlania (blyskawicznie niemal) i na drugi dzien jak biore kapiel to w miejscach gdzie sie smarowalam czuje jeszcze taka powloczke kremu. Nie jest tlusty (oliwki nie znosze, brrr) i nie smierdzi. Jo* Ja tez rodze w lipcu. termin mam na 3-go. Jestem ciekwa czy urodze w terminie... Jest coraz ciezej ale na szczescie najbardziej \"poszlo\" mi w brzuch i w miare jakos sie trzymam. Mam 11 kg na plusie, ale szczerze mowiac nie widac tych kg tak bardzo (choc sklamalabym mowiac, ze w uda i biodra nic a nic nie poszlo ;) ) Bedziemy mieli syna, to juz potwierdzone. A WSZYSTKO wskazywalo na dziewczynke. Masz juz wszystko kupione? Ja mam oststnio syndrom \"wicia gniazda\". Ciagle robilabym porzadki ;) Dziewczyny dzieki za powitanie. narazie nie potrafie Was rozrozniac. Musze troszke was poczytac ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, myślałam, że masz tam gg. Anyway, powiedziałam że nie mam zamiaru zachęcać go żeby coś zrobił. Albo udowadniać mu, że (on) chce coś zrobić. Powiedziałam jasno, że jego pytanie typu: ilujeszcze muisz stracić facetów jest idiotyczny. Że to on mnie stracił a nie odwrotnie. Ba... on stracił już drugą kobietę i może sam powinien sobie zadać pytanie: ile jeszcze kobiet musi stracić, żeby się nauczyć. Że ja najwyraźniej nie trafiłam na takiego mężczyznę, który chciałby mnie przy sobie zatrzymać. I że ja chyba jakś walnięta musiałam być, że im bardziej on się ode mnie dystansował, im bardziej unikał bliskości, tym bardziej ja starałam się jemu udowodnić, że on mnie kocha. Ja jemu!!! A przecież to on powienien mi udowadniać jak bardzo dla niego jestem ważna :o Że chcę mężczyznę, który będfzie mnie potzrebował dlatego że mnie kocha. A nie takiego, który mnie kocha dlatego że mnei potzrebuje. Bo j. mnie chyba po prostu potrzebował... i dlatego starał się pokochać... ale przecież nie mógł się zmusić do kochania mnie skoro tego nie czuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, z formularzami to tak jest, ze w usach nie ma aktualnych, bo w mf nie było przetargu na wydruki. I jak pojedziesz do składnicy to usłyszysz \"nie ma\". Tak było z CIT -8 . Nie ma usłyszelismy. Więc sie pytamy kiedy będą. W kwietniu - pada odpowiedź. w kwietniu to mogą sobie pogwizdać, bo termin składania mija ostatniego marca. Przykłady można mnozyć. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, to tym bardziej ten babol zaoszczędziłby na mnie, mówiąc, co mam przynieść, ja bym znalazła w necie i przyniosła wydrukowany. :P Normalnie cyrk na kołkach......a na dole stoi szafa z formularzami, gdzie ponad połowy nie było:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Magnolia haha uśmiałam się z syndromu wicia gniazda, kurcze w 9-tym m-cu przestawiałam meble, a miałam tyle pary w łapach, że i dywan dałam radę odkurzyć, kanapy i meblościankę przestawiałam, w każdy kąt zaglądnęłam..haa taka pierwotna natura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów pisałam po zdaniu co 5 minut, i jak w końcu miałam chwile by wysłać, to Wy juz dawno o czym innym gadacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz celinko, instynkt działa. Nie zamartwiaj sie..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku :( hej ;) daj wam czas oki?? ;) może to tylko tak strasznie wygląda? ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietnie...przxez kubusia na rekach stalam sie biernym czytelnikiemmm:(buuuu groszku a czemuuuuuu ja nic nie wiem??heee?? wyslalam wam fotki, nie moglam sie oprzec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam szczerze, otwarcie, odważnie już wszystko panu jackowi. Musiałam to z siebie wyrzucić. Nie czekam już. Potrzebowałam czasu, żeby dojrzeć do tej myśli. Dla mnie to koniec. Pora zacząć nowy rozdział :) Dzięki dziewczyny za wszystkie mądre słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) wiesz no ba ja ma z tym mały problemik :) niby wiem, ze tam jest dziecko, niby je juz widziałam , ale jakos w to nie wierzę :( No jako , jeden raz i juz??? Wszędzie dookoła słyszę , ze rok dwa trzy , a my raz bo J nie wierzył , ze dni płodne to płodne - i od razu ciąża?? Noo jakoś mi się wierzyć nie chce :( No bo mieliśmy dopiero od kwietnia zacząć starania, ajk się obkupiłam odpowiednią lekturą, jak co kiedy itp - a tu bach :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Może to i lepiej, bo gdybym to ja zaczeła planowac to jeszcze 5 lat minełoby :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×