Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Witam resztę, która dołączyła... yenka, jak już zaznaczyłam nie podoba mi się włoska piłka, takie ustawianie, szczelna obrona, pilnowanie, pressing, nudy na boisku....a potem błąd rywala i kontra. O faulowaniu i udawaniu już pisałam:( jak kocham patrzeć jak gra Holandia w swoim najlepszym ofensywnym stylu z fantazją, o jaaaacie, jakie to piękne...... Włoskiej piłki nie lubię chyba genetycznie... toleruję zaś Inter i Juwentus. Ten ostatni mimo przekrętów i ostatnio tragicznie złej passy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imieninowo wszystkiego naj pokusiło mnie...poszedł mailikiem kubuś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku do ciebie na starego maila.... kubus lubi jak mu robie zdjęcia bo naspiewam sie przy tym...chcę bysie usmiechal....teraz zasnął na macie..tak sie zmęczył :P za duszno na spacer..więc sie nudzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani Tobie życzę ... miłego dnia :P Garnierce też :) Ani, zapomniałas pewnie o ikei i koralikach dla mnie? Ja od poniedziałku przechodzę do zespołu ds regat. No to teraz zacznie się jazda bez trzymanki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, nie zapomniałam, w weekend skoczę, bo teraz mam....ambę w pracy....i czas ściśle reglamentowany. Niedzielę mam luźniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy mówiłam Wam, że czekam z utęsknieniem na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 - dla solezenizantki wraz z wielkiem ❤️ z piernika .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zjadło mi długasnego posta o kubusiu Garni, moich tesknotach za dzidzią własną, dorastaniu syna itd. :-( Nie mam juz czasu na powtorzenie tego, wiec jeszcze raz 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla solenizantek naszych. Wracam pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda yenka....;) Ale Kubuś jest śliczny, najbardziej podoba mi się ta fotka z uśmiechem w nosidełku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A piłkę nozną lubię najbardziej jak gra druzyna mojego syna, czasem bez ładu i składu, z faulami i blokdami,ale nigdy nie jest nudno ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałam Cię spytać o te treningi, yenka. I wyleciało mi to z głowy;) hihihihih::):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za fotki :) Kubuś śliczny :D z przyjemnością się patrzy na takie dzieciątko..Yenny..chce się, no nie? od ostatnich fotek widac, ze Kubuś zmienia się :) minkę ma poważną ...myśliciel :D och Kubuś :D daj mamie odpocząć i wyspać się :D ->Garni jak bedziesz miała wolną chwilkę to napisz..cd. e-mail\'a..\"on się..\" pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nadrobiłam czytanie :) mam gości więc nie będzie mnie do przyszłego czwartku pewnie.. napiszę zbiorówke jak mi sie uda.. buziam wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z grubsza obrobina, ale jest strasznie. zaraz 5 minut spokoju, potem znów będzie strasznie. Ani, treningi mojego spoko - mecze fajne, lubie ich ogladać nawet jk przegrywają. niestety, to się zdaza, bo druzyna sie\"chwieje\", choroby, faule, niestety... nieobecności na treningach. Ale są pozytywnie nastawieni, byle do przodu. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jest tak strasznie Yenny uwierz mi :-) i weź pod uwage to że ja jestem interesantem innego US ................tam to maja strasznie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jaki prezent na prezent z okazji chrztu malutkiej??????? Nie jesteśmy chrzestnymi, a relacje znacie? Srebrna łyżeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie zdanie . zamiast ? oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka!A ja Ci mówię że jest strasznie. :-) Kompelnie strasznie;-) Strasznie strasznie ;-) Ale najlepiej jest zawsze tam gdzie nas nie ma. :-D Whimka, dzisjak na złosć przychodzą wszyscy problematyczni podatnicy. I musimy wysłuchiwac ze jestesmy do niczego itd. I ze oni tacy cacy ;-) A jak wytłumaczyć komuś, ze nie dostanie zaswiadczenia o niezaleganiu bo zalega? Nie da się! On chce ze nie zalega i już. To dlatego jest strasznie, bo do tłoku w terminach juz się przyzwyczaiłam. Teraz to i tak luzik, porównując to co działo sieprzy pitach i citach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ani, odezwę się do Ciebie w poniedziałek (jeśli będe w stanie przyjść do pracy) Milego weekendu życzę wszystkim Wam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A gdzie Celinka??? Celinko, melduj się tu, ze wszystko ok!! Piłkę nożną kochałam swego czasu, gdy kochałam się w najprzystojniejszym chłopaku w moim liceum, który był piłkarzem, grał zawodowo dla klubu w bydgoszczy. No i kochałam się w nim z krótką wzajemnością, tak więc z tego względu musiałam i chcaiąłm zakochać się w piłce nożnej i wszystkich piłkarzach :P No ale potem jakoś mi przeszło, i już mnie ten sport tak nie kręci jak dawniej; ) Ale jak trafię na mez w TV to już nie przełączam. Choć wczoraj się uczyłam i nie oglądałam. No a teraz cudowne wieści! Dla mnie cudowne :D Zdałam egzamin na 4! No i dostałam awans w jednej z agencji, z którą współpracuję... Teraz będę odpowiedzialna za szukanie dziewczyn do poszczególnych akcji, za ich oragnizację i nadzorowanie ich pracy. No i pieniążki z tego tytułu też będą wyższe ;) Emmuś! Miłego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja! ale my mamy dziś czwartek... więc weekend zacznie się od jutrzejszego wieczora :P Ale ze mnie gapa :P Cały czas myślę, że to dziś jest piątek. W ogóle ostatnio czas mi jakoś dziwnie umyka i nie mam nad nim kontroli. Nie mogę się odnaleźc w tym jaki mamy właśnie dzień, o datach juz nie wspominając. Jednym słowem gonię ciągle i tak mi dobrze. Nie myślę bynajmniej o tym o czym nie powinnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ❤️ Zapraszam na pyszne ciasta salatke z grilowanym kurczakiem na slaatach roznych oraz schobowe inaczej itd.itp. ....Czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×