Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Groszkowa jak dokonasz wybory to koniecznie się pochwal- moze wykorzystam twój pomysł :P jesli pozwolisz? :D:D:D:D:D:D:D:D no i jak przyjedziesz w odwiedziny to będziesz sie czuła prawie jak w domu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No i cieszę sie, że w końcu masz własne mieszkanko ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no groszkowa
ty aby nie przytyj!!!! w pracy oczywiscie!!!!!:):):) 8 ton słodyczy!!!! na 1,5 roku, 110 kg tygodniowo, 22 kg dziennie - niexle, całkiem niexle. I KTO TO BĘDZIE JADŁ???? URZĘDNICY?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim. Ninke, nie pzowalaj sobie na takie himery!! Garni, oby ci wkońcu wynagrodzono tę dobroć nieskalaną!!! Net, nie dam rady dzis zadzwonić, ale masz @... I poradź mi co mam robić z tym, odpisywac czy nie, bo ja bez uzgodnienia z Tobą kroku żadnego nie uczynię... ❤️ Wszystkich pozdrawiam bardzo gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi ;) link jest super :D a z tymi bliźniakami to mnie zaskoczyłaś? ja słyszałam, że jest trudniej donosić - wiadomo - i ciąża mnoga zawsze trwa nieco krócej, ale żeby aż tak? no nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Zła na mojego, szkoda słów, jak czasem coś \"palnie\" to... Pozatym ok, bo obtańcowałam go tak, że na spotkanie w męskim gronie do kolegi mnie zabrał. I nawet nie jeczał jak prosiłam go by wolniej jechał ;-) Ninke, napisz jak było, jak minał dzień, co się dalej dzieje. Celi - @ Garni, do Ciebie jutro naskrobie. Buzia. Rozerwana, jak czytasz nas dalej napisz co u Ciebie., U mnie ok na ogół, więc nie piszę zbiorówek. Raczej odpowiadam na emilki. I jeszcze prosba - przeslij mi przepis na 3bita, bo gdzieś przesiałam,a chcialabym zrobić. Buziaki dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko.Mumi-dzieki za @, odpisałam zdeczko, Ninke-Tobie tez. Garni-Kubulek kochany jest z tym demontazemi rzucaniem-oj, napodnosisz Ty sie teraz, napodnosisz...Z tym dzieciakiem od exi to juz przesada i to wcale nie lekka-brak słów Garni. Serduszko- Tobie tez pisnełam .U mnie ciutke lepiej-przeforsowanie na domowym sprzecie siłowym.Czyli przegiecie.Trzymajcie się wszysciutkie, pozdrawiam wieczorowa pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalne ucałowania dla przyszłych mam😘-jak się czujecie babuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net, ja dobrze ;) dobrej nocy wszystkim my oglądamy dzisiaj E.T. to sobie popłaczę pewnie, a co! jak byłam mała to rodzice mnie zabrali do kina na tenże i musieli mnie w łazience uspokajać, bo dostałam spazmów już na samym początku jak się nie zabrał biedny do statku i go zostawili na ziemi.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozerwana21
Hej Yenny, Owszem, poczytuje Was nadal i traktuję Wasze posty jak "ciasteczko" do porannej kawy U mnie OK. Nawet więcej.....cieszę się, że wszystko ustabilizowało się, że wróciło dawne życie, a MM nie wytrzymuje beze mnie chwili Nawet do dawnych przyjaciółek nie mam kiedy pójść..Wszystkie podejrzenia minęł, nie daje mi żadnych powodów do zachwiania mojej równowagi Zbierałam się do napisaniu emilka do Ciebie, ale od 2-3 tygodni jestem b.zajęta, gdyż przygowowyje się do egzaminu na przysięgłego... Jutro mam pierwsze "starcie" więc wciąz zgłębiam umowy, teksty prawnicze, sądowe itp. Jutro także mam egzamin z tłumaczenia kabinowego i konsekutywnego W przyszłym tygodniu odezwę się i naskrobię Ci więcej Prześlę Ci także ten przepis Buzia P.S Pozdrowienia dla wszystkich dziewcząt! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkiem wstałam tylko po co sama nie wiem - jestem nieprzytomna i ziewam okrutnie ...................na co mi to było uczyłam sie do 1-szej w nocy . Najgorzsze jest że sam juz nie wiem czy umiem czy nie , mieszaja mi sie dojne krowy z psami - gwiazdy z dylemtami...................koszmar a jak wczoraj zaczełam szukac co to znaczy sprawne działanie to wymiekłam zupełnie i do tego ten język , którego uzywa pani profesor - dywersyfikacja , konwersja , depatamentalizacja , dekodowanie itp . Na egazmin to chyba bede potrzebowała tłumacza żebym nie pokręciła wszystkiego . Wypije kawę i może sie obudzę ....................może ? miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Garni i jak się młody sprawował pod twoją opieką??? wytrzymałas niańczenie 2 szkrabów ? ;) No i co postanowiłas na przyszłość ? ......... zgadzać sie na opieke nad nim, czy jednak lawirować i unikac takich sytuacji?? No i co na to twój i exia? ;) Głowa mnie dzisiaj znowu boli :O Mam dość wszystkiego :P Już mi to leżenie gardłem wyłazi :P Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jacie!!! Dziewczyny witam was i przecieram oczy ze zdumienia, że dziś się strona nawet nie zapełniła... Co jest, gdzie wy? Yenny, ja to się zawsze zastanawiam, jak wyglądają Twoje burzliwe wykłady dla księciunia... gdy go ustawiasz :P Masz mistrza! ;) Ja dziś w nocy znów pracuję... Mój szef jest tak dumny z mojego zespołu, iż wyznał mi dziś, ze żadnych innych hostess sobie nie życzy... Chyba zjeździmy z nim całą Polskę przy romocji wspominannego już przeze mnie napoju... Ale cieszy mnie to. Powiedział, ze docenia moją odpowiedzialność, a to dobrze wróży na przyszłość... Nieskromnie przyznam, że jestem z siebie dumna ;) A co! Wolno mi od czasu do czasu pochwalić samą siebie, bo tak poza tym to głupieję ostatnio :P Buziaki! Net @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke... masz wielkie serce, wiesz... ja ciągle wierzę, że to co z siebie dajesz musi wkońcu zostać zwrócone z namiastką przez Twojego księciunia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cały topik. Ja dziś tylko na chwilę, dzięki za emilki, odpowiem jutro - bedę sama wieczorem. A teraz buzia wielka. Rozerwana - dziękuję bardzo za info. Dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdr. dla wszystkich. Ninke, thx za maila-w odpowiedzi podpisuje sie pod słowami Serduszka-a to madra dziewuszka❤️Celi-jak głowa? ja pakuje swe dzieci, bo jutro wywózka na tydz. do mamy, a ja wracam, bo cały tydz. do pracy, potem w niedz. nastepna znów po nich pojade.P{apatki!Aha-jestem cały tydz. samiutka w domeczku-ex dzis wybył ze swoja nad morze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( dostałam rachunek za prąd dopłata 800 zł 😭 chyba na ulicę pójdę..kurde w 2 dni bym zarobiła..ehhh cos mnie się czarny humor trzyma..fuck Garni ? buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, dziewczyny gdzie Wy? Jak to dziś cichutko. Ja to musiałabym Was znowu zamęczyć tym co napisałam w zbiorówkach. Znowu jakaś odzywka mojego. Najlepiej jak on by tylko odpoczywał po pracy a ja wszystko robiła i najlepiej jakbym nic a nic bym mu nie powiedziała. Ech szkoda słów. Tyle dobrze,że jest weekend. Serduszko , Net..... on tego nie zauważa,że ja coś dobrego robię . W jego oczach to ja ta zła jestem. Wiecie jakby on przedstawił swój punkt widzenia to pewnie zupełnie inaczej by sprawę przedstawił. Choć i tak argumentów mu brak , albo nieźle musi się nagłówić by wymyślić to co złe we mnie. Za mailiki bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ale z was śpiochy - nim mi do czytania nie naklikałyście :D:D:D:D:D:D:D rozumiem weekend - grill, prztulaski do swoich misiów itp :D:D:D:D:D:D Neta ;) - głowe jeszcze mam, ale obolałą :O Ninke ;) - słoneczko ty to się masz z tym swoim :O że też jemu się tak codziennie chce o coś wojować :O Serduszko- przeczytałam emilka ;) - rób tak aby tobie było dobrze, ale myśl też czasami w tych swoich wyborach o przyszłości ;) Wiem, że czasami korci aby zrobić krok do tyłu, ale u ciebie to chyba jeszcze nie pora na takie decyzje, na razie mknij do przodu jak burza, a jak A zasłuży to zatrzymasz się i pozwolisz mu się dogonić ;) Yennka, planujesz sobotni wieczór samotnie? hmm brzmi to w twoim wykonaniu podejrzanie ;) co będziesz dobrego gotować i piec??? ;) A w niedzielę Garni i Kubuś mają wielki dzień - pamiętacie??? ;) Groszkowa, tak się zaszalała w wyborze płytek , że o nas zapomniała, albo sympatia ją nam całkowicie odebrała :D:D:D:D:D:D:D Jo ;) - jak tam Baletnica?? noo i jak ty się czujesz?? Mumi ;) czy ty masz ogrzewanie na prąd??? :O współczuję tego rachunku :( Ale na ulice się nie wybieraj, bo tam ponoć zęby wybijają :D:D:D:D:D noo przynajmniej na amerykańskich filmach :D:D:D:D:D:D:D:D:D Buziaczki dla każdej z osobna ;) i masa przytulasków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi :) też czekam na wieści od dziewczyn :) Jo* może już urodziła? może my już jesteśmy ciotkami Baletnicy? a Garni pewnikiem ma zamieszanie w zw. z jutrem z rach. wyszło, że jak mieszkaliśmy we 3 to płaciłam ok.120, doszedł ksieciuń płacę o 100 więcej -> może on się prądem żywi? muszę Go przyobserwować :D ale dołoży się do rach. inaczej sobie tego nie wyobrażam, w końcu w RP pracujemy na rachunki i papu a ogrzewanie mam tradyc. na węgiel miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi żeby Ci tylko wiaderkami z domu nie wynosił, bo słyszałam, że i tak bywa :D cześć wszystkim! Garni ja mam nadzieję, że w poniedziałek to dostaniemy zdjęcia i maila ze wszystkimi szczegółami! ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Mumi - to 220zł to miesięcznie??? :( to ja nie wiem co wy robicie?? powaznie, bo u nas cały czas jest włączony komp + radio , wieczorami radio zamienia sie na tv + wzmacniacze itp i wtedy prąd ucieka w tępie zawrotnym , poza tym mamy akwarium, lodówkę , mikrofalówkę, no i czajnik elektryczny i pralkex3 tydzień ,odkurzacz co drugi dzień, suszarka do włosów itp i dużo zarówek, + halogen na podwórko na nasz koszt przez cała noc :O + venta właczona na okorgło cały rok + pierdułki ładowarki, expresy do kawy, miksery, okap ......................................... itp ale nam miesięcznie wychodzi od 80 zł do 100zł zimą gdy więcej sie poprostu świeci ;) powaznie przyjrzyj się temu swojemu co on wyprawia :D:D:D:D:D:D no i naucz go gaszenia po sobie światła w pomieszczeniach , które opuszcza ;)- to powinno szybko odnieść skutek oszczednościowy ;) A ja się bulwersuję czytając to : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3504866&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pieknosci, Zyje jeszcze w dwupaku choc zaczynam odczuwac lekkie skurcze juz..Marze by mnie złapało przed terminem..dlatego jak nie macie sie o co modlic to poprosze o wstawiennictwo u BOssa ;-) Celi-->szukalam wczoraj jakies polarka małego z kapturem dla małej na chłodne wieczory...i kupiłam z napisem...BALERINA!!!!!!!!!! Ogladałam porody cesarki i naturalne..szczeze powiem ze myslałam ze to cos gorszego,ze nie zostaje po \"organie wypychajacym\" nic.. ;-) taka mialam wizje przysiegam ;-) A Ty sie strój bo jak przyjdzie 6,7 miesiac to juz nie bedziesz taka atrakcyjna.. ;-) Ninke--> 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ wiesz dlaczego :-) i przepraszam ze nie w terminie.. Ten Twój to jedynak-typowy jedynak-choc wiem ze Nim naprawde nie jest!Ale taki ktos może umęczyć..tak umęczyć ze nie bedzie już sił na uczucie..A jak Twoi rodzice reaguja na takie akcje,mieszkacie razem,nic nie czuja?Moj Tata to by chyba wyjął sztucer :-P Dobre dziewczyny trafiaja na psychopatów i popaprancow.. Ogólnie przytyłam 14 kg czuje sie jakby to było 114! Koncze zycze miłego dnia-konczy sie czerwiec -nerwiec a zaczyna lipiec-Hip hip hipiec hurra??? ;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ;) miło cię czytać ;) nawet jeszcze w dwupaku ;) Fajniusie sa teraz ubranka dla dzieci no nie ? ;) Ja uparcie czekam do USG połówkowego , a pozniej powoli zacznę kompletować wyprawkę ;) - no bo chciałabym wiedzieć czy niebieska czy rózówą :D:D:D:D:D:D:D 14 kg to mało no nie? ;) moje niektóre koleżanki z terminem na grudzień mają już po 6 -7 kg na plusie, więc ty malusio przytyłaś ;)A dzidziuś jest już gotowy do wyjścia na świat ? ;) Ile wazy , no tak w przybliżeniu ? ;) - na USG podają ;) Ciekawa jestem na ile kg słodkiego ciężarku się przygotowujesz ;) I prosze nie strasz mnie tym 6 i 7 miesiącem :O Już teraz głupio czuję się na ulicy, wszyscy gapia się na mój brzuch :O A na razie mam mała kulkę ;) więc co będzie za 2 miesiace?? :( Buziaczki :) ps a jak rozmowy z twoim księciuniem?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie ubawiłam wczoraj... Jeszcze tak wyśmienicie mi się nie pracowało. Zrobiłam z moim zespołem sprzedarz rekordową ze wszystkich jekie się dotychczas w Polsce na podobnych imprezach dokonały... Sprzedawałyśmy te nasze napoje jak świeże bułeczki, a za to teraz płace brakiem głosu i sił... Wyeksploatowałam się wczoraj do dna... Ale jest mi dobrze :) Celi... Świetnie ujęłas w słowa, to co czuję... Czuję tak właśnie, tylko nie potrafiłam sobie tego prosto nazwać... Nie wiem dlaczego, ale mam jakąś dziwną skłonność do utrudniania sobie wszystkiego... ;) Ninke... Dziękuję za maila. Zasmuciłaś mnie nim... Ale nie tym, co napisałaś w odniesieniu do mnie, ale tym ile smutku było w jego treści... Dojde do siebie i postaram się coś naskrobać... Tak dla pokrzepienia... Choć tutaj mało kto może w czymkolwiek jakkolwiek pomóc prócz jednej jedynej osoby... :( Net❤️ Ty mnie nie zawstydzaj... Masz @ kobito znów... ;) Jo* To ja się pomodlę w intencji szybkiego, łatwego, bezbolesnego i zdrwego porodu!!! ❤️ A gdzie Groszkowa i Ani?? Mumi! masakra z tymi rachunkami... A może licznik wam wariuje, albo ktoś się podczepił pod was, albo ja nie wiem, co... Może Ty masz w piwnicy zabunkrowane jakieś laboratorium Twojego ściśle tajne, albo i jeszcze jakieś inne cudo... No bo ten rachunek jest nieprawdopodobnie wielki... W moim domu płaci się miesięcznie nie więcej niż 90 zł... A mamy sporo zżeraczy elektryczności.... Oj bardzo sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×